» »

Nakup PS4 Italija

Nakup PS4 Italija

Sinaloa ::

Pozdrav,

Trenutno imam v lasti Xbox One X, ampak imam v planu kupit tudi PS4 zaradi exluzivov. V Italiji sem zasledil, da imajo nekaj "PS4 bundlov z 2x kontroler in 1TB placa" po zelo dobrih cenah napram SLO :) Zanima me sledeče, kako je z garancijo v SLO v primeru okvare? In kako je z jezikom pri igrah (je mogoče omejeno na Italijanski jezik)?


Hvala lp.

xda develope ::

Sinaloa je izjavil:

Pozdrav,

Trenutno imam v lasti Xbox One X, ampak imam v planu kupit tudi PS4 zaradi exluzivov. V Italiji sem zasledil, da imajo nekaj "PS4 bundlov z 2x kontroler in 1TB placa" po zelo dobrih cenah napram SLO :) Zanima me sledeče, kako je z garancijo v SLO v primeru okvare? In kako je z jezikom pri igrah (je mogoče omejeno na Italijanski jezik)?


Hvala lp.

Glede jezika ni problema glede garabcube ti pa žal neznam povedati.

Goblin ::

Garancijo boš imel v Italiji, v Sloveniji ne.
http://www.goblin.si

Sinaloa ::

Sem potem vzel kar v Italiji, skupaj z igro RRD2 sem prišparal 90€. Zanima me samo sledeče ali je garancija v SLO res samo 1 leto, kakor sem spremljal (mimovrste npr.)? V Italiji sem dobil 2 leti garancije na konzolo.

49106 ::

ali je garancija v SLO res samo 1 leto, kakor sem spremljal (mimovrste npr.)?


Da.

yayo ::

v kateri trgovini si vzel?

Goblin ::

Sinaloa je izjavil:

Sem potem vzel kar v Italiji, skupaj z igro RRD2 sem prišparal 90€. Zanima me samo sledeče ali je garancija v SLO res samo 1 leto, kakor sem spremljal (mimovrste npr.)? V Italiji sem dobil 2 leti garancije na konzolo.

Italjanska garancija je čisto nekaj drugega kot smo vajeni pri nas. Vsaj trikrat sem reklamiral, prvič ker je bil izdelek pokvarjen v 30-tih dneh sem dobil takoj novega v trgovini (tudi pomagalo, ker osebno poznam direktorja).
Drugič ker je bilo več kot 30 dni sem čakal nekje 2 meseca na popravljenega (oni ne poznajo 45dni).
V dveh drugih trgovinah pa sploh niso hoteli prevzeti izdelka, češ, da je potrebno reklamirati direktno pri proizvajalcu. Microsoft pa seveda ni hotel prevzeti, ker nimam italjanskega naslova. Na koncu sem našel Italjana, ki je v svojem imenu reklamiral. Pa dobil sem refurbished izdelek, kljub temu, da je bil mrtev že ob prvem priklopu. Trajalo je nekje 3 mesece.
V Sloveniji mednarodne garancije za Xbox ali PS ni.

Skratka ko pomislim, da bi nekaj reklamiral v Italiji raje dam svojemu serviserju, če gre za znano okvaro.
http://www.goblin.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Goblin ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniške trgovine v Italiji

Oddelek: Kaj kupiti
243851 (967) Gogo
»

prenosnik v tujini - garancija

Oddelek: Strojna oprema
183396 (1428) Formula 1
»

Hp pavilion in Slovenija

Oddelek: Kaj kupiti
61359 (1178) ta-mau
»

prenosnik do 350.000sit

Oddelek: Kaj kupiti
8990 (826) nurmaln
»

Garancia v Italiji

Oddelek: Loža
8910 (770) Istrian

Več podobnih tem