» »

Mortal Kombat (2021) film

Mortal Kombat (2021) film

1
2
3 4

ahac ::

Folk ne dojame kaj je diversity, da maš iz vsake populacije en vzorec...

Jaz temu rečem "Hollywood diversity (but no Mexicans)", ampak to v pravi ni "diversity".
Ker, če imaš v vsakem filmu enega iz vsake populacije, potem so vsi filmi enaki. To je pa ravno nasprotje raznolikosti. Taki filmi ne morejo povedat različnih zgodb.
Mortal Kombat je sicer taka stvar, da mora imet like, ki izgledajo malo drugače: barva kože, spol, zobje od pošasti, 4 roke...
Ampak kakšen bi pa bil npr. film Coming 2 America, če bi moral nujno imet določeno št. azijskih igralcev?

Še pred 10 leti bi studio zahteval, da je JC v enih od glavnih vlog, čeprav v igrah ni bil glavni lik.
Ampak jaz mislim, da je bližje pravemu "diversity", če različni avtorji (scenaristi, režiserji) filmov lahko po svoje prikažejo neko zgodbo.
Zato je čisto OK, če ta film ni film o Johnnyju Cageu. Nek drug team bi mogoče posnel takega, ker si vsak malo drugače predstavlja kakšen mora biti MK film. To pa je diversity.

ker bo vsakič nekdo jokal...

Tokrat jokajo snežinkice na tem forumu.
Zelo hitro so triggered. Mogoče potrebujejo safe space pred zlobnimi filmi, ki ne dosegajo njihovih kvote belote! :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:



Še pred 10 leti bi studio zahteval, da je JC v enih od glavnih vlog, čeprav v igrah ni bil glavni lik.


Čudno, da JC ni bil v starejših filmih potem glavni lik ampak je bil Liu Kang.

ahac je izjavil:


Mortal Kombat je sicer taka stvar, da mora imet like, ki izgledajo malo drugače: barva kože, spol, zobje od pošasti, 4 roke...
A


Mortal Kombat mora imeti take like kot so v igrah. Drugače to ni MK.

ahac je izjavil:


Ampak jaz mislim, da je bližje pravemu "diversity", če različni avtorji (scenaristi, režiserji) filmov lahko po svoje prikažejo neko zgodbo.
Zato je čisto OK, če ta film ni film o Johnnyju Cageu. Nek drug team bi mogoče posnel takega, ker si vsak malo drugače predstavlja kakšen mora biti MK film. To pa je diversity.



Saj v nobenem filmu, do zdaj Johhny ni bil glavni lik vedno je bil v stranski vlogi.

Problem je samo v tem, da je ostal zunaj filma zaradi barve kože kar je tudi priznal v intervjuju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

Mortal Kombat mora imeti take like kot so v igrah. Drugače to ni MK.

Potem Marvel filmi niso Marvel pa DC filmi niso DC?
Ker nikjer niso imel točno istih likov.

Sicer pa tudi tu sam veš, da te ne bi motilo, če bi manjkal kdo drug iz prve igre.
Vprašaj se zakaj...
.
.
.
Verjetno so te neki clickbait rasisti na internetu "opozorili" na to, zdaj si pa tolk razburjen, da moraš to opozarjati naprej.
V resnici nič drugače kot to počnejo tisti "SJWji" o katerih se nekateri tolk radi pritožujete.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

pffff ::

Vsi te filmi po stripih in igrah so navadna molza. Vec ali manj brez vsebine, namenjenu dobiti iz salabajzerjev, ki jih gledajo se zadnji cent, ki se ga da iztrziti od fanboyev stripov ali iger. Tudi sicer Hollywoodska produkcija danes v celoti visi na enakem modelu z drugimi slikicami in je dolgocasna. Dejansko se mi smilijo vsi starejsi od 12, ki za te filme karkoli placajo oz. jih potegnejo iz travnikov in pogledajo CELE. Svetoskrunstvo celotne preteklosti filmske industrije, pop sranje. Namesto, da gledas ta drek, si poglej kaj drugega, ce ze hoces krute filme, probaj z Oldeuboi (2003). Ne ameriskega, kjer so z remakom samo unicili film. Korejskega.

Se pa ne cudim, da snemajo te smeti od filmov, ker se vedno najde dovolj smeti od ljudi, ki jih gledajo. In rezultat je, da iz Hollywooda pridejo same smeti, od katerih se zasluzi na smeteh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pffff ()

oo7 ::

ahac je izjavil:

Mortal Kombat mora imeti take like kot so v igrah. Drugače to ni MK.

