» »

iskanje nove službe, odpoved

iskanje nove službe, odpoved

flyby ::

živjo

V službi sem se najedel nebuloz s strani šefa. Razmišljam da bi dal odpoved, prestal odpovedni rok in tu zaključil.

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo? Mi lahko zaradi tega poda odpoved ali kakšno drugo sankcijo?

Smurf ::

flyby je izjavil:

živjo

V službi sem se najedel nebuloz s strani šefa. Razmišljam da bi dal odpoved, prestal odpovedni rok in tu zaključil.

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo? Mi lahko zaradi tega poda odpoved ali kakšno drugo sankcijo?

Ne. Ceprav v resnici, ce bi ti dal odpoved bi bilo zate kvecjemu boljse.

flyby ::

zakaj bi bilo to bolje zame? razen psihično zadovoljstvo...

Mato989 ::

Kar pravi smurf... Najbolje pa da samo delas minimum kar moras in zlo pocasi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

joze67 ::

Če dobiš odpoved, imaš določene pravice (od odpravnine do nadomestila za brezposelnost). Če jo daš sam, nimaš nič.

shadeX ::

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo?


To načeloma pove vsak, ki poda pisno odpoved delodajalcu. Saj menda brez dela do konca življenja verjetno ne boš?

Če veš da služba ni zate, daš odpoved, oddelaš odpovedni rok in to je to.

joze67 ::

shadeX je izjavil:

Če veš da služba ni zate, najdeš novo službo, daš odpoved, oddelaš odpovedni rok in to je to.

shadeX ::

Vrstni red je povsem odvisen od posameznika. Če ve da bo hitro našel drugo službo, lahko tudi kakšne 2 tedna uživa na zasluženem "dopustu". Tako je naredil kolega, čeprav on si je vzel celo poletje ;((

flyby ::

joze67 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če veš da služba ni zate, najdeš novo službo, daš odpoved, oddelaš odpovedni rok in to je to.


predvsem to - najdeš novo službo - tega jaz še nimam...

za uveljavljanje pravic na zavodu mi mora delodajalec podati odpoved iz nekih utopičnih razlogov (npr. ukinitev delovnega mesta), če mi ga poda iz krivdnih razlogov na zavodu baje ne dobim nič..

shadeX ::

Nop. Če daš sam odpoved ti ne pripada nič. Če nimaš prihrankov in nisi prepričan koliko časa boš iskal službo, je potem pametna ideja da res najdeš drugo službo preden daš odpoved.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

flyby ::

shadeX je izjavil:

Nop. Če daš sam odpoved ti ne pripada nič. Če nimaš prihrankov in nisi prepričan koliko časa boš iskal službo, je potem pametna ideja da res najdeš drugo službo preden daš odpoved.


v trenutni službi nimamo privatnih izhodov, niti na razgovor ne morem.

juroz ::

Potem pa vzet dopusta ali pa se zmenit za termin pred začetkom ali po koncu trenutnega delovnega časa.
Vzemi te dni dopusta kot investicijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: juroz ()

XLapse ::

flyby je izjavil:

joze67 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če veš da služba ni zate, najdeš novo službo, daš odpoved, oddelaš odpovedni rok in to je to.


predvsem to - najdeš novo službo - tega jaz še nimam...

za uveljavljanje pravic na zavodu mi mora delodajalec podati odpoved iz nekih utopičnih razlogov (npr. ukinitev delovnega mesta), če mi ga poda iz krivdnih razlogov na zavodu baje ne dobim nič..

tako je, ne boš dobil nič, zato pazi. Če ti ne pomagajo ko boš brez službe, bodo hitro šli prihranki , saj boš imel dohodek nekaj mesecev 0 EUR oz. dok si ne dobiš službe.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • predlagala izbris: Gejspodar ()

FTad ::

flyby je izjavil:

živjo

V službi sem se najedel nebuloz s strani šefa. Razmišljam da bi dal odpoved, prestal odpovedni rok in tu zaključil.

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo? Mi lahko zaradi tega poda odpoved ali kakšno drugo sankcijo?


