» »

Kako se odločiti

Kako se odločiti

TheBlueOne ::

mahoni je izjavil:


Ce pa ti ni mar za resnico, potem mislim da ze poznas tapravo odlocitev.


Nekaj bi vprasal vse...

Glede na vse statistike okoli locitev, varanja itn., kako je sploh lahko smoterno pricakovati neko iskrenost? Kaj verjamete, da ni tocke, kjer oseba iz taksnih in drugacnih razlogov povezano s priloznostjo ni recept za prakticno garantiran skok cez plot?

Verjamete, da ko je kombinacija, da si malo skregan, hormoni, malo krize, priloznost, starost itn. veliko ljudi dejansko sposobnih zavrniti priloznost?

Ce ne verjamete, da se vecina lahko kategoricno odreka, kaj potem ste v konstantni paranoji?

Zgodovina sprememb…

jype ::

D3m je izjavil:

Baba je kalkulirala pa se ji na koncu ni izšlo.
Kaj je pa kalkulirala? Šla je tja, kjer se je dobro počutila. Jaz bi enako storil.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Baba je kalkulirala pa se ji na koncu ni izšlo.
Kaj je pa kalkulirala? Šla je tja, kjer se je dobro počutila. Jaz bi enako storil.


jype, ne meci no slabe luci na moske po nepotrebnem. :) Nismo vsi tako opertunisticni....

Crossfire ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj moja bivša je isto rekla.
Jasno je, da vam dekleta pobegnejo predvsem zato, ker ne izpolnjujete njihovih potreb.

Beta af.

D3m ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Baba je kalkulirala pa se ji na koncu ni izšlo.
Kaj je pa kalkulirala? Šla je tja, kjer se je dobro počutila. Jaz bi enako storil.


Očitno se ni dobro počutila, kot se ne bi tudi ti....in že rineš nazaj. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

pero50 ::

Seveda. Za hec te je pustila in pa i guess 4 mesece si je dopisovala, potem pa še zivela pri njemu (tako si razlagam odšla) in nista porivala?
Hint: daj jo na stranski tir, mogoče se tvoja se ni rodila :P

jype ::

juroz je izjavil:

eh to je jasno ampak težko jemat nasvete od nekoga ki svojo partnerko okrog vozi da mu jo drugi štimajo je no-go.
Ko druge sodiš po sebi, delaš napako.

Crossfire je izjavil:

Beta af.
Yup, takšni ste. Ne razumete osnov kvalitetnih odnosov.

D3m je izjavil:

Očitno se ni dobro počutila, kot se ne bi tudi ti....in že rineš nazaj. :)
Meni se ni treba nikamor rint, tovariš.

pero50 je izjavil:

in nista porivala?
To je nepomembno in samo spolno nezadostne šleve zaradi teh neumnosti travmirate. Pomembno je izključno medsebojno spoštovanje in zaupanje.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

pero50 ::

Saj ni važno sta ali nista... problem je v tem ker mu laže, on ji pa verjame.

XLapse ::

jocko je izjavil:

Pozdrav vsem.
Zanima me, kako bi se vi odločili, glede na ta primer.
Star sem 30 let, s punco (2 leti mlajša), bil skupaj 9 let, zadnja 4 leta v najemniškem stanovanju. Brez otrok oz. nikakršnih obveznosti do nje. Zgodilo se je, da je v letošnjem letu en prišel vmes in sta si začela dopisovat preko telefona (jaz tega nisem vedel). To je trajalo kake 4 mesece, nakar se ona odloči, da gre na svoje in odide.
Vsi vemo kako so težki razhodi, še posebno po toliko letih.
Nekako prebolim in se zberem, da lahko funkcioniram. V tem času sem naključno prišel v kontakt s prijateljico (istih let) s katero sva nekako izgubila kontakt. Si začneva dopisovat preko fb, se večkrat dobila na pijači, skupaj športala. Zgleda da je simpatija tudi iz njene strani, koliko močna, še ne vem.
Sedaj pa problem. Bivši je žal, da je odšla in se hoče vrniti k meni. Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim. Ker še ni minilo dosti časa, še vedno čutim neko povezanost z njo. Rad pa bi tudi, da vidim kaj bi lahko bilo s to prijateljico. Res mi je všeč in dobro se razumeva.
Misli so mi trenutno zelo nejasne in se nikakor ne morem odločiti kaj naredit.
Kaj bi vi?
LP

ne sprejet nazaj bivše. To je moj nasvet. Pri teh letih sicer ni lahko dobit nove, ampak kot vidiš imaš že novo priložnost, se potrudi pa bo.
alien technology

shadeX ::

