» »

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev?

24 ur anketa: Ali zagovarjate prepoved elektičnih skirojev?

1
...
3 4
5
»

digitalcek ::

Invictus je izjavil:

digitalcek je izjavil:


In celo kolesarji si precej pogosto na Slovenski cesti v Lj. dajo duška in vozijo, kot da kasnijo na start Tour de France. Vozijo nekje med 15 in 25 km/uro, odvisno od kondicije.

25 km/h je normalna hitrost, ni divjanje...


Ni, če Roglič in ostali vozijo povprečno 50-60, pa so PROFIJI...

In daj mi pošteno povedat: če si 2,5 m za pešcem, pa ta na peš coni nenadoma spremeni smer (na kar ima POLNO pravico, če že o pravicah) za 90 stopinj, se napoti v neko trgovino, boš pri 25 km/h uspel zabremzati, brez da ga rukneš?

PrimoZ_ ::

Kaj te to skrbi. Sej ti je tvoj kolega odvetnik povedal, da ga boš tožil za vsaj 1000€/mesec rente.

Gagarin ::

digitalcek je izjavil:

Invictus je izjavil:

digitalcek je izjavil:


In celo kolesarji si precej pogosto na Slovenski cesti v Lj. dajo duška in vozijo, kot da kasnijo na start Tour de France. Vozijo nekje med 15 in 25 km/uro, odvisno od kondicije.

25 km/h je normalna hitrost, ni divjanje...


Ni, če Roglič in ostali vozijo povprečno 50-60, pa so PROFIJI...

In daj mi pošteno povedat: če si 2,5 m za pešcem, pa ta na peš coni nenadoma spremeni smer (na kar ima POLNO pravico, če že o pravicah) za 90 stopinj, se napoti v neko trgovino, boš pri 25 km/h uspel zabremzati, brez da ga rukneš?


Slovenska ni peš cona bumbar.

digitalcek ::

PrimoZ_ je izjavil:

Kaj te to skrbi. Sej ti je tvoj kolega odvetnik povedal, da ga boš tožil za vsaj 1000€/mesec rente.


Sem raje peš, kot na vozičku na akumulatorje.

Mi je rekel en poraplegik: hebeš tak lajf, ko se ga ne moreš niti sam zdr...

Gagarin je izjavil:

digitalcek je izjavil:

Invictus je izjavil:

digitalcek je izjavil:


In celo kolesarji si precej pogosto na Slovenski cesti v Lj. dajo duška in vozijo, kot da kasnijo na start Tour de France. Vozijo nekje med 15 in 25 km/uro, odvisno od kondicije.

25 km/h je normalna hitrost, ni divjanje...


Ni, če Roglič in ostali vozijo povprečno 50-60, pa so PROFIJI...

In daj mi pošteno povedat: če si 2,5 m za pešcem, pa ta na peš coni nenadoma spremeni smer (na kar ima POLNO pravico, če že o pravicah) za 90 stopinj, se napoti v neko trgovino, boš pri 25 km/h uspel zabremzati, brez da ga rukneš?


Slovenska ni peš cona bumbar.


Slovenska je, tako pravijo, edini skupni "prostor" v EU, kjer ni pravil, kjer se ne ve, kdo pije in kdo plača...
Kaos.

V Celovcu take enigme nimajo. Za Dunaj pa ne vem, se mi fučka. Ker živim 100 m od Slovenske...

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

Pravila so postavljena, je cesta kjer je dovoljen promet trol in koles. Kot pešec se obnašaj temu primerno in se ne vsajaj nad kolesarji, ki vozijo po predpisih. Tam lahko vozijo kolesarji z enako hitrostjo kot je dovoljena za vozila (trole) saj ni kolesarska steza ampak je cesta in poleg kolesarske steze ni. Ti kot pešec pa ne hodi po cesti, imaš zadosti široke pločnike na obeh straneh in ne prečkaj cesto kot kura brez glave.

jype ::

digitalcek je izjavil:

Ni, če Roglič in ostali vozijo povprečno 50-60, pa so PROFIJI...
Jaz vozim 40, pa nisem profi, zgolj malce manj mevža, kot povprečen voznik osebnega avtomobila.