Jaz ne bi nikomur omenjal, da isces novo sluzbo, dokler nimas vsaj ene ponudbe iz druge firme. Brez tega nimas nobenih pogajalske moci (no leverage).

Mato989 ::

FTad je izjavil:

flyby je izjavil:

živjo

V službi sem se najedel nebuloz s strani šefa. Razmišljam da bi dal odpoved, prestal odpovedni rok in tu zaključil.

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo? Mi lahko zaradi tega poda odpoved ali kakšno drugo sankcijo?


Jaz ne bi nikomur omenjal, da isces novo sluzbo, dokler nimas vsaj ene ponudbe iz druge firme. Brez tega nimas nobenih pogajalske moci (no leverage).



Kaj pa ce mas 100k na rscunu...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profii ::

FTad je izjavil:

flyby je izjavil:

živjo

V službi sem se najedel nebuloz s strani šefa. Razmišljam da bi dal odpoved, prestal odpovedni rok in tu zaključil.

Kaj se lahko zgodi, če šefu odkrito povem, da iščem novo službo? Mi lahko zaradi tega poda odpoved ali kakšno drugo sankcijo?


Jaz ne bi nikomur omenjal, da isces novo sluzbo, dokler nimas vsaj ene ponudbe iz druge firme. Brez tega nimas nobenih pogajalske moci (no leverage).


Zakaj pa bi potreboval pogajalsko moč, če so razlog njegovega odhoda nebuloze šefa?

mikhaair ::

Isci sluzbo, ce te povabijo na razgovor prosi ce je mozno ob uri, ki ti odgovarja. Ali pa zaprosi za izhod iz podjetja...ok, si napisal da ne odobrijo. Zaprosi pisno. Ali pa vzemi dopust. Prej ko se lotiš iskat, bolje bo zate, seveda pa nimaš garancije, da bo nova služba in nov šef boljši.

Vazelin ::

najslabše je nič ukreniti.
sem bil na tem nekaj let nazaj.
ko prideš v novo službo in je ok se boš samo še jokal in kesal, ker nisi tega storil že prej.

Niso vsi delodajalci isti. Eni so res goveda. Ponavadi tisti najbolj osluzno prijazni - takšnih se jaz izogibam

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Smurf ::

flyby je izjavil:


predvsem to - najdeš novo službo - tega jaz še nimam...

za uveljavljanje pravic na zavodu mi mora delodajalec podati odpoved iz nekih utopičnih razlogov (npr. ukinitev delovnega mesta), če mi ga poda iz krivdnih razlogov na zavodu baje ne dobim nič..

V bistvu je delodajalcu lazje dati odpoved z ukinitvijo delovnega mesta, kot pa iz krivdnih razlogov. Odpustiti iz krivdnih razlogov je precej precej tezko. Razen, ce si dejansko delal zelo slabo (in je to zabelezeno, oz. bodo tvoji sodelovci pricali proti tebi na sodiscu).

shadeX ::

Če kot šef odpuščam iz krivdnih razlogov, moram it na sodišče in pripeljat še cel kader zraven? :O

Smurf ::

shadeX je izjavil:

Če kot šef odpuščam iz krivdnih razlogov, moram it na sodišče in pripeljat še cel kader zraven? :O

Nekako moras dokazati. Vecina firm, ne logira delovnih nalog in njihovih izvrsevanj/napak tako, da potem nimas neke alternative.

Mato989 ::

Slabo organizirani procesi
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

IL_DIAVOLO ::

shadeX je izjavil:

Vrstni red je povsem odvisen od posameznika. Če ve da bo hitro našel drugo službo, lahko tudi kakšne 2 tedna uživa na zasluženem "dopustu". Tako je naredil kolega, čeprav on si je vzel celo poletje ;((


Saj ma prav. Kaj boš sredi poletja iskal siht, ko se začnejo dopusti.