Bivši je žal, da je odšla in se hoče vrniti k meni. Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim. Ker še ni minilo dosti časa, še vedno čutim neko povezanost z njo. Rad pa bi tudi, da vidim kaj bi lahko bilo s to prijateljico. Res mi je všeč in dobro se razumeva.


Taka vprašanja, čeprav razumem tvojo dilemo me "pogrejejo". Odgovor je sila preprost - zgodba z bivšo je zaključena, obrnil si nov list v življenju. Dejstvo je da je želela biti z drugim ampak se je malo zmotila in videla da nista za skupaj. Ti si logično nazaj njena druga možnost oz. "last resort".

Verjemi, da tudi če jo vzameš nazaj, bo zgodbo naslednjič ponovila. Povej ji da je zadeva zaključena, ti boš pa še imel veliko drugih priložnosti, samo ne ponavljaj starih napak, ker boš dobil iste rezultate nazaj.

jype ::

pero50 je izjavil:

ker mu laže
Kako veš?

pero50 je izjavil:

on ji pa verjame.
Ni videt, da ji, ampak da laže je precej drzna obtožba, ne vidim pa nobenih dokazov zanjo.

shadeX je izjavil:

Verjemi, da tudi če jo vzameš nazaj, bo zgodbo naslednjič ponovila.
Kako veš? Verjetnost za kaj takega sicer ni majhna, a je odvisna od toliko reči, da je tvoje prepričanje videti temeljito napačno.

XLapse je izjavil:

se potrudi pa bo.
Če bi se potrudil, potem bivša ne bi imela razloga, da pozornost išče pri drugih.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

D3m ::

ker mu laže
Kako veš?


Še nisem videl mačka, da bi spal poleg klobase. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

mihec87 ::

jype je izjavil:



Crossfire je izjavil:

Beta af.
Yup, takšni ste. Ne razumete osnov kvalitetnih odnosov.


To da greš za n časa im prideš nazaj z "eh samo hecal/a sem z unim" da ne rečemo 4 mesece flirtanja... Je vse prej kot kvaliteten odnos..
Če že vsaj izkaži spoštovanje pa reč.. "ej zasral/a sem" pa poveš po resnici...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

TheBlueOne ::

jype je izjavil:


XLapse je izjavil:

se potrudi pa bo.
Če bi se potrudil, potem bivša ne bi imela razloga, da pozornost išče pri drugih.


To pa je neumnost. Ze sprememba je lahko dovolj dober razlog. Kdo pa pravi, da ljudje varajo ker niso obejktivno zadovoljni?

XLapse ::

jype je izjavil:

pero50 je izjavil:

ker mu laže
Kako veš?

pero50 je izjavil:

on ji pa verjame.
Ni videt, da ji, ampak da laže je precej drzna obtožba, ne vidim pa nobenih dokazov zanjo.

shadeX je izjavil:

Verjemi, da tudi če jo vzameš nazaj, bo zgodbo naslednjič ponovila.
Kako veš? Verjetnost za kaj takega sicer ni majhna, a je odvisna od toliko reči, da je tvoje prepričanje videti temeljito napačno.

XLapse je izjavil:

se potrudi pa bo.
Če bi se potrudil, potem bivša ne bi imela razloga, da pozornost išče pri drugih.

prav si me razjezil. Ne teži s tvojimi megalomanskimi... Naj se potrudi okoli nove, ne na neko nezvesto.

Jaz sem ravnokar prebolel 26 letnico in nikoli več ne grem okoli take ženske zraven. Misli da ji bom še pisal, bo mogla me prosit da ji sploh še pišem, kje pa best friends kot smo bli.
alien technology

Crossfire ::

jype je izjavil:


shadeX je izjavil:

Verjemi, da tudi če jo vzameš nazaj, bo zgodbo naslednjič ponovila.
Kako veš? Verjetnost za kaj takega sicer ni majhna, a je odvisna od toliko reči, da je tvoje prepričanje videti temeljito napačno.

