» »

Kako se odločiti

Kako se odločiti

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Iz preteklih ravnanj in reakcij se da sklepati na prihodnje, kajne.


Morda predvidevati ampak saj ves kako je z zarecenim kruhom. ;) Kdo pa pravi, da imas samo take ki ves cas varajo in take, ki nikoli. Kdo pravi, da zenske previloma ne prvic dosti kasneje, kot je tvoja starost?


Tale graf.




jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Iz preteklih ravnanj in reakcij se da sklepati na prihodnje, kajne.
Previdno pri tem. Nobeden od vseh tistih, ki so prvič nekoga umorili, pred tem ni še nikogar umoril.

To so ekstremi.

Zgodovina sprememb…

jype ::

FormerUser je izjavil:

To so ekstremi.
Varanje je pogosto predvsem med ljudmi, ki so naveličani. Teh je sicer precej, ampak v primeru iz uvodnega prispevka jaz ne vidim indikatorjev, da je šlo za varanje, ravno obratno.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Iz preteklih ravnanj in reakcij se da sklepati na prihodnje, kajne.


Morda predvidevati ampak saj ves kako je z zarecenim kruhom. ;) Kdo pa pravi, da imas samo take ki ves cas varajo in take, ki nikoli. Kdo pravi, da zenske previloma ne prvic dosti kasneje, kot je tvoja starost?


Tale graf.





Kaj hoces povedati, da si med temi, ki bodo o tem porocale? Ali hoces povedati, da si ze porocena? Si mi delovala mlajsa. :O Ali hoces povedati, da ker se morda nisi porocena, da bi varala?

In moski naj bi varali do 80ega+ leta!!!!! Kaj sele pri 50 se zacne zabava? Wooohoooo dom starostnikov. In ce racunas, da zenske zivijo dlje in prakticno ne varajo po 70etem letu pomeni, da bom bolj verjetno, kot da ti ne varas da bom jaz pri 80+ verjetno imel kaksno rosno mlado max 70 letnico. :D

Dej ti poskrbi, da se bodo zenske pofeminizirale in vsaj drzale nivo, da bo bolj pestro. Ves tam ni vec otrok in za bolezni ti je tudi malo vseeno.

Zgodovina sprememb…

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Dej ti poskrbi, da se bodo zenske pofeminizirale
Nepoboljšljiv.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Dej ti poskrbi, da se bodo zenske pofeminizirale
Nepoboljšljiv.


Zase si mislim, da imam smisel za humor, ampak ja. :D Prosim ne me obsojati...

jype ::

Tudi jaz se lahko šalim na račun moških, pa me ne le obsojate, ampak kar predlagate izbris. Baje je to zato, ker niste služili vojaškega roka.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

Tudi jaz se lahko šalim na račun moških, pa me ne le obsojate, ampak kar predlagate izbris. Baje je to zato, ker niste služili vojaškega roka.


Jaz te ne obsojam ampak verjetno, ker sem ga sluzil prostovoljno. Nisi bil zadnja generacija. :)

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

@thetilko

Hočem povedati, da tvoja teza, da ženske prvič varajo praviloma potem ko so že precej stare, ne drži. Predvsem pa, da varajo manj kot moški.

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Jaz te ne obsojam ampak verjetno, ker sem ga sluzil prostovoljno. Nisi bil zadnja generacija. :)
Jaz nisem služil vojaškega roka, ker institucionalno poneumljanje ni moj stil.

Unilseptij ::

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Hočem povedati, da tvoja teza, da ženske prvič varajo praviloma potem ko so že precej stare, ne drži. Predvsem pa, da varajo manj kot moški.

blablabla... po tvojem grafu je razlike v obdobju, ki steje (tja do 50. leta) zanemarljiva in na ravni statisticne napake, malo pa se kulturnega biasa, ker moski o svojih podvigih praviloma govorijo v presezkih, zenske pa tezko govorijo o takih receh.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Hočem povedati, da tvoja teza, da ženske prvič varajo praviloma potem ko so že precej stare, ne drži. Predvsem pa, da varajo manj kot moški.


