» »

Dan boja proti aidsu

Dan boja proti aidsu

«
1
2 3

Pika na i ::

"Svetovni dan aidsa je Svetovna zdravstvena organizacija razglasila že leta 1988 in od takrat je 1. december pomemben mednarodni dan, ki ga obeležujemo usklajeno po vsem planetu. Kljub zgodbi o uspehu okužba s HIV ostaja pomemben javnozdravstveni problem. V letu 2019 (do vključno 22. novembra) je bilo v Sloveniji 25 novih diagnoz okužbe s HIV, kar je bilo deset manj kot v celem letu 2018. Po ocenah Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ) pri nas trenutno živi manj kot 1.000 oseb s HIV, od katerih jih približno petina ne ve za svojo okužbo. "

Klik



Se vam zdi, da se je na tem področju naredilo veliko? Ogromno?
Je še vedno prisotna stigma?
Se vam zdi, da se ljudje obnašajo/mo še vedno premalo preventivno?
  • zaklenilo: zee ()

FormerUser ::

Glede na to, da število okužb SPB narašča, ob domnevno manjši spolni aktivnosti, očitno premalo preventivno, h čemur je verjetno doprinesla tudi destigmatizacija aidsa in njegove preobrazbe iz smrtne v kronično bolezen, pa so ljudje spet postali bolj lahkomiselni.

kuall ::

Če bi Bill Gates živel dovolj dolgo bi našel zdravilo za AIDS.

Vazelin ::

FormerUser je izjavil:

Glede na to, da število okužb SPB narašča, ob domnevno manjši spolni aktivnosti, očitno premalo preventivno, h čemur je verjetno doprinesla tudi destigmatizacija aidsa in njegove preobrazbe iz smrtne v kronično bolezen, pa so ljudje spet postali bolj lahkomiselni.

Problem je, ker določen folk, ki rata potreben izgubi tla pod nogami. V tistem momentu ima veze samo da je “having a good time”. Tut če to pomeni, da v navalu strasti ližeš muco 25 letni tajski prostitutki, ki ima povprečno 5 strank dnevno, kar že samo po sebi ni ravno pametno početje.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

zuzelka ::

Vazelin je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na to, da število okužb SPB narašča, ob domnevno manjši spolni aktivnosti, očitno premalo preventivno, h čemur je verjetno doprinesla tudi destigmatizacija aidsa in njegove preobrazbe iz smrtne v kronično bolezen, pa so ljudje spet postali bolj lahkomiselni.

Problem je, ker določen folk, ki rata potreben izgubi tla pod nogami. V tistem momentu ima veze samo da je “having a good time”. Tut če to pomeni, da v navalu strasti ližeš muco 25 letni tajski prostitutki, ki ima povprečno 5 strank dnevno, kar že samo po sebi ni ravno pametno početje.


Holiwud propaganda in fejk news so zelo dobro oprali možgane človeštva, očitno iz tvojega posta.

Vidim da tu nobenemu ni jasno kdo je tarča HIVa:

Machete ::

O, vedel sem da bo ščurek priletel na drek. Njegov edini teren, kjer lahko plava svobodno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zuzelka ::

Machete je izjavil:

O, vedel sem da bo ščurek priletel na drek. Njegov edini teren, kjer lahko plava svobodno.


In kaj je narobe če prilepim link do statistike?

A dam še link do dokumentarca The gift?

Machete ::

Ker je tvoja namera pritlehna in prozorna. Pričakovana od grimsovega plačanca.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:


In kaj je narobe če prilepim link do statistike?


Kot prvo ni link do statistike ampak slike. Ker poleg slike ni dodatnih podatkov, to sili ostale, da ti bodisi verjamemo ali pa da se ti dovoli, da lepis nadaljno sranje izven sirsega kontesksta.

Kot druga je tudi, ce je slikica realna, ni realna za nas prostor in je verjetno specificna na neko drugo okolje, temu se rece vzeto iz konteksta. Pri nas dvomim, da imamo toliko crncev.

Torej kontekst pri nas skoraj sigurno ne velja, taki kot ti, ki lepijo to sranje pa praviloma potem zahtevajo ukrepe pri nas ali pa vsaj poskusajo prepricati koga, da prisostvuje v fasisticnih svinjarijah. Izgovor "slikica iz googla".

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:


In kaj je narobe če prilepim link do statistike?


