» »

Cene nepremicnin v Slo

Cene nepremicnin v Slo

PrihajaNodi ::

Po dolgem casu gledam malo cene neprecnin v Sloveniji in opazam, da se je vsem skupaj malo zmesalo.

Sobe se oddajajo po 300eur+ v okolici Ljubljane:

https://www.nepremicnine.net/oglasi-odd...

Zdej nevem ali imajo vsi place po 1500eur/net ali pa si zeli elita spraviti narod na kolena.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
  • zaklenil: Tilen ()

PreviousUser ::

Še malo pa bo balon počil...

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

Še malo pa bo balon počil...


Kaj to pomeni, recesijo in brezposelnost? Slovenija za povprecnega drzavljana enostavno ni vec dostopna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Tilen ::

Morda je problem le v tem, da nisi povprečni državljan. Kaj sploh to je?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

BuDi79 ::

PreviousUser je izjavil:

Še malo pa bo balon počil...
Ne kopirat sporočil iz 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 ...

PrihajaNodi ::

@Tilen Povprecnega drzavljana si jaz predstavljam v sluzbah kot so: prodajalec, trgovec, varnostnik, medicinska sestra, policist in NE kot nekoga ki dela remote kot IT jevec.

Drzi, nisem povprecen drzavljan in nisem prirpavljen placevati slovenskih davkov in nepremicnin, me pa zanima kako ljudje dihajo v Sloveniji, medtem pa medicinske sestre s placami 800 eur + nadure...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Smurf ::

Povprecna placa v LJ je okoli 1300 neto. Nekih ogromnih padcov cen v najemninah jaz ne bi pricakoval, ker trenutno zaostajajo za cenami nepremicnin.

PrihajaNodi ::

Ja, povprecna. Ima medicinska sestra 1300 neto, oskrbovalec v domu onemoglih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

otago ::

€PrihajaNodi
Morda pa je cas za odselitev z Ljubljane. Pa naj furajo airbnb.

SLabse placani posamezniki imajo, ali nepremicnino po Jazbinsku, so jo kupili pred 10-15leti. Se furajo z avtom, vlakom na siht. Ali pa gre za moderne priseljence, ki so pripravljeni ziveti naguzvani v eni stanovanjski enoti.

PrihajaNodi ::

Jst sm ze v tujini. Samo malo sem firbcal:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Gagarin ::

Se pa v Lj sedaj ogromno gradi, bistveno več kot vsaj zadnjih 15 let. Tako da IMO lahko ob naslednji recesiji (ki dejansko je pred vrati vsaj za Evropo) le pričakujemo vsaj majhen počep cen stanovanj.

Smurf ::

Ne bi rekel, da se gradi kaj bistveno kot se je (se je sicer kaksno leto gradilo tudi precej manj). Ko bo kriza pricakujem padec cen nekje v rangu -15%.

otago ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jst sm ze v tujini. Samo malo sem firbcal:)

Imam veckartnik slovenske, ljubljanske neto place izven Slovenije... pa se vedno mislim, da je predrago zame, da bi se vrnil v Lj.

@Ferdo66
gradi se luksuzna stanovanja, vecja stanovanja... Ni vecjih projetov garosnjer, 1sobnih stanovanj... Kar je so 2-3-4 sobna stanovanja, kar je overkill za samsko osebo.