» »

Bmw 320i Touring

Bmw 320i Touring

Temo vidijo: vsi
1 2
3
4 5

kajetan ::

WizzardOfOZ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

no, subaru crkne tut, ce ga grdo pogledas. kr googlaj ringland faulire, ki so jih mel ti letniki.


Subaru ni bmw in ne crkuje sam od sebe. Crkuje pa zaradi butastih lastnikov, ki kupijo tak avto, pa mislijo da je dovolj samo enkrat na 15k zamenjat olje in vozit stalno v obrate. S pravilnim rednim servisiranjem brez problema narediš 300k. (pol je pa obvezna generalka na motorju) Mamo v klubu ene par takih. Ampak za to rabiš vsaj 10k na leto "spare money-a", ki ga boš za servise, gume in zavarovanje vrgel.

hojnikb je izjavil:

m240i z b58 motorjem pa nima zaenkrat tak hudih felerjov, pa se precej bolj fun avto je.


Samo ga ne boš dobil za ceno o kateri se pogovarjamo (22k).


10 000€ na leto? ne razumem?
Gledam Levorga 1.6 trenutno. Zakaj bi pa toliko keša rabil za Subaruje?

hojnikb ::

ker bos slej k prej hotu drug avto, kar pa stane :)
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Potem pa res ni nic boljši od bmw-ja.

kajetan ::

hojnikb je izjavil:

ker bos slej k prej hotu drug avto, kar pa stane :)


zakaj pa?

TA model res ima nekaj pojma.



poslušaj njegov FAZIT.

mi imamo subaruja že 20 let, pa ga še vedno nočemo prodati. Ima 400 000 KM. Pa veš koliko smo za servise porabili zadnjih 6-7 let? 500EUR. Z Levorgom dosti cenej skoz prideš kot pa z nekim Outbackom pomoje.
No nevem. :) če že drugo ne, motorji res držijo zelo dolgo. Preverjeno.
Za nas je še bolj primeren, ker imamo take omejitve na cestah, za nemce pa res BMW bolj pali. Razmišljam na glas pač. Že od nekdaj gledam Subaruje, zaradi Colin Mcrae Rally-ja verjetno haha.

Pa saj bi imel 320tko ampak je predraga za moj budget. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

WizzardOfOZ ::

kajetan je izjavil:

10 000€ na leto? ne razumem?
Gledam Levorga 1.6 trenutno. Zakaj bi pa toliko keša rabil za Subaruje?


Govorili smo o WRX STI modelu impreze. Zadeva ima 360+ KM. Tam rabiš veliko denarja za vzdrževanje, ker je to pač športen avto. Ampak večina tega ne zna upoštevat, potem se pa "razvaline" prodajajo. Sej pri BMW-ju M ni nič drugače. Vsak ga kupi in goni, potem pa pred servisi proda. Pač športen avto, noben nebi vlagal, vsi bi pa noreli z njim.

Po drugi strani je pa levorg 1.6 odličen avto z mnogo cenejšim vzdrževanjem. Je s turbino, ampak nič prav dost navit. Samo 170KM.

WizzardOfOZ ::

Outback ali pa levorg ne bo dost razlike v porabi po mestu. Tam vse pije, samo eni tega nočejo priznati. Na relaciji se pa manjša mašina in turbina že morata poznat pri porabi. Čeprav sem svojega outbacka 2.5 z normalno vožnjo spravil tudi pod 7 litrov porabe na 100km.

kajetan ::

WizzardOfOZ je izjavil:

kajetan je izjavil:

10 000€ na leto? ne razumem?
Gledam Levorga 1.6 trenutno. Zakaj bi pa toliko keša rabil za Subaruje?


Govorili smo o WRX STI modelu impreze. Zadeva ima 360+ KM. Tam rabiš veliko denarja za vzdrževanje, ker je to pač športen avto. Ampak večina tega ne zna upoštevat, potem se pa "razvaline" prodajajo. Sej pri BMW-ju M ni nič drugače. Vsak ga kupi in goni, potem pa pred servisi proda. Pač športen avto, noben nebi vlagal, vsi bi pa noreli z njim.