Kot prvo ni link do statistike ampak slike. Ker poleg slike ni dodatnih podatkov, to sili ostale, da ti bodisi verjamemo ali pa da se ti dovoli, da lepis nadaljno sranje izven sirsega kontesksta.

Kot druga je tudi, ce je slikica realna, ni realna za nas prostor in je verjetno specificna na neko drugo okolje, temu se rece vzeto iz konteksta. Pri nas dvomim, da imamo toliko crncev.

Torej kontekst pri nas skoraj sigurno ne velja, taki kot ti, ki lepijo to sranje pa praviloma potem zahtevajo ukrepe pri nas ali pa vsaj poskusajo prepricati koga, da prisostvuje v fasisticnih svinjarijah. Izgovor "slikica iz googla".


A bo CDC dosti dober vir za Vas vaše visočanstvo?

https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index...

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:


A bo CDC dosti dober vir za Vas vaše visočanstvo?

https://www.cdc.gov/hiv/group/msm/index...



Seveda. Morda nisi opazil, da je statistika iz ZDA in je irelevantna kot argument. Ce bi jaz prilepil recimo slovensko statistiko, bi bila slika glede rase popolnoma drugacna. Ce bi prilepil statistiko iz recimo Savdske Arabije bi bila ponovno popolnoma drugacna na vseh podrocjih...

Torej je morda argument, kam morajo obrniti ZDA vlagati vec resursov, za nas pa je podatek v tem smislu nerelevanten.

In tudi, ce bos ugotovil, da je v Sloveniji HIV problem med geji je to vazno bolj kot ne za geje in za sistem v smislu kako jim pomagat. Tako, da ce nisi zdravnik ali pa gej to ne bi smelo biti pretirano relevantno zate. No, razen ce si klasicen konzervativni ekstrem, ki sovrazi te skupine in isce razloge, da jih sovrazi se malo bolj.

Ljudje kot ti pa te zadeve predstavite tako, da ustvarjate splosno sovrastvo in furate ideolosko agendo prepricevanja na osnovi zbirke nepovezanega in praviloma nerelevantnega sranja iz interneta.

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce bi jaz prilepil recimo slovensko statistiko, bi bila slika glede rase popolnoma drugacna.


Ja, 70% okuženih z aidsom je v Afriki.

HOW WE’RE ADDRESSING THE CHALLENGES OF THE HIV EPIDEMIC IN AFRICA

As a matter of fact, close to 70% of all cases of HIV/AIDS today are found in sub-Saharan Africa, with nearly one out of 20 adults in this region living with HIV. Moreover, of all children living with HIV in the world, 91% live in sub-Saharan Africa.

Kaj hočeš s tem povedat?

vostok_1 ::

r/K selection theory
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

zuzelka ::

vostok_1 je izjavil:

r/K selection theory


Na planetu kjer je manjšina populacije ki pozitivno prispeva k ekonomiji, prisiljena preživljati večino ki niso sposobni lastnega preživetja, se moraš vprašati kdo je evolucijsko bolj uspešen.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

vostok_1 ::

That will be determined in the not too distant future.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:



As a matter of fact, close to 70% of all cases of HIV/AIDS today are found in sub-Saharan Africa, with nearly one out of 20 adults in this region living with HIV. Moreover, of all children living with HIV in the world, 91% live in sub-Saharan Africa.

Kaj hočeš s tem povedat?


Pri nas pa je po stevilu najvec kreten belcev. S tem kar ti govorim hocem povedati ravno to, da s takimi podatki ne poves nic pametnega. Se pa cuti znana perverzna agenda.

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:



As a matter of fact, close to 70% of all cases of HIV/AIDS today are found in sub-Saharan Africa, with nearly one out of 20 adults in this region living with HIV. Moreover, of all children living with HIV in the world, 91% live in sub-Saharan Africa.

Kaj hočeš s tem povedat?


Pri nas pa je po stevilu najvec kreten belcev. S tem kar ti govorim hocem povedati ravno to, da s takimi podatki ne poves nic pametnega. Se pa cuti znana perverzna agenda.


70% glede na cel planet in 91% otrok glede na cel planet.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: tikitoki ()

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:



70% glede na cel planet in 91% otrok glede na cel planet.


In kaj bi rad s tem povedal? Da damo premalo pomoci Afriki ali pa, da se pocutis superiornega?

jype ::

Povedat hoče, da je neonacist, ki ga forumske oblasti podpirajo v njegovi agendi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PunkDude ()

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:



70% glede na cel planet in 91% otrok glede na cel planet.


