» »

Extreme digital in njihov obupni servis,odnos,odzivnost

Extreme digital in njihov obupni servis,odnos,odzivnost

piloto ::

Kupil sm lani mobilni telefon pri njih znamke navon, na njihovi strani majo celo naveden servis pri nas ki sploh ne opstaja, nemogoče jih je telefonsko preklicati, na meile sploh ne odgovarjajo, nekako sem po več kot mesecu dni, s ceneje. si (nevem sploh zakaj jih še oglašuje ker si z njimi dela samo obupno reklamo) dogovorili da so po hitri pošti prišli po telefon... po več kot 70 dnevih mučnega pisanja klicarjenja celo že skor "groženj" z odvetniki, evropsko zvezo za potronike. so mi maĐarski "frajerji" vrnili popolnom taki telefon kot sem ga jim poslal, se ugaŠa se skozi posodablja sploh ne nameŠča aplikacij. skratka obup od firme, servisa, trgovine... niti da bi me poklicali, ali pisali, ali uprašali kaj. se opravičili. skratka v vaše dobro stran od njih!
  • zaklenil: bluefish ()

Mare2 ::

Ne poznam firme NAVON. Včasih je možno urediti reklamacijo direkt pri proizvajalcu. Npr. Kingston SD kartica. Poslal sem jim sliko Erorrja in so mi poslali novo kartico.

Poišči na spletni strani.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Val202 ::

Morda je razlog v tem, da si nepismen. Upam, da imas najvec 10 let, ker sicer te je lahko posteno sram.

_Denny_ ::

Kaj pa, če bi drugič kupil telefon in ne stvar, za katero 99,5% ljudi še nikoli ni slišalo? Sem na hitro pogledal in so to zadeve za okoli 100€...za tak denar se vzame preverjena firma kot je npr. Xiaomi, ne pa da se greš poskusnega zajčka.

Mimogrede, 45-dnevni rok je uzakonjen samo pri nas, v drugih državah EU tega ni. Še tu na forumu imaš teme, ko so nekateri čakali tudi pol leta in več na popravilo/vračilo izdelka, kupljenega v tujini.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

piloto ::

Val202 je izjavil:

Morda je razlog v tem, da si nepismen. Upam, da imas najvec 10 let, ker sicer te je lahko posteno sram.

Samo da si ti pismen ,potem sem odpru tvojo stran kjer si navedel da si vesoljec,tako da ti ne more res noben nič zamerit,vsi pač nismo tako picmeni kot Vesoljci žav...;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Garancijsko popravilo - 45dni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9411880 (8957) smacker
»

Kaj bi se zgodilio, če bi se del Slovenije želel priključiti sosednji državi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16323284 (19543) Karaya 52
»

Huda dilema (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
549899 (7605) Gray_Warden
»

Zakaj se dela vojne? Zaliv, Irak...

Oddelek: Loža
343188 (262) Vlady

Več podobnih tem