Po drugi strani je pa levorg 1.6 odličen avto z mnogo cenejšim vzdrževanjem. Je s turbino, ampak nič prav dost navit. Samo 170KM.


Hvala, malo sem zabluzil.. vi ste že na mašinah a :D
Saj Levorg-a so tudi naredili s 300 konji al kolk, pa ga ne smejo uvozit zaradi plinov al kaj že?

V glavnem, za ta keš dobim 318ko -dobro ohrajeno. Za 18.000 pa dobim Levorga z 70k KM, letnik 2016 GT-Sport verzijo z ledernimi zici in šibedahom in vse. Sem preštudiral stvar zelo dobro. Ni tako slab nakup - celo če si fan. :) Ok, res da lahko žre prek 10 če ga tiraš, ampak baje ga lahko spraviš tudi na 7.5-8, če preveč ne pritiskaš.
Spritmonitor tudi tako pravi. Mazda se mi je začela gabit po izgledu.... pa zgleda dolga kot ponedeljek. No 2.5 mašina je res top, z 192km - zažiga. Poraba je nekje enaka kot Levorg. Ampak jaz ne rabim mašine za dirkanje... Ma pa Levorg fajn na volanu da lahko hitro menjavaš med športnim in normalnim načinom. JEAH!
Sem navdušen :)
razumite me, pri BMWjih moram samo gledat kera oprema je, kaj vse dobim in me že glava boli. Pri Levorgu? MAŠ samo 1 motor in 2 paketa - ali 3. trend-comfort in gt-sport. Gledam šport verzijo, zici so baje fenomenalni.

WizzardOfOZ je izjavil:

Outback ali pa levorg ne bo dost razlike v porabi po mestu. Tam vse pije, samo eni tega nočejo priznati. Na relaciji se pa manjša mašina in turbina že morata poznat pri porabi. Čeprav sem svojega outbacka 2.5 z normalno vožnjo spravil tudi pod 7 litrov porabe na 100km.


Fajn slišati...kaj mi lahko kaj več poveš o zavarovanju, servisih...? Zakaj vsi govorijo da so Subaruji dragi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

WizzardOfOZ ::

Večinoma to govorijo ljudje, ki so subaruja na daleč videli, ko jih je prehitel na avtocesti. Ni drago vzdrževanje za običajne modele. Športni so pač izuzeti iz tega, ker tam pa je drago.

Servisi so v sloveniji štirje, Kržič - Vrhnika, Interservis Ljubljana, Štern - Kranj in še en na štajerskem, ampak ne vem kateri. Servisi niso dragi, delu se pa dobijo takoj, ali pa par dni počakaš, pa jih dostavijo iz Italije, če je kaj večjega.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Vidim, da si napaljen na športno naravnane karavane.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id......

Machete ::

Športno naravnan karavan pa 1500ccm/150KM?
8-O

Še led luči nima, samo dnevne..
Edina svetla točka je 10000km, pa še to vprašanje kaj so z njim delali teh 10 jurjev :(
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

WizzardOfOZ ::

Tukaj se pogovarjamo o avtomobilih, ti pa forda zraven vlečeš??? :))

IL_DIAVOLO ::

Machete je izjavil:

Športno naravnan karavan pa 1500ccm/150KM?
8-O

Še led luči nima, samo dnevne..
Edina svetla točka je 10000km, pa še to vprašanje kaj so z njim delali teh 10 jurjev :(


Sportno podvozje, sporten izgled, sportni sedezi, športni volan. Ima aktivni tempomat in ja ima led luci.

Ni da ni od opreme. Se pokaka na subaruje in zgonjene bmw-je.

kajetan ::

hehehe :D

Machete ::

Ksenonenke ima. Po možnosti one, ko misliš da so vesoljci za tabo, ko je malo vijolčno, malo plavo, pol užge močno belo gre v rumeno in ponovi vajo, haha. Pol pa crkne čez 2 dni ena, čez 4 mesce pa druga.

