» »

poceni prenosniki

poceni prenosniki

zobnik ::

Gledam prenosnike, dvo ali 4 jedrne že za pičlih 100 evrov, a je to kaka fora, pocen s*anje al kaj.
  • spremenil: zobnik ()

DeeCoy ::

Po enem letu skravžlanih lasov za v smeti. Razmisli.

hojnikb ::

2 ali 4 jedra ti v resnici nic ne povesta o zmogljivosti pcja.
#brezpodpisa

antartide ::

pazi se nategatorjev.. pazi se teh 100EUR prenosnikov. Enkrat boš dobil takega k ti bo nehal delat po parih dneh, včasih tako zjahanega da ni vreden pet centov.
Bolha... pazi se te strani. Na slo techu se zna kaj pametnega najdet, meni je pred kratkim tukaj en prodal i5 SSD laptop za 120EUR, dela ko raketa!
Ne kupuj ničesar pod i3/i5 , še to.
i5 ssd laptop kot nov http://www.agppro.si/renew-refurbish-ug...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antartide ()

zobnik ::

ne ne mislim kupovat, ker je namizni boljši pa še ram, disk, ++ostalo menjaš sam.

Gejspodar ::

Model, že druga tema kjer pljuvaš ven bedarije, ki nimajo smisla.

Tudi v tvoji prejšnji temi "Računalnik za internet" ti je hojnik obrazložil situacijo, pa ti še vedno ne potegne.

Al si trol, al pa 386 generacija, ki 20 let ni povohal računalništva - vprašaj kaj te zanima pa se ti bo razložilo, nehaj z "jedri" pa "ramom" nekaj na pamet nabijat.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: OvCa77 ()

dela ::

zobnik je izjavil:

ne ne mislim kupovat, ker je namizni boljši pa še ram, disk, ++ostalo menjaš sam.


Saj pri večini prenosnikov tudi lahko sam menjaš ram, disk, procesor (pri nekaterih je pa res prilotano in ne moreš).

Število jeder pa ne pove nič, ker dvojedrnika lahko dobiš predpotopnega izpred 10 let, lahko pa dokaj modernega izpred treh, pa bo razlika ogromna. In rabljene dvojedrne prenosnike za 100 € si že dobil tudi pred petimi leti ali še prej, tako da to ni nič novega.

Odvisno pač od primera do primera, če je dober nakup. Jaz sem npr. še danes čisto zadovoljen s svojim, ki sem ga dve leti nazaj kupil za 130 € (i5 iz 2012).

hojnikb ::

zobnik je izjavil:

ne ne mislim kupovat, ker je namizni boljši pa še ram, disk, ++ostalo menjaš sam.

Kaj je potem smisel te teme? Kupuješ ne (itk imamo namensko temo) nasveta tudi ne iščeš. Trolaš?
#brezpodpisa

antartide ::

zobnik je izjavil:

ne ne mislim kupovat, ker je namizni boljši pa še ram, disk, ++ostalo menjaš sam.

si dobro

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: dxx ()

Riff ::

ja pr pocen prenosnikih si brez garancije in lahko že jutr crkne, lahko pa še dolgo časa služi to je vedno riziko pr nas ki kupujemo pocen rablene stvari brez garancije, če upaš reskirat potem nabaviš, če ne pa še vasj še 100E pa še mal gor pa si zmagal k boš mel še garancijo

tikitoki ::

zobnik je izjavil:

Gledam prenosnike, dvo ali 4 jedrne že za pičlih 100 evrov, a je to kaka fora, pocen s*anje al kaj.


Premalo informacij, bos moral podati konkreten primer.

zobnik ::

pa saj ste sami napisal da se ne splača in da je dost nategunov, če bi delal bi ga kupil.

hojnikb ::

kaj bi sploh rad?
#brezpodpisa

zobnik ::

hojnikb je izjavil:

2 ali 4 jedra ti v resnici nic ne povesta o zmogljivosti pcja.


razen da je pocen

hojnikb ::

lahko imas tudi drag pc z 4 jedri.

da kupis primern prenosnik, si je treba najprej postavit use case, za katerega bo uporabljen in budget. Brez tega lahko sam brezglavo isces bolho in kupis na koncu shit, ki ga ne rabis ali srot, ki ni vreden casa.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

IL_DIAVOLO ::

Za 100 evrov je želel dobiti laptopa, zdaj pa je razočaran in mu je vse padlo v vodo 8-)

antartide ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za 100 evrov je želel dobiti laptopa, zdaj pa je razočaran in mu je vse padlo v vodo 8-)

za 120 evrov sem dobil preko enega slo techarja

i5 3320M (Decent zadeva)
4GB Ram
SSD disk

Dobesedno leti zadeva. Tako da niti ni slaba ideja. Kje pa to dobit je pa druga zgodba, ponavadi za 100-120EUR prodajajo neke dual core iz prazgodovine na bolhi.
Zobnik ti dej oglas , pa preveri kaj ti ponujajo, vzami SSD da bo vse hitro. Jaz za 120EUR imam perfektno ohranjen (je kot nov) ssd i5 laptop.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antartide ()

hojnikb ::

js za 140e prodajam quadcore/8 thread 4700mq, pa se ga niti ne povoha... Pa je stvar dost hitra....
#brezpodpisa

scipascapa ::

dej info na zs, kjer imaš oglas.

jukoz ::

hojnikb je izjavil:

js za 140e prodajam quadcore/8 thread 4700mq, pa se ga niti ne povoha... Pa je stvar dost hitra....


