» »

monitor se ugasne,zvočniki piskajo, pomaga reset:)

monitor se ugasne,zvočniki piskajo, pomaga reset:)

trx ::

Torej mam zanimiv problem. Ko igram katerokol igro mi po nedoločenem času (učasih takoj, učasih pa po ksni uri) PC preprosto zmrzne. Ampak to ne po normalnem ampak tuki preprosto kr iz nenada se use ustav, zvočniki začnejo piskat z visokofrekvenčnim zvokom in na usake tok časa spremenijo frekvenco (in ker mam 5 zvočnikov) se kr izmenjujejo) nato pa se še monitor ugasne. In seveda PC se neha odzivat in pomaga samo odrešinli gumb reset. Seveda je pri tem zanimivo, da kadar igram igre prek neta, se mi pa to ne zgodi. Mam Athlon 1800XP, iWill k266-r, Radeon 9500PRO, 512mb rama, Sound blaster live 5.1 ter mrežno kartico:)
Za kakršnokol pomoč se zahvaljujem :)

A1eN ::

@trx: naloži si kak merilec temperatur(motherboard 5)..ter malo poglej temp. ter napetosti.

Mogoče se pregreva al ti pa umira napajalec.

trx ::

hmm local temp je skos med 41°C ter 42°C za napajalnik tud mau dvomim da bi blo kej narobe kr je relativno nov (3,4 mesce) in tut nkol mi ne prekine igr kadar ih igram prek neta...

trx ::

hmmm, zdele sm odšraufu vn zvočno kartico in ni blo nobenih problemov med igranjem... je mogoče, da zvočna mot celoten sistem?8-O

jest10 ::

Ja kot sam vidiš je res zvočna kriva

A1eN ::

verjetno so krivi driverji....tko da si najdi nove



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj naresti?

Oddelek: Pomoč in nasveti
202048 (1476) BorutK-73
»

PS2 ?

Oddelek: Konzole
182308 (1743) kiFni
»

Dolgi Kabli & Izgube

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232270 (1666) Azrael

Igre, ki jih igraste s puncami (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
545887 (4245) Vanich
»

Ko igram enemy territory

Oddelek: Igre
221309 (1051) m4trix

Več podobnih tem