Gagarin je izjavil:

Pravila so postavljena
Drži, ampak omejitev 25km/h si si ti izmislil, ker je ni nikjer, niti na signalizaciji, niti v pravilih, niti v verskih tekstih.

Gagarin je izjavil:

Kot pešec se obnašaj temu primerno in se ne vsajaj nad kolesarji, ki vozijo po predpisih.
V resnici se od kolesarjev spodobi, da vozijo tako, da pešcem omogočijo varno in prosto pot, kar je trivialno, ker kolesar ne potrebuje dovolj prostora v prometu, da bi se s pešcem imela težavo dogovoriti, kako se srečati brez konflikta. Razumem, da vozniki osebnih avtomobilov to težko razumete, a se boste morali itak prej ali slej privadit novim običajem:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gagarin ::

ad omejitev) Mea Culpa, sem pisal za kolesarsko stezo. Tam je ni. Verjetno pa kakšna omejitev je, če ni table, velja omejitev za mesto - 50km/h

ad tvojo bluzenje) pel se po Slovenski s piciklom, pa boš videl, kako ti uletavajo na cesto z vseh smeri, brez da bi se sploh uzrli, ker kot digitalček mislijo da je peš cona. Pol pa trolaj naprej.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Verjetno pa kakšna omejitev je, če ni table, velja omejitev za mesto - 50km/h
Ja, načeloma to drži. Moram enkrat tolk časa izzivat, da me ustavijo in me vprašajo, če vem, kako hitro sem šel, da jim povem, da bom to videl šele doma.

Gagarin je izjavil:

pel se po Slovenski s piciklom, pa boš videl, kako ti uletavajo na cesto z vseh smeri, brez da bi se sploh uzrli, ker kot digitalček mislijo da je peš cona. Pol pa trolaj naprej.
Hm, saj imam nekje video, ampak... Bom posnel še enega, ko bom ravno v tistih koncih in delal še tisto turo, ki je vi ne morete s 34/27 zvozit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Invictus ::

digitalcek je izjavil:


Ni, če Roglič in ostali vozijo povprečno 50-60, pa so PROFIJI...

In daj mi pošteno povedat: če si 2,5 m za pešcem, pa ta na peš coni nenadoma spremeni smer (na kar ima POLNO pravico, če že o pravicah) za 90 stopinj, se napoti v neko trgovino, boš pri 25 km/h uspel zabremzati, brez da ga rukneš?

Zate ni, ker si že star in senilen.

za normalno zdravega moškega, s servisiranim kolesom, je to povsewm možno.

Poleg tega so ti že rekli, da Slovenska cesta ni peš cona. Saj tam vozijo busi in taksiji !!!!!!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Invictus je izjavil:

Poleg tega so ti že rekli, da Slovenska cesta ni peš cona. Saj tam vozijo busi in taksiji !!!!!!
In? Čeprav si mnogi to zmotno domišljate, v resnici ne velja, da če upoštevaš prometne predpise, potem lahko legalno umoriš vsakogar, ki jih ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Invictus ::

Gagarin je izjavil:


ad tvojo bluzenje) pel se po Slovenski s piciklom, pa boš videl, kako ti uletavajo na cesto z vseh smeri, brez da bi se sploh uzrli, ker kot digitalček mislijo da je peš cona. Pol pa trolaj naprej.

Saj bluzijo, zato je pa enega trola povozila...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Našel:


Ne vidim, čemu bi pešce zmerjal za povsem normalno početje premikanja po mestu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gagarin ::

In kaj si hotel s tem video povedat? Da znaš vozit picikl? Sam sem se tako tam peljal že najmanj stokrat pa nimam nobene potrebe da bi se snemal ali celo video obesil na slo-tech. Ti si moten dečko.

P.s.: kdo pa razen tebe sploh koga zmerja - ti sicer avtomobiliste, desnakarje, normalne moške, kogarkoli ki ne paše v tvoj moten svet, jaz pa ne pešce. Le digitalčku sem povedal da ima zmotno mnenje, ker očitno misli da je slovenska peš cona.