Beta af - part II.
Govoriš kako je pomembno spoštovanje in zaupanje. S tem ko mu ga ženska ni izkazale, je za moškega passe in pika.
Ogromno je novih priložnosti...OP, next.

Invictus ::

Star si 30 let. Imaš še nekje 5 let časa, da se ustališ in ustvariš družino, otroko, itn... Pri 35 ženske sklepajo, da so moški dovolj zreli. PŠoleg tega bo simple najti eno okoli 30, ki misli, da ji biološka ura tiktaka, hkrati je pa porbala že dovolj ti*ev...

Namesto tebe bi hodil z obema. Kaj veš, mogoče na koncu fašeš trojčka :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shadeX ::

jype je izjavil:

Kako veš? Verjetnost za kaj takega sicer ni majhna, a je odvisna od toliko reči, da je tvoje prepričanje videti temeljito napačno.


Ne vem, ampak kot si sam omenil je verjetnost za to velika. Prav tako je ženska popušila pri osnovah kvalitetnega odnosa - komunikacija. Da vržeš 9 let zveze (sicer ne vem kakšne ampak če ga hoče met nazaj ji verjetno ni bilo ravno "švoh"), samo zaradi nekaj metuljčkov, potem moraš biti nor. Jaz že samo zaradi tega, ženske ne bi vzel nazaj ker ne zna razmišljat. Če je zadeve z njene strani konec je to povsem ok, samo ne hodit jokat nazaj ko se zadeva ne obnese.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Mato989 ::

Zanimivo je kako je nicelna toleranca do tega zanimiva... Hkrati pa vsepovsod bi dajali 2nd sanse...

Dejstvo je da je vsakemu potrebno dat se 1 sanso... Ljudje se iz njih marsikdaj kaj naucimo...

Jaz bi dal zenski se 1 sanso, ce precenis da je res iskrena... Ce pa ponovi pa si osel ti ce vztrajas...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

D3m ::

Ljudje se iz njih marsikdaj kaj naucimo.


LOL.
Bili živi in videli.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Magic1 ::

Kje je ženska živela te 4 mesece? Kje živi zdaj?
Magic

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

To pa je neumnost. Ze sprememba je lahko dovolj dober razlog. Kdo pa pravi, da ljudje varajo ker niso obejktivno zadovoljni?
Varanje implicira, da to počne skrivaj.

FormerUser ::

bambam20 je izjavil:


Oseba , ki te prevara . Tukaj se potem zaupanje konča za večno. Najslabše je, da naivno misliš, da se to ne bo več ponovilo. Ker se bo. Ob prvi lepi priliki.

Lahko OP da bivšo na ketno in zapre v klet. Samo tako bo popolnoma prepričan, da se ne bo ob prvi priložnosti znova zgonila.


Punca ga ni prevarala ampak zapustila, kar je velika razlika. Če bi vsi pezdeti, ki varajo, igrali s tako odprtimi kartami, bi bil svet in razmerja mnogo lepša.

@OP

Moj sorodnik je bil v podobni situaciji. S punco sta bila skupaj več let, imela tudi otroka, živela pri njegovih tastarih, ki so se s "tamlado" slabo razumeli. Ona se je potem zatreskala v enega tipa in zapustila sorodnika, on pa si je čez čas tudi našel drugo žensko. Kasneje si je ta prva premislila in on jo je vzel nazaj ter pustil drugo. Odselila sta se stran od tastarih, imata sedaj že drugega otroka in ko sem ju nazadnje videla sta delovala precej srečno. Čeprav je pri njegovi odločitvi veliko vlogo odigral skupen otrok, ki ga ti nimaš, hočem povedati, da takšen spodrsljaj ni nujno usoden za neko razmerje, vse je odvisno od posameznikov in okoliščin, ki pa jih ti sam najbolje poznaš. Če meniš, da ji tega dejanja ne boš zmogel odpustiti in ji ga boš stalno naprej metal ali si celo domišljal, da zaradi tega tudi tebi pripada kakšna avantura, potem je vse skupaj brezveze. Predvsem pa igraj z odprtimi kartami in ne poslušaj nezrelih bedakov, ki ti tukaj svetujejo drugače.

jype ::

shadeX je izjavil:

Prav tako je ženska popušila pri osnovah kvalitetnega odnosa - komunikacija.
Za tak kiks si vsekakor zasluži še drugo priložnost. Kvalitetne komunikacije ne učijo v šolah, žal.

fikus_ ::

uf, ste se razpisali.

