» »

TL-WR1043ND router kot AP

TL-WR1043ND router kot AP

ewok995 ::

pozdravljeni
rabim bi malo pomoči, doma imam nastavljen zgoraj omenjeni router kot dostopno točko sedaj pa nikakor ne morem dostapati do strani za konfiguracijo da bi naprimer spremenil nastavitve brezžičnega omrežja, a obstaja mogoče kak program za dostop ( imam doma še eno AP od asusa in se lahko dostopa prek njihovega programam discovery al nekak podobno ime)
Hvala za odgovor

SeMiNeSanja ::

Predvidevam, da ima router IP naslov iz drugega območja, kot ga uporabljaš na svojem lokalnem omrežju?

Kateri IP ima tvoj PC, na katerega pa se povezuješ za upravljanje?

Če je naslov routerja izven območja naslova tvojega računalnika (če prve tri številke naslova niso enake), si lahko pomagaš tako, da ročno nastaviš IP naslov v območje routerja. Ko se potem povežeš na router, pa mu dodeli nek naslov, ki se nahaja v območju tvojega sedanjega omrežja. Nato lahko pobrišeš (začasni) ročno dodani IP naslov na svojem računalniku.

Prekomplicirano?
Potem najprej vsaj preveri naslov računalnika in naslov routerja.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

#000000 ::

če dostopaš preko wifija verjetno ima nastavljeno da ne spusti skozi, priklpoi kabel in probaj

Ribič ::

Lahko ga tudi resetiraš na začetne nastavitve (gumb zadaj), vendar bo potem potrebno vse na novo rekonfigurirati.
Vse ribe so mi pobegnile!

ewok995 ::

ne morem dostopat ne preko wifi-ja ne preko kabla
ja saj možnost resetirat sem že pakrat uporabit ampak me zanima če obstaja kaka druga varianta da ne rabim za kako malenkost spremenit vse na novo nastavljat

SeMiNeSanja ::

ewok995 je izjavil:

ne morem dostopat ne preko wifi-ja ne preko kabla
ja saj možnost resetirat sem že pakrat uporabit ampak me zanima če obstaja kaka druga varianta da ne rabim za kako malenkost spremenit vse na novo nastavljat

Ali ti nisem zgoraj napisal kaj poglej/preveri in nam skopiraj?

Kako naj drugače vemo, kaj ti to pravzaprav počneš in kako imaš DEJANSKO naštimano?
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Wi fi ojačevalec

Oddelek: Omrežja in internet
84369 (4130) Lujz113
»

Napaka 651

Oddelek: Omrežja in internet
144086 (3781) miraldi
»

Domače omrežje - linija in wireless

Oddelek: Omrežja in internet
354294 (3773) amigo_no1
»

IZZIV za vse ki se spoznate na WIFI

Oddelek: Pomoč in nasveti
232911 (2296) NeMeTko
»

Postavitev mreže z dvema routerjema

Oddelek: Omrežja in internet
313614 (3088) NeMeTko

Več podobnih tem