Potem Marvel filmi niso Marvel pa DC filmi niso DC?
Ker nikjer niso imel točno istih likov.

Sicer pa tudi tu sam veš, da te ne bi motilo, če bi manjkal kdo drug iz prve igre.
Vprašaj se zakaj...
.
.
.
Verjetno so te neki clickbait rasisti na internetu "opozorili" na to, zdaj si pa tolk razburjen, da moraš to opozarjati naprej.
V resnici nič drugače kot to počnejo tisti "SJWji" o katerih se nekateri tolk radi pritožujete.



Čisto nikjer niso imeli točno enakih likov ?

Ko sem prvič prebral bežno naslov, da Jonija ne bo v filmu me ni popolnoma nič motilo, ko sem nekaj dni nazaj prebral razlog zakaj me je zmotilo.

Vprašam naj se zakaj ? Saj si lahko bolj direkten in rečeš, da me imaš za rasista, ker ne podpiram Woke Holivuda lej ne bom čisto nič jezen.

Mene samo motijo filmi kjer uveljavljenim likom menjajo spol in barvo. Če gre za originalen film me ne moti če igra kdorkoli.

Noben rasist me ni opozoril pač sem naletel na članek o tem intervjuju kjer sem prebral razlog zakaj ga ni v filmu. Seveda sem razburjen zakaj ne bi smel biti ?

SJW so čisto druga veja kot mi rasisti, ki ne maramo woke holivuda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

bambam20 ::

Nobeden se ni razburajal, da je v novi izdaji Nick Furry črnc, čeprav je v orginalu belec.

So pa spušili vsaj fantastični štirje, ker je bil Johnny Storm črn.

Mogoče doživim dan, ko bodo dejansko posneli Gospodarje vesolja in bo He-man črnc, teela pa istospolna feministka.

Pričakujem v prihodnosti, da bo Supermana igral nekoč Kitajc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

ahac ::

Čisto nikjer niso imeli točno enakih likov ?

Pa tudi zgodbe so dost drugačne.

Ko sem prvič prebral bežno naslov, da Jonija ne bo v filmu me ni popolnoma nič motilo, ko sem nekaj dni nazaj prebral razlog zakaj me je zmotilo.

Ker tebe vsaka taka stvar zmoti.
> "I feel like if I was getting to make a movie with a diverse cast, it felt weird to have a white actor, literally Johnny Cage, be the hero of the story."
On pravi, da če delajo film z raznolikimi liki, se mu je zdelo čudno, če bi potem glavni junak potem bil bel igralc, ne?
Ja, v Hollywoodu je kar klasika, da tudi, če ima nek film več likov različnih ras, bo večinoma nek belc glavni (al pa vsaj en od glavnih).
Očitno niso želel naredit še enega takega filma.

Verjetno bi lahko Johnnyja dodal kot mal bolj smešnega sidekicka, ampak.. to je R-rated movie. A ga rabi? Mogoče ne.
Pa če bi naredil tako, bi se ljudje, ki se zdaj pritožujejo na internetu, še vedno pritoževal... pač zakaj je glavni belec samo comic relief, zakaj se norčujejo iz belcev? Nikoli jim ne bi bilo prav. Samo poglej to temo: največ debate je o liku, ki ga v filmu sploh ni!!
Potem je pa že boljš, da tokrat Johnnyja ni pa bo tolk boljš, če pride v enem od sequelov...

----

Nobeden se ni razburajal, da je v novi izdaji Nick Furry črnc, čeprav je v orginalu belec.

Ker takrat nobeden ni vedel. ;)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Še enkrat. Johnny ni bil nikoli glavni lik ne v starejših filmih ne v animiranih serijah ne v igrah.

V filmih je bil glavni lik Liu Kang


Obraz igre je pa itak Scorpion in to tudi zato, ker je Scorpion najljubši lik ustvarjalca igre Ed Boon-a. Tudi njegove znametie besede get over here so njegove.




Film je R rated res je, tudi igre so precej R rated pa je tam Johnny Cage.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vostok_1 ::

ahac je izjavil:

Kdaj je še bil Johnny glavni lik v Mortal Kombatu ? Johhny je bil vedno bolj za komedijske vložke...

Exactly.
Zato pa ni nič narobe, če ga ni v filmu.