Avtor, če lahko pri sebi razčistiš, da je bila z drugim in ji tega nikoli ne boš očital, potem je opcija in da ne že sedaj razmišljaš kaj bo v bodoče naredila, ali te bo spet zapustila. Odmisli preteklost in z drugega zornega kota poglej in oceni, kako se bi zveza obnesla.

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

To pa je neumnost. Ze sprememba je lahko dovolj dober razlog. Kdo pa pravi, da ljudje varajo ker niso obejktivno zadovoljni?
Varanje implicira, da to počne skrivaj.


Ok... to drzi. Ampak velja tudi za podobne eksperimente, kot ga je naredila tale punca. Pa je niti ne obsojam, jaz bi ji verjetno dal se ves sans. :) Mene tako niti ne pretirano moti....

Zgodovina sprememb…

Ganon ::

Invictus je izjavil:

Star si 30 let. Imaš še nekje 5 let časa, da se ustališ in ustvariš družino, otroko, itn...


:)) Kakšne bedarije so pa to?

jype ::

FormerUser je izjavil:

ali si celo domišljal, da zaradi tega tudi tebi pripada kakšna avantura
Avanturam se je smiselno odpovedati samo takrat, ko jih moraš pred drugimi ljudmi skrivat.

Ganon je izjavil:

:)) Kakšne bedarije so pa to?
Invictus ima raka na možganih, pa potem misli, da ga imamo vsi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

D3m ::

Predvsem pa igraj z odprtimi kartami


Kakšne bedarije so pa to?
|HP EliteBook|R5 6650U|

FormerUser ::

Je vprašal varalica.

vostok_1 ::

jocko je izjavil:

Pozdrav vsem.
Zanima me, kako bi se vi odločili, glede na ta primer.
Star sem 30 let, s punco (2 leti mlajša), bil skupaj 9 let, zadnja 4 leta v najemniškem stanovanju. Brez otrok oz. nikakršnih obveznosti do nje. Zgodilo se je, da je v letošnjem letu en prišel vmes in sta si začela dopisovat preko telefona (jaz tega nisem vedel). To je trajalo kake 4 mesece, nakar se ona odloči, da gre na svoje in odide.
Vsi vemo kako so težki razhodi, še posebno po toliko letih.
Nekako prebolim in se zberem, da lahko funkcioniram. V tem času sem naključno prišel v kontakt s prijateljico (istih let) s katero sva nekako izgubila kontakt. Si začneva dopisovat preko fb, se večkrat dobila na pijači, skupaj športala. Zgleda da je simpatija tudi iz njene strani, koliko močna, še ne vem.
Sedaj pa problem. Bivši je žal, da je odšla in se hoče vrniti k meni. Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim. Ker še ni minilo dosti časa, še vedno čutim neko povezanost z njo. Rad pa bi tudi, da vidim kaj bi lahko bilo s to prijateljico. Res mi je všeč in dobro se razumeva.
Misli so mi trenutno zelo nejasne in se nikakor ne morem odločiti kaj naredit.
Kaj bi vi?
LP


Zelo enostavno. Reci ji, "suck dick bitch!".

Če želimo naši civilizaciji dobro, bomo počasi morali cipe nazaj postavit na svoje mesto.
Dokler se moški pustijo ravnati kot brisača, bodo cipe to izkoristile in sejale družbeno degeneracijo.