XLapse ::

elektriko , hrano, vodo, zavarovanje osnovno plus dodatno, rtv prispevek , komunalo, itd. pa bodo plačali duhovi pra pra nonotov.
alien technology

shadeX ::

Jah eni verjetno ne živijo iz dneva v dan in majo tudi nekaj na strani.

          ::

Smurf je izjavil:

flyby je izjavil:


predvsem to - najdeš novo službo - tega jaz še nimam...

za uveljavljanje pravic na zavodu mi mora delodajalec podati odpoved iz nekih utopičnih razlogov (npr. ukinitev delovnega mesta), če mi ga poda iz krivdnih razlogov na zavodu baje ne dobim nič..

V bistvu je delodajalcu lazje dati odpoved z ukinitvijo delovnega mesta, kot pa iz krivdnih razlogov. Odpustiti iz krivdnih razlogov je precej precej tezko. Razen, ce si dejansko delal zelo slabo (in je to zabelezeno, oz. bodo tvoji sodelovci pricali proti tebi na sodiscu).


Za krivdne razloge moraš najprej dobiti opomin in podobno.

flyby je izjavil:

shadeX je izjavil:

Nop. Če daš sam odpoved ti ne pripada nič. Če nimaš prihrankov in nisi prepričan koliko časa boš iskal službo, je potem pametna ideja da res najdeš drugo službo preden daš odpoved.


v trenutni službi nimamo privatnih izhodov, niti na razgovor ne morem.


V času, ko ti teče odpovedni rok, si upravičen do nekaj prostih dni (mislim da v okviru razpoložljivega dopusta) po tvoji izbiri za potrebe iskanja nove službe.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

shadeX je izjavil:

Jah eni verjetno ne živijo iz dneva v dan in majo tudi nekaj na strani.


težko našparan denar bom trošil na osnovnih življenskih potrebščinah in imel samo promet v breme nič v dobro, sounds like a good plan!
alien technology

          ::

Aha, tako je:
v primeru, če odpove pogodbo delodajalec v času odpovednega roka najmanj dve uri na teden zaradi iskanja nove zaposlitve ter najmanj en dan na teden za vključevanje v ukrepe na trgu dela preko zavoda za zaposlovanje.


shadeX je izjavil:

Če kot šef odpuščam iz krivdnih razlogov, moram it na sodišče in pripeljat še cel kader zraven? :O


Če te zaposleni toži vsekakor. Odpust iz krivdnih razlogov ni tako trivialen.

Zgodovina sprememb…

zobnik ::

Prvo si najdi drugo delo šele nato daj odpoved.

joze67 ::

          je izjavil:

V času, ko ti teče odpovedni rok, si upravičen do nekaj prostih dni (mislim da v okviru razpoložljivega dopusta) po tvoji izbiri za potrebe iskanja nove službe.

ZD-1
97. člen
(pravice in obveznosti strank v času odpovednega roka)

(1) Če odpove pogodbo o zaposlitvi delodajalec, ima delavec v času odpovednega roka pravico do odsotnosti z dela zaradi iskanja nove zaposlitve s pravico do nadomestila plače v trajanju najmanj dve uri na teden.

(2) Ne glede na prejšnji odstavek mora delodajalec v primeru odpovedi iz poslovnega razloga ali razloga nesposobnosti, ki delavcu ne ponudi sklenitve nove pogodbe o zaposlitvi v skladu s prvim odstavkom 91. člena tega zakona in o odpovedi pogodbe obvesti zavod za zaposlovanje, omogočiti delavcu odsotnost z dela najmanj en dan na teden za vključevanje v ukrepe na področju trga dela v skladu s predpisi o urejanju trga dela.

To je to.

r3dkv1c4 ::

Služb je polno, za preživet. Vprašanje je, koliko lenuha ja v OP-ju, da bi delal nekaj samo zato, da ima za stroške v času iskanja nove službe.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

BCSman ::

Kaj pa če se dogovoriš z delodajalcem, da te odpusti iz razloga nesposobnosti?
Kaj če delavec noče dati odpovedi in obenem ga delodajalec noče odpustiti? Kvaliteta dela pa trpi... :D

IL_DIAVOLO ::

XLapse je izjavil:

elektriko , hrano, vodo, zavarovanje osnovno plus dodatno, rtv prispevek , komunalo, itd. pa bodo plačali duhovi pra pra nonotov.