Vi pa zahtevate, da je... samo zato, ker je najbolj očiten bel tip.
Sej je jasno, da se nihče na tem forumu ne bi pritoževal, če bi manjkal kdo drug iz prve igre (niti, če bi manjkal Kano).
In potem druge obtožujete rasizma... :))


Ne vem sicer, kako ti ni uspelo razumeti tako preproste informacije, ampak ok. Ti pomagam.

Đoni ni letel vn ker je neprimeren komedijski vložek, ampak ker je "white male", sam režiser je to rekel.

A res ne vidiš očitnega? A res je tako nerazločno?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Gregor P ::

... v glavnem uvodnih 7 minut:



To je dejansko videti zelo dober film, vsaj kar se tega žanra tiče.

... in pa prestavili so na 23.4., dalo se ga bo pa gledati tudi na HBO Max.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

bambam20 ::

Bo res kri špricala in to na polno.

oo7 ::

Igralec, ki igra sub Zero-ta je podpisal pogodbo za 4 filme.

Horas ::

tolk jih bojo posneli?? super.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

bambam20 ::

Film je drugače že na travnikih.

Gregor P ::

A to misliš kakšna "temačna" CAM verzija? Ker uradno štartajo danes.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

bambam20 ::

Gregor P je izjavil:

A to misliš kakšna "temačna" CAM verzija? Ker uradno štartajo danes.



Ni ravno temnačna. Ampak je v ruščini. lol.

Albert_Z ::

bambam20 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

A to misliš kakšna "temačna" CAM verzija? Ker uradno štartajo danes.



Ni ravno temnačna. Ampak je v ruščini. lol.



ne vem kakšne travnike gledate drugi, ampak že nekaj ur je zunaj full hd rip z DD5 Mortal.Kombat.2021.1080p.WEBRip.DD5.1

bambam20 ::

Albert_Z je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Gregor P je izjavil:

A to misliš kakšna "temačna" CAM verzija? Ker uradno štartajo danes.



Ni ravno temnačna. Ampak je v ruščini. lol.



ne vem kakšne travnike gledate drugi, ampak že nekaj ur je zunaj full hd rip z DD5 Mortal.Kombat.2021.1080p.WEBRip.DD5.1


Včeraj popoldan sem zasledil zgolj rusko verzijo.

djabi ::

Tako je, najde se na travnikih. Jaz sem sicer pri konkurenci ;)
FHD varianta je naravnost top, tudi 720p je špica.

Za sladokusce (pozor, ni povezave!)


Aja, za tiste, ki razumete bolj slabo je dosegljiv že tudi bosanski podnapis.

Sam film je dolg nekje slabi dve uri, točneje ura in petdeset minut skupaj s kolofonom.
Vsekakor se ga splača pogledati.

Upajmo, da bo kmalu na voljo tudi na HBO Go.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: djabi ()

bambam20 ::

djabi je izjavil:

Tako je, najde se na travnikih. Jaz sem sicer pri konkurenci ;)
FHD varianta je naravnost top, tudi 720p je špica.

Za sladokusce (pozor, ni povezave!)


.

Watchsomuch je zakon. Jaz zadnje čase samo še od tukaj jemljem.

bambam20 ::

Sicer pa razen krvavih prizorov , ki so res nazorni ni pretirane kvalitete. Mogoče je še najboljši del borba med Sub Zerom in Škorpijonom.

Morison ::

djabi je izjavil:


Aja, za tiste, ki razumete bolj slabo je dosegljiv že tudi bosanski podnapis.

Kje si dobil podnapise?

donvito ::

Morison je izjavil:

djabi je izjavil:


Aja, za tiste, ki razumete bolj slabo je dosegljiv že tudi bosanski podnapis.

Kje si dobil podnapise?

KLIK

Morison ::

donvito je izjavil:

Morison je izjavil:

djabi je izjavil:


Aja, za tiste, ki razumete bolj slabo je dosegljiv že tudi bosanski podnapis.

Kje si dobil podnapise?

KLIK

Hvala. Toda teh, ko sem pisal ob 11.30h še ni bilo, ker sem skos čekiral. Naloženi so bili šele 12.30h

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Morison ()

djabi ::

Res soliden izdelek. Sicer so marsikaj pustili za kakšno nadaljevanje, kar je pametna poteza.
Kolofon pa je top, izvirna tema iz prvega filma, pa še krik "Mortal Kombat".

Hej, je kdo bral ta intervju?
https://slate.com/culture/2021/04/morta...

