» »

House of the Dragon (TV serija)

House of the Dragon (TV serija)

««
3 / 11
»»

BaTeMaN ::

Diversity pač. Res vredno omembe? Kot da tega drugje ni... Sandman? the Boys? Povsod. Res vseeno. V Dune so menjal spol in raso pa kaj :).
less then zero

Morison ::

Kurzweil je izjavil:


@Morison, a tako misliš... jaz sem mislil, da govoriš o nekih neskladjih med nekim official family treejem in zgodbo v tej seriji/knjigi.

Ena taka.
Viserys I
oče Rhaenyri, ki je imela sina Viserysa II.
Potem pa je Viserys brat od Daenerys. Ta Viserys bi moral bit potem označen kot Viserys III.
Daemon I je brat od Viserysa I. Na drevesu ga ni nikjer zraven Viserysa I. Izhaja šele iz Viserys II iz katerega potem izhaja tudi Daenerys.
To je samo iz tega zadnjega drevesa. Seveda so tudi druga, toda kateri je potem pravi.
Skratka zmešnjava.
Vse skupaj je lepo opisal BaTeMaN

BaTeMaN je izjavil:

Ko sem bral knjige mi je bilo na momente težko sledit.. ko bereš samo kaj se dogaja z družino "targaryan", sem mel največje probleme z imeni. Daemion, Daemon, Daeron, Aegon, Aegor, Aemon, Aeryn, Aemond, Rhaena, Rhaenys, Rhaenyra, Baelon, Balerion, Baelor, Viserra, Visenya, Rhogar, Rhaegel, Rhaeger, Maegor, Maekar, Maegon... in pol še I, II, III,,, se mi začne mešat vse v glavi...

Lion29 ::

BaTeMaN je izjavil:

Diversity pač. Res vredno omembe? Kot da tega drugje ni... Sandman? the Boys? Povsod. Res vseeno. V Dune so menjal spol in raso pa kaj :).


ma pusti... eni so tako but-hurt ce dajo eno zensko prevec notri ali enega, ki ni "prave" rase da vcasih mislim, dea bodo zaradi tega imeli 20 let nesrece ali kaj...
noro kako nekatere to moti.... nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji... pac eni bodo vedno zafrsuttirani in bodo vedno iskali nekaj kar sovrazijo in pljuvajo... nikoli ne bodo zadovoljni v lajfu in vedno bodo iskali vzroke drugje... just ignore
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cias ::

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: nejcek74 ()

Voss ::

Če vas motijo različne rase, pač glejte Kekca in Gade. Nihče vas ne sili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

Morison ::

Nekaterim marsikaj ni jasno. Nima tu nobene veze rasa pa rasizem. Če nekdo ne paše not, ne paše.
Nismo vsi za vse. Zato pa so nekateri boljši, drugi slabši. To je življenje. Sprijaznite se.

Lion29 ::

cias je izjavil:

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.


in kako tocno kvaliteta v HOTD trpi, samo zaradi tega, ker so velaryons crni?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

cias ::

Saj ne gledam, mi ni treba gledat da lahko uganem kakovost.

Ne smem pa se hvalit kako sem sposoben da lahko napovem kakovost v naprej?

Polda ::

Lion29 je izjavil:

cias je izjavil:

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.


in kako tocno kvaliteta v HOTD trpi, samo zaradi tega, ker so velaryons crni?



Trpi, ker ne paše notri. Je en tujek, ki nima kaj delat tam + je zelo smešen s tisto belo lasuljo.
Pokaži v kateri knjigi je opisan kakšen Valyrian kot črnc ?

Lion29 ::

Polda je izjavil:

Lion29 je izjavil:

cias je izjavil:

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.


in kako tocno kvaliteta v HOTD trpi, samo zaradi tega, ker so velaryons crni?



Trpi, ker ne paše notri. Je en tujek, ki nima kaj delat tam + je zelo smešen s tisto belo lasuljo.
Pokaži v kateri knjigi je opisan kakšen Valyrian kot črnc ?


in zakaj mora biti v knjigi, da vkljucimo par crncev v serijo? Kje pisejo v knjigi kakrsni koli dialogi... knjiga je samo kronologija... in zdaj ker so pac dali crnce notri pa tebe rit boli? ali?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Voss ::

In zakaj bi moralo biti enako kot v knjigi? Pa saj ne govorimo o resničnih osebah.