Tko, da ti kar mirno jo odjebi in najdi si kako bolj spoštljivo žensko.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Crossfire ::

vostok_1 je izjavil:

jocko je izjavil:

Pozdrav vsem.
Zanima me, kako bi se vi odločili, glede na ta primer.
Star sem 30 let, s punco (2 leti mlajša), bil skupaj 9 let, zadnja 4 leta v najemniškem stanovanju. Brez otrok oz. nikakršnih obveznosti do nje. Zgodilo se je, da je v letošnjem letu en prišel vmes in sta si začela dopisovat preko telefona (jaz tega nisem vedel). To je trajalo kake 4 mesece, nakar se ona odloči, da gre na svoje in odide.
Vsi vemo kako so težki razhodi, še posebno po toliko letih.
Nekako prebolim in se zberem, da lahko funkcioniram. V tem času sem naključno prišel v kontakt s prijateljico (istih let) s katero sva nekako izgubila kontakt. Si začneva dopisovat preko fb, se večkrat dobila na pijači, skupaj športala. Zgleda da je simpatija tudi iz njene strani, koliko močna, še ne vem.
Sedaj pa problem. Bivši je žal, da je odšla in se hoče vrniti k meni. Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim. Ker še ni minilo dosti časa, še vedno čutim neko povezanost z njo. Rad pa bi tudi, da vidim kaj bi lahko bilo s to prijateljico. Res mi je všeč in dobro se razumeva.
Misli so mi trenutno zelo nejasne in se nikakor ne morem odločiti kaj naredit.
Kaj bi vi?
LP


Zelo enostavno. Reciji, "suck dick bitch!".

Če želimo naši civilizaciji dobro, bomo počasi morali cipe nazaj postavit na svoje mesto.
Dokler se moški pustijo ravnati kot brisača, bodo cipe to izkoristile in sejale družbeno degeneracijo.

Tko, da ti kar mirno jo odjebi in najdi si kako bolj spoštljivo žensko.

amen!

XLapse ::

Mato989 je izjavil:

Zanimivo je kako je nicelna toleranca do tega zanimiva... Hkrati pa vsepovsod bi dajali 2nd sanse...

Dejstvo je da je vsakemu potrebno dat se 1 sanso... Ljudje se iz njih marsikdaj kaj naucimo...

Jaz bi dal zenski se 1 sanso, ce precenis da je res iskrena... Ce pa ponovi pa si osel ti ce vztrajas...

se strinjam da treba ljudem dat več šans. - Ženi pa ne dam šans, če me enkrat 'vara' , je konec. Če bi bla ena punca pri 16ih letih bi blo drugo, bi se še dalo 'pogoltnit' ampak dolgoletna partnerka da to naredi, je konec. In samo Jype k je v poligamiji mu bo ql. Ne poslušat Jype-ta k on je spammer.
alien technology

billy ::

mahoni je izjavil:

Dejte se zresnit.
Recmo, da jo vzames nazaj. Sta ponovno skupaj, imata dobre odnose v vseh pogledih, vse stima, ampak tebe tisci v srcu, kaj pa ce me je takrat lagala in le imela nekaj s tistim tipom.
Naj ti pove resnico. Ce ti pove, da da je imela s tem tipom nekaj, bos potem resnicno miren in na koncu kar se bos odlocil bo najbrz dobra odlocitev.

Ce pa ti ni mar za resnico, potem mislim da ze poznas tapravo odlocitev.


Pomoje ga pa ne bo tiščalo, če je kaj imela z onim, ampak bo nonstop razmišljal, kaj če bo spet z enim. In vedno bo tu to ljubosumje, brskanje po telefonu, nezaupanje.
Edino, če je tako samozavesten, da ga to ne moti, ampak s takšno partnerko skoraj ne more imeti družine.

Ali pač, to je hudo relativno, zato predlagam kakšno psihoterapijo, tam znajo postaviti prava vprašanja, da človek pri sebi razišče. Iskat napotkov od drugih ni dober način reševanja takšnih problemov, to pali pri recimo izbiri modela ali barve avtomobila.

FormerUser ::

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

ali si celo domišljal, da zaradi tega tudi tebi pripada kakšna avantura
Avanturam se je smiselno odpovedati samo takrat, ko jih moraš pred drugimi ljudmi skrivat.

Ah, daj ne s*ri.

XLapse ::

FormerUser je izjavil:

jype je izjavil:

FormerUser je izjavil:

ali si celo domišljal, da zaradi tega tudi tebi pripada kakšna avantura
Avanturam se je smiselno odpovedati samo takrat, ko jih moraš pred drugimi ljudmi skrivat.