Aja, pa za vse ljubitelje malo srednjeveške glasbe:

meho7 ::

Vidim da folk onanira na easter eggs ter fatalities :))
Nihce pa ne omenja
groznega film editinga, soundtrack katastrofa, pacing koma, kaj je point Colea ko pa ze imamo ogromno likov v MKuniverse? Edini svetli tocki sta bila Sub Zero ter Kano.
4-5/10
1. del je se vedno najboljsi

svecka ::

Men je bil film tko tko, najhuje pa da so šli ustvarit čist nov karakter (Cole) za film, ko ima MK univerze ogromno ostalih likov.

Se strinjam. Film ne doseže 1 dela Mortal Kombat, ki je preprosto zakon.

opeter ::

Se strinjam, prvi film je res špica.
Sicer tega novemga še nisem gledal, ampak po odzivih sodeč je v novem najboljši prvih 7 minut, ki pa je itak legalno na voljo na Youtube in še kje. Torej sploh ne rabim gledati celega filma, hehe. :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Se strinjam, prvi film je res špica.
Sicer tega novemga še nisem gledal, ampak po odzivih sodeč je v novem najboljši prvih 7 minut, ki pa je itak legalno na voljo na Youtube in še kje. Torej sploh ne rabim gledati celega filma, hehe. :))



V film je v resnici osrednja žalost. Sploh nisem gledal celega, ker ima nezanimivo zgodbo.

Če si pogledaš prvih 7 minut in potem še pri koncu dvoboj Scorpion VS Sub zero si videl najboljši dve sceni v filmu.

Ah. Vidim, da je tudi na you tubu.




tale novi lik Cole je pa kr neki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

opeter ::

Hvala za informacijo. Ja, škoda, če je res tako. :|
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:

Hvala za informacijo. Ja, škoda, če je res tako. :|


Maš na spletu v dobri kvaliteti pa si poglej. mene film ni navdušil. Je pa kar precej krvavih scen, kar je edino dobro v tem filmu. Po moje so zgrešili z vlogo Rydena.

oo7 ::

Včeraj sem pogledal. Nič posebnega vse skupaj.
Najboljše borbe so med Scorpionom in Sub zerom ostalo je bolj tako.
Novi lik Cole je čisto nepotreben in bi za glavno vlogo lahko izbrali Liu Kanga.
Kabal, Scorpion, Sub Zero in Kano so mi bili še najboljši liki v filmu.
Če bi posneli spinoff potem film z Kabalom in Kanom :)
Sonja je bila OK tudi Liu Kang, Kung lao in Milena.
Jaxx in Cole brez veze.

Filmu manjka najpomembnejša stvar to je turnir ampak kot kaže to šparajo za nadaljevanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

svecka ::

Če sem iskren mi je Mortal Kombat: Legacy zelo dober in takoj za Prvim Mortal kombat filmom (1995) in škoda da se niso držali tega koncepta v novem filmu (Legacy).

Kdor si ga še ni pogledal priporočam:
https://www.imdb.com/title/tt1842127/

opeter ::

Eh, bom počakal, da pride enkrat na TV. Meni se ne mudi. :D
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

oo7 je izjavil:



Filmu manjka najpomembnejša stvar to je turnir ampak kot kaže to šparajo za nadaljevanje.


S tako omejenim proračunom jim je zmanjakalo denarja za areno. :))

meho7 ::

Tip k igra Sub Zerota naj bi podpisal pogodbo za vsaj 4 filme. Upam da v sequelu ubijejo Colea takoj na zacetku tko k so Cagea v Anhillation :))

oo7 ::

Vse kaže na to, da je studio dokaj zadovoljen in, da bo MK 2. Menda naj bi iskali AAA igralca za vlogo Johnny-a Cagea čeprav se jim ponuja wrestler The Miz katerega je podprl tudi Ed Boon ustvarjalec Mortal Kombata.

Skylord ::

oo7 je izjavil:


Filmu manjka najpomembnejša stvar to je turnir ampak kot kaže to šparajo za nadaljevanje.

Nehal gledat to bedarijo po pol ure. Sedaj si pa še ti vse zasral s spoilerom, da sploh ne bom več gledal naprej.

