» »

Iščem kakšen gradbeni forum

Iščem kakšen gradbeni forum

Tim10 ::

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj za gradbenike, izvedence gradbeništva, bi kdo znal svetovati kam se obrniti? Namreč ob nakupu stanovanja sem ugotovil veliko napak, zanima me kako jih ovrednotiti v €.?

MeGreat ::

Dobi predračune sanacije?

win64 ::

Tim10 je izjavil:

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj za gradbenike, izvedence gradbeništva, bi kdo znal svetovati kam se obrniti? Namreč ob nakupu stanovanja sem ugotovil veliko napak, zanima me kako jih ovrednotiti v €.?

A gre za novogradnjo? V tem primeru kontaktiraj prodajalca in mu kar povej kaj je narobe. In more popraviti na njegove stroške.
V nasprotnem primeru najameš sodnega izvedenca, ki ugotovi in ovrednoti napake.

Tim10 ::

Drži ja, gre za novogradnjo, 3000eur/m, potrpljenja je zmanjkalo, namreč na prvem ogledu so rekli, da bodo prišli s predlogi na dan, odškodnina oz popravilo, vendar ni nič od tega...Moram ukrepati

Marko8 ::

Bellzmet ::

mikhail ::

podsvojostreho.net

Nekaj časa nazaj sem spraševal po določenih informacijah glede prenove strehe, pa sem se moral na začetku prebiti čez kar nekaj očitkov v stilu "kako pa tega ne veš" (sori, ker nisem gradbenik, zato pišem sem) in pa kar nekaj je gor tipičnega prepucavanja med gradbinci samimi (podobno kot na S-T), napr. "ti nimaš pojma, to se dela tako kot jaz delam". Pač neki flame-wari... ne vem, upam, da najdeš odgovore.

borisk ::

pa še obliko in dizajn foruma so pred kratkim spremenili, z namenom povečanja oglasnih površin, potem pa imaš 600 pixlov širok forum, ostalih 1300 pa za reklame, oziroma prazen prostor. Tema o pripombah ima pa že xxx strani...

Bellzmet ::

Ja njihov nov forum je slabši kot prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov gradbeni zakon (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9210672 (7833) Pika na i
»

Gradbenik poslal račun z datumom plačila pred datumom oddaje na pošti?

Oddelek: Loža
416634 (4863) Ejsi_Disi
»

V katero valuto menjati EUR... (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5111207 (7892) ADIJOOO
»

stečajna masa podjetja in nepremičnine

Oddelek: Loža
406953 (6024) EC9

Več podobnih tem