» »

Referat o strojni opremi oz. programu

Referat o strojni opremi oz. programu

pingec ::

moram predstavit referat o npr. grafi,mama plati ,tipkovnici,itd ali pa predstavit en program ali pa nek postopek npr. downloadanja divx filma pa me zanima kje bi tobu literaturo na netu oz. ce makdo ze kaj takega pa katero temo priporocate
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

  • spremenilo: OwcA ()

Tody ::

um dl dvix filma ? Se hecaš al kaj ? Grem na share reactor in vpišem ime filma potem obkljukam kvadratek in pritisnem potrdi počkam par urc in si medtem snamem najnovejše kodeke. Grem si še spečt kokice medtem kupiti pivo. Ko pridem nazaj je ravano naložen na moj disk. Zgleknem se na kavč dam slušalke na glavo ugasnem luči uzamem kokice in pritisnem play ! Ko je filma konec ga takoj zbrišem ker sem prasec in nočem sharat. Evo referata razširi tole pa boš mel referat >:D

Roadkill ::

Eh, tak referat bi znala napisat vsaka malček bolje razgledana babica.

Predvidevam, da je tole za kak prvi letnik kake gimnazije?
No... odpreš worda in nabijaš neki v tri krasne, če ti pa res zablokera pa pobrskaš po predalu in izbrskaš knjigo, ki si jo skoraj zagotovo dobil ob nakupu računalnika "Moj PC" "Kaj je to računalnik" in podobne zadeve...
V skrajnem primeru skočiš v lokalno ali šolsko knjižnico in vzameš "PC za telebane" ali kaj podobnega.

pingec ::

točno tako za gimnazjo je pa sej vem ampak sem upal da bom kje najdu ze kej napisanga ker ga pa le prvic delam referat v gimnaziji in ne vem kolko strogo in kaj hocjo met
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Roadkill ::

Pazit moraš na zahtevnost... namreč poslušalo te bo 15 sošolk (al pa še več) ki nimajo blage veze o računalnikih :)
Itak je pa tko, da če si prvi v klasu k maš referat v vsakem primeru dobiš odlično oceno. Preverjeno. :)

pingec ::

odlocu sem se da bom pripravu neki o vzdzevanju racunalnika ali pa o varnosti kako uporabljat ter nastavit firewall antivirus, ad-aware pa me zanima keri firewall pa anti virus sta najbol easy za uporablat?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

BaRtMaN ::

Panda pa vgrajen firewall v WinXP. Samo obkljukaš. :D

|CyGNUS-x ::

Kaj ko bi malo moderatorji topic spremenili??
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FIŠ-fakulteta za informacijske študije

Oddelek: Šola
3411460 (5532) cheetah2
»

Vesolje je večje?

Oddelek: Znanost in tehnologija
202071 (1355) keber
»

Kaksna je razlika med referatom in seminarsko?

Oddelek: Šola
114222 (3935) snow
»

Templarji in prostozidarji...

Oddelek: Šola
82295 (2136) JC_DENTON
»

linux+open office - kje se dobi?

Oddelek: Programska oprema
6862 (781) garg

Več podobnih tem