Edino kar je verjetno dober športni dodatek tu je podvozje. Ostalo ni vredno oznake športno.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

IL_DIAVOLO ::

Športno naravnan ali sporten avto. Big difference.

Jaz bi tak avto imel takoj, ne pije prevec, pelje se verjetno nadpovprečno dobro in je prostoren. Kaj rabis drugega? 200 konjskega pijanca, ki pije 10l, večina ne zeli.

Zato so tdi-ji tako popularni. Imajo navor in pijejo malo.

kajetan ::

L E V O R G

IL_DIAVOLO ::

Poznaš cvt menjalnik?

kajetan ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Poznaš cvt menjalnik?


poznam.
skuter, sem preštudiral vse in me ne moti. pri enih avtih ne pali, pri tem pa baje zažiga.
gledam sem tudi video kako deluje :)


btw: nekaj mi razložite......

ko gledam oglase, vedno piše kdaj je bil avto prvič registriran in ne kateri model je...
saj je teoretično možno da ti kupiš nov avto ki je v avtohiši recimo že od leta 2016, registriraš ga pa komaj 2019.
Torej je to letnik 2016. Ampak če bi ga pa kdo prodajal rabljenega bi napisal letnik 2019.
Razumete kaj mislim?
Erstzulassung...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

IL_DIAVOLO ::

Hrvati bi rekli:

"Pricas gluposti"

Utk ::

Večinoma to govorijo ljudje, ki so subaruja na daleč videli, ko jih je prehitel na avtocesti.

To ni res, to je fizikalno nemogoče, še noben voznik subaruja ni nikoli nikdar nikogar prehitel, niti na avtocesti niti izven.

aiko ::

qwertyy je izjavil:

Za 20 čukov dobiš že praktično novega Passata. Pri bwmju pa itak nočeš ravno tistih stvari, ki bmw delajo bmw


Zadel bistvo :)

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Se pokaka na subaruje in zgonjene bmw-je.



BMW ima dvojni turbo. Sicer pa pišeš nekaj na pamet. 150 konjski focus nima za burek proti 150 konjskem bmw-ju.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Športno naravnan ali sporten avto. Big difference.

Jaz bi tak avto imel takoj, ne pije prevec, pelje se verjetno nadpovprečno dobro in je prostoren. Kaj rabis drugega? 200 konjskega pijanca, ki pije 10l, večina ne zeli.

Zato so tdi-ji tako popularni. Imajo navor in pijejo malo.


200 konjski bmw pije 6. Zjokaj se zdej. Focus ni nič od tega. Plastic fantastic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

hojnikb ::

bmw ma tut quad turbo :))
#brezpodpisa

2dark ::

hojnikb je izjavil:

bmw ma tut quad turbo :))


2.0 ne. Ma kr neki nabijajo... BMw je kralj levega pasa, če se človek to odloči.

WizzardOfOZ ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Machete je izjavil:

Športno naravnan karavan pa 1500ccm/150KM?
8-O

Še led luči nima, samo dnevne..
Edina svetla točka je 10000km, pa še to vprašanje kaj so z njim delali teh 10 jurjev :(


Sportno podvozje, sporten izgled, sportni sedezi, športni volan. Ima aktivni tempomat in ja ima led luci.

Ni da ni od opreme. Se pokaka na subaruje in zgonjene bmw-je.

Še en izmed povprečnežev in nič drugega.

Utk je izjavil:

Večinoma to govorijo ljudje, ki so subaruja na daleč videli, ko jih je prehitel na avtocesti.

To ni res, to je fizikalno nemogoče, še noben voznik subaruja ni nikoli nikdar nikogar prehitel, niti na avtocesti niti izven.


Res je. Vsi subarujevci vozimo izključno po predpisih in ne prehitevamo ostalih udeležencev v prometu.

Zgodovina sprememb…

Hydros ::

2dark je izjavil:

BMw je kralj levega pasa, če se človek to odloči.


sploh kak 320d je kralj levega pasu. Oziroma je ker je v avtu vrjetno en tak ki misli da je boga za jace prijel ko je BMWja kupil in da je cela cesta njegova.

