» »

Kako se odločiti

Kako se odločiti

««
«
1 / 6
»»

jocko ::

Pozdrav vsem.
Zanima me, kako bi se vi odločili, glede na ta primer.
Star sem 30 let, s punco (2 leti mlajša), bil skupaj 9 let, zadnja 4 leta v najemniškem stanovanju. Brez otrok oz. nikakršnih obveznosti do nje. Zgodilo se je, da je v letošnjem letu en prišel vmes in sta si začela dopisovat preko telefona (jaz tega nisem vedel). To je trajalo kake 4 mesece, nakar se ona odloči, da gre na svoje in odide.
Vsi vemo kako so težki razhodi, še posebno po toliko letih.
Nekako prebolim in se zberem, da lahko funkcioniram. V tem času sem naključno prišel v kontakt s prijateljico (istih let) s katero sva nekako izgubila kontakt. Si začneva dopisovat preko fb, se večkrat dobila na pijači, skupaj športala. Zgleda da je simpatija tudi iz njene strani, koliko močna, še ne vem.
Sedaj pa problem. Bivši je žal, da je odšla in se hoče vrniti k meni. Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim. Ker še ni minilo dosti časa, še vedno čutim neko povezanost z njo. Rad pa bi tudi, da vidim kaj bi lahko bilo s to prijateljico. Res mi je všeč in dobro se razumeva.
Misli so mi trenutno zelo nejasne in se nikakor ne morem odločiti kaj naredit.
Kaj bi vi?
LP
  • zaklenil: bluefish ()

Vazelin ::

Dump her (tisto taprvo mislim). Samo malo si je dopisovala? yeah right:) Saj veš, da te bo spet pustila, ko bo našla naslednjega za "dopisovanje". Ne vem no, dvomim da bo takšno razmerje še kdaj res tisto iskreno,

Kaj bi vi?

Saj veš da se mi ne moremo namesto tebe.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

juroz ::

Tukaj ni nobene dileme ali pa odločitve za naredit. Pustila te je zaradi drugega, sedaj jokcat je malo prepozno.
Nikoli si ne boš odpustil če jo vzameš nazaj.
Pojdi s tisto drugo.

styrian ::

Navali na športnico, od stare pa daj telefonsko meni.

Vazelin ::

juroz je izjavil:

Tukaj ni nobene dileme ali pa odločitve za naredit. Pustila te je zaradi drugega, sedaj jokcat je malo prepozno.
Nikoli si ne boš odpustil če jo vzameš nazaj.
Pojdi s tisto drugo.

Problem je ta, da bo tudi vezo z novo zajebal zaradi stare.:D Že sedaj ga misli vodijo drugam in ne bo 100% pri novi. Skratka, ta ki ga je pustila, ga bo stala še ene veze.

ps: moraš bit pa kar jeebach, da tako na hitro navališ na novo. Nisi ravno dolgo "žaloval" :D Zgleda si eden tistih, ki ne more brez babe 5 minut
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

bambam20 ::

jocko je izjavil:


Misli so mi trenutno zelo nejasne in se nikakor ne morem odločiti kaj naredit.
Kaj bi vi?
LP


Nismo ti. Ti se moraš sam odločit. Razum seveda govori, da prve ne sprejmeš nazaj. Ona ima v podzaveseti sedaj, da te bo ob primernem trenutku prevarala oz. znova odšla.

Če ti je tale nova zelo všeč, bolj kot bivša, potem izberi drugo pot.

Vazelin je izjavil:



ps: moraš bit pa kar jeebach, da tako na hitro navališ na novo. Nisi ravno dolgo "žaloval" :D Zgleda si eden tistih, ki ne more brez babe 5 minut


Stari. 9 let sta bila v vezi. Si bil že kdaj 9 let v vezi z osebo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Unilseptij ::

Mogoce za danasnjo mladino to nic vec ne pomeni, ampak jaz bi izbral tisto, ki jo ljubim oziroma v katero sem (vsaj) zaljubljen. Vse ostalo je drugotnega pomena in se da zvoziti, ce je prisotna ljubezen. Ce pa samo rabis nekoga, da nisi sam, potem je pa bolj ali manj vseeno, bi rekel.

D3m ::

Sedaj pa problem.


Problema ni.

Nadaljuj z trenutno in ignoriraj bivšo oz. reči je, da je v friend zone.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

Stari. 9 let sta bila v vezi. Si bil že kdaj 9 let v vezi z osebo?

Če bi bil jaz v vezi 9 let z eno bi imel v tem času ene 2 froca sigurno. To je slabo desetletje. Verjamem, da sedaj OP ne ve, kako sploh lahko preživi sam, brez da ga kot senca spremlja ženska povsod, ampak se bo navadil. Sedaj imo želi nekaj na silo to popravit.