Porocene, ce verjames slikici iz interneta. ;) In OK, ni panike, super ste, samo zna biti, da se bo z emancipacijo kaj spremenilo. Sefice, ki imajo rade podrejene ocitno ze imamp, pa ne razumeti, kot da me moti. Emancipirana generacija pa je ze skoraj tam tam s tipi, ti skoraj moras biti med novodobnimi. Pri starejsih zensah pa pada, kar je logicno. Tako da morda emancipacija morda pomaga promiskuitetnosti zensk.

Drugace skoraj karkoli reces me ne mores spravit v slabo voljo, ker si mi polepsala pozno starost. Hvala :*, v katerem domu bos. :D Bova zaigrala kak sah...

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Jaz te ne obsojam ampak verjetno, ker sem ga sluzil prostovoljno. Nisi bil zadnja generacija. :)
Jaz nisem služil vojaškega roka, ker institucionalno poneumljanje ni moj stil.


Seveda nisi, ženske pri nas dosedaj še niso imele obveznega služenja.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Seveda nisi, ženske pri nas dosedaj še niso imele obveznega služenja.
Inteligentni moški tudi ne, ostali ste bili pa žal prisiljeni v to tlako.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

FireSnake ::

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Hočem povedati, da tvoja teza, da ženske prvič varajo praviloma potem ko so že precej stare, ne drži. Predvsem pa, da varajo manj kot moški.


To pa je pomembno v tej temi .... zakaj že?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Gagarin ::

jype je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Seveda nisi, ženske pri nas dosedaj še niso imele obveznega služenja.
Inteligentni moški tudi ne, ostali ste bili pa žal prisiljeni v to tlako.


Ti se kar tolaži, spadaš kar med prve.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Jaz te ne obsojam ampak verjetno, ker sem ga sluzil prostovoljno. Nisi bil zadnja generacija. :)
Jaz nisem služil vojaškega roka, ker institucionalno poneumljanje ni moj stil.


Si pravi maco. :) Vedno najboljsi!

jype ::

Gagarin je izjavil:

Ti se kar tolaži, spadaš kar med prve.
Vem, imam tudi potrdilo, da sem inteligenten moški.

TheBlueOne je izjavil:

Si pravi maco. :) Vedno najboljsi!
I've barely made par.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

FormerUser ::

@thetilko

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.

Unilseptij je izjavil:


blablabla... po tvojem grafu je razlike v obdobju, ki steje (tja do 50. leta) zanemarljiva in na ravni statisticne napake, malo pa se kulturnega biasa, ker moski o svojih podvigih praviloma govorijo v presezkih, zenske pa tezko govorijo o takih receh.

Standardni odgovor tistih, ki se jim dejstva ne dopadejo.

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.

Kar pa je ziher pa je to, da varanje narašča. Takšne raziskave pa je itak vedno potrebno jemati z rezervo. :)

jype ::

Varanje bo naraščalo, dokler bodo svetovne verske organizacije monopolizirale moralo.

Gagarin ::

jype je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Ti se kar tolaži, spadaš kar med prve.
Vem, imam tudi potrdilo, da sem inteligenten moški.

TheBlueOne je izjavil:

Si pravi maco. :) Vedno najboljsi!
I've barely made par.


Ne obstaja potrdilo ne da si inteligenten (IQ test to ni) ne da si pravi moški. Če bi, ju ti sigurno ne bi imel.

jype ::

Gagarin je izjavil:

Ne obstaja potrdilo ne da si inteligenten (IQ test to ni) ne da si pravi moški. Če bi, ju ti sigurno ne bi imel.
Ti morš bit pa huda ženska, da se tko spoznaš na moške.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.



Pazi tvoj graf je za porocene in tiste, ki so bili pripravljeni povedati. To je vazno ampak ga vseeno vzamem, ker daje dobre obete za med 50 in 80 let.

Glej emancipirane generacije zensk varjo tam tam v primerjavi s tipi, torej imam upanje, da bo z leti slo na boljse. Tu mi bos pomagala ti. ;) Kot drugo ze sedaj lep odstotek moskih do 80+ ne samo ima akcijo ampak imajo dodatne partnerke. To pomeni, da garant nekaj je.

Ce pa se nic ne bo spremenilo in emancipacija ne vpliva, bova pac midva igrala sah, ti morda cela frigidna jaz pa bom zadaj gledal mikavne 65 letnice in poskusal sreco. :D Se bova pogovarjala kako si ti emancipirala svet, jaz bil neresen in kako na stara leta vsi mislimo podobno, da je vazno da je hrana pasirana, denarja za liter zganja in DESUS v vladi. ;)

FormerUser ::

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.

