» »

Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

Ganon ::

Kako to, da še ni teme? Ena najboljših, najbolj vznemirljivih serij, ki se je pred trinajstimi leti, po tretji sezoni, zaradi denarnih težav in nesoglasij v HBO-ju, končala brez pravega konca, je včeraj dobila svoj težko pričakovani zaključek v obliki celovečerca. Kritiki so navdušeni. Komaj čakam, da začnem z ogledom. :D Pa vi?

tikitoki ::

Cool. Gledalci si zasluzimo konec.

kow ::

Kot zanimivost, clanek o scenaristu:

https://www.newyorker.com/magazine/2019...

bambam20 ::

Upam, da bo cool, ker igralsko zasedbo je imela serija odlično.

xardas ::

Sama serija je vredna ogleda?

Ganon ::

xardas je izjavil:

Sama serija je vredna ogleda?


Slabše še niso posneli.

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

xardas je izjavil:

Sama serija je vredna ogleda?


Slabše še niso posneli.


Game of thrones je slabša, če gledmao celoto.

Ganon ::

Vidva trolata?

bambam20 ::

Ganon je izjavil:

Vidva trolata?



Ne. Če gledamo serijo kot celoto. Game of Thrones je v 7 in 8 sezoni ena od najslabših serij ever. vse , kar je bilo ok do 6 sezone, so potem dobesedno uničili z zandjima sezonama.

Outcast ::

Tudi sam sem (bil) fan serije, tole se pogleda definitivno; ocena za 1x zelo visoka 8,6 IMDb.

bambam20 ::

Fani serije so očitno zadovoljni, da so dobili zaključek, ki je manjkal. Iz vidika nekoga, ki serije ni gledal pa je film dolgočasna drama postavljena na ameriški zahod 19. stoletja.

Gagarin ::

Ja, serija je bila ok, film je pa en velik dolgcajt...5/10 max

Kurzweil ::

Poznam serijo že od samega zečetka, a sem z njo leta in leta odlašal. Te dni sem imel dovolj časa, da sem pogledal vse 3 sezone in film. Serija in film sta zelo solidna in glede na to, da sem pogledal praktično že 95% AAA serij, sem bil še kar zadovoljen, saj mi že zmanjkuje idej kaj pogledat. Dejansko se v seriji in filmu zelo malo zgodi, ampak ko/če te potegne, so karakterji dovolj zanimivi (Jane je s tistim kruljenjem res obup) okolje tudi, pa čeprav je vse preveč dogajanja med 4 stenami in skorajda nič dogajanja izven samega kampa. Sem pa na trenutke pričakoval precej bolj radikalen zaključek in konec nekaterih karakterjev, katerih umre odločno premalo, da bi serija/film dobila tisto pravo evil konotacijo.

Film me pa nekako spominja na film Twin Peaks, kjer so gledalci dobili nekaj odgovorov in epilog. Film je soliden, a po mojem mnenju je ocena vseeno previsoka, vsekakor pa zaključek, ki je pomiril fane. Celo serijo in film sem čakal, da bo (da ne spoilam) vsi vemo kdo... ubil... vsi vemo koga... ampak na koncu zakluček bolj v smislu družinskega filma.

Verjetno mi, dokler sem v tem moodu preostane samo še to, da pogledam serijo Hell on Wheels


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stranger Things (2016) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10518755 (3483) Voss
»

Film ali serija podobna Game of thrones

Oddelek: Sedem umetnosti
151787 (1599) Kurzweil
»

Merlin

Oddelek: Sedem umetnosti
92205 (1932) draciel

Več podobnih tem