Moj denar je na tem, da bo vzel nazaj "ta staro"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

D3m ::

Trdi mi, da je njeno dopisovanje bil samo hec, da nista nič imela, ter da je sedaj po razmisleku spoznala, da koliko ji pomenim.


Ti bi res rad, da zadevo še par krat ponovi?

@Vazelin

Your on.
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:




Moj denar je na tem, da bo vzel nazaj "ta staro"



Če bo "pameten" je ne bo. ČE bo zvzel staro nazaj, bo pa vedno v dvomih. Zaupanje je pa tako porušeno. It is over.

Vazelin ::

Samo še to OP:
malo me spominjaš na enga mojga kolega. Bil v zvezi z eno mislim da nekje 7 let. Čez noč ga odpikala. On si je potem na hitro najdel eno novo (skoraj čez noč), in zaplodil v dveh mescih. Morda si vzemi malce premisleka. ;)

bambam20 je izjavil:

Vazelin je izjavil:




Moj denar je na tem, da bo vzel nazaj "ta staro"



Če bo "pameten" je ne bo. ČE bo zvzel staro nazaj, bo pa vedno v dvomih. Zaupanje je pa tako porušeno. It is over.

Itak da je over. ampak možgani pravijo eno, srce drugo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

keba ::

Ti povem lahko iz lastnih izkušenj in izkušenj ljudi, ki jih poznam. Pozabi na prvo, popolnoma jo ignoriraj in nadaljuj s svojim življenjem z drugo osebo, ki te spoštuje. Še vsaki se je opekel, ki je vzel nazaj. Mogoce se zdi najboljsa pa najenoatavnejsa resitev da prvo vzames nazaj, samo vrjemi to je napaka.

bambam20 ::

Unilseptij je izjavil:

Mogoce za danasnjo mladino to nic vec ne pomeni, ampak jaz bi izbral tisto, ki jo ljubim oziroma v katero sem (vsaj) zaljubljen. Vse ostalo je drugotnega pomena in se da zvoziti, ce je prisotna ljubezen.


Oseba , ki te prevara . Tukaj se potem zaupanje konča za večno. Najslabše je, da naivno misliš, da se to ne bo več ponovilo. Ker se bo. Ob prvi lepi priliki.

Lahko OP da bivšo na ketno in zapre v klet. Samo tako bo popolnoma prepričan, da se ne bo ob prvi priložnosti znova zgonila.

Vazelin ::

ob prvi priložnosti znova zgonila.

Baje se je samo dopisovala :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

ob prvi priložnosti znova zgonila.

Baje se je samo dopisovala :D


A tiste 4-i mesece je bila potem samska z nogami skupaj ? :))

mahoni ::

Klinca nista imela nic. Fukarila se je 4 mesce, najbrz je mislila, da bo boljsi jebac kot ti, ampak se je zmotila in sedaj bi pac nazaj, ker ve kaj je izgubila.

Ce bi bil jaz v tej situaciji, bi jo glatko odpikal in si to zadevo nebi niti slucajno definiral kot problem.

hurikhan ::

D3m ::

mahoni je izjavil:

Klinca nista imela nic. Fukarila se je 4 mesce, najbrz je mislila, da bo boljsi jebac kot ti, ampak se je zmotila in sedaj bi pac nazaj, ker ve kaj je izgubila.

Ce bi bil jaz v tej situaciji, bi jo glatko odpikal in si to zadevo nebi niti slucajno definiral kot problem.


+ finančno stanje in cilji.

Pač se je uštela...jebač je bil broke ampak podmazan z vsemi žavbami. xDDDDDDDD
|HP EliteBook|R5 6650U|

          ::

Najbolje je, da si nekaj časa z obema. Tako boš videl, če ta nova zadošča vsem kriterijem. Itak imaš pri ta stari še en skok čez plot v dobrem, ta novi pa ne povej za ta staro.