Ce nimas vsaj 5k na strani, je s teboj nekaj narobe.

flyby ::

Postaja napeto, prejšnji teden sem mu odkrito povedal, da bom začel iskati novo službo. Olajšanje na obeh straneh, on reče vredu, da bo začel iskati novega delavca.

Včeraj me pokliče v pisarno in vpraša, če bi podpisal sporazumno odpoved (imam dvomesečni odpovedni rok, prej me ne misli spustiti). On namreč ne bi rad pripeljal novega delavca, če bom jaz tu visel še x mesecev...

V naslednji fazi bom verjetno predlagal odpoved iz razlogov nesposobnosti, da se bom v najslabšem primeru vsaj na zavod lahko prijavil. Se odpoved iz razlogov nesposobnosti kjerkoli globalno zabeleži? Ne bi rad imel težave zaradi tega z bodočimi potencialnimi delodajalci.

FrRoSt ::

flyby je izjavil:

Postaja napeto, prejšnji teden sem mu odkrito povedal, da bom začel iskati novo službo. Olajšanje na obeh straneh, on reče vredu, da bo začel iskati novega delavca.

Včeraj me pokliče v pisarno in vpraša, če bi podpisal sporazumno odpoved (imam dvomesečni odpovedni rok, prej me ne misli spustiti). On namreč ne bi rad pripeljal novega delavca, če bom jaz tu visel še x mesecev...

V naslednji fazi bom verjetno predlagal odpoved iz razlogov nesposobnosti, da se bom v najslabšem primeru vsaj na zavod lahko prijavil. Se odpoved iz razlogov nesposobnosti kjerkoli globalno zabeleži? Ne bi rad imel težave zaradi tega z bodočimi potencialnimi delodajalci.

Ne poveš, ali si iskan profil, kakšne imaš kvalifikacije,....

Ne vem, kako je pri sporazumni odpovedi, vendar če se zaposliš (te zaposli) pri kakšnem sp alo doo za 3 mesece ti potem lahko pripada zavod in denarna pomoč za brezposelnost, ... vsaj nekaj mesecev verjetno, odvisno od delovne dobe ... /in še nekaterih stvari (višina plače za zadnje leto!?)

Tako boš imel vsaj nekaj prihodkov in nekaj časa, da si poiščeš novo službo... Mislim da pride okoli 400€ na mesec -stroški prijave X 3 mesece je 1200€...

Verjetno bi ti Lakotnik29 lahko malo bolje predstavil zadevo....
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

kr3ten ::

Služba je na vsakem vogalu, plača pa na vsake 1000 m.

FTad ::

flyby je izjavil:

Postaja napeto, prejšnji teden sem mu odkrito povedal, da bom začel iskati novo službo. Olajšanje na obeh straneh, on reče vredu, da bo začel iskati novega delavca.

Včeraj me pokliče v pisarno in vpraša, če bi podpisal sporazumno odpoved (imam dvomesečni odpovedni rok, prej me ne misli spustiti). On namreč ne bi rad pripeljal novega delavca, če bom jaz tu visel še x mesecev...

V naslednji fazi bom verjetno predlagal odpoved iz razlogov nesposobnosti, da se bom v najslabšem primeru vsaj na zavod lahko prijavil. Se odpoved iz razlogov nesposobnosti kjerkoli globalno zabeleži? Ne bi rad imel težave zaradi tega z bodočimi potencialnimi delodajalci.