Kar pa je ziher pa je to, da varanje narašča. Takšne raziskave pa je itak vedno potrebno jemati z rezervo. :)


Kakšen dokaz za to? Ker jaz sem slišala tudi teze, da v resnici pada, ker so danes ločitve normalizirane, včasih pa ni bilo tako.

Gagarin ::

jype je izjavil:

Gagarin je izjavil:

Ne obstaja potrdilo ne da si inteligenten (IQ test to ni) ne da si pravi moški. Če bi, ju ti sigurno ne bi imel.
Ti morš bit pa huda ženska, da se tko spoznaš na moške.


eh, ni tako zahtevno prepoznati pikapolonico...

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:

FormerUser je izjavil:

@thetilko

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.

Kar pa je ziher pa je to, da varanje narašča. Takšne raziskave pa je itak vedno potrebno jemati z rezervo. :)


Kakšen dokaz za to? Ker jaz sem slišala tudi teze, da v resnici pada, ker so danes ločitve normalizirane, včasih pa ni bilo tako.

No, to maš prav, da se danes zveza ne vleče v neskončnost z namenom preprečitve sramote družini ipd., vseeno pa si ženska danes hitro najde "hook-up". Ravno zadnjič je cimra govorila, da je njena kolegica ob polnoči šla na Tinder in ob 1 že "uživala". :) Drugače pa mislim, da imaš prav... ampak, v večini primerov je varanje prisotno že pred koncem zveze/ločitvijo, torej: več ločitev=več varanja(čeprav niso vse ločitve zaradi tega, jih je pa več kot pol). :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:



Pazi tvoj graf je za porocene in tiste, ki so bili pripravljeni povedati. To je vazno ampak ga vseeno vzamem, ker daje dobre obete za med 50 in 80 let.

Glej emancipirane generacije zensk varjo tam tam v primerjavi s tipi....

To je zgolj tvoje mnenje, ki ga razen anekdotnih dokazov nisi uspel z ničemer podkrepiti. A veš kaj tudi počnejo emancipirane ženske? Veliko hitreje se ločujejo od prascev, ki varajo, kar zna poslabšati tvoje obete.

jype ::

Gagarin je izjavil:

eh, ni tako zahtevno prepoznati pikapolonico...
Še sreča, da je simetrična, sicer bi opazil, da gledaš v ogledalo.

Cruz je izjavil:

vseeno pa si ženska danes hitro najde "hook-up".
To ni varanje.

Cruz je izjavil:

Ravno zadnjič je cimra govorila, da je njena kolegica ob polnoči šla na Tinder in ob 1 že "uživala".
Tinder je temu tudi namenjen, zato ne vidim, čemu bi bilo kaj drugače.

Cruz je izjavil:

ampak, v večini primerov je varanje prisotno že pred koncem zveze/ločitvijo
V večini katerih primerov?

FormerUser ::

Cruz je izjavil:


No, to maš prav, da se danes zveza ne vleče v neskončnost z namenom preprečitve sramote družini ipd., vseeno pa si ženska danes hitro najde "hook-up". Ravno zadnjič je cimra govorila, da je njena kolegica ob polnoči šla na Tinder in ob 1 že "uživala". :) Drugače pa mislim, da imaš prav... ampak, v večini primerov je varanje prisotno že pred koncem zveze/ločitvijo, torej: več ločitev=več varanja(čeprav niso vse ločitve zaradi tega, jih je pa več kot pol). :)

Se pravi, da nimaš študij, ki bi kazale, da je danes varanja več?

Cruz ::

jype je izjavil:

To ni varanje.
Je, če je v zvezi.

jype je izjavil:

Tinder je temu tudi namenjen, zato ne vidim, čemu bi bilo kaj drugače.
Se strinjam.

jype je izjavil:

V večini katerih primerov?
Dolgočasnih zvez, ki razpadajo bolj kot smisel mojih sporočil.

FormerUser je izjavil:

Se pravi, da nimaš študij, ki bi kazale, da je danes varanja več?
Sonček je in ti si skuštrana.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:



Pazi tvoj graf je za porocene in tiste, ki so bili pripravljeni povedati. To je vazno ampak ga vseeno vzamem, ker daje dobre obete za med 50 in 80 let.