BaTeMaN ::

Kot pravite ostali. Do: "Hanzo Hasashi, formerly one of the finest warriors of the Japanese Shirai Ryu ninja clan until he was slain by Bi-Han"... dogodka, je super.
Pol naprej pa... 4/10. Škoda :) sem kr vesel, da so kina zaenkrat zaprta... ker bi bil jezen če bi plačal tole izkušnjo
less then zero

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:


Pol naprej pa... 4/10. Škoda :) sem kr vesel, da so kina zaenkrat zaprta... ker bi bil jezen če bi plačal tole izkušnjo


Celo v kino bi šel gledat tole? :)) .. To ni za kino.

BaTeMaN ::

Ko maš 13 letnika greš... :) pritiski so veliki :)
less then zero

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:

Ko maš 13 letnika greš... :) pritiski so veliki :)


oh. Tukaj se strinjam.

oo7 ::

BaTeMaN je izjavil:

Kot pravite ostali. Do: "Hanzo Hasashi, formerly one of the finest warriors of the Japanese Shirai Ryu ninja clan until he was slain by Bi-Han"... dogodka, je super.
Pol naprej pa... 4/10. Škoda :) sem kr vesel, da so kina zaenkrat zaprta... ker bi bil jezen če bi plačal tole izkušnjo



Kabal je imel tudi dobro borbo z Liu Kangom. Kabal in Kano sta bila meni še najboljša lika. Scorpion in Sub zero pa najboljšo bitko.

BaTeMaN ::

Kano je celo zabaven... na momente :)

Sonya Blade: You were never chosen. Fate has better standards than you.
Kano: Lucky for you I don't have any standards.

Kung Lao: The name is Kung Lao. Descendant of the Great Kung Lao. The grand champion of the Order of Light.
Kano: Never heard of him.

Kano: Uh, you got a pen? You want to write this down? Get fucked. 'Cause I'm not gonna help you. You kidnapped me. You tied me up. You threw a knife through my fucking leg, on purpose. And then that lizard thing took off half my face. Lucky for me, you can hardly notice it.

:) sicer pa edini, da sploh kaj pove..

Lord Raiden mi nekako sploh ni bil do kolena Christopher Lambertu (lahko da sem bil pod vplivov Highlanderjev v otroštvu), tam je bil osrednji lik.. tu je pa bliskajoči teleporter :) brez karizme; Shang Tsung... NE, Reiko NE, Goro NE... Cole nepotreben, Mileena presrčkana, Kung Lao mi je premlad igralec, Liu Kang pa taki baby face da ne bi muhe ubil.

Kabal pa je dober.
less then zero

bambam20 ::

BaTeMaN je izjavil:



Lord Raiden mi nekako sploh ni bil do kolena Christopher Lambertu


če so dali kar enega.

oo7 ::

Kabal in Kano bi morala imeti solo film Black dragon clan :)

Men sta bila najboljša v filmu :))

Kabal and Kano Scene - ( Mortal Kombat 2021) | Movie Clip [HD]

LeXani ::

Kar spodobno, zadnja scena vredu ostalo bolj tko tko, premalo globoko so liki predstavljeni, bi moral raztegnit še v kako nadaljevanje.
Čas prve prijave 04.11.2005

opeter ::

Verjetno hočejo narediti tekočo franšizo v stilu Transformers, Avengers ali pa Fast and Furious.
Vsaj en film na vsaki 2 ali maks 3 leta ...

Zato ni čudno, da so z nekaterimi igralci že podpisali pogodno za nadaljevanje MK-filmov.

Saj nekaj podobnega poskuša zdaj Sony z Master of the Universe (He-man in Gospodarji vesolja). Zaenkrat samo tipajo teren, vmes so zamenjali cel kup direktorjev, piscev itn.

Če jim bo uspelo, pa je vprašanje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

opeter je izjavil:





Saj nekaj podobnega poskuša zdaj Sony z Master of the Universe (He-man in Gospodarji vesolja). Zaenkrat samo tipajo teren, vmes so zamenjali cel kup direktorjev, piscev itn.

Če jim bo uspelo, pa je vprašanje.



Obsojeno na propad.

oo7 ::

Režiser je rekel prvi film pre-turin drugi film turnir tretji film post-turnir.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mortal Kombat 1 (2023)

Oddelek: Igre
191436 (110) oo7
»

System Shock (TV serija)

Oddelek: Sedem umetnosti
111177 (728) oo7
»

Mortal Kombat 11

Oddelek: Igre
242311 (1090) oo7
»

Mortal Kombat X (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6613058 (5194) oo7
»

Mortal Kombat 9

Oddelek: Igre
353837 (2921) Limona

Več podobnih tem