» »

Kako se odločiti

Kako se odločiti

Vazelin ::

35 let nisem otrok

Po današnjih standardih so to najstniška leta:D

c3p0 ::

Če bi bili vmes otroci, bi razumel, da ji daš še eno šanso. Tako pa se ne splača. Morda čez par let, ko si poštima v glavi. Ampak boš vmes našel boljšo.

XLapse ::

c3p0 je izjavil:

Če bi bili vmes otroci, bi razumel, da ji daš še eno šanso. Tako pa se ne splača. Morda čez par let, ko si poštima v glavi. Ampak boš vmes našel boljšo.

mojster povedal vse. To bi treba dat bold in edini reply na temo.
alien technology

TheBlueOne ::

XLapse je izjavil:


haha, sem imel eno 'kolegico' samo za 'sex' ... In wtf je to? Sem odjebal to zvezo in spet ugotovil da me to ne zanima. Brez čustev zveze so živalske, če misliš da si napreden, nisi si nazadnjaški, namreč se obnašaš kot Žival k se goni z vsem kar najde.


Tu in tam pa smo menda ja lahko malo zivaljski. ;) Tvoja napaka je bila, da si to smatral za zvezo, potem seveda ne deluje....

jocko ::

Toliko komentarjev res nisem pričakoval.
Da podam malo več podatkov. Odšla je na svoje, ne k njemu. Še vedno je na svojem. Razlog odhoda je navedla, da se ne razumeva več tak kot prej in da ne more več biti z mano. Ta s katerim si piše, je njen sodelavec, ona mu je nadrejena. Torej se vsaki dan vidita, tudi ostajala je dalje v službi, ki se je ugotovilo, da sta bila na kavi.
Finančno sva oba preskrbljena, zato to ni razlog, da se vrača. Skupni cilji so seveda bili, ampak to niso tako specifični, da ne bi mogla z vsakim uresničiti tega.

FormerUser ::

Master_Yoda je izjavil:

Me zanima ce bi bili enaki odgovori ce bi bila obratna situacija (zenska z moskim, ki je za 4 mesece sel vstran).

Seveda bi bili diametralno nasprotni, za moške je "naravno", da trosijo svoje seme naokoli, za ženske pa da to tolerirajo.

D3m ::

Ta s katerim si piše, je njen sodelavec, ona mu je nadrejena. Torej se vsaki dan vidita, tudi ostajala je dalje v službi, ki se je ugotovilo, da sta bila na kavi.


Posilstvo na delovnem mestu.


Prijavi takoj!!

Pičko treba strpat za 15 let resta.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FormerUser ()

Vazelin ::

To je vse odvisno od tipa razmerja. Imaš na eni strani pare, ki se udeležujejo swinger zabav, ko ti nek tujec 1 meter od tebe pegla žensko, medtem ko ti njegovo. Čeprav tudi pri teh razmerjih pride do tega, da se vpletejo čustva in ti ni več zanimivo to in te začne res motiti.

c3p0 ::

FormerUser je izjavil:


Punca ga ni prevarala ampak zapustila, kar je velika razlika. Če bi vsi pezdeti, ki varajo, igrali s tako odprtimi kartami, bi bil svet in razmerja mnogo lepša.


Za tebe je varanje le koitus? 4 mesece "dopisovanja" pa je luft?

TheBlueOne ::

FormerUser je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Me zanima ce bi bili enaki odgovori ce bi bila obratna situacija (zenska z moskim, ki je za 4 mesece sel vstran).

Seveda bi bili diametralno nasprotni, za moške je "naravno", da trosijo svoje seme naokoli, za ženske pa da to tolerirajo.


Kje pa si to prebrala? Tadrugo morda, samo nihce pa si menda ne dela utvare, da so zenske kaj bolj zveste in jih kaj bolj obsoja. :) Jaz sem take pravzaprav svoj cas imel skorajda najraje...