Ps: Me je Lion prehitel. Pa sem zaključil, res brezvezne debate, ki uničujejo temo. Samo zato, ker ene par osebkov hrepeni po pozornosti in kako so oni anti-woke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

cias ::

Voss je izjavil:

Samo zato, ker ene par osebkov hrepeni po pozornosti in kako so oni anti-woke.


Pokaži eno dobro serijo ki se hvali s progresivnostjo.

Polda ::

Lion29 je izjavil:

Polda je izjavil:

Lion29 je izjavil:

cias je izjavil:

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.


in kako tocno kvaliteta v HOTD trpi, samo zaradi tega, ker so velaryons crni?



Trpi, ker ne paše notri. Je en tujek, ki nima kaj delat tam + je zelo smešen s tisto belo lasuljo.
Pokaži v kateri knjigi je opisan kakšen Valyrian kot črnc ?


in zakaj mora biti v knjigi, da vkljucimo par crncev v serijo? Kje pisejo v knjigi kakrsni koli dialogi... knjiga je samo kronologija... in zdaj ker so pac dali crnce notri pa tebe rit boli? ali?



Če delajo serijo po knjigi potem naj bo tako kot je. Saj je jasno napisano kakšna rasa so Valyriani. Ali pa naj najamejo same črne igralce in potem ne bo zgledalo kot,da je vmes nekdo, ki tam ne paše zaradi vsiljene woke kulture katero tako zagovarjaš.
Kaj ali ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Polda ()

Badwolff ::

Mene še najbl kot da so ženske grde (ajd, nič posebnega :D). Ja ja, plehel sem

Drgac pa pač GOT, zaenkrat nekje med season 1 in 8 po kvaliteti.

Eni se pritožujete nad Emmo D'Arcy. Pa je sploh nastopala? Ni ona odrasla Rhaenyra?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

MalcomX ::

Prva epizoda ni bila slaba ampak daleč od kvalitete GOT.
Igralci me niso preveč prepričali Daemon in Otto sta bila edina dobra ostalo bolj tako.
Corlys res zgleda smešno in zgrešeno. Čisti fail.
Tole mislijo molziti od 3-4 sezone.

Morison ::

Badwolff je izjavil:


Eni se pritožujete nad Emmo D'Arcy. Pa je sploh nastopala? Ni ona odrasla Rhaenyra?

Res je. V prvem delu jo igra Milly Alcock.

meho7 ::

Lion29 je izjavil:

cias je izjavil:

Lion29 je izjavil:

nima smisla se ukvarjat z rasisti ali nasplosno haterji...


Problem je ker je diversity bolj pomemben od kvalitete. STD ma oceno 4, catwoman so skenslali pred objavo, Walking dead je isto šel v to da je barva pikslov na ekranu bolj pomembna kot zgodba… in tako so ljudje magično dobili zmožnost napovedi kvalitete.


in kako tocno kvaliteta v HOTD trpi, samo zaradi tega, ker so velaryons crni?

Ze to da ti eden od igralcev jamra kako sta sex in golota a thing of the past...
A tip igra v HBO seriji :))

Kayzon ::

Motece je to da je "Igra Prestolov" napisana v mislih kot srednjeveska fantazija,v kateri igrajo glavne vloge seveda evropejski narodi,ki niso crnci. Motece je tudi da niso zvesti originalnemu materialu,saj v knjigi,po kateri je serija posneta,imajo clani hise Targaryen po opisu bledo polt ter zlate lase.