In kaj bi rad s tem povedal? Da damo premalo pomoci Afriki ali pa, da se pocutis superiornega?


Skušam ti razložiti statistiko, ko si pisal o bedakih v sloveniji ko jaz govorim o statistiki planeta.

Globalno gledano je slovencov verjetno najmanj bedakov ker nas je tako malo. Tako da mi je tvoj post izjemno smešen :))

jype je izjavil:

Povedat hoče, da je neonacist, ki ga forumske oblasti podpirajo v njegovi agendi.


Objaviš uradno statistiko in prileti jype TRIGGERED!!!! Delet, delet!!!!!
:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zuzelka ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Povedat hoče, da je neonacist, ki ga forumske oblasti podpirajo v njegovi agendi.


Neonacist ali ne, jasno pa je, da je TheBlueOne težko pogrešil pri razumevanju tako preproste statistike.
Bojim se, da je to bolj znak njegove agende kot zuzelkove.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:



70% glede na cel planet in 91% otrok glede na cel planet.


In kaj bi rad s tem povedal? Da damo premalo pomoci Afriki ali pa, da se pocutis superiornega?


Skušam ti razložiti statistiko, ko si pisal o bedakih v sloveniji ko jaz govorim o statistiki planeta.

Globalno gledano je slovencov verjetno najmanj bedakov ker nas je tako malo. Tako da mi je tvoj post izjemno smešen :))


No lepo, da zelis, da bolj pomagamo Afriki in ljudem v stiski. Kaj drugega iz podatkov, ki jih citiras tezko razberem. Bo treba dodati v razvitem svetu kaksen davek, da se resi ta ocigledno izjemno pereca problematika. Saj na koncu smo vsi ljudje kajneda?

vostok_1 je izjavil:

jype je izjavil:

Povedat hoče, da je neonacist, ki ga forumske oblasti podpirajo v njegovi agendi.


Neonacist ali ne, jasno pa je, da je TheBlueOne težko pogrešil pri razumevanju tako preproste statistike.
Bojim se, da je to bolj znak njegove agende kot zuzelkove.


Statistike ni tezko razumeti, kontekst je problem. Kontekst pri taki statistiki pa lahko ima dosti razlicne konotacije, posebej, ko je podana tako povrsno.

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:


No lepo, da zelis, da bolj pomagamo Afriki in ljudem v stiski. Kaj drugega iz podatkov, ki jih citiras tezko razberem. Bo treba dodati v razvitem svetu kaksen davek, da se resi ta ocigledno izjemno pereca problematika. Saj na koncu smo vsi ljudje kajneda?


A na dan boja proti AIDSU ne smeš govoriti o AIDSU?
Karkoli več kot rdeča pentljica in si že oklican za nacija.

Zelo uspešni borci :))

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


No lepo, da zelis, da bolj pomagamo Afriki in ljudem v stiski. Kaj drugega iz podatkov, ki jih citiras tezko razberem. Bo treba dodati v razvitem svetu kaksen davek, da se resi ta ocigledno izjemno pereca problematika. Saj na koncu smo vsi ljudje kajneda?


A na dan boja proti AIDSU ne smeš govoriti o AIDSU?
Karkoli več kot rdeča pentljica in si že oklican za nacija.

Zelo uspešni borci :))


Kdo pravi, da ne smes? Razumes, kaj sem napisal?

Bolj kratka verzija je, hvala, da si podal informacje, ki povedo kako nujno je tem drzavam pomagati.

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:


Kdo pravi, da ne smes? Razumes, kaj sem napisal?

Bolj kratka verzija je, hvala, da si podal informacje, ki povedo kako nujno je tem drzavam pomagati.


No vidiš, sem altruist, še minuto prej si me pa ozmerjal z neo nacijem.

Glede na to da trdiš da jim moramo pomagati, ker so sami nesposobni?

Uf, 180 obrat.

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Kdo pravi, da ne smes? Razumes, kaj sem napisal?

Bolj kratka verzija je, hvala, da si podal informacje, ki povedo kako nujno je tem drzavam pomagati.


No vidiš, sem altruist, še minuto prej si me pa ozmerjal z neo nacijem.

Glede na to da trdiš da jim moramo pomagati, ker so sami nesposobni?