Vazelin ::

Ženska ga je prevarala. To je dejstvo. Ni treba da je ravno penis v vagini da gre za varanje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

TheBlueOne ::

Vazelin je izjavil:

Ženska ga je prevarala. To je dejstvo. Ni treba da je ravno penis v vagini da gre za varanje!


Kaj se ni samo odselila in si dopisovala? In tudi ce bi ga, ne vem kaj je to cudnega. Pac 2019, j*bi ga. :)

Zgodovina sprememb…

jype ::

35 is the new 5.

Vazelin je izjavil:

Ženska ga je prevarala. To je dejstvo.
Kako pa to veš?

vostok_1 ::

FormerUser je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Me zanima ce bi bili enaki odgovori ce bi bila obratna situacija (zenska z moskim, ki je za 4 mesece sel vstran).

Seveda bi bili diametralno nasprotni, za moške je "naravno", da trosijo svoje seme naokoli, za ženske pa da to tolerirajo.


Za moške je to povsem naravno, tako je.
Za moške je pogosto res in zgolj samo praznjenje jajc, ki žensko pozabijo po 10 minutah. Ženske pa to doživljajo bolj zapleteno.
Vem, da sicer slut-walki to želijo obrnit, ampak žal biološki constrainti imajo svoje meje.


Bi pa moški moral najprej prekiniti zvezo in nato početi take reči.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Kaj se ni samo odselila in si dopisovala? In tudi ce bi ga, ne vem kaj je to cudnega. Pac 2019, jebi ga. :)
Jaz sem razumel kot da ga je zapustila. Čeprav časovnica ni temeljito razdelana, je pomembno tudi to, da imamo samo eno stran zgodbe, moškim pa že zaradi njihovih genov ni mogoče verjeti na besedo.

vostok_1 je izjavil:

Vem, da sicer slut-walki to želijo obrnit, ampak žal biološki constrainti imajo svoje meje.
Ti si itak domišljaš, da imaš nizek IQ zaradi genov, tako da je razumljivo, da ne sproduciraš niti enega konsistentnega prispevka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Je pa fajn limonada, če beremo jockota.

Razlog odhoda je navedla, da se ne razumeva več tak kot prej in da ne more več biti z mano. Ta s katerim si piše, je njen sodelavec, ona mu je nadrejena. Torej se vsaki dan vidita, tudi ostajala je dalje v službi, ki se je ugotovilo, da sta bila na kavi.


por qué MARIA!!!
|HP EliteBook|R5 6650U|

shadeX ::

XLapse je izjavil:


35 let nisem otrok


Biološka starost še ne pomeni, da se sklada z mentalno. Jype je predvsem mislil slednjo.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj se ni samo odselila in si dopisovala? In tudi ce bi ga, ne vem kaj je to cudnega. Pac 2019, jebi ga. :)
Jaz sem razumel kot da ga je zapustila. Čeprav časovnica ni temeljito razdelana, je pomembno tudi to, da imamo samo eno stran zgodbe, moškim pa že zaradi njihovih genov ni mogoče verjeti na besedo.


Tudi, ce ga je prevarala, ni kaj takega. Punce pravtako imajo ta gen, garantiram. :)

jype ::

D3m je izjavil:

por qué MARIA!!!
Kaj je pa narobe, če dekle sklene, da se partner očitno ne trudi več dovolj, da bi lahko uživala v odnosu?

Vazelin ::

jype:
Ljubezensko dopisovanje z drugim, medtem ko si v zvezi je varanje. Oziroma vsaj OP misli, da ni živel v odprti zvezi zato to dojema kot varanje. Kot že rečeno, ni sploh potreba bo združitvi spolovil, da gre za varanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

vostok_1 ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj se ni samo odselila in si dopisovala? In tudi ce bi ga, ne vem kaj je to cudnega. Pac 2019, jebi ga. :)
Jaz sem razumel kot da ga je zapustila. Čeprav časovnica ni temeljito razdelana, je pomembno tudi to, da imamo samo eno stran zgodbe, moškim pa že zaradi njihovih genov ni mogoče verjeti na besedo.

vostok_1 je izjavil:

Vem, da sicer slut-walki to želijo obrnit, ampak žal biološki constrainti imajo svoje meje.
Ti si itak domišljaš, da imaš nizek IQ zaradi genov, tako da je razumljivo, da ne sproduciraš niti enega konsistentnega prispevka.