Pa da ne bo pomote nimam nič proti BMWjem se pa najde kdaj kak voznik BMWja ki je malo posebne sorte predvidevam da si ti eden tistih sicer taki talenti niso omejeni le na BMWje najdemo jih tudi v Audijih ter občasno v Mercedesih in VWjih

IL_DIAVOLO ::

200 konjski bencinar, ki pije 6l? Gl with that

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

200 konjski bencinar, ki pije 6l? Gl with that


Bo v redu, če ima samo 184 konjev in 5.8 porabo?

Ker pol mam pa na žalost 258 konjskega bencinarja , samo ne porabi 6, pač pa 6.1 litra :8)

Razočaral sem te sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

Utk ::

Morda če ga voziš kot da ima 60 konjev.

kajetan ::

malo za lušte:

-valvoline- ::

kajetan je izjavil:

malo za lušte:


Subaruji so grdi, vedno so bli in vedno bojo. Notrajnost 0. Ampak subaruja se ne kupuje zarad izgleda, pac obstaja nek kult okrog njihovih 4x4 ter *vprasljive* vzdrzljivosti. Niso poceni, sploh pa rabljeni ne, redki so ker jih noben (upraviceno) ne kupuje.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

200 konjski bencinar, ki pije 6l? Gl with that


Bo v redu, če ima samo 184 konjev in 5.8 porabo?

Ker pol mam pa na žalost 258 konjskega bencinarja , samo ne porabi 6, pač pa 6.1 litra :8)

Razočaral sem te sedaj.

Loool, novejsi turbo mlincki 1.0 lahko papcajo 5, lahko tudi 10. Podobno velja za bmwjcke, lahko 6 ce je za volanom napol mrtev upokojenec, lahko tudi 20 ce ga voz nek tezkonog zelenko.

Utk ::

Res bi rad srečal bedaka (drugače mu ne moreš rečt), ki da 50 jurjev za 250 konjskega bmwja in se potem naokoli vozi s 6 porabe.

kajetan ::

-valvoline- je izjavil:

kajetan je izjavil:

malo za lušte:


Subaruji so grdi, vedno so bli in vedno bojo. Notrajnost 0. Ampak subaruja se ne kupuje zarad izgleda, pac obstaja nek kult okrog njihovih 4x4 ter *vprasljive* vzdrzljivosti. Niso poceni, sploh pa rabljeni ne, redki so ker jih noben (upraviceno) ne kupuje.


to je malo nezrelo od tebe :D
če bi vsi imeli enak okus, bi vsi imeli enake avte in žene.
potem bi se spoklali med samo, se ti ne zdi?

IL_DIAVOLO ::

Nic manj od tvojega nacina "nakupa" avta.

user-pass ::

kajetan je izjavil:

če bi vsi imeli enak okus, bi vsi imeli enake avte in žene.
potem bi se spoklali med samo, se ti ne zdi?

Jaz iscem tako kot ti en druzinski karavan in bom menjal iz 530d na 535d xDrive, nekaj takega: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...
Subarujem je pa tudi padla kvaliteta z vso elektroniko. Ni to vec isti avto kot stari Legacyji, ki so obrnili stevc okoli.
V koncni fazi je nakup avta zelo neracionalen, pac vzames kar te veseli, kvarijo se itak vsi.

korenje3 ::

pridem v temo o BMW in gledam slike subaru jajc...
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

kajetan ::

korenje3 je izjavil:

pridem v temo o BMW in gledam slike subaru jajc...

pac sem ugotovil, da nimam zadosti kesa za 320i.
ce vam je ljubse ne bom vec omenjal subaruja. gremo nazaj na bmwje:)


jaz vsaj nobeno firmo ne obsojam, da je jajc. vsakemu svoje..nevem zakaj so eni tako nastrojeni proti drugim:)
na koncu je to samo avto.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Nic manj od tvojega nacina "nakupa" avta.


je kaj narobe s tem, da se pozanimam? pac vi imate vec pojma o avtih priznam,zato sem pa odprl temo. nimam problema s tem, da sem noob.
sicer pa vidim, da radi dirkate po cestah, pa so vasa pricakovanja od avta visja.
peace bro :D

"vzam si ga na easy"

hooho

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

2dark ::

kajetan je izjavil:

malo za lušte:




Ni kaj za luštat, ker je grd. pa teh 170 konjev tud nikamor ne gre.