Uf, 180 obrat.


Ne, ker so sami nesposobni, ampak ker smo mocna civilizacija s srcem in nam ni vseeno, ko tile ljudje trpijo.

Seveda je jasno, da nihce pri zdravi pameti tega ne bi pripisal neki nesposobnosti, ker menda ja razumemo, v kaksnih pogojih zivijo. Tudi mi smo bili pred casom podobno nerazviti in jim moramo znati pomagati priti blize nam.

T-h-o-r ::

zuzelka je izjavil:

Vazelin je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Glede na to, da število okužb SPB narašča, ob domnevno manjši spolni aktivnosti, očitno premalo preventivno, h čemur je verjetno doprinesla tudi destigmatizacija aidsa in njegove preobrazbe iz smrtne v kronično bolezen, pa so ljudje spet postali bolj lahkomiselni.

Problem je, ker določen folk, ki rata potreben izgubi tla pod nogami. V tistem momentu ima veze samo da je “having a good time”. Tut če to pomeni, da v navalu strasti ližeš muco 25 letni tajski prostitutki, ki ima povprečno 5 strank dnevno, kar že samo po sebi ni ravno pametno početje.


Holiwud propaganda in fejk news so zelo dobro oprali možgane človeštva, očitno iz tvojega posta.

Vidim da tu nobenemu ni jasno kdo je tarča HIVa:



Tarča HIVa je folk, ki seksa brez kondomov. Pri čemer je pa pri seksu v rit več verjetnosti za krvavitev in okužbo.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:


Ne, ker so sami nesposobni, ampak ker smo mocna civilizacija s srcem in nam ni vseeno, ko tile ljudje trpijo.


Aha, skratka ker smo master rasa.
Kul story naci.

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Bojim se, da je to bolj znak njegove agende kot zuzelkove.
Tudi zate vemo, da si neonacist.

T-h-o-r je izjavil:

Tarča HIVa je folk, ki seksa brez kondomov.
Pogosta zmota. HIV nima tarče, prenaša se na vse možne načine.

zuzelka je izjavil:

Aha, skratka ker smo master rasa.
Mi smo. Nacisti ste degeneriki.

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Ne, ker so sami nesposobni, ampak ker smo mocna civilizacija s srcem in nam ni vseeno, ko tile ljudje trpijo.


Aha, skratka ker smo master rasa.
Kul story naci.


Tako razumes trenutno relacije ti, ker ti nihce ni povedal, da je lahko drugace. Smo rasa, ki je trenutno v polozaju, ko lahko pomaga drugim. Za to ti ni treba vedno biti "master rasa". Tudi revez lahko resi bogatasa ko se utaplja.

Me pa se enkrat veseli, da se boris za pomoc tem drzavam in sem vesel, da sem lahko se bolj natancno opisal svoje stalisce.

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

Smo rasa


Sem te zelo preprosto ujel v past da podpiraš naci blodnje da rasa sploh obstaja.
Zakaj imate naciji tako majhen IQ?

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Smo rasa


Sem te zelo preprosto ujel v past da podpiraš naci blodnje da rasa sploh obstaja.
Zakaj imate naciji tako majhen IQ?


Sm uporabil samo, ker si ti uporabil pred mano, da ti je jasen kontekst. Sem se bal da bos zmeden. Je pa vsekakor res, da bi bilo dosti bolj primerno druzba, kar si se verjetno sedaj naucil tudi ti, ki si napako storil pred mano.

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Smo rasa


Sem te zelo preprosto ujel v past da podpiraš naci blodnje da rasa sploh obstaja.
Zakaj imate naciji tako majhen IQ?


Sm uporabil samo, ker si ti uporabil pred mano, da ti je jasen kontekst. Sem se bal da bos zmeden.


A sedaj ko smo te razkrili trdiš pa da si se samo pretvarjal da si naci.
Toliko o tvoji teoriji o temu da ste master rasa :))

          ::

TheBlueOne je izjavil:

Seveda je jasno, da nihce pri zdravi pameti tega ne bi pripisal neki nesposobnosti, ker menda ja razumemo, v kaksnih pogojih zivijo. Tudi mi smo bili pred casom podobno nerazviti in jim moramo znati pomagati priti blize nam.