Striktne monogamne zveze so pravzaprav znak večjega IQja.
Če želiš biti bonobo pa, be my guest.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Tudi, ce ga je prevarala, ni kaj takega. Punce pravtako imajo ta gen, garantiram. :)
Nah, punce imajo drugačne gene kot moški, nehaj zanikat biologijo.

vostok_1 je izjavil:

Striktne monogamne zveze so pravzaprav znak večjega IQja.
Bonobo, ki je eden najbolj inteligentnih primatov, s tvojo teorijo nima težav, ker cele dneve seksa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

še vprašanje za OPa: si ti njen prvi s katerim je bila?

jocko ::

Vazelin je izjavil:

še vprašanje za OPa: si ti njen prvi s katerim je bila?

ne

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Če želiš biti bonobo pa, be my guest.
Razumem, da imaš zaradi izkušenj iz otroštva raje krepostne duhovnike, a takim zlorabam niso izpostavili vseh nas.

vostok_1 ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Tudi, ce ga je prevarala, ni kaj takega. Punce pravtako imajo ta gen, garantiram. :)
Nah, punce imajo drugačne gene kot moški, nehaj zanikat biologijo.

vostok_1 je izjavil:

Striktne monogamne zveze so pravzaprav znak večjega IQja.
Bonobo, ki je eden najbolj inteligentnih primatov, s tvojo teorijo nima težav, ker cele dneve seksa.


Bonobo ni pretirano pametnejši od šimpanzev, je pa definitivno neumnejši od homo sapiensa.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Bonobo ni pretirano pametnejši od šimpanzev, je pa definitivno neumnejši od homo sapiensa.
Ne od vsakega, še posebej pa ne od vsakega v tej temi.

Tilen ::

jocko je izjavil:

Kaj bi vi?
LP

Sebe daj najprej na prvo mesto, ker tega še nisi naredil in še enkrat premisli.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

vostok_1 ::

Remember this. Once a slut, always a slut.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Tilen je izjavil:

Sebe daj najprej na prvo mesto, ker tega še nisi naredil in še enkrat premisli.
Ravno obratno. Ker je bil on vedno na prvem mestu, se je dekle večino časa skrajno dolgočasilo.

mihec87 ::

jype je izjavil:

Tilen je izjavil:

Sebe daj najprej na prvo mesto, ker tega še nisi naredil in še enkrat premisli.
Ravno obratno. Ker je bil on vedno na prvem mestu, se je dekle večino časa skrajno dolgočasilo.


Pa vseeno hoče nazaj...

vostok_1 ::

Jype spet zagovarja varalice.

Joj, jype bi še Elizabeto Bathory zagovarjal. Dovolj je, da ima joške in že ima cart blanche, za početi karkoli.
Jype je moderni ekvivalent farjev iz 13. stoletja, ko so krivili ženske za vsako moško tegobo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Tilen ::

Ni videti, da se ne bi več dolgočasila, ko je štiri mesece ni bilo, saj se želi vrniti. Tudi sprememb pri njemu ne zahteva, kolikor berem, se samo želi vrniti na stara pota.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

D3m ::

vostok_1 je izjavil:

Remember this. Once a slut, always a slut.


|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

mihec87 je izjavil:

Pa vseeno hoče nazaj...
Najbrž je končno prišla do šestih plačilnih list in ugotovila, da so vsi moški lažnivci.