V seriji pa imamo crnca ki ima na glavi krpo za pomivanje tal :|

tilen03 ::

Izgleda, da je visek zanra fantazije "stari dobri" srednjeveski monarhizem s konji, meci in mislijo "lahko bi pa delovalo, ce bi bil vladar posten kot glavni karakter, pa kako je ubogi"

Pove veliko o druzbi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tilen03 ()

Kurzweil ::

tilen03 je izjavil:

Izgleda, da je visek zanra fantazije "stari dobri" srednjeveski monarhizem s konji, meci in mislijo "lahko bi pa delovalo, ce bi bil vladar posten kot glavni karakter, pa kako je ubogi"

Pove veliko o druzbi


Tole boš moral pa pojasnit, ker nekako ne razumem, kaj bi rad povedal?! :))

tilen03 ::

Kurzweil je izjavil:

tilen03 je izjavil:

Izgleda, da je visek zanra fantazije "stari dobri" srednjeveski monarhizem s konji, meci in mislijo "lahko bi pa delovalo, ce bi bil vladar posten kot glavni karakter, pa kako je ubogi"

Pove veliko o druzbi


Tole boš moral pa pojasnit, ker nekako ne razumem, kaj bi rad povedal?! :))

Sam ne vem, prva misel ob koncu prve epizode

Lion29 ::

Kayzon je izjavil:

Motece je to da je "Igra Prestolov" napisana v mislih kot srednjeveska fantazija,v kateri igrajo glavne vloge seveda evropejski narodi,ki niso crnci. Motece je tudi da niso zvesti originalnemu materialu,saj v knjigi,po kateri je serija posneta,imajo clani hise Targaryen po opisu bledo polt ter zlate lase.

V seriji pa imamo crnca ki ima na glavi krpo za pomivanje tal :|


a ja, po srednjeveskih fantazijah.... treba pol tudi zmaje dat ven, etc... pa seveda, ce se gre za srednjeveske zapise... druge rase, ki pridejo v evropo (kot so targeryanci v westferos) so bli sami belci, ne :D :D :D

kod drugo pa, saj ves, da ta cnrc ni targeryan, ne?


mislim, no, dejte se nehat smesit s takimi komplet izmisljenimi komentarji... pac da so vkljucli nekaj vec folka notri in je serija bolj svetovljanska in ne samo belo evropska/ameriska... so vkjljucli nekaj crcev... prvic, da dobijo vec gledanosti s strani crne populacije, drugic, da izpolnejo kvote in ker je prav da koncamo z glupo segregacijo... resnicno ne rauzmem zakj to nekatere tako mocno boli, kot da je njihovo zivljenje kaj zradi tega drugacno....
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Kayzon ::

Prav je da koncamo z glupo segregacijo? Oprosti? Kaj? O cemu ti to govoris?

Lion29 ::

Kayzon je izjavil:

Prav je da koncamo z glupo segregacijo? Oprosti? Kaj? O cemu ti to govoris?


o temu, da se v HW ali na splosno dominantno ameriski produkciji ne ponudi vec diversitija... in ogromno mladih odrasca izkljucno v svojem okolisu in niso izpostavljeni drugim rasam in kulturam, in se vecino drzijo zase. Bolj kot se vkljucuje druge rase in kulture, manj prihaja do sergegacije

v koncni fazi me te norme ne zanimajo, nimam nikakrsnih problemov, ce so targeryanci vsi kitajci in bratheoni vsi maori ter hightowerji vsi indijci...glavno mi je, da so dobri igralci, da so profesionalni in da lahjo uzivam v zgodbi... zato pa se mi zdi zelo, zelo cudno, kako nekateri reagirate na to, da so eni neki crnci... ne razumem, kako vas lahko to tolko prizadane, da na socialnih omrezjih na tak nacin razpihujete nestrpnost.... seveda pod pretvezo... "I am not rasist, but..."

Sej ne bom vec debatiral na to temo... I promise
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Polda ::

Lion29 je izjavil:

Kayzon je izjavil:

Prav je da koncamo z glupo segregacijo? Oprosti? Kaj? O cemu ti to govoris?


o temu, da se v HW ali na splosno dominantno ameriski produkciji ne ponudi vec diversitija... in ogromno mladih odrasca izkljucno v svojem okolisu in niso izpostavljeni drugim rasam in kulturam, in se vecino drzijo zase. Bolj kot se vkljucuje druge rase in kulture, manj prihaja do sergegacije

v koncni fazi me te norme ne zanimajo, nimam nikakrsnih problemov, ce so targeryanci vsi kitajci in bratheoni vsi maori ter hightowerji vsi indijci...glavno mi je, da so dobri igralci, da so profesionalni in da lahjo uzivam v zgodbi... zato pa se mi zdi zelo, zelo cudno, kako nekateri reagirate na to, da so eni neki crnci... ne razumem, kako vas lahko to tolko prizadane, da na socialnih omrezjih na tak nacin razpihujete nestrpnost.... seveda pod pretvezo... "I am not rasist, but..."

Sej ne bom vec debatiral na to temo... I promise


Če je misscast vloga je lahko dober igralec pa je ne more rešit.
Seveda imaš probleme nam vsiljuješ neke svoje UK labouristične poglede.

meho7 ::

tilen03 je izjavil:

Izgleda, da je visek zanra fantazije "stari dobri" srednjeveski monarhizem s konji, meci in mislijo "lahko bi pa delovalo, ce bi bil vladar posten kot glavni karakter, pa kako je ubogi"

Pove veliko o druzbi

Ce so popolnoma brez domisljije. Lahko bi naredili big budget Dungeons & Dragons serijo pa lahko zraven rinejo diversity brez problema.

BaTeMaN ::

Prince Daemon vs. Ser Criston Cole
Na turnirju... v knjigah piše da CC mnogo boljši od vseh, da je z lahkoto opravil tudi z dobrim a ne najboljšim Daemonom. V prvem delu ga je iz konja res zbil z lahkoto - na tleh pa nisem videl neke dominacije, pač Daemon ima rad popularnost pri Small Folk-u, kar ga je stalo predaje.
Random razbijanje glave s sekiro mi je bil tko Oberyn flashback :).

Otto
Iskreno sovraži Daemona, kako je slab in napačen za bilo kakšno funkcijo, medtem ko z lahkoto svojo mladoletno hčer pošlje "tolažit" kralja... s knjigo :) pa ja.. RRMartin nima nikoli nobenga lika "dobrega ali slabega" vsi so mix in tu ni razlike, tudi njegova hčerka ni nobena svetnica :). Pa mam feeling, da ima "majstre" pod kontrolo. Saj prvo pridejo do njega, šele on posreduje info naprej kralju seveda za lastno korist. Ne izključim možnosti, da je "naslednjika za en dan", morda dal preko "doktorjev" celo ubit po rojstvu. Lahko bi ga enačil z mighty Tywinom in Cersei odnosom do hčerke. Hčerke so samo čip za vlado in dominacijo.

Prophecy
Konec človeštva - sanje Aegona, da je prevzel Westeros, da ga združi (vseh 7) pred zimo, ki prihaja iz severa (200 let kasneje). Song of Ice and Fire. Namigujejo,.. povezujejo
Promise me this, Rhaenyra. Promise me.
Promise me this, Ned. Promise me. Lyanna Stark preden umre -> pravo ime John Snowa je seveda spet Aegon Targaryan
Valyrian steel dagger, ki ga ima Arya (s čim "prehitro" ubije Night Kinga) se lepo tule vpelje v zgodbo.

Malo za zabavo... in razmišljanje.
less then zero

Badwolff ::

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.

Mato989 ::

Badwolff je izjavil:

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.


Nekaj je gledanje vsake črka drugo je pa očitna razlika, se ti ne zdi? =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

BaTeMaN ::

Badwolff je izjavil:

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.


Ne, kje pa. Sploh je tokrat vse prepuščeno interpretaciji, saj so "spomini" napisani s strani Grand Maestejev (game of thrones zadeve) in pa Mushrooma (sex in trač zadeve). Oboje pa kot reče Lord Varys Tyrionu... power resides where men believe it resides... torej vsak vidi drugače. če se kdo spomni Varys uganke... A king, a priest, a rich man, and a sellsword are in a room. The sellsword has neither crown, gold, nor favor of the gods, only a piece of pointed steel. Those three men tell the sellsword to kill the other two. Who lives and who dies? Odgovor ni nikoli jasen.

Power resides where men believe it resides. It's a trick. A shadow on the wall. And a very small man can cast a very large shadow.
less then zero

Badwolff ::

Mato989 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.


Nekaj je gledanje vsake črka drugo je pa očitna razlika, se ti ne zdi? =)


V bistvu ne (sploh če tle namiguješ na barvo kože)

Mato989 ::

Badwolff je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.


Nekaj je gledanje vsake črka drugo je pa očitna razlika, se ti ne zdi? =)


V bistvu ne (sploh če tle namiguješ na barvo kože)


Namigujem na vse spremembe ki so spremenjene in nimajo tehnološke razlage oz. omejitve =) torej ja med drugim tudi barvo kože... če opiše pisatelj da so bili ti pa ti blede polti in vijolčnih oči in blond las, potem pač to pričakujem od video predstavitve... če napiše da so temne polti in z 3 joški pričakujem pač to... simpl.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Badwolff ::

The show will stay loyal to the source material as much as it can. Ryan Condal (writer and producer) is an avid book reader who's very passionate about George's work. The only changes being made are those that will better the storytelling, and all come from George directly or through his approval.

Mato989 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Badwolff je izjavil:

Če boste gledali vsako črko v knjigi in primerjali s serijo, se boste veliko jezili.


Nekaj je gledanje vsake črka drugo je pa očitna razlika, se ti ne zdi? =)


V bistvu ne (sploh če tle namiguješ na barvo kože)


Namigujem na vse spremembe ki so spremenjene in nimajo tehnološke razlage oz. omejitve =) torej ja med drugim tudi barvo kože... če opiše pisatelj da so bili ti pa ti blede polti in vijolčnih oči in blond las, potem pač to pričakujem od video predstavitve... če napiše da so temne polti in z 3 joški pričakujem pač to... simpl.


uglavnem velik se boš jezil

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Badwolff ::

Mene zaenkrat ne prepriča povsem edino Paddy Considine, z ostalimi nimam problemov. Sploh Matt Smith se mi zdi odličen (pa se po njem zliva največ gnoja).

Lion29 ::

Tako kot je Bateman napisal...

knjiga so spomini iz dveh sourcov, ki se velikokrat kontradiktirajo... in ko nekdo nekaj pripoveduje se velikokrat pretirava ali da pomembnost kaksnim stvarem, ki objektivno niso

kot pa je povedano pa bo serija prikazala dejansko kako je bilo. To pomeni da bo lahko tudi drasticno drugace od "spominov"

aja, pa med drugim tudi vidimo, da je Rhaenyra strgala en list iz ene take knjige... kar pomeni, da jih lahko v teh spominih tudi manjka en kup
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Homelander ::

Moram priznat da sploh nisem vedel da je to v izdelavi, včeraj sem gledal Ozzy Man video in sem tam videl. Samo za LOTR sem vedel, ampak tale je pa glede na oceno precej boljša, čeprav v tej temi seveda tudi polno besed woke.
Je pa res da tisti črnc je tudi meni preveč izstopal.

Pithlit ::

Nekateri imate pač probleme s črno...
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

cias ::

Pithlit je izjavil:

Nekateri imate pač probleme s črno...


Zelo očitno. Zato pa ima STD oceno 4 :))

Kurzweil ::

@cias, kaj je to STD?

Sicer pa vidim, da tega še nihče ni tu objavil...

Matej_K ::

Jaz ne razumem dobro po trailerjih! Rhaenyro igrata dve igralki ali ena? Ok v prvem delu je samo ena (mlada) tu se mi pa zdi da je še starejša oblika nje. Isto za to njeno ''kolegico'' Alicent...

Daemon bo pa skoz isti igralec kot kaže?
... .. .

Badwolff ::

baje se v 5 ali 6 delu zgodi time leap in zamenjajo igralke.

BaTeMaN ::

...weeks (5-6-7) ahead,.. tako je ... Princess Rhaenyra Targaryen je v trailerju in mlada in starejsa... njo in Alicent Hightower zamenjajo pozneje.. ostali pa so isti se mi zdi :)
less then zero

Morison ::

Badwolff je izjavil:

Sploh Matt Smith se mi zdi odličen (pa se po njem zliva največ gnoja).

Če je večina tega mnenja in še sam. Potem se zamisli. Potem je s tabo nekaj narobe;)

Badwolff ::

Nekaj narobe ker mi je všeč kako igra v tej seriji :D

Scer je moj glavni source reddit, kjer je sprejem zaenkrat zelo dober, se ne sliši nekih strašnih kritik (tudi za dr Whoja BTW).

Scer pa, a nisi bil ti tisti (res se mi ne da nazaj gledat), ki je šimfal igralko, ki sploh še ni nastopila v seriji? Tko da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Morison ::

Badwolff je izjavil:


Scer pa, a nisi bil ti tisti (res se mi ne da nazaj gledat), ki je šimfal igralko, ki sploh še ni nastopila v seriji? Tko da...


A to je vse kar zmoreš LOL.
Ja preden pišeš bedarije za katere ti bo spet žal, potem boš pa spet jokal, bi bilo res bolje, da bi v redu, počasi prebral kaj sem pisal. Poleg tega, da si prilagojen, si še nepismen in malo bolj počasen. Nima veze igralkino ime, govoril o faci! Toda to je očitno preveč zate, kaj ne.
Jaz sem vsaj razčistil o tem o kateri igralki se gre ti pa še tega nisi zmožen.
Tako da...

Lion29 ::

res, neverjetno... potem ko si storil tako kolosalno napako, se naprej pises zaljivo, napadalno in polno BS-a :D
vsaki post je novi vir smeha... :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Morison ::

Lion29 je izjavil:

res, neverjetno... potem ko si storil tako kolosalno napako, se naprej pises zaljivo, napadalno in polno BS-a :D
vsaki post je novi vir smeha... :D

A ti se še kar zraven bašeš. Pa vsi so ti že povedali da nimaš pojma. A nisi ravno ti rekel, da si zaključil z debato v tej temi.

Aja bdw mi lahko smo še poveš kakšno "kolosalno" (mvahahaha, daj najprej se pozanimaj, kaj to sploh pomeni) napako sem storil. Potem pa se lahko brez skrbi pobereš iz teme!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Lion29 ::

Morison je izjavil:

Pa vsi so ti že povedali da nimaš pojma.

Kdo so to vsi, in kje natancno, in v kaksnem kontekstu? Bi bil vesel da mi najdes enega (razen sebe), ki je rekel, da nimam pojma?

Lion29 je izjavil:

Sej ne bom vec debatiral na to temo... I promise


na to temo, se je nanasalo na rasizem. Vidim, da te daje se funkcionalna pismenost, kar precej.
Bom pa kar ostal v tej temi in veselo debatiral o samem HOTD, zraven pa se krohotal tvojim izjavam, ce smem? :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

Morison ::

Lion29 je izjavil:

Lion29 je izjavil:

Sej ne bom vec debatiral na to temo... I promise


na to temo, se je nanasalo na rasizem. Vidim, da te daje se funkcionalna pismenost, kar precej.
Bom pa kar ostal v tej temi in veselo debatiral o samem HOTD, zraven pa se krohotal tvojim izjavam, ce smem? :D

Na kaj se je nanašalo samo ti veš in nihče drug. So ti že drugi povedali, kaj si mislijo o tebi in tvojih bedarijah. Očitno si malo bolj počasen zato si še enkrat preberi temo da boš vedel o čem sploh debatiramo. Si se že dovolj o brukal tako da, če se že kdo komu krohota se samo še tebi. Itak si dokazal, da marsikaj nimaš pošlihtano v glavi tako da kr, z veseljem bom spremljal tvoje bruke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

Badwolff ::

Obrukal z drugačnim mnenjem o eni seriji... Preresno jemlješ ti te stvari. Sploh ker pravilnih in napačnih mnenj o tem, a je nekdo primeren igralec, nekdo pa ni, ipd, v bistvu ni.
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Wheel of Time (Tv serija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9919841 (1071) oo7
»

Igra prestolov zmagovalec torrenta 2013, Iron Maiden niso priredili koncerta za pirat

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2711835 (9429) GamerBoy

Več podobnih tem