» »

FERI R-IT podatkovne strukture

FERI R-IT podatkovne strukture

terminator12 ::

Pozdravljeni! Z naslednjim vprašanjem se obračam na vse študente FERI-ja, ki so ali še študirajo v smeri Računalništvo in informacijske tehnologije. Moje vprašanje se nanaša na predmet Podatkovne strukture (prof. Matjaž Colnarič). Zanima me kako je na koncu s tem pisnim zagovorom vaj, kjer se na list piše test, v katerem je zajeta vsebina vaj. O tem sem že povprašal profesorja, ampak zaenkrat nisem dobil nobenega konkretnega odgovora (vsaj ne takega, ki bi me zadovoljil). Zato sprašujem tukaj, če lahko kdo poda konkreten odgovor iz prve roke, kako in kaj je s tem. Zanima me tudi na kakšen način se upoštevajo bonus točke, ki se pridobivajo pri oddaji vsake vaje. Lp in hvala že vnaprej

Slo_Gamer ::

Hej, lani sem imel ta PZN (preverjanje znanja iz vaj) in je kar obsežno. Vsebuje vse vaje, kar si delal, oz. pregledno nalogo. Nauči se sintakse, kako se sprogramira vrsta, sklad, sort algoritem, katerega ste delali pri 1.vaji, drevesna struktura itd. Če si naredo vse vaje z večino točk, to preverjanje ti ne bi smelo delati težav.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fitnes-trener-Lj

Oddelek: Šport
112098 (796) Likalnik
»

Matematika na FERIJU

Oddelek: Šola
394886 (3269) spegli
»

Informatika VŠ (Ekonomska šola Murska Sobota)

Oddelek: Šola
192310 (1955) lebdim
»

Vaje za odriv: Air alert III

Oddelek: Loža
218705 (3292) Volleyman
»

FERI

Oddelek: Šola
53201 (2987) amacar

Več podobnih tem