Tilen je izjavil:

Ni videti, da se ne bi več dolgočasila, ko je štiri mesece ni bilo, saj se želi vrniti. Tudi sprememb pri njemu ne zahteva, kolikor berem, se samo želi vrniti na stara pota.
Kako depresivno, kajne?

vostok_1 je izjavil:

Jype spet zagovarja varalice.
Vidim, da imate sodobni nadomestki za moške velike težave z razumevanjem pomena besede "varanje".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Vazelin ::

OP: sedaj se še ti 4 mesece zabavaj s tanovo. Prejšnja te bo itak čakala. Reči da rabiš nekaj časa.

mihec87 ::

jype je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Pa vseeno hoče nazaj...
Najbrž je končno prišla do šestih plačilnih list in ugotovila, da so vsi moški lažnivci.



Kaj sedaj praviš da je op lažnivec ali da se je ona dolgočasila?

Tilen ::

@jocko
Sam bi šel naprej od začetka in to pustil za seboj. Tudi, če ne bi imel te nove prijateljice. Nimaš namreč nobene garancije, da se ti to ne ponovi, ko bo situacija bistveno bolj neugodna. Otroci, krediti, itd.

Vseeno pa moraš biti realen, da na trgu z novimi prav tako ne boš imel nobene garancije, da se ti to ne zgodi.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

D3m ::

Dobil je pomembno življenjsko izkušnjo sedaj gre lahko naprej z novo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

D3m je izjavil:

Dobil je pomembno življenjsko izkušnjo sedaj gre lahko naprej z novo.

Precej velika verjetnost je, da to ni bil zadnji nož v srce:D

dripac ::

Vazelin je izjavil:

D3m je izjavil:

Dobil je pomembno življenjsko izkušnjo sedaj gre lahko naprej z novo.

Precej velika verjetnost je, da to ni bil zadnji nož v srce:D


To itak velja za vse nas. Preživiš in greš naprej.

Cruz ::

@OP glavno vprašanje je, če boš ji lahko še kdaj zaupal ali ne. Kakšen je bil odnos v razmerju ne vemo. Meni se zdi, da ji je postalo vse skupaj dolgočasno. Vseeno pa totalno nezrelo dejanje z njene strani. Če imaš z njo resne namene, mislim, da se tukaj končajo. Sicer so kakšni primeri, kjer se vrnejo in uspejo(tudi sam poznam, ampak je bilo samo zaradi otrok), običajno pa vseeno drži: once a cheater, always a cheater. To ne pomeni, da bo varala vsakega partnerja, tebe pa sigurno bo. :)

Jaz ne bi šel nazaj. Če bi me kaj vezalo na njo(recimo otrok, isti cilji) bi premislil, drugače pa ne. V vsakem primeru pa povej, da rabiš nekaj časa. Ker če boš jo takoj nazaj vzel, bo videla, da se lahko igra s tabo in se bo vse skupaj zrušilo. Go and hit that friend. Pojdi za nekaj dni na morje, v hribe. Kupi kajak in poglej življenju v oči.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

jype ::

mihec87 je izjavil:

Kaj sedaj praviš da je op lažnivec ali da se je ona dolgočasila?
Lažnivec je bržkone tisti, zaradi katerega je zapustila OPa, sicer ji ne bi bilo treba nazaj.

dripac je izjavil:

To itak velja za vse nas. Preživiš in greš naprej.
Nekateri sodobni nadomestki za moške se pretvarjajo, da to ne drži.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

mihec87 je izjavil:

Kaj sedaj praviš da je op lažnivec ali da se je ona dolgočasila?
Lažnivec je bržkone tisti, zaradi katerega je zapustila OPa, sicer ji ne bi bilo treba nazaj.


Glede na to, da od drugih terjas tocnost je zanimivo, da si sam dovolis kar divje predpostavljati.

Mato989 ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Kaj se ni samo odselila in si dopisovala? In tudi ce bi ga, ne vem kaj je to cudnega. Pac 2019, jebi ga. :)
Jaz sem razumel kot da ga je zapustila. Čeprav časovnica ni temeljito razdelana, je pomembno tudi to, da imamo samo eno stran zgodbe, moškim pa že zaradi njihovih genov ni mogoče verjeti na besedo.

vostok_1 je izjavil:

Vem, da sicer slut-walki to želijo obrnit, ampak žal biološki constrainti imajo svoje meje.
Ti si itak domišljaš, da imaš nizek IQ zaradi genov, tako da je razumljivo, da ne sproduciraš niti enega konsistentnega prispevka.