Ah, daj ne s*ri.

ta Jype nima diagnoze, ma pa hude težave da take pribija.
alien technology

FormerUser ::

Ne, samo hoče biti super moderen in napreden.

Master_Yoda ::

Me zanima ce bi bili enaki odgovori ce bi bila obratna situacija (zenska z moskim, ki je za 4 mesece sel vstran).
Dovie'andi se tovya sagain.

jype ::

Drži, nazadnjaški vsekakor nisem, pa tudi težav s komunikacijo nimam, zato se o mejah ljudi, s katerimi imam razmerja, brez težav odkrito pogovarjam, vedno že vnaprej.

PacificBlue ::

Kako pravi tisti kitajski pregovor..razbij krožnik, nato se mu opraviči..Ne gre, kajne?
Enako je pri ljudeh. Ko je konec, je konec. Nikoli več ne bo, tako kot je bilo.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

D3m ::

FormerUser je izjavil:

Je vprašal varalica.


Se je oglasila prevarana :****
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Master_Yoda je izjavil:

Me zanima ce bi bili enaki odgovori ce bi bila obratna situacija (zenska z moskim, ki je za 4 mesece sel vstran).
Seveda ne, moški, ki odidejo, gredo stran za manj kot eno uro.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

vostok_1 ::

Jype je tolk progresiven, da bi ga lahko začeli prodajati kot predpražnik iz Hoferja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

OP in parallel universe :P

|HP EliteBook|R5 6650U|

XLapse ::

jype je izjavil:

Drži, nazadnjaški vsekakor nisem, pa tudi težav s komunikacijo nimam, zato se o mejah ljudi, s katerimi imam razmerja, brez težav odkrito pogovarjam, vedno že vnaprej.

haha, sem imel eno 'kolegico' samo za 'sex' ... In wtf je to? Sem odjebal to zvezo in spet ugotovil da me to ne zanima. Brez čustev zveze so živalske, če misliš da si napreden, nisi si nazadnjaški, namreč se obnašaš kot Žival k se goni z vsem kar najde.
alien technology

krucymucy ::

vostok_1 je izjavil:



Zelo enostavno. Reci ji, "suck dick bitch!".


Saj ni v najstniski komediji ...

TheBlueOne ::

PacificBlue je izjavil:

Kako pravi tisti kitajski pregovor..razbij krožnik, nato se mu opraviči..Ne gre, kajne?
Enako je pri ljudeh. Ko je konec, je konec. Nikoli več ne bo, tako kot je bilo.


Morda bo boljse?

jype ::

XLapse je izjavil:

haha, sem imel eno 'kolegico' samo za 'sex' ... In wtf je to? Sem odjebal to zvezo in spet ugotovil da me to ne zanima. Brez čustev zveze so živalske, če misliš da si napreden, nisi si nazadnjaški, namreč se obnašaš kot Žival k se goni z vsem kar najde.
Ja, ti si še otrok, zato so reči malce drugačne.

XLapse ::

TheBlueOne je izjavil:

PacificBlue je izjavil:

Kako pravi tisti kitajski pregovor..razbij krožnik, nato se mu opraviči..Ne gre, kajne?
Enako je pri ljudeh. Ko je konec, je konec. Nikoli več ne bo, tako kot je bilo.


Morda bo boljse?

to ne drži in Kitajci so itak zblojen narod. Za krožnik niti nimajo denarja, seveda jim je to problem.

jype je izjavil:

XLapse je izjavil:

haha, sem imel eno 'kolegico' samo za 'sex' ... In wtf je to? Sem odjebal to zvezo in spet ugotovil da me to ne zanima. Brez čustev zveze so živalske, če misliš da si napreden, nisi si nazadnjaški, namreč se obnašaš kot Žival k se goni z vsem kar najde.
Ja, ti si še otrok, zato so reči malce drugačne.

35 let nisem otrok
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

FormerUser ::

D3m je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Je vprašal varalica.


Se je oglasila prevarana :****


Steklena kugla ti narobe kaže.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027188 (23180) first_line

odgovornost do otroka...

Oddelek: Loža
377164 (6570) Gandalfar

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527685 (23153) Gandalfar

Več podobnih tem