» »

Samsung Galaxy Note 10

Samsung Galaxy Note 10

Temo vidijo: vsi

mat11 ::

Vsak ima svoj okus, tako da me ne napadati. Mi pa je oblika Note 10 precej všeč, me spominja na meni všečna Lumia 950 in 950 xl.
Ali ima Telekom v prednaročilu za telefon manjšo ceno kot kasneje, saj ima Note 10+ na obroke ob vezavi isto ceno kot S10+ ???
mat

mat11 ::

Sem bil v Telekomu in se malce igral. Oba sta mi v živo še lepša, 10tka je odlična glede kompaktnosti, relativno majhen. 10 + pa ima velik zaslon.Zanimivo mi je bilo, da me bolj moti(ga opazim) zob na MI9 , na Notjeu mi je pa bolj neopazen.
Zadnji Samsung ki sem ga imel je bil S3 model, letošnji Note pa me je že skoraj prepričal, da bi spet posgel po Samsungu.
mat

Timmah ::

Če ti je všeč, kupi in uživaj =)
donde esta francesca

Machete ::

Pa kaj se cmeriš za en šic? Bogi v real lajfu, če te prizadane en forumski šic.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

mat11 ::

Prijetno me je presenetil pri odklenjanju z prstnim odtisom. Saj odklene takoj in vedno. Xiaomi MI9 dela to precej slabše.
mat

klinker ::

Torej so dodelali svoj ultrasonic fingerprint, ker na S10 je z en drek.

mat11 ::

Ne vem, sem pa takoj ko sem ga začel nastavljati dobil update, ki je med drugim bil tudi za fingerprint.
mat

alba ::

Ali za aparat Galaxy Note 10 kupljen v tujini, velja garancija v SLO?

Leko ::

Po zadnji posodobitvi (1 april) mi sliko ozadja za domači zaslon raztegne čez cel zaslon. Ne vem v čem je problem? To se zgodi katero koli ozadje-sliko ali temo nastavim. Takoj na začetku je v redu, tudi nekaj časa je v redu, ko se zaslon ugasne, potem pa kar enkrat pri ponovnem vklopu je slika raztegnjena?
V nastavitvah sem pod ozadje in teme pobrisal pomnilnike, podatke, pregledal vse nastavitve, pod ločljivost, povečava zaslona... pa ne najdem nič, kar bi pomagalo. Večkrat tudi resetiral telefon pa isto.

Leko ::

?
Nobeden nima tega telefona? Nobeden nima teh težav?

ALT ::

Enako se dogaja tudi meni na 10+. Ocitno nek bug v zadnji verziji. Pomaga restart, ponovna izbira ozadja.. ali crno ozadje :)

Leko ::

ALT je izjavil:

Enako se dogaja tudi meni na 10+. Ocitno nek bug v zadnji verziji. Pomaga restart, ponovna izbira ozadja.. ali crno ozadje :)

Aha ok hvala. Samo tolk da vem da ni to samo pri meni.
Meni restart ali ponovna izbira ozadja-teme pomaga samo določen čas potem pa se kar enkrat spet sam od sebe raztegne.

ALT ::

Pri meni tudi samo zacasno pomaga, nato se rotira za 90 stopinj in zato raztegne. Nisem pa se spuscal ugotavljati ali je tezava v kaksnem appu, npr da bi bootal v safe mode in cakal ali se ponovno pojavi tezava.

Rast ::

Pri meni (NOTE 10+) teh težav za enkrat ni, tudi po posodobitvi ne...

m0LN4r ::

Note 10+ uporabnik tukaj. Telefon prakticno zlorabljam iz dneva v dan. S kamerami sem zadovoljen, ko tocno ugotovis kako pa kaj, kar se 60fps, hdr10+ in teh zadevscin tice. Seveda bi za razvijalce imel en kup predlogov, ampak bodo ze naredil v S30 nekega dne kaj me moti.

Edino kaj je problem je velikost, vsaj za moje prste. Vajen sem napravo drzati v eni roki in da dosezem vse mozne stvari enostavno nimam dovolj dolgega palca.

Mi pa je S20 Ultra glede na identicno velikost boljse sedel v roku, verjetno zaradi izbocenega kvadrata kamer, kam sem se lahko naslonil z kazalcem, ko drzim v eni roki.

Veka prednost, ki jo vidim je snemanje v HDR10+ posnetki zgledajo bolj realisticno in manj posminkano. Vsi ti novi telefoni ze tako pretiravajo z LUT oz. polepsanjem slik, da zgleda vse lepse kot v resnici, to pa ni smisel spominov.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Leko ::

Leko je izjavil:

ALT je izjavil:

Enako se dogaja tudi meni na 10+. Ocitno nek bug v zadnji verziji. Pomaga restart, ponovna izbira ozadja.. ali crno ozadje :)

Aha ok hvala. Samo tolk da vem da ni to samo pri meni.
Meni restart ali ponovna izbira ozadja-teme pomaga samo določen čas potem pa se kar enkrat spet sam od sebe raztegne.

Prišla posodobitev za Teme in sedaj je ok.

Leko ::

Na telefonu imam popraskano steklo kamere tam kjer so not kamere, ne fleš. Kje bi to lahko zamenjali. Razen seveda na kakšnem pooblaščenem servisu. Če je kdo iz servisa ali ima izkušnje ali je to potrebno vakumsko odpret telefon, oziroma malo me skrbi, kako je potem to dano nazaj skup ali ostane to potem vodotesno tako kot se zagre. Ali je boljše, da bi bilo to preko uradnega servisa narejeno bolj strokovno. Kakšna bi bila cena te menjave. Mal mi tud trenutno problem nest v Ljubljano na pooblaščenca, ker nisem iz Ljubljane. Sem iz gorenjskega konca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Se sploh splača kupiti premium telefone? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20718453 (12367) KAVINSKY
»

Samsung predstavil Galaxy Note 10(+)

Oddelek: Novice / Android
3412584 (9944) lopov
»

Android 5.0 Lollipop (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15636736 (28240) deja
»

Očesom prijazni izgled namizja

Oddelek: Programska oprema
71175 (948) Tomay

Več podobnih tem