» »

Homeworld II

Homeworld II

Tr0n ::

Ce se niste probali demota, ga le dajte. Vsebuje tudi multiplayer.

Homeworld II Demo [ BitTorrent, 141 MB ]
  • spremenilo: Tr0n ()

Predator ::

hmm eni ne mormo tega še en teden igrat :(

a je stvar bližje original homeworldu ali dodatku?

Tr0n ::

Izboljsana graficna masina, nov vmesnik. Torej bolj Homeworldu 2 :).

Mavrik ::

Se že dlja.

Upam da je vsaj tako dobra kot orginal :D
The truth is rarely pure and never simple.

Tr0n ::

Ce je kdo za eno multiplayer rudno (2 ali 4 igralci) naj pride na IRCnet kanal #slo-tech in me msgja :).

Predator ::

hmm če je to bolj original hw že viidm da bom mel spet naziv mr. salvage corvete >:D

ziga1990 ::

pozdravljeni doma imam ta spil pa sem hotu dat mod gor zdej pa sploh ne zažene igre ter moda kaj naj naredim

st0jko ::

kakšen je error?
keks?

ziga1990 ::

ga ni sploh nič se ne zgodi ko kliknem na ikono

Rotaidal ::

Imel enak problem. Potrebuješ patch za igro.

ziga1990 ::

to se dogaja po tem ko dam patch drgač pa med igro vn meče

Rotaidal ::

Katero grafično imaš in verzijo gonilnikov? Na nekaterih forumih sem zasledil da rabiš starejše gonilnike.
Poglej še tu:
http://forums.relicnews.com/showthread....

ziga1990 ::

hvala zdej dela,kako v igri izvedes hyperspace jump?

Bolf3nk ::

Sicer pardon, da se odpira nazaj stara tema, ampak gearbox (dajimjebemmater) ima licenco za Homeworld & Homeworld 2. Sedaj pa bo predelal obe igri za današnje platforme... Po eni strani kul, ker bo nov grafični pogon na prvem delu, po drugi strani pa... glede na gearbox uspehe zadnje čase...


Gearbox Software has prevailed as the highest bidder in the acquisition of the Homeworld franchise from THQ. Brian Martel, Gearbox Software's Chief Creative Officer, has great love and respect for Relic's brilliant, fun and innovative game and personally spearheaded the acquisition.

Brian intends as first priority to direct Gearbox's interest to preserve and assemble the purest form of the original acclaimed and beloved games, Homeworld and Homeworld 2, with the intent of making them accessible on today's leading digital platforms.

Please visit the Gearbox Software Forums to share with us and Brian what you think should be done with Homeworld moving forward. And, please try to get our attention if you have capability and interest to join the effort in developing or enabling Homeworld's future.



http://www.gearboxsoftware.com/communit...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

Tr0n ::

Hja, naj mi dajo HD verzijo in bom srecen. :)

futune ::

Lepo bi bilo, če bi še malo balansiral dvojko... boriš se za preživetje, obenem imaš pa omejeno št. ladij po razredih. V enki si vsaj lahko salvagal vse kar se premika ( vključno z gravity well/cloak trapi za missile destroyerje in carrierje ).

def0r ::

futune je izjavil:

Lepo bi bilo, če bi še malo balansiral dvojko... boriš se za preživetje, obenem imaš pa omejeno št. ladij po razredih. V enki si vsaj lahko salvagal vse kar se premika ( vključno z gravity well/cloak trapi za missile destroyerje in carrierje ).

Imas mode za to :)

def0r ::

Kaj si mislite o Homeworld remastered ki izzide konec naslednjega meseca?

Primerjava grafike:


P.S. Sorry za double post samo nisem hotel odpirati nove teme.

opeter ::

Hmm ... to bi me znalo zanimati. Teksture so izboljšali ... gameplay in vse ostalo pa je verjetno ostalo isto, ne? Ker to je prvi del, haha, kar je seveda super!

EDIT: ups, vidim, da kolekcija vsebuje tudi drugi del. Lepo. A bo prišlo tudi kam drugam ali pa bo samo na Steamu?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Boone ::

Me je zanimalo, dokler nisem prišel do tega:

Developer: Gearbox Software

Ne hvala...

def0r ::

Jah saj so oni odkupili pravice na drazbi ko je THQ razpadel.
Ce je samo vizualni remake bo super, ce so kaj vec prste notri rinili pa tudi sam ne zaupam ravno gearboxu z igrami.
Kaksen teden po releasu bom pocakalin pregledal reviewe potem pa vzel ce bo AOK:P Homeworld mi je se vseeno moja naj igra + podpora steam workshop + steam multiplayer :)

Mavrik ::

Boone je izjavil:

Me je zanimalo, dokler nisem prišel do tega:

Developer: Gearbox Software

Ne hvala...