Glede na oglas prodajaš prenosnik s crknejno plato in zmahanim ohišjem. Začuda ni interesa =)

hojnikb ::

em, ne?
#brezpodpisa

antartide ::

hojnikb , če ti tale i5 laptop dela vse pravilno, ti ga lahko jaz kupim. Piši mi če te zanima, pa še nismo daleč, se lahko dobimo namesto pošte.

jukoz ::

hojnikb je izjavil:

em, ne?




Te citiram:

Pred kratkim menjana tipkovnica in napajalnik.
Slabše ohranjeno ohišje (manjkajo plastike zgoraj pantov), občasno ne deluje priklop za slušalke. Priložena zunanja usb zvočna.
Sveže nameščen Windows 10 in programi.
Po želji se lahko dobi tudi po delih.


Zmahan prenosnik s crknjeno plato =)

hojnikb ::

kako lahko iz tega sklepas da je fuc plata? slab je konektor za 3.5mm jack, ne plata. Kje dobite taksne ideje tut nwm.
No, kaksni preprodajalci so seveda precej pametni v takih primerih, kaj vse je fuc. Potem pa najdes isto stvar z 2x ceno cez 14 dni. Pa vse kot novo :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

rabelj5 ::

op, zakaj sprašuješ, če itak ne misliš kupit in te tudi ne zanima?!?

val46 ::

Zakaj? Zato ker trola. Če pa ne trola, pa še sam zase ne ve, kaj bi rad. Enkrat bi 4jedrni,enkrat 2 jedrni CPU, pol ne ve, al boljš 4, ali 2 GB rama, spet tretjič kaj raje, manj GB pa SSD ali raj več GB pa HDD za isti denar...Ko vidim napisano kaj od zobnika, se mi kar dozdeva, kaj bo noter v sporočilu. In če je res, da ga to ne zanima in nima smisla kupovat, pol lahko to temo zaklenete, k nima smisla mu več odgovarjat na vprašanja. Itak bo pa v roku dveh,treh dni novo odprl s podobnimi vprašanji.

zobnik ::

včasih je internetni brskalnik delal tud na 500mb rama, danes pa z 2GB rama ne dela brez štekanja, če maš istočasno odprt dve strani....

mam 2gb notri pa mam na win 10 trenutno 70% porabo rama

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zobnik ()

2dark ::

zobnik je izjavil:

včasih je internetni brskalnik delal tud na 500mb rama, danes pa z 2GB rama ne dela brez štekanja, če maš istočasno odprt dve strani....

mam 2gb notri pa mam na win 10 trenutno 70% porabo rama


Dodaj 2 GB rama, potem bo ok. Pa SSD disk.

antartide ::

zobnik je izjavil:

včasih je internetni brskalnik delal tud na 500mb rama, danes pa z 2GB rama ne dela brez štekanja, če maš istočasno odprt dve strani....

mam 2gb notri pa mam na win 10 trenutno 70% porabo rama

haha spominjaš me name ko sm vztrajal z dual core starim desktopom. Tisto je blo groza od računalnika, kljub temu pa sm gor naredil precej.
Zgubil sem voljo za kupovat PC stuff, potem sem kupil malo boljši komp in padel noter.
Ti se samo moreš dat ven iz te prazgodovine, če lahko finančno. Fora je v tem k ni tako drago dandanes dobit spodoben komp za internetse, zato mislim da si ga lahko privoščiš in nehaš obstajati v prazgodovini.
Windows 10 z 2GB rama je čudež da ti sploh dela lol, ti bi pa še hitrost. Rabiš SSD, če ne hitrosti ne bo pri taki slabi konfiguraciji. Že cpu ti bo skakal na 100% (to si pogledal?) in upočasnjeval vse (še posebej če imaš 2 al 3 okna)

Ti rabiš točno tole

http://www.agppro.si/renew-refurbish-ug...

Intel® I7 3770 3,4 GHz
256GB SSD
8GB DDR3
250EUR

Veš kaj je to, to je zverina za internet. Tale i7 je kar cool in še ssd in 8gb. Cena pa samo 250 evrov. Daj se potrudi in zberi 250 evrov in boš tudi nehal tolko pisat in zgubljat časa okoli tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antartide ()

modelno1 ::

A AGPja ne bojkotiramo več?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

antartide ::

modelno1 je izjavil:

A AGPja ne bojkotiramo več?

mešaš z AGT....

modelno1 ::

Sorry, my bad.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ram ne sprejme

Oddelek: Pomoč in nasveti
352015 (1377) jero_no1

Racunalnik za internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
212319 (1633) hojnikb
»

Prenosni računalnik za študij strojništva

Oddelek: Kaj kupiti
467877 (6549) Barbarpapa2
»

210€ i5 laptop renew & refurbish (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
546970 (5152) dxx
»

dual monitor. mam intel hd graphics, en monitor na hdmi drugega pa bi dal na vga adap

Oddelek: Strojna oprema
7847 (770) sift

Več podobnih tem