Machete ::

Vsak človek si zasluži še eno priložnost, sploh, če ti je leta tako blizu, kot ti je le partner. Lahko boš iz trme zajebal lepo življensko zgodbo skupno. Če pa ne bo šlo, pa drugič, ne bo tako težko zate.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

zuz3k ::

ti probaj bit z to tanovo - če bosta sploh v vezi, potem pa boš videl kako pa kaj naprej

prejšno ne še vzet ali pa sploh ne boš videl
Life is a psychological game.

mikhaair ::

Sam si napisal, da je do nove simpatija. Do bivše pa navezanost. Spoznaj simpatijo bolje. Bivša naj ostane bivša. Malo zgodb poznam, ki so se uspešno nadaljevale v takšni situaciji. Pa še tam po moje moraš fejst potlačit v podzavest.

jocko ::

Samo v vednost z tiste, ki mislite, da ne morem brez babe 5 minut. Sem na svojem, znam sam poskrbet za sebe. Imam svojo službo, svoje kolege. Vem pa tudi, da ne morem takoj v novo zvezo, ker ti je prejšnja še vedno v mislih. Zato zveza ne more biti prava. Vedno bo neka primerjava s prejšnjo.
Otrok ni bilo, ker sva začela kot študenta, pol v iskanju službe tudi ni bilo priložnosti.
On je 8 let starejši od nje, zgleda da zna lepo z besedami, vizualno ni neki presežek. Kaj sta imela vse, ne vem, pravi da intime ni bilo.
Sam se nagibam k temu, da ne naredim nekaj na hitro. Da ostane tak kot je sedaj. Počakam, da se uredijo misli.
Vedno mi ostane v mislih, če jo vzamem nazaj, pa se ponovi, da ta nova, ne bo več sama.

jype ::

jocko je izjavil:

Kaj bi vi?
Če je šla, se vse začne od začetka, tko kot bo po brexitu.

MTB ::

Katera praviš, da ima večje joške? :D

jocko ::

MTB je izjavil:

Katera praviš, da ima večje joške? :D

nobena

Vazelin ::

verjetno še najbolje je, da malo sprobaš in stari rečeš, da rabiš nekaj časa zase. v tem času sprobaš, če nova zadovoljuje vse kriterije

Samael ::

jocko je izjavil:

Samo v vednost z tiste, ki mislite, da ne morem brez babe 5 minut. Sem na svojem, znam sam poskrbet za sebe. Imam svojo službo, svoje kolege.

Mislim, da niso govorili o tem, da ne znaš poskrbeti zase ampak o močni potrebi imeti "nekoga" v življenju. Veliko ljudi, zlasti po razpadu daljše zveze, ne znajo biti več sami in hitijo iz razmerja v razmerje.

D3m ::

jocko je izjavil:

Samo v vednost z tiste, ki mislite, da ne morem brez babe 5 minut. Sem na svojem, znam sam poskrbet za sebe. Imam svojo službo, svoje kolege. Vem pa tudi, da ne morem takoj v novo zvezo, ker ti je prejšnja še vedno v mislih. Zato zveza ne more biti prava. Vedno bo neka primerjava s prejšnjo.
Otrok ni bilo, ker sva začela kot študenta, pol v iskanju službe tudi ni bilo priložnosti.
On je 8 let starejši od nje, zgleda da zna lepo z besedami, vizualno ni neki presežek. Kaj sta imela vse, ne vem, pravi da intime ni bilo.
Sam se nagibam k temu, da ne naredim nekaj na hitro. Da ostane tak kot je sedaj. Počakam, da se uredijo misli.
Vedno mi ostane v mislih, če jo vzamem nazaj, pa se ponovi, da ta nova, ne bo več sama.


Saj moja bivša je isto rekla.

Pa sem ji pokazal vrata. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m je izjavil:

Saj moja bivša je isto rekla.
Jasno je, da vam dekleta pobegnejo predvsem zato, ker ne izpolnjujete njihovih potreb.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

MTB ::

jocko je izjavil:

MTB je izjavil:

Katera praviš, da ima večje joške? :D

nobena

JBG, potem ni otipljive razlage.
Samo nekaj, lahko mine še 10 let, v tem času pridejo še otroci, pa bo spet šla?
Saj veš tisto o oslu in ledu.

D3m ::

ker ne izpolnjujete njihovih potreb.


..biti broke tako, kot ona?

You madman. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

TheBlueOne ::

Vzames drugo na test. :) Ima pa prva za moj okus prednost, ker je mlajsa...

@Yipe, kolikor opoazujem dekleta bezijo ravno od tistih, ki se trudijo izpolnjevati njihove potrebe. :)

jype ::

TheBlueOne je izjavil:

@Yipe, kolikor opoazujem dekleta bezijo ravno od tistih, ki se trudijo izpolnjevati njihove potrebe. :)
Slabo opazuješ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

D3m ::

jype samo malo poke-a, da vidi reakcijo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

MTB je izjavil:

Samo nekaj, lahko mine še 10 let, v tem času pridejo še otroci, pa bo spet šla?
To je vedno res in velja tudi za vsa ostala bodoča dekleta. Časi, ko ste si ženske lahko lastili, so se nehali z drugim zasedanjem AVNOJ.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

KAVINSKY ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Saj moja bivša je isto rekla.
Jasno je, da vam dekleta pobegnejo predvsem zato, ker ne izpolnjujete njihovih potreb.