Glej emancipirane generacije zensk varjo tam tam v primerjavi s tipi....

To je zgolj tvoje mnenje, ki ga razen anekdotnih dokazov nisi uspel z ničemer podkrepiti. A veš kaj tudi počnejo emancipirane ženske? Veliko hitreje se ločujejo od prascev, ki varajo, kar zna poslabšati tvoje obete.


Menda je jasno, da mi ta tema ni tako pomembna, da bi ne vem kaj pretirano dokazoval. Nihce ni dokazal kaj pametnega, je pa zabavna tema.

Zakaj bi poslabsalo obete, ce je se vec samskih zensk? Celo tiste z integriteto bodo na marketu. ;)

Zakaj bi se prej locevale, zakaj ne enostavno odpreti zvezo? To se slisi emancipirano in progresivno.

Ampak, da se razumemo, kakor ti, tudi jaz trenutno se ne varam, sem verjetno premlad in naju to caka nekje v prihodnosti. Samo raje si ne delam utvare, da sem neko popolno bitje, ki ne dela neumnosti. Kaj ves kaj bo, ko bomo 60+ zatisje menda ne.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

Cruz je izjavil:


Sonček je ....

Pri nas ne.

TheBlueOne je izjavil:



Zakaj bi se prej locevale, zakaj ne enostavno odpreti zvezo? To se slisi emancipirano in progresivno.

Ja, sliši se, v resnici pa ni in prej ali slej pelje v razhod. To so rešitve za nezrele ljudi brez poguma, za sprejemanje težkih odločitev.

Zgodovina sprememb…

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Ja, sliši se, v resnici pa ni in prej ali slej pelje v razhod. To so rešitve za nezrele ljudi brez poguma, za sprejemanje težkih odločitev.


Hej, pa ti ja citiras Petersona. :D Cute... Se strinjam drugace, ne da je nujen razhod ampak vsaj, da je sprjemanje odlocitev in da stojih za njimi dosti tezko in v prvi fazi pogumno.

Morda dodas se, da je treba sprejemati odgovornost in do konca izpolnis opis, ki ga ima Peterson za perfektnega tipa. :D Hipatija, kaj je to?

Zgodovina sprememb…

Gagarin ::

FormerUser je izjavil:

Cruz je izjavil:


Sonček je ....

Pri nas ne.

TheBlueOne je izjavil:



Zakaj bi se prej locevale, zakaj ne enostavno odpreti zvezo? To se slisi emancipirano in progresivno.

Ja, sliši se, v resnici pa ni in prej ali slej pelje v razhod. To so rešitve za nezrele ljudi brez poguma, za sprejemanje težkih odločitev.


jype pikapoka pa v jok

FormerUser ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Ja, sliši se, v resnici pa ni in prej ali slej pelje v razhod. To so rešitve za nezrele ljudi brez poguma, za sprejemanje težkih odločitev.


Hej, pa ti ja citiras Petersona. :D Cute... Se strinjam drugace, ne da je nujen razhod ampak vsaj, da je sprjemanje odlocitev in da stojih za njimi dosti tezko in v prvi fazi pogumno.

Morda dodas se, da je treba sprejemati odgovornost in do konca izpolnis opis, ki ga ima Peterson za perfektnega tipa. :D Hipatija, kaj je to?

Ne, Peterson citira mene.

Cruz ::

FormerUser je izjavil:

Pri nas ne.

Pesimist.

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:


Ne, Peterson citira mene.


Lahko das link? ;)

FormerUser ::

@cruz

Realist-ka.

@thetilko

Nisem tvoja tajnica.

Gagarin ::

Glede na poste je pri Hipatiji vedno oblačno in deževno.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Če bi vostok javno povedal, da je gej in si želi biti ženska, bi čisto podrl svojo javno podobo.



I guess it worked out for you quite well.
I won't judge.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Gagarin je izjavil:

jype pikapoka pa v jok
Meni je vseeno, če ste drugi preveč konzervativni, da bi znali racionalno razmislit o teh rečeh.

vostok_1 je izjavil:

I guess it worked out for you quite well.
Drži, le pravega tipa nisem še srečal.

