» »

Počasno tiskanje

Počasno tiskanje

aaads ::

Dober dan. Imam problem s printerjem. Oziroma mogoče je kriv računalnik, nevem. Imam dva prenosnika, ki sta prek wifija povezana z printerjem. Na starejšem prenosniku tiskalnik printa hitro oziroma kot naj bi printal, na novejšem prenosniku pa printa eno stran po moje 10 krat dlje. Razlika je res ogromna, da na enem sprinta 20 strani, na drugem pa komaj eno. Kaj bi lahko naredil?

Han ::

Znova namesti tiskalnik, po možnosti z drugim "šoferjem".

gozdar1 ::

Razlika v velikosti print streama?

aaads ::

Z drugim šoferjem je mišljeno z drugim računalnikom? Tem, s katerim počasi printa? To sem že naredil, zbrisal tiskalnik in na novo namestil in isto.

Kje pa pogledam velikost print streama?

Kamion ::

šofer -> driver

gozdar1 ::

aaads je izjavil:

Z drugim šoferjem je mišljeno z drugim računalnikom? Tem, s katerim počasi printa? To sem že naredil, zbrisal tiskalnik in na novo namestil in isto.

Kje pa pogledam velikost print streama?


Spooler..

aaads ::

Sem včeraj iz obeh prenosnikov zbrisal printer in na novo inštaliral iz uradne strani Brother priporočeno namestitev in je na enem celoten program, kjer lahko nastavim vse od resolucije, hitrosti tiskanja itd... Na drugem računalniku pa je kot neka skrajšana verzija, oziroma je manj nastavitev. Ne morem izbrat naprimer hitro tiskanje, ampak je samo normal, fine, best.... Pri onem drugem računalniku pa lahko izberem še hitro tiskanje. Kot da ima en računalnik razširjene nastavitve oziroma celotni program za tiskanje, drugi pa samo osnovne.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tiskalnik HP P2015

Oddelek: Strojna oprema
12657 (423) freesty
»

Foto tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
6852 (682) Kleemen
»

"Printer" na com port

Oddelek: Pomoč in nasveti
121482 (1219) Invictus
»

Problem s tiskalnikom HP Photosmart C5280

Oddelek: Strojna oprema
6915 (780) nightbird
»

Tiskanje šumnikov iz DOS-a

Oddelek: Pomoč in nasveti
164711 (4202) Brane2

Več podobnih tem