» »

Strimanje z enim pc ali dvem pc?

Strimanje z enim pc ali dvem pc?

TheKingZiga ::

Živjo vsi!
Zanima kaj se bolje splača....vzeti i9-9900k in strimati/igrati na enen pc-ju ali
kupiti second pc in Elgato capture card in strimati na drugem pc-ju, igrati pa na glavnem pc-ju?

Moj pc zdaj je:
i5-9400f
16 gb ram 2864 mhz - cruical
Zotac gtx 1070 8gb
Samsung m.2 ssd 250 gb
segate 2tb hdd
matična Asus ROG STRIX Z390-H GAMING.
Torej če bi strimal samo z enim pc, bi si kupil i9-9900k in vse ostalo pustil kakor je zdaj.

Če pa bi strimal z drugim pc-jem, bi pa glavni pc pustil kakor je, drugi bi pa bil:
Asus MB PRIME A320M-K
8gb ram 2666mhz - kingston
AMD ryzen 1200
pny ssd 250gb
asus gtx 1050 4gb

Capture card= Elgato h60 pro.

kaj pa vi mislite se splača imeti dva pc-ja in strimati na drugem, igrati pa na prvem?

Kakor se meni zdi je to bolje, ker potem vse procesiranje prevzame drugi pc.

Netrunner ::

am.. sicer se na to ne spoznam vendar sem pa tja ko sem zasledil kakega streamerja ki je govoril o konfiguraciji so vedno imeli en močnejši PC za oboje ali mogoče namensko dodatno kartico.

Po tem postu sodeče si eden wanabe streamerjav, kateri si misli da bo kaj zaslužil s tem. Upam, da se zavedaš kakšne so dejanske realne možnosti.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

louser ::

Možnost je še prodaja procesorja in plate in prestop na AMD, bo veliko ceneje.
Nakup PCja zgolj zaradi stream Anja se mi zdi dokaj nezanimiv.
Ogromno telo kvalitetnih streamerjev mora grindati po več let, preden jih nekdo opazi, jih naredi popularne in dejansko lahko živijo od tega posla.
Še več je takih, ki so kvalitetni in ne morejo.

TheKingZiga ::

aha....vem da je treba dolgo delati pa imrti voljo....niti ne mislim sluziti iz tega.....(pac ce bo kaj super, drugace pa tudi vredu)....ja vecino strimerjev nima dveh pc, ampak ce se zelim zaceti pocasi s tem ukvarjati profesialno je pa super da imas dva pc, ker na gaming pc lahko igras na super sliki in brez lag...nadrugem pa strimas kar se da cim lepse sliko....

in ja je tudi moznost da si kupim boljsi cpu in gpu in imam oboje na enem pc....

prestop na AMD pa ni zame...jaz sem intel tip in vedno bom...razen v primeru ce bo amd res izdal velikokrat bolje cpu, potem pa grem na amd.....drugace pa zaenkrat intel...

mi pa veliko pomeni mnenja od drugih, zato sem tudi tukaj uprasal..


((pa oprostite za pozen odgovor, imel sem probleme z vpisom v forum)).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ranljivost Amd in Intel procesorjev

Oddelek: Strojna oprema
403614 (2955) FireSnake
»

i7-9700k ali i9-9900k ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
637034 (5412) TheKingZiga
»

igričarski !?! komp do 2k eur start z i7 7900 al neki podobnega.

Oddelek: Kaj kupiti
252599 (1531) D3m

Več podobnih tem