Gagarin je izjavil:

Glede na poste je pri Hipatiji vedno oblačno in deževno.
Tisti, ki se na spolnost spoznamo, dobro vemo, da je to idealno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

vostok_1 ::

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Iz preteklih ravnanj in reakcij se da sklepati na prihodnje, kajne.


Morda predvidevati ampak saj ves kako je z zarecenim kruhom. ;) Kdo pa pravi, da imas samo take ki ves cas varajo in take, ki nikoli. Kdo pravi, da zenske previloma ne prvic dosti kasneje, kot je tvoja starost?


Tale graf.





Kaj hoces povedati, da si med temi, ki bodo o tem porocale? Ali hoces povedati, da si ze porocena? Si mi delovala mlajsa. :O Ali hoces povedati, da ker se morda nisi porocena, da bi varala?

In moski naj bi varali do 80ega+ leta!!!!! Kaj sele pri 50 se zacne zabava? Wooohoooo dom starostnikov. In ce racunas, da zenske zivijo dlje in prakticno ne varajo po 70etem letu pomeni, da bom bolj verjetno, kot da ti ne varas da bom jaz pri 80+ verjetno imel kaksno rosno mlado max 70 letnico. :D

Dej ti poskrbi, da se bodo zenske pofeminizirale in vsaj drzale nivo, da bo bolj pestro. Ves tam ni vec otrok in za bolezni ti je tudi malo vseeno.



Ta graf je odličen. Lepo pokaže spolno dinamiko različnih generacij in njihovega upbringing-a.

Vidno je, da najmlajše generacije, ki jih je vzgajala postmodernistična dekadenca prednjačijo po ženskem varanju. Za generacije post 30 pa je značilen slut-shaming, tko da tudi če so varale, bodo tajile zavoljo statusa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

vostok_1 ::

Sicer pa Hipatija. Trust me.

Če bi mela dobrega tipa, ki bi si slučajno enkrat pomotoma spraznil jajca v neki anonimni pički v miniču...ne bi bilo toliko škode, kot pa obratno.
Problem bi imela zgolj ker mogoče bi mu meso zadišalo in bi ponavljal zadeve.

Si pomislila zakaj, moški večinoma potrebujejo vizualno stimulacijo za masturbiranje, ženske pa pogosto ne?
Pravim ti, če te bo tip prevaral zaradi ene mične bejbe, bo vrjetno res, ko bo rekel, da mu nič ne pomeni, sam trdega je mel ko mu je migala z ritko pred njim.
Just a piece of meat.
Če ga boš na druge načine zadovoljila, pa bo še vedno tvoj.

Moški, izvenj jypeta, smo načelomo bolj preprosta bitja, zato ne preveč paničarit.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

FormerUser ::

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa Hipatija. Trust me.

Če bi mela dobrega tipa, ki bi si slučajno enkrat pomotoma spraznil jajca v neki anonimni pički v miniču...ne bi bilo toliko škode, kot pa obratno.
Problem bi imela zgolj ker mogoče bi mu meso zadišalo in bi ponavljal zadeve.

Si pomislila zakaj, moški večinoma potrebujejo vizualno stimulacijo za masturbiranje, ženske pa pogosto ne?
Pravim ti, če te bo tip prevaral zaradi ene mične bejbe, bo vrjetno res, ko bo rekel, da mu nič ne pomeni, sam trdega je mel ko mu je migala z ritko pred njim.
Just a piece of meat.
Če ga boš na druge načine zadovoljila, pa bo še vedno tvoj.


Stay in your lane, stari, in si ne domišljaj, da lahko ti meni daješ kakršnekoli uporabne nasvete. Samo v tvojem vesolju se to, da moški smatra žensko, katerokoli, za "just a piece of meat" lahko vidi kot nekaj pozitivnega ali celo neka tolažba.

vostok_1 je izjavil:

Moški, izvenj jypeta, smo načelomo bolj preprosta bitja, zato ne preveč paničarit.

In to je problem ne prednost.

ripmork ::

OP: vem da je lahko teorizirat in težje udejanjat v praksi, pa vseeno mojih 5 centov; če je to storila enkrat, kdo ve, kdaj lahko naslednjič. Predvsem pa, to ni bil nek impulziven skok čez plot, ampak nekaj konkretnejšega, zahrbtnejšega (4 mesece dopisovanja in bohve česa še...).