A si sposoben napisati kaj več kot sam en izbljuvek z glave? Kaj je narobe z Gearbox Software in s tem projektom?

def0r je izjavil:

Jah saj so oni odkupili pravice na drazbi ko je THQ razpadel.
Ce je samo vizualni remake bo super, ce so kaj vec prste notri rinili pa tudi sam ne zaupam ravno gearboxu z igrami.
Kaksen teden po releasu bom pocakalin pregledal reviewe potem pa vzel ce bo AOK:P Homeworld mi je se vseeno moja naj igra + podpora steam workshop + steam multiplayer :)


Kolikor sem gledal je lih fičr to, da je to še vedno ista igra, samo s HD sekvencami, boljšimi teksturami ter ostalo modernizacijo. Mi pa edino na seznamu manjka Cataclysm :/
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

def0r ::

Baje je source code izgubljen od Cataclysm. Imam pa vse 3 dele doma :)
Glede Gearbox pa je bolj mislil da vse igre ki so jih izdali (poleg call od dut... borderlands serije) bile malce crap.

Pa tudi tole me zanima kaj tocno je http://www.gearboxsoftware.com/games/ho...

Boone ::

Mavrik je izjavil:


A si sposoben napisati kaj več kot sam en izbljuvek z glave? Kaj je narobe z Gearbox Software in s tem projektom?


Jaz imam z Gearboxovimi (pol)izdelki same slabe izkušnje, zato me njihovi projekti ne zanimajo več. Tudi če bi se izkazalo, da bo tole na koncu čisto proper predelava. Homeworld je meni že od nekdaj bila kul igra in sem bil kar navdušen, ko sem slišal da bodo naredili remastered verzijo. Dokler nisem videl, kdo bo zadevo pacal.
Boljše?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boone ()

vostok_1 ::

2-ka je bila pure awesome. Enka pretežka in sem vse odjebal :D Cataclysm pa baje, da insane. Če ne bodo preveč "remastrali", ampak mal fine tunali bo super.

def0r ::

Boone je izjavil:

Mavrik je izjavil:


A si sposoben napisati kaj več kot sam en izbljuvek z glave? Kaj je narobe z Gearbox Software in s tem projektom?


Jaz imam z Gearboxovimi (pol)izdelki same slabe izkušnje, zato me njihovi projekti ne zanimajo več. Tudi če bi se izkazalo, da bo tole na koncu čisto proper predelava. Homeworld je meni že od nekdaj bila kul igra in sem bil kar navdušen, ko sem slišal da bodo naredili remastered verzijo. Dokler nisem videl, kdo bo zadevo pacal.
Boljše?


Kakor sem poslusal so Gearbox najeli originalne developerje da so razvijali remastered verzijo. Celo v panelu sprasuje kako je bilo ko je pogledal kodo ki jo je napisal 15 let nazaj :p

Boone ::

Oprosti mi, če jim ne verjamem na besedo :)
Saj če bi se na koncu izkazalo, da so naredili kot je treba, bi me vseeno lahko zamikalo. Na kakšni razprodaji. Ampak ne pričakujem veliko. Pustimo se presenetiti?

opeter ::

Mavrik je izjavil:

Mi pa edino na seznamu manjka Cataclysm :/


A tega dodatka pa ne bo zraven? Sicer res, da ne piše.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

def0r ::

Sem zgoraj napisal :)
Baje je izgubljeni source code pa tudi Cataclysm se ravno ne sklepa kakor del istega universa kakor prva 2 dela. (Ceprav je kr ql, tisti large siege canon s katerim si zradiral vse pol mape stran.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duke Nukem Forever (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
74294784 (12447) Testman42
»

Untitled Duke Nukem video game

Oddelek: Igre
91506 (1044) Heavy
»

Aliens: Colonial Marines

Oddelek: Igre
424245 (2652) dolenc
»

Duke Nukem Forever bojda prihodnje leto (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6615500 (12276) ahac

Več podobnih tem