» »

sds in twitter?

sds in twitter?

odgovornost ::

Še kak drug uporabnik twitterja bombardiran z reklamami SDSa ki res očitno širijo sovražni govor proti migrantom.
Je to sploh legalno? Saj ne rečem, bodi proti migrantom samo to kar pa mi oni servirajo je pa res too much.
  • zaklenilo: zee ()

shadeX ::

Opažam tudi sam dober spread njihovih reklam. Npr Youtube in nov "cringy" video, ki so ga posneli. Ampak to je njihov cilj - da se o tem govori. Že to da si odprl temo in njih omenjaš je širjenje reklame.

Sicer pa so vedno bili agresivni v reklamah oz. vsaj zadnja leta kar opažam. Zanimivo mi je tudi kakšno ciljno publiko oz. interese uporabljajo za targetiranje. Partnerka, sicer v skupnem gospodinjstvu še nikoli ni videla njihove reklame, meni se pa odvrti vsaka tretja. Čeprav sem zelo daleč da bi njih volil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

drvo ::

odgovornost je izjavil:

Še kak drug uporabnik twitterja bombardiran z reklamami SDSa ki res očitno širijo sovražni govor proti migrantom.
Je to sploh legalno? Saj ne rečem, bodi proti migrantom samo to kar pa mi oni servirajo je pa res too much.


Boš preživel, ali te bo od šoka pobralo?
Drugače pa imaš opcijo, da blokiraš določeno reklamo, uporabnika itd.

odgovornost ::

umrl bom od šoka

vostok_1 ::

tista YT reklama je res cringy.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

vostok_1 je izjavil:

tista YT reklama je res cringy.


Katera je to, ker je ne najdem. Sicer so pa SDS-ovci krivci, da imamo množično priseljevanje šipterjev v Slovenijo.

SLovenija je poleg Švice in Nemčije tretja najbolj zaželjena destinacija za šipterje.

jype ::

bambam20 je izjavil:

Sicer so pa SDS-ovci krivci, da imamo množično priseljevanje šipterjev v Slovenijo.
Samo zato, ker je njihov predsednik Albanec, še ne pomeni, da so oni krivi za migracije.

drvo je izjavil:

Boš preživel, ali te bo od šoka pobralo?
Nič ni narobe s pobijanjem potomcev domačih izdajalcev, praviš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

bambam20 ::

jype je izjavil:

Samo zato, ker je njihov predsednik Albanec, še ne pomeni, da so oni krivi za migracije.



ENako so krivi, kot odvzem 2. janurja pod njihovo nacistično vladavino. Še 2 maj so želeli odvzet, ker jih tako skrbi za državljane.

mzakelj ::

jype maš dokaz da je Albanec ?? Ker drugače te lahko toži.

OK.d ::

odgovornost je izjavil:

Še kak drug uporabnik twitterja bombardiran z reklamami SDSa ki res očitno širijo sovražni govor proti migrantom.
Je to sploh legalno? Saj ne rečem, bodi proti migrantom samo to kar pa mi oni servirajo je pa res too much.


https://help.twitter.com/en/rules-and-p...
LPOK.d

janezvalva ::

če vam niso všeč reklame, si dajte ad blocker. jaz na twitterju nimam reklam.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Apple ::

Sem jih blokiral na Twitterju, pa se mi je reklama spet pojavila... K od aplikacije...
LP, Apple

lukamagic ::

Dolfe jih je dobro naučil o moči propagande.. Me zanima kolikšen % neopredeljenih take akcije dejansko usmerijo v 'desno'.

jype ::

mzakelj je izjavil:

jype maš dokaz da je Albanec ?? Ker drugače te lahko toži.
Kje si še vidu Albanca, da bi tožu?

b3D_950 ::

jype je izjavil:

mzakelj je izjavil:

jype maš dokaz da je Albanec ?? Ker drugače te lahko toži.
Kje si še vidu Albanca, da bi tožu?

https://www.dnevnik.si/1042818075
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

jype ::

Eh, toj fake news. Na dom jima je poslal brate.

fikus_ ::

Glugy ::

ne glede na verjetje tako ali drugačno je tak način oglaševanja odvratno neokusen. Pač bod proti migrantom ok ampak kar je too much je pa too much. Mislm kaj bi šele desničarji naredil če bi se levičarji tkole nizko spuščal ob vsaki malenkosti in to na veliko oglaševal in načrtno zganjal zdrahe. Sej bi desničarji naredil državni udar k ne bi prenesl. Že enih normalnih levičarjev ne prenesejo. Sicer te levičarji niso nič nedolžni ampak kaj se imajo za pritoževat sej tud sami desničarji niso nedolžni da bi se lahk šli to zganjat. Nevem no vseskp je krneki kar se grejo s tem cirkusom. To da so migrantje tle so desničarji tako veseli k nevem kaj; ker bolj kot revščina Slovencev in odprava težav ki bi dvignila srednji sloj jih pogrejejo in v akcijo poženejo migrantje. K da bo to čudežno rešilo vse naše težave; k da so vsi drugi problemi malenkostni v primerjavi z to tematiko.

zee ::

Ste tovrstna ravnanja (tj. tvite in videe) prijavili Twitterju in YouTubu? Če jih niste, se tudi tu ni treba pridušati, kako ostudni, da so.

Zaklepam.

Disclaimer: Nisem ne na Twitterju, ne na YouTubu.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

DELO: zloraba azilnega sistema v SLO in nevladne organizacije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8713814 (11318) ahac

S Pokemon Go v zapor?

Oddelek: Loža
275334 (3929) zee

Č.P vs nacionalizem

Oddelek: Problemi človeštva
274296 (3774) Pithlit

Več podobnih tem