Srž problema je v tem, da si mi predstavljamo, da morajo ti ubogi ljudje v Afriki živeti po naših načelih, merilih, veri, ... Predstavljamo si tudi, da so ubogi, ker ne posedujejo vseh naših materialnih dobrin, ki nam dajejo le instant občutek zadovoljstva. Saj veste, kaj se zgodi, ko vsake toliko v pragozdu odkrijejo kakšno novo pleme, ki je pred tem stoletja živelo izolirano?

c3p0 ::

T-h-o-r je izjavil:


Tarča HIVa je folk, ki seksa brez kondomov. Pri čemer je pa pri seksu v rit več verjetnosti za krvavitev in okužbo.


Seveda, saj rit ni namenjena seksanju.

(Kar pa ne pomeni, da ne smeš početi z njo kar ti paše, saj je tvoja. Na tem forumu je potrebno zraven pisati disclaimerje, saj si hitro ali homofob, naci, izbrisan, ali poljubna kombinacija)

TheBlueOne ::

          je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Seveda je jasno, da nihce pri zdravi pameti tega ne bi pripisal neki nesposobnosti, ker menda ja razumemo, v kaksnih pogojih zivijo. Tudi mi smo bili pred casom podobno nerazviti in jim moramo znati pomagati priti blize nam.


Srž problema je v tem, da si mi predstavljamo, da morajo ti ubogi ljudje v Afriki živeti po naših načelih, merilih, veri, ... Predstavljamo si tudi, da so ubogi, ker ne posedujejo vseh naših materialnih dobrin, ki nam dajejo le instant občutek zadovoljstva. Saj veste, kaj se zgodi, ko vsake toliko v pragozdu odkrijejo kakšno novo pleme, ki je pred tem stoletja živelo izolirano?


Zato pa je treba vse poceti s pametjo. Ker regije od koder imamo statiske verjetno niso stoletja izolirana vemo, da dolocenih tezav ni za pricakovati.

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Smo rasa


Sem te zelo preprosto ujel v past da podpiraš naci blodnje da rasa sploh obstaja.
Zakaj imate naciji tako majhen IQ?


Sm uporabil samo, ker si ti uporabil pred mano, da ti je jasen kontekst. Sem se bal da bos zmeden.


A sedaj ko smo te razkrili trdiš pa da si se samo pretvarjal da si naci.
Toliko o tvoji teoriji o temu da ste master rasa :))


Sej ves, da nimas osnove za te trditve. Raje bodi vesel, da zelimo vsi tem ljudem pomagati.

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

          je izjavil:

Predstavljamo si tudi, da so ubogi, ker ne posedujejo vseh naših materialnih dobrin


Tu jočejo kako je hudo ker niso enaki kot mi, v drugi temi pa kako je hudo ker smo kapitalistični potrošniki ki uničujemo mater naravo.

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

          je izjavil:

Predstavljamo si tudi, da so ubogi, ker ne posedujejo vseh naših materialnih dobrin


Tu jočejo kako je hudo ker niso enaki kot mi, v drugi temi pa kako je hudo ker smo kapitalistični potrošniki ki uničujemo mater naravo.


Kdo od prisotnih pa je eden od njih in tukaj joce? Jaz ne vidim ne enega in ne drugega?

jype ::

c3p0 je izjavil:

Seveda, saj rit ni namenjena seksanju.
Seveda je. A tebi se zdi, da je bog tja inštaliral več živčnih končičev kot na penis zgolj ponesreči?

zuzelka je izjavil:

Tu jočejo kako je hudo ker niso enaki kot mi, v drugi temi pa kako je hudo ker smo kapitalistični potrošniki ki uničujemo mater naravo.
Nonstop triggeran, kot da je snedel celo flaško retardina.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

zuzelka ::

jype je izjavil:

A tebi se zdi, da je bog tja inštaliral več živčnih končičev kot na penis zgolj ponesreči?


Bog je naredil HIV ki je zelo učinkovit pri okužbi tega ki ga je fasal v napačno luknjo.

c3p0 ::

jype je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Seveda, saj rit ni namenjena seksanju.
Seveda je. A tebi se zdi, da je bog tja inštaliral več živčnih končičev kot na penis zgolj ponesreči?



Ne, ampak zato, da ne hodiš posran okoli. Čeprav v tvojem primeru je failal.

jype ::

zuzelka je izjavil:

Bog je naredil HIV ki je zelo učinkovit pri okužbi tega ki ga je fasal v napačno luknjo.
Ne, v resnici ni: Več kot 99.9% vseh tistih, ki "jih fašejo v napačno luknjo" je še vedno neokuženih.

c3p0 je izjavil:

Ne, ampak zato, da ne hodiš posran okoli. Čeprav v tvojem primeru je failal.
Motiš se.