Cemu si pa dal odpoved preden si si nasel drugo sluzbo?

korenje3 ::

flyby je izjavil:

joze67 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Če veš da služba ni zate, najdeš novo službo, daš odpoved, oddelaš odpovedni rok in to je to.


predvsem to - najdeš novo službo - tega jaz še nimam...

za uveljavljanje pravic na zavodu mi mora delodajalec podati odpoved iz nekih utopičnih razlogov (npr. ukinitev delovnega mesta), če mi ga poda iz krivdnih razlogov na zavodu baje ne dobim nič..


kot si sam ugotovil. prvo iščeš novo službo, greš na razgovore kadar ti paše. ko najdeš novo službo daš odpoved. seveda se moraš pri novem delodajalcu zmenit da začneš delat čez 1 mesec, ko ti pri sedanjem poteče odpovedni rok.

flyby je izjavil:

Postaja napeto, prejšnji teden sem mu odkrito povedal, da bom začel iskati novo službo. Olajšanje na obeh straneh, on reče vredu, da bo začel iskati novega delavca.

Včeraj me pokliče v pisarno in vpraša, če bi podpisal sporazumno odpoved (imam dvomesečni odpovedni rok, prej me ne misli spustiti). On namreč ne bi rad pripeljal novega delavca, če bom jaz tu visel še x mesecev...

V naslednji fazi bom verjetno predlagal odpoved iz razlogov nesposobnosti, da se bom v najslabšem primeru vsaj na zavod lahko prijavil. Se odpoved iz razlogov nesposobnosti kjerkoli globalno zabeleži? Ne bi rad imel težave zaradi tega z bodočimi potencialnimi delodajalci.


katera napaka...
prvo moraš imeti novo službo preden karkoli rečeš.
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: korenje3 ()

flyby ::

ko moram šefu, ki me neutemeljeno nap1zdeva že n-tič zaradi istih stvari, ki jih noče razumeti, potem človeku čez čas poči film. enostavno sem moral prekinit ta status quo, zato sem mu rekel, da tako ne gre naprej, da si bom začel iskati novo službo. delam v it-ju, zato mislim, da ne bom imel večjih težav z iskanjem službe, vseeno pa ne bi rad sprejel prve ponujene službe, tako sem se že opekel.

zato me zanima, če se status 'odpoved zaradi nesposobnosti' zapiše kjerkoli globalno, je to javni podatek, ki bi lahko zaskrbel bodoče delodajalce?

moj cilj ni, da bi pristal na zavodu in vlekel nadomestilo, vseeno pa bi rad imel neko rezervo. kakega sp-jevca, ki bi me zaposlil za tri mesece in potem nepodaljšal pogodbe žal ne poznam.

FTad ::

flyby je izjavil:

ko moram šefu, ki me neutemeljeno nap1zdeva že n-tič zaradi istih stvari, ki jih noče razumeti, potem človeku čez čas poči film. enostavno sem moral prekinit ta status quo, zato sem mu rekel, da tako ne gre naprej, da si bom začel iskati novo službo. delam v it-ju, zato mislim, da ne bom imel večjih težav z iskanjem službe, vseeno pa ne bi rad sprejel prve ponujene službe, tako sem se že opekel.

zato me zanima, če se status 'odpoved zaradi nesposobnosti' zapiše kjerkoli globalno, je to javni podatek, ki bi lahko zaskrbel bodoče delodajalce?

moj cilj ni, da bi pristal na zavodu in vlekel nadomestilo, vseeno pa bi rad imel neko rezervo. kakega sp-jevca, ki bi me zaposlil za tri mesece in potem nepodaljšal pogodbe žal ne poznam.


Jaz zato pa bi moral najprej poiskati nov job, sele potem mu povedati, da ga imas poln ku***...imo

Smurf ::

flyby je izjavil:


zato me zanima, če se status 'odpoved zaradi nesposobnosti' zapiše kjerkoli globalno, je to javni podatek, ki bi lahko zaskrbel bodoče delodajalce?

moj cilj ni, da bi pristal na zavodu in vlekel nadomestilo, vseeno pa bi rad imel neko rezervo. kakega sp-jevca, ki bi me zaposlil za tri mesece in potem nepodaljšal pogodbe žal ne poznam.

Se ne zapise. Je pa pogosto, da nov delodajalec poklice starega.