P.s.1: pa tudi tu ti ne bom več odgovarjal, ker boš tako ali tako bluzil do onemoglosti kot zmeraj počneš.

jype ::

Gagarin je izjavil:

In kaj si hotel s tem video povedat? Da znaš vozit picikl? Sam sem se tako tam peljal že najmanj stokrat pa nimam nobene potrebe da bi se snemal ali celo video obesil na slo-tech. Ti si moten dečko.
Ne sodite drugih po sebi, tovariš.

Gagarin je izjavil:

P.s.: kdo pa razen tebe sploh koga zmerja
Ti:

Gagarin je izjavil:

kot kura brez glave.


Gagarin je izjavil:

Slovenska ni peš cona bumbar.


Jaz seveda zmerjam nazaj: Kreteni tvoje vrste kolesarje spravljate na slab glas. Če se ti tako zelo mudi, da pešcem ne moreš odstopiti prednosti, pojdi s helikopterjem (na pedala ali električni pogon), nam pa pusti, da živimo v strpni in solidarni družbi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Gagarin ::

LOL kretena jypetovega
sam zmerjam le idiote tvojega kova. Pa misliš da se mi da trgat tvoje stavke iz konteksta in dokazovat kakšen idiot si? Vsi iz IQjem večjim od 80 to tako ali tako sami vidijo. Vsakodnevno kažeš svoj neizmeren talent za butale.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Vsakodnevno kažeš svoj neizmeren talent za butale.
Tam sem se rodil, tako da poznam šege in običaje tistih izmed vas, ki se obnašate kot največji bedaki.

Po drugi strani tudi razumem, da svet lahko narediš boljši le na en način: Tako da razpizdiš lastnike osebnih avtomobilov in se voziš s kolesom, če si še posebej dobre volje, pa še malo zagovarjaš pravico pešcev do svobodnega gibanja po urbanem okolju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Cange ::

Tale zaspi pri 25kmh:

pirat ::

jype @1:17 -> daj nas prosim razsvetli kaj v tvojem vzporednem vesolju v CPP pomeni dvojna neprekinjena crta..

kuall ::

Gagarin je izjavil:

LOL kretena jypetovega
sam zmerjam le idiote tvojega kova. Pa misliš da se mi da trgat tvoje stavke iz konteksta in dokazovat kakšen idiot si? Vsi iz IQjem večjim od 80 to tako ali tako sami vidijo. Vsakodnevno kažeš svoj neizmeren talent za butale.

Saj ga noben normalen človk ne mara, ne vem zakaj ga tolerirajo tu na slo techu, ker je forum spremenil v gnoj. Na youtube je onemogočil komentarje in dislike, to ponavadi naredijo tisti, ki jih ljudje ne marajo.

SeMiNeSanja ::

jype je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

Pešci in kolesarji ste en drek plačali!
Zopet te, že tisočkrat diskreditirane floskule. Kaj pa, če bi se minimalno izobrazil?

https://pbs.twimg.com/media/CyAAw5jUUAA...

In TI se zgražaš nad Trumpom, ki trdi, da si znanstveniki izmišljujejo neke laži.... Pri tem pa sam serviraš enostransko prirejene "dokaze".

Enkrat trol, vedno trol.

Samo upam, da takrat, ko boš padel z lojtre in klical reševalce, da jim boš zabičal, da morajo priti z biciklom oz. rikšo, ker ti si pa skos in skos Eko in niti pod razno ne boš dovolil, da se na tvoj račun skuri ena sama kaplja pogonskega goriva!

Čudno, da hodiš v trgovine. Tko ultra eko zaveden hipster bi pa ja moral vse jet z biciklom direktno na njivo iskat! A se sploh zavedaš koliko ton goriva pokurijo tovornjaki, ki ti dostavljajo blago v trgovine?
Ojoj, pa gadjeti, ki jih kupuješ od kitajcev - koliko Co2 so pokurili, da so prišli iz kitajske do tebe? Zakaj ne sedeš na kolo in greš osebno iskat? Bi bilo veliko bolj "Eko".