Seveda. Zato se žrtve partnerskega fizičnega nasilja tako težko umaknejo iz razmerja.

          ::

jocko je izjavil:

Kaj sta imela vse, ne vem, pravi da intime ni bilo.


Pravijo, da je čustveno varanje še hujše od fizičnega ....

TheBlueOne ::

jype je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

@Yipe, kolikor opoazujem dekleta bezijo ravno od tistih, ki se trudijo izpolnjevati njihove potrebe. :)
Slabo opazuješ.


Prevec idealiziras zenske. Ce ti se vedno carklas prvo in se te se ni navelicala ne pomeni, da je povsod tako, niti da je zadovoljna.

D3m ::

Pustite jypeta.

jocko rabi pomoč ne jype.
|HP EliteBook|R5 6650U|

freesty ::

Verjetno nekaj nisi delal prav, da te je zapustila. Vprasaj jo za razlog. Uci se na napakah in kot izboljsana verzija sebe pojdi k novim izkusnjam naproti.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Utk ::

jocko rabi pomoč ne jype.

Tako je, njemu več ni pomoči.

Vanadium ::

jocko je izjavil:

Samo v vednost z tiste, ki mislite, da ne morem brez babe 5 minut. Sem na svojem, znam sam poskrbet za sebe. Imam svojo službo, svoje kolege. Vem pa tudi, da ne morem takoj v novo zvezo, ker ti je prejšnja še vedno v mislih. Zato zveza ne more biti prava. Vedno bo neka primerjava s prejšnjo.
Otrok ni bilo, ker sva začela kot študenta, pol v iskanju službe tudi ni bilo priložnosti.
On je 8 let starejši od nje, zgleda da zna lepo z besedami, vizualno ni neki presežek. Kaj sta imela vse, ne vem, pravi da intime ni bilo.
Sam se nagibam k temu, da ne naredim nekaj na hitro. Da ostane tak kot je sedaj. Počakam, da se uredijo misli.
Vedno mi ostane v mislih, če jo vzamem nazaj, pa se ponovi, da ta nova, ne bo več sama.


Potipaj teren pri ta novi, staro dej na stranski tir in ji reč, da moraš razmislt o vajini skupni poti in čustvih ki jih še maš do nje (kolega je tko eno svojo bivšo nategoval 2 leti in baba mislila, da jo bo vzel nazaj ko se mu je sku*bala in se ful neki trudla okol njega :))), drgač pa enkrat je to nardila verjemi, da bo spet našla razlog da spet to naredi...

juroz ::

D3m je izjavil:

jype samo malo poke-a, da vidi reakcijo.


eh to je jasno ampak težko jemat nasvete od nekoga ki svojo partnerko okrog vozi da mu jo drugi štimajo je no-go.

krucymucy ::

Custva pustis ob strani pa nimas kar naenkrat vec nobenih tezav.

TheBlueOne ::

Sicer pa kaj nihce vec ne zna imeti enostavno razmerja? :) Kaj je treba vse povedat? Poznam kaksno punco, ki ima tu in tam se katerega in pici super zvezo. Sej se konca, ko niso vec hude...

D3m ::

freesty je izjavil:

Verjetno nekaj nisi delal prav, da te je zapustila. Vprasaj jo za razlog. Uci se na napakah in kot izboljsana verzija sebe pojdi k novim izkusnjam naproti.


Ne.

Baba je kalkulirala pa se ji na koncu ni izšlo.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mahoni ::

Dejte se zresnit.
Recmo, da jo vzames nazaj. Sta ponovno skupaj, imata dobre odnose v vseh pogledih, vse stima, ampak tebe tisci v srcu, kaj pa ce me je takrat lagala in le imela nekaj s tistim tipom.
Naj ti pove resnico. Ce ti pove, da da je imela s tem tipom nekaj, bos potem resnicno miren in na koncu kar se bos odlocil bo najbrz dobra odlocitev.

Ce pa ti ni mar za resnico, potem mislim da ze poznas tapravo odlocitev.

D3m ::

imata dobre odnose v vseh pogledih, vse stima,


Iz katere knjige si pa to kopiral?
|HP EliteBook|R5 6650U|
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komponente uspešnosti moškega dandanes (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15027186 (23178) first_line

odgovornost do otroka...

Oddelek: Loža
377163 (6569) Gandalfar

Kaj bi vi storili če bi vas partner varal? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17527684 (23152) Gandalfar

Več podobnih tem