Mato989 ::

flyby je izjavil:

Postaja napeto, prejšnji teden sem mu odkrito povedal, da bom začel iskati novo službo. Olajšanje na obeh straneh, on reče vredu, da bo začel iskati novega delavca.

Včeraj me pokliče v pisarno in vpraša, če bi podpisal sporazumno odpoved (imam dvomesečni odpovedni rok, prej me ne misli spustiti). On namreč ne bi rad pripeljal novega delavca, če bom jaz tu visel še x mesecev...

V naslednji fazi bom verjetno predlagal odpoved iz razlogov nesposobnosti, da se bom v najslabšem primeru vsaj na zavod lahko prijavil. Se odpoved iz razlogov nesposobnosti kjerkoli globalno zabeleži? Ne bi rad imel težave zaradi tega z bodočimi potencialnimi delodajalci.



Enostavno povej, da sprejmeš sporazumno odpoved takoj ko ti nakaže še vsaj 2 BRUTO plači... to daj pod člen v sporazumno odpoved... zahtevaj pa izplačilo vnaprej torej recimo da prenehaš delat z zadnjim JULIJEM, zahtevaj plačilo isti dan... drugače je odpoved nična in greš na bolniško pa je =)

BODI PAMETEN! Pri sporazumnih odpovedih oz prenehanju pogodbe vedno zahtevajte nek bonbonček ali finančni ali kaj drugega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

korenje3 ::

flyby je izjavil:

ko moram šefu, ki me neutemeljeno nap1zdeva že n-tič zaradi istih stvari, ki jih noče razumeti, potem človeku čez čas poči film. enostavno sem moral prekinit ta status quo, zato sem mu rekel, da tako ne gre naprej, da si bom začel iskati novo službo. delam v it-ju, zato mislim, da ne bom imel večjih težav z iskanjem službe, vseeno pa ne bi rad sprejel prve ponujene službe, tako sem se že opekel.

zato me zanima, če se status 'odpoved zaradi nesposobnosti' zapiše kjerkoli globalno, je to javni podatek, ki bi lahko zaskrbel bodoče delodajalce?

moj cilj ni, da bi pristal na zavodu in vlekel nadomestilo, vseeno pa bi rad imel neko rezervo. kakega sp-jevca, ki bi me zaposlil za tri mesece in potem nepodaljšal pogodbe žal ne poznam.


ali napizdeva upravičeno?
zaradi kakšnih stvari?
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

Ecrof ::

Kaj pa možnost prej najti drugo zaposlitev? Kar nekaj večjih delodajalcev išče trenutno neglede na dopuste, je pa vse sevedna odvisno od tega kaj se išče....

Vice ::

shadeX je izjavil:

Vrstni red je povsem odvisen od posameznika. Če ve da bo hitro našel drugo službo, lahko tudi kakšne 2 tedna uživa na zasluženem "dopustu". Tako je naredil kolega, čeprav on si je vzel celo poletje ;((


Potem pa država reče, da se v višino pokojnine (če sploh bo) šteje 20 let brez prekinitve...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

shadeX ::

Pol dost ljudi ne bo docakal penzije oz bomo vsi na "minimalcih".

solatko ::

Vice - Daj link, ker tvoja trditev ne drži. Določeno je samo minimalno let in starost.
Delo krepa človeka

PreviousUser ::

solatko je izjavil:

Vice - Daj link, ker tvoja trditev ne drži. Določeno je samo minimalno let in starost.


Koliko let? 15?

solatko ::

Mitchoo - Včasih je bilo 15 po zadnjih spremembah pa nisem iskal, sem že v penziji pa me ne zanima ravno, me pa vseeno motijo napčne informacije.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Delodajalec si izmišlja stvari / mobing / odpoved

Oddelek: Loža
418141 (449) 2f4u
»

Sluzba za nedolocen cas-odpoved

Oddelek: Loža
102062 (1304) xx23
»

Odpoved VS odpustitev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5610384 (7249) Arey
»

Se moram nujno držat odpovednega roka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7334515 (32222) AndrejO
»

Kaj če ''tolčem plave'' (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5320077 (17755) Invictus

Več podobnih tem