Na tvojem mestu bi si vzel nekaj časa za spoznavanje nove prijateljice - morda se bosta ujela in bo to taprava stvar.
Taprva pa naj medtem kar lepo počaka, kako se bo izšlo. Če ji res toliko pomeniš, bo že potrpela - konec koncev je sama ustvarila to godljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Sicer pa Hipatija. Trust me.

Če bi mela dobrega tipa, ki bi si slučajno enkrat pomotoma spraznil jajca v neki anonimni pički v miniču...ne bi bilo toliko škode, kot pa obratno.
Problem bi imela zgolj ker mogoče bi mu meso zadišalo in bi ponavljal zadeve.

Si pomislila zakaj, moški večinoma potrebujejo vizualno stimulacijo za masturbiranje, ženske pa pogosto ne?
Pravim ti, če te bo tip prevaral zaradi ene mične bejbe, bo vrjetno res, ko bo rekel, da mu nič ne pomeni, sam trdega je mel ko mu je migala z ritko pred njim.
Just a piece of meat.
Če ga boš na druge načine zadovoljila, pa bo še vedno tvoj.


Stay in your lane, stari, in si ne domišljaj, da lahko ti meni daješ kakršnekoli uporabne nasvete. Samo v tvojem vesolju se to, da moški smatra žensko, katerokoli, za "just a piece of meat" lahko vidi kot nekaj pozitivnega ali celo neka tolažba.

vostok_1 je izjavil:

Moški, izvenj jypeta, smo načelomo bolj preprosta bitja, zato ne preveč paničarit.

In to je problem ne prednost.


Vidiš. Nimaš pojma, in tudi nočeš imet. Stojiš na svjem bregu in se dereš.

Well. Suit yourself.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

FormerUser ::

Ti nimaš pojma ker vse sodiš po sebi. Pa tudi če večina tako razmišlja, to še ne pomeni, da tako razmišljajo VSI.

xmetallic ::

FormerUser je izjavil:

Bolj slabo si pogledal ta graf, kajne. Sicer bi opazil, da je delež žensk, ki varajo, maximalno 16%, kar je daaaaaaaaaaaleč od tvoje teze, da vsi varajo in da se je treba s tem sprijazniti.

Če verjameš tej številki ti manjka precej IQ-ja. Zdrava kmečka pamet pove, da to nikakor ne more biti resnična številka. Slednja je namreč bistveno večja. Boš spoznala, da se vsi povprek fukarijo... enkrat, ko prilezeš iz srednje šole in se zaposliš. Na kakšni novoletni zabavi pa to... Do takrat pa nisi verodostojen sogovornik, saj se niti ne giblješ med odraslimi ljudmi, da bi se ti kaj sanjalo o tej tematiki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xmetallic ()

kr3ten ::

1. zavedati se moraš, da ti nobena oseba ni namenjena oz. ne moreš si lastiti njenega življenja. Ko si v zvezi z neko osebo, moraš vesčas imeti še v mislih da te lahko jutrišnji dan zapusti. Čez 2 meseca ali pa čez 20 let.
2. če imaš jajčka med nogami jo zavrneš oz. lepo diplomatsko ji odgovoriš, da lahko ostaneta zgolj še prijatelja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr3ten ()

Cruz ::

kr3ten je izjavil:

1. zavedati se moraš, da ti nobena oseba ni namenjena oz. ne moreš si lastiti njenega življenja. Ko si v zvezi z neko osebo, moraš vesčas imeti še v mislih da te lahko jutrišnji dan zapusti. Čez 2 meseca ali pa čez 20 let.

Samo s takšnim mišljenjem lahko dobiš zvesto partnerko.

kr3ten je izjavil:

2. če imaš jajčka med nogami jo zavrneš oz. lepo diplomatsko ji odgovoriš, da lahko ostaneta zgolj še prijatelja.

To bo še najboljši predlog. Na eni strani se znebiš morebitne pohabljene zveze, na drugi strani pa ostaneš odprt, da se dobita nekajkrat "za stare, dobre čase". Ti priporočam udeležbo na omenjenih srečanjih(te bo presenetila), le pazi, da te ne odnese nazaj na stara pota.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027182 (23174) first_line

odgovornost do otroka...

Oddelek: Loža
377163 (6569) Gandalfar

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527683 (23151) Gandalfar

Več podobnih tem