Saj zato pa tebi nihče ne verjame... In kar takoj, tudi mi se laho identificiramo v vesoljca, in nismo več moški... pol nam pa je treba verjet!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Karton4 ::

@jocko
Sebe daj na prvo mesto kot je @Tilen rekel.

Obstaja znani rek "Everyone deserve a second chance", zdej premisli kaj si dejansko zelis.
Z njo ves kako je biti, ce ti to ustreza ali ne. Napisal si, da se ni vec razumela s tabo in da ne gre vec tako naprej. Sklepa se, lahko da je bilo neki s tem sodelavcem. Neka primerjava z nekom je bila, po 9letih skupnega ne zapustis nekoga kar tako, se poskusas pomenit ugotovit v cem je tezava in resit ce se da.

Kot so ostali napisali, verjetno se je ustela in videla da to in to in hoce nazaj.
Na tebi je vse, ce si pripravljen v to se sputiti in spati mirno, ko bo delala nadure ali res dela, ali je na kavi ali kje drugje.


Moje mnenje, "move on" ena izkusnja vec je za tabo.

Srecno!

FormerUser ::

c3p0 je izjavil:

FormerUser je izjavil:


Punca ga ni prevarala ampak zapustila, kar je velika razlika. Če bi vsi pezdeti, ki varajo, igrali s tako odprtimi kartami, bi bil svet in razmerja mnogo lepša.


Za tebe je varanje le koitus? 4 mesece "dopisovanja" pa je luft?


Spolni stik je točka po kateri ni več vrnitve in lahko s sabo prinese ireverzibilne posledice kot denimo otroka ali bolezni. Sploh pa je bil poudarek na tem kako hitro je punca "come clean", za razliko od nekaterih, ki varajo leta in leta ter sedijo na dveh stolih, nekaterim tukaj se pa to ne zdi nič posebnega.

juroz ::

Karton4 je izjavil:

@jocko
Sebe daj na prvo mesto kot je @Tilen rekel.

Obstaja znani rek "Everyone deserve a second chance", zdej premisli kaj si dejansko zelis.
Z njo ves kako je biti, ce ti to ustreza ali ne. Napisal si, da se ni vec razumela s tabo in da ne gre vec tako naprej. Sklepa se, lahko da je bilo neki s tem sodelavcem. Neka primerjava z nekom je bila, po 9letih skupnega ne zapustis nekoga kar tako, se poskusas pomenit ugotovit v cem je tezava in resit ce se da.

Kot so ostali napisali, verjetno se je ustela in videla da to in to in hoce nazaj.
Na tebi je vse, ce si pripravljen v to se sputiti in spati mirno, ko bo delala nadure ali res dela, ali je na kavi ali kje drugje.


Moje mnenje, "move on" ena izkusnja vec je za tabo.

Srecno!


Ja, s tem da je on tisti kateri je dobil "second chance".

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

Glede na to, da od drugih terjas tocnost je zanimivo, da si sam dovolis kar divje predpostavljati.
V genih imam nastavljanje ogledala.

Raptor F16 ::

Ne filozofiraj.

Izberi opcijo, ki ti je najbolj ugodna. Jaz bi šel z novo naprej. Ti prvi že lahko verjameš kar ona govori, zaupati pa ji ne moreš. Ko se ji bo naslednjič sprdnilo bo spet poiskala novega iebača ali pa te bo na skrivaj varala.

Glej na to situacijo kot na novo priložnost. Sploh če nimata obveznosti in kakih frocov.

Stari, tu ni dileme.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027187 (23179) first_line

odgovornost do otroka...

Oddelek: Loža
377164 (6570) Gandalfar

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527684 (23152) Gandalfar

Več podobnih tem