In še in še bi lahko našteval hinavščino "Eko freakov". Eko ste samo tam, kjer vam "ugaja" drugod ste pa glih tko umazan, kot vsak drug (ali pa še bolj?).
Zato, ker se goniš naokrog z biciklom si misli, da imaš pravico pljuvat po vsem kar ni bicikel.....a hudiča, ko ti pa prav pride, takrat si pa kar tiho...ali si mogoče tudi hladilnik, kavč, itd itd. pripeljal domov na kolesu?

Hinavec!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

jype ::

pirat je izjavil:

jype @1:17 -> daj nas prosim razsvetli kaj v tvojem vzporednem vesolju v CPP pomeni dvojna neprekinjena crta..
Tu je zatu taku narjenu, de majo uni u autih mejčkn lufta, de ne žlajfajo skus en ob druzga.

SeMiNeSanja je izjavil:

In TI se zgražaš nad Trumpom, ki trdi, da si znanstveniki izmišljujejo neke laži.... Pri tem pa sam serviraš enostransko prirejene "dokaze".
O, tudi slab matematik si.

Zgodovina sprememb…

SeMiNeSanja ::

jype je izjavil:


SeMiNeSanja je izjavil:

In TI se zgražaš nad Trumpom, ki trdi, da si znanstveniki izmišljujejo neke laži.... Pri tem pa sam serviraš enostransko prirejene "dokaze".
O, tudi slab matematik si.

Jaz sem morda slab matematik.... a nikakor tako slab, kot si ti slab lažnivec s svojimi prirejenimi "podatki".

Kje v tvoji lažnivi grafiki so davki kot DMV, pristojbine in dajatve ob vsakoletni registraciji vozila, vinjete, davki in trošarine iz naslova prodaje goriv? Kje imaš ŠTEVILKE? Slikco lahko vsakdo nariše (sorry, ti si jo samo iskal in skopiral) - kje je TVOJA matematika?

Če si tako super 'Matematik', daj na mizo številke, koliko je bilo z zgornjega naslova pobranega denarja v državno blagajno, npr. od osamosvojitve.

Potem pa gospod matematik predstavi še številko, ki st jo ti "prispeval", ko se hvališ, da si TI gradil ceste s 'SVOJIM' denarjem..... In ne seštevaj DDV od čevljev, ki si jih kupoval, ker čevlje tudi jaz kupujem! Enako ne velja DDV od zračnic, ker tudi naša kolesa doma imajo vsa zračnice na obročih!

In prosim ne mi kopirat nekaj od drugih trolov - daj na mizo konkretne številke za SLOVENIJO. Da vidim, za koliko milimetrov ceste ti moram biti hvaležen.

Dokaži ali pa nehaj nabijat in trolat!
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

SeMiNeSanja ::

kuall je izjavil:

Gagarin je izjavil:

LOL kretena jypetovega
sam zmerjam le idiote tvojega kova. Pa misliš da se mi da trgat tvoje stavke iz konteksta in dokazovat kakšen idiot si? Vsi iz IQjem večjim od 80 to tako ali tako sami vidijo. Vsakodnevno kažeš svoj neizmeren talent za butale.

Saj ga noben normalen človk ne mara, ne vem zakaj ga tolerirajo tu na slo techu, ker je forum spremenil v gnoj. Na youtube je onemogočil komentarje in dislike, to ponavadi naredijo tisti, ki jih ljudje ne marajo.

V bistvu je navaden bahač in gobezdač.
Je mislil, da bomo kar po tleh popadal, ko bo objavil svoje video posnetke.
Kot da je on edini kolesar na tem svetu, mi pa da moramo na kolena in se klanjat od občudovanja.

Neka bolana varianta narcizma, katero potem opravičuje z kvazi "Ekološko ozaveščenostjo".

Če mu ne ploskaš in podpiraš, si pa koj bedak.
Podoben narcizem zganja tudi po drugih ne-eko temah. Bog ne daj, da nisi istega mnenja kot on. Ali mobilizira neke svoje podrepnike, da te 'utišajo', ali pa začne trollat na polno, da zjebe celotno temo.