2dark ::

Utk je izjavil:

Res bi rad srečal bedaka (drugače mu ne moreš rečt), ki da 50 jurjev za 250 konjskega bmwja in se potem naokoli vozi s 6 porabe.


Ti konji so z razlogom. Da teb podobni ne morejo prehitet. Pol se ti tud lepo pelješ zadaj še z nižjo porabo.

WizzardOfOZ ::

-valvoline- je izjavil:

kajetan je izjavil:

malo za lušte:


Subaruji so grdi, vedno so bli in vedno bojo. Notrajnost 0. Ampak subaruja se ne kupuje zarad izgleda, pac obstaja nek kult okrog njihovih 4x4 ter *vprasljive* vzdrzljivosti. Niso poceni, sploh pa rabljeni ne, redki so ker jih noben (upraviceno) ne kupuje.



Subaruji se ne prodajajo, ker bi bili lepi. Za to ker so lepi se prodajajo vagi in bmw-ji (ker tam ni važno kok je zansljiv, važno da je lep).

2dark ::

user-pass je izjavil:


Jaz iscem tako kot ti en druzinski karavan in bom menjal iz 530d na 535d xDrive, nekaj takega: https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...


Dej ne kupuj tega. Boš meu 12 porabe. :)

Machete ::

Ma ka pa vem, drag je za 220k km + stroški uvoza. Kolega je prodal 535 z 150kkm za 18 jurjev, z malodane vso opremo in 20'' feltnami.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

user-pass ::

Jaz ne rabim uvazat, ker zivim v DE. Cena je cisto OK za dano opremo, razen 360° kamere se ne spomnim nic, kar ne bi imel. Nov je bil nad 90k.
Sicer ne bom vzel tega, ker cakam na kaksno svetlejso barvo.

Utk ::

2dark je izjavil:

Utk je izjavil:

Res bi rad srečal bedaka (drugače mu ne moreš rečt), ki da 50 jurjev za 250 konjskega bmwja in se potem naokoli vozi s 6 porabe.


Ti konji so z razlogom. Da teb podobni ne morejo prehitet. Pol se ti tud lepo pelješ zadaj še z nižjo porabo.

Da si kreten je eno, da se še hvališ s tem, je pa že višji nivo.

-valvoline- ::

In kaj bo? Clio,Corsa,Polo? Morda hyndai i10?
:D

2dark ::

Utk je izjavil:



Da si kreten je eno, da se še hvališ s tem, je pa že višji nivo.



Zakaj? ker skrbim, da imate ostali nižjo porabo? Za nizko porabo se gre. Men se srce trga, ko vidim, da bi nekdo imel višjo.

-valvoline- je izjavil:

In kaj bo? Clio,Corsa,Polo? Morda hyndai i10?
:D


Na koncu bo nekaj s 60-75 konji pa kakšen dodaten poster na steni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

kajetan ::

kupil sem nekaj z 168 konji iz Nemčije. Več ne izdam :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kajetan ()

kajetan ::

-valvoline- je izjavil:

In kaj bo? Clio,Corsa,Polo? Morda hyndai i10?
:D


tudi to so avti. zakaj se delaš norca?

hojnikb ::

kajetan je izjavil:

kupil sem nekaj z 168 konji iz Nemčije. Več ne izdam :D

320i efficientdynamics :))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Nasveti za nakup avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9510386 (5931) bluefish
»

Nakup avta do 16000

Oddelek: Na cesti
384503 (3083) Scaramouche
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
588824 (7034) m0LN4r
»

Avto do 15k eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
617851 (5911) Raptor F16
»

Operativni leasing za fizične osebe

Oddelek: Na cesti
469946 (9297) Utk

Več podobnih tem