» »

Kje na spletu kupiti pohištvo?

Kje na spletu kupiti pohištvo?

ahdej ::

S partnerjem se odločava za nakup pohištva preko spleta in sicer izbirava med Salonpohistva.si, Hisapohistva.si, Pohistvo.si...? Kakšne so kaj vaše izkušnje z nakupom pohištva na spletu? Je kupljen izdelek ustrezal slikam oziroma opisu, kakšna je kvaliteta, dobavni rok, dostava?
Kupila bi predsobo ker je cena občutno manjša, ampak imava seveda pomisleke če je pohištvo res to kar je na sliki in opisu?

hvala za odgovore:)

TOP ::

Kaj je tako težko prvo mal pogledat,morda je kje razstavljeno in podobno in se zmenitio vsem,dostavi in ostalo.Dostava pride največkrat z Pošto Slovenija in ne se čudit,če dobiš kej odbito in podobno,sej lahko reklamiraš sam traja.

Ganon ::

Jaz osebno tega ne bi počel, prevelik rizik. Pohištvo je nekaj, kar moraš videti v živo, da si prepričan, da odgovarja tebi in prostoru, v katerem bo locirano.

OK.d ::

Pred 10+ leti mi je Ikea Austria brezplačno dostavila pohištvo na dom.
Kako je sedaj s tem ne vem.
LPOK.d

Zarfot ::

Predlagam, da si raje ogledate v živo. Sam sem iskal nočno mizico in sem našel par zanimivih prospektov na spletu. Šel sem jih pogledat in vsi so bili malček drugačni od slike na spletu.

ahdej ::

Hvala vsem! Problem je v tem, ker večina teh spletnih trgovin nima razstavnega salona... Ostale fizične trgovine pa nimajo ravno teh predsob. Zgleda bo treba še malo naokoli pogledat, če se kaj podobnega najde.

keba ::

poglej na spletu na lesnini. pa še par dni imaš -15% na vse redne cene in brezplačno dostavo nad 200 eur.

Šimpanz ::

Jaz ne bi kupoval pohištva preko neta, ker mi slika nikakor ne zadošča. Na sedežno se moraš namreč vsesti da vidiš ali ti odgovarja. Pojdi v lokalni salon pohištva pa se usedi na par kavčov pa boš čutil razliko. Podobno je s kuhinjami kjer je važen občutek na dotik in mehanizmi za odpiranje omaric in predalov.

tikitoki ::

ahdej je izjavil:

S partnerjem se odločava za nakup pohištva preko spleta in sicer izbirava med Salonpohistva.si, Hisapohistva.si, Pohistvo.si...? Kakšne so kaj vaše izkušnje z nakupom pohištva na spletu? Je kupljen izdelek ustrezal slikam oziroma opisu, kakšna je kvaliteta, dobavni rok, dostava?
Kupila bi predsobo ker je cena občutno manjša, ampak imava seveda pomisleke če je pohištvo res to kar je na sliki in opisu?

hvala za odgovore:)


Nekatere stvari moraš videti v živo. Lahko sicer čez čas odpreš temo in se pritožuje nad ne reprezentativni mi slikami.

Gejspodar ::

Tole je necro, je prišel bot videxl mal oživet.

Drugače je VidaXL zelo slabo ocenjena spletna trgovina, so pa njihove cene absurdno nizke. Osebno še nisem naročal, je pa po izjavah neznancev na spletu izkušnja obupna. Tako z dostavo, kot tudi s poškodbami na produktih in posledičnimi vračili.

kixs ::

Imajo vse iz Kitajske, kot vecina :lol:

Sicer je moja spomladi kupila dva zunanja lezalnika in moram rect, da se nista razpadla. En vijak sem sicer moral popraviti ze ob prvi sestavi...

Imam pa njihovo napo cca tri leta, nabavil jo je mizar in sploh nisem vedel, da je od njih dokler nisem gledal specifikacij za ventilator in vidim nalepko VidaXL - mi je bilo vse jasno zakaj je po treh letih zacel kar glasno ropotat :(

Kvinta ::

Najdita enga dobrega mizarja pa naj vama nardi vse skupaj bo vsaj 20+ let držalo v nekih optimalnih pogojih razlika v ceni pa tud ni taka....doma imamo vso pohištvo katero je dala delat moja babica leta 1925 razn kuhna je stara 25 let.
A.C.A.B

kixs ::

Ne mores mizarjev pred 30+ leti primerjat z danasnjimi... malo denarja = malo muzike. Pa, ce gres v Lesnino ali k mizarju.

forplan ::

Ima kdo izkušnje s svetpohistva.si?

So zanesljivi? Se držijo rokov?
da se strinjam

Morientes ::

Ali pa pohistvo.si
Glih mam namen zamenjat dnevni regal. 10 let je mimo, treba refreshat mal.

c3p0 ::

forplan je izjavil:

Ima kdo izkušnje s svetpohistva.si?

So zanesljivi? Se držijo rokov?


Old post, but... Kupil tam eno specifično stvar, dostava malenkost počasnejša kot napovedano, nato SMS dan prej in klic pred dostavo. Se pa strogo držijo tega, da ti šofer ne pomaga nosit, razen če doplačaš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

postelja - Eko usnje ali blago?

Oddelek: Loža
171572 (1263) 2dark
»

Program za pohištvo in tlorise

Oddelek: Programska oprema
186019 (5468) Machete
»

Štiri in pol leta zapora za nemškega upravitelja kino.to (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
8621705 (19672) Gregor P
»

Založniška industrija nadaljuje svoj marš

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
3611668 (9869) MrStein

Več podobnih tem