Admini pa ga še podpirajo pri vsem tem, namesto da bi ga blokirali za komentiranje, čim enkrat prestopi prag dopustnega. Namesto tega raje brišejo komentarje ostalih udeležencev in pridno skrbijo za to, da mu še dodatno prilivajo olje na ogenj norosti in trolanja.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

jype ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Jaz sem morda slab matematik.... a nikakor tako slab, kot si ti slab lažnivec s svojimi prirejenimi "podatki".
No daj, izračunaj, da ne boš samo klobasal.

SeMiNeSanja je izjavil:

Bog ne daj, da nisi istega mnenja kot on.
Zaradi mene se komot motiš še naprej, me ne gane, če pa s svojimi dejanji uničuješ mojo civilizacijo, jo moram pa braniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

p1nky ::

Ne komentiram velikokrat, se pa strinjam, da jype uničuje slo tech. V vsako temo, na katero se prijavi, jo naredi brezvezno s trolanjem. Mislim si, da je verjetno zelo na dobrem z admini, da to pustijo.

Hkrati pa vprašanje, zakaj se ga enostavno ne ignorira? če nihče ne bo odgovarjal na njegove poste, ga bo veselje minilo.

jype ::

p1nky je izjavil:

če nihče ne bo odgovarjal na njegove poste, ga bo veselje minilo.
Ne tako kmalu, pa ker imam ogromno časa...

Brb, čaj mi vre.

SeMiNeSanja ::

jype je izjavil:

SeMiNeSanja je izjavil:

Jaz sem morda slab matematik.... a nikakor tako slab, kot si ti slab lažnivec s svojimi prirejenimi "podatki".
No daj, izračunaj, da ne boš samo klobasal.

SeMiNeSanja je izjavil:

Bog ne daj, da nisi istega mnenja kot on.
Zaradi mene se komot motiš še naprej, me ne gane, če pa s svojimi dejanji uničuješ mojo civilizacijo, jo moram pa braniti.

Ti si se hvalil, da znaš računat, torej si TI dolžan postreči ustrezne številke!

In ne- NE braniš ti nikogar. Ti se samo norčuješ iz vseh. V istem stavku tebe in civilizacijo omenjati, pa je lahko resen problem, ker si svetlobna leta od tega, da bi bil civiliziran. Gonjenje kolesa te namreč še ne kvalificira kot civilizirano bitje. Predvsem se kot civilizirana oseba diskreditiraš s svojim trollanjem.

In še vedno čakam na sliko, kako si pripeljal hladilnik, kavč, posteljo,.....na kolesu domov.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

jype ::

SeMiNeSanja je izjavil:

Ti si se hvalil, da znaš računat, torej si TI dolžan postreči ustrezne številke!
Sem že, ti pa praviš, da ne držijo, namesto metodološke kritike pa kriliš z rokami in cepetaš.

SeMiNeSanja je izjavil:

In ne- NE braniš ti nikogar.
Zahodno civilizacijo branim pred kreteni, ki se jo trudite potopiti.

SeMiNeSanja je izjavil:

In še vedno čakam na sliko, kako si pripeljal hladilnik, kavč, posteljo,.....na kolesu domov.








Vse se da, samo ne smeš bit lesen.

Zgodovina sprememb…

c3p0 ::

SeMiNeSanja je izjavil:


Admini pa ga še podpirajo pri vsem tem, namesto da bi ga blokirali za komentiranje, čim enkrat prestopi prag dopustnega. Namesto tega raje brišejo komentarje ostalih udeležencev in pridno skrbijo za to, da mu še dodatno prilivajo olje na ogenj norosti in trolanja.


Upam, da se prijavi na suicide watch, ko ST ukinejo. Ko ti smisel življenja kar naenkrat ugasne...

Paco ipd. imajo še druge forume in portale za svoje nebuloze, dupe ima ST.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7824586 (4415) sds
»

Nakup skiroja

Oddelek: Loža
355608 (1746) Apel
»

Z elektr. skirojem na mestni ter primestni avtobus

Oddelek: Loža
213229 (2451) Phantomeye
»

Skiro v mestu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9114897 (10407) bandidosss

Več podobnih tem