T-h-o-r ::

Kako neumno, da vas rajcajo dekleta z dildoti, ki bi vas našopala v rit, hkrati pa drugim obirate, da jih moški šopajo.
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

jype je izjavil:

A tebi se zdi, da je bog tja inštaliral več živčnih končičev kot na penis zgolj ponesreči?


Bog je naredil HIV ki je zelo učinkovit pri okužbi tega ki ga je fasal v napačno luknjo.


Bog je naredil tudi dobre ljudi, ki pomagajo. Da se je zasigural v smislu, da je vsem jasno kako se postopa, pa je ta moralna stalisca se potrdil z napotitvijo svojega "sina".

Proverbs 19:17 (NIV)
“Whoever is kind to the poor lends to the LORD, and he will reward them for what they have done."

Celo placa te zadeve....

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:


Bog je naredil tudi dobre ljudi, ki pomagajo.


Spet ta tvoja naci-filija s svojo master rasa ideologijo, ki je edina v vesolju ki lahko odreši te primitivce pred pogubo.

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Bog je naredil tudi dobre ljudi, ki pomagajo.


Spet ta tvoja naci-filija s svojo master rasa ideologijo, ki je edina v vesolju ki lahko odreši te primitivce pred pogubo.


Pardon,

"Bog je naredil dobre ljudi vseh ras."

Kaj je treba vedno posebej omenjati? Ti malo haluciniras? Vse dobro?

Zgodovina sprememb…

zuzelka ::

jype je izjavil:

Več kot 99.9% vseh tistih, ki "jih fašejo v napačno luknjo" je še vedno neokuženih.


Torej trdiš da ne rabimo borbe proti Aidsu, ker je tako malo okuženih?

TheBlueOne je izjavil:


Pardon,

"Bog je naredil dobre ljudi vseh ras."


Zanimivo da si tako globoko podrejen svoji supremacistični ideologiji da sploh ne vidiš lastnih rasističnih izjav dokler ti jih ne pokažemo s prstom. Res master rasa :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zuzelka ()

TheBlueOne ::

zuzelka je izjavil:

jype je izjavil:

Več kot 99.9% vseh tistih, ki "jih fašejo v napačno luknjo" je še vedno neokuženih.


Torej trdiš da ne rabimo borbe proti Aidsu, ker je tako malo okuženih?


Ojej, tebi pa ni jasno kako delujejo osnovne matematicne operacije. Sicer pa si sam postregel podatke o tem, koliko je otrok s HIVom tam, kjer jim zelis pomagati, bi lahko bilo jasno, da so stevilke visoke tudi iz drugih razlogov. Mah ta pozabljivost, saj bo...

zuzelka ::

TheBlueOne je izjavil:


Ojej, tebi pa ni jasno kako delujejo osnovne matematicne operacije. Sicer pa si sam postregel podatke o tem, koliko je otrok s HIVom tam, kjer jim zelis pomagati, bi lahko bilo jasno, da so stevilke visoke tudi iz drugih razlogov. Mah ta pozabljivost, saj bo...


Za razliko od tebe nisem pripadnik supremacistične ideologije ki izklučuje kakršnokoli drugo opcijo kot da se jim da zahodna zdravila, zahodne zdravnike, zahodni kapital...

Kako dolgo bo še preden začneš govoriti kako jim moramo tudi poslati zahodne upravitelje, saj v dobrih, starih časih Južne Afrike jim je šlo bolje...

jype ::

zuzelka je izjavil:

Torej trdiš da ne rabimo borbe proti Aidsu, ker je tako malo okuženih?
Borbe proti AIDSu nacisti ne potrebujete, drži.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: PunkDude ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smo dobili prve gensko spremenjene otroke? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
15539808 (35026) tikitoki
»

Američani z modificiranim proteinom uspešno v celicah miši uničili DNK HIVa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
10634017 (30299) janex
»

Spolne bolezni (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8821088 (15728) BorutO
»

Še dve verjetni ozdravitvi HIV-a (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6117623 (13098) CaqKa
»

Napredek v boju proti HIV-u (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
8332546 (29505) Iatromantis

Več podobnih tem