» »

Galaxy S8 v 2019

Galaxy S8 v 2019

«
1
2

Falcondor ::

Kupil bom nov telefon, denarja nimam veliko in rad bi da bi delal lepo in gladko vsaj 3 leta.

Kaj se bolj splača
A9 2018 za 372€. Ali
S8 za 408€. ?
Kaj mislite? Kateri bo dlje časa dobro delal?
=unique signature=

klinker ::

Po moje A9 zaradi posodobitev.
S8 je dobil ze 2 vecji in 10ke verjetno ne bo dobil, medtem ko je A9 prisu ven z 9ko in dobi vsaj se 2 posodobitvi.
Gladko bosta dela pa oba. So mimo casi stekanja ze davno, ce ni s SWjem kaj narobe, sam hw pa je ze najcenejsi dovolj za normalno delovanje.

DeeCoy ::

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.

ziga1990 ::

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

Machete ::

s8 - 400 +ptt
s9 - 460 +ptt
p20 pro - 500 +ptt

(nemške cene). S temi telefoni boš pomoje zlahka živel še 3 leta. Ostalih ne poznam.
Če pa nisi alergičen na malo rabljene pa dobiš še ceneje. Npr stanje 'kot nov': https://www.ebay.de/itm/Samsung-Galaxy-...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

DeeCoy ::

ziga1990 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen

Glavo dej iz peska. Price/performance jim ne štima. Je pa res, da so same naprave odlične.

ziga1990 ::

^^Glej če zeliš najboljšo tehnologijo kupiš Samsung ali Huawei
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Magic1 ::

Seveda kupi najboljšo tehnologijo in daj čuka, lahko pa še malo počakaš, da poštimajo fold in boš dal dva. Cheap verzije Samsunga in Huaweia so pa velikokrat flop. Sem mesec nazaj popizdil in nehal uporabljat eno leto star (za 250EUR) Huawei... Zdaj sem dal 290EUR za xiaomija pocophone in je razlika ogromna v vsem.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Dimnik ::

ziga1990 je izjavil:

^^Glej če zeliš najboljšo tehnologijo kupiš Samsung ali Huawei


Haha, sintharo 2.....

DeeCoy ::

ziga1990 je izjavil:

^^Glej če zeliš najboljšo tehnologijo kupiš Samsung ali Huawei

Pa si ti prebral vprašanje v tej temi sploh? Kdo je spraševal po najboljši tehnologiji? Človek želi kupit normalen telefon za normalno ceno, ti pa gnjaviš s telefoni za 1k€. V mid rangu ima Samsung A serijo še dokaj solidno, J je totalen plastik fantastik, ne A ne J serija pa ne more konkurirat xiaomiju, ki ima flagship za ceno J-ja

Pandorumx5 ::

Nabavi fon na katerega lahko flashas ROM in maš daljšo življenjsko dobo iz naprave.

Dr_M ::

ziga1990 je izjavil:

^^Glej če zeliš najboljšo tehnologijo kupiš Samsung ali Huawei



Isto sranje, kot drugi samo cena x3.

Poleg tega, