» »

Neomejen prenos podatkov na dan

Neomejen prenos podatkov na dan

techuser ::

Ali ima v Sloveniji kateri ponudnik kakšno opcijo za neomejen prenos podatkov, ki se zakupi recimo za en dan?

111111111111 ::

DNEVNI ZAKUP
Dan interneta: 24 ur neomejeno prenašajte podatke. Za tiste dni, ko potrebujete več.

Vključite si Mobilni internet 1 dan za 3,95 EUR. Storitev si vključite na portalu Moj Telekom ali pošljite SMS z vsebino DAN I na 1918.

Naročniki mobilnih paketov si odslej lahko privoščite zares neomejen prenos podatkov tudi v omrežju LTE/4G. Ob vklopu Mobilnega interneta 1 dan lahko prenos podatkov uporabljate brez omejitev naslednjih 24 ur. Brez skrbi preizkušajte svoje najljubše aplikacije, poslušajte glasbo, glejte videoposnetke in filme, igrajte igrice in komunicirajte prek družbenih omrežij.

Prednosti

24 ur prenosa podatkov brez omejitev količine ali hitrosti,
v tem času se podatki iz vašega naročniškega paketa ali dodatnih zakupov ne porabljajo,
po poteku 24 ur lahko zakup ponovite ali ponovno uporabljate svoje mesečne podatke,
enostaven vklop prek SMS-sporočila.
Preklopite na LTE/4G in doživite res hiter internet. Pošljite SMS z vsebino LTE na 1918.

Storitev vključuje 24 ur neomejenega prenosa podatkov v mobilnem omrežju Telekoma Slovenije in predstavlja alternativno tarifo, ki ni skladna z EU-tarifo na podlagi Uredbe (EU) št. 531/2012 in Izvedbene Uredbe (EU) 2016/2286, za katero velja pravilo RLAH (Roam Like At Home). Naročnik z vklopom storitve izrecno soglaša in je seznanjen, da storitev ni skladna z regulatornimi pogoji in pravilom RLAH.

techuser ::

Hvala hvala.

AnotherMe ::

Mene pa zanima ali obstaja kak predplačniški paket, kjer bi zakupil količino, brez omejitve obdobja - recimo 100gb, za 20e... ko porabiš pa spet filaš...

111111111111 ::

Vsaj da bi jaz vedel ne obstaja.

destroyer2k ::

AnotherMe je izjavil:

Mene pa zanima ali obstaja kak predplačniški paket, kjer bi zakupil količino, brez omejitve obdobja - recimo 100gb, za 20e... ko porabiš pa spet filaš...


Najbližje temu je hot giga, ampak enote veljajo 30 dni. Če pa prej porabiš (200gb), pa samo napolniš. Da pa nebi bilo časovne omejiteve pa ni paketov.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11127351 (9983) Daniel
»

Mobilni internet paketi

Oddelek: Omrežja in internet
81038 (786) toma168
»

Kateri predplačniški

Oddelek: Mobilne tehnologije
264099 (3542) BlaY0
»

POMOC - Mobilni internet

Oddelek: Omrežja in internet
64533 (4136) shadeX
»

LTE (4G) @ Mobitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9629360 (21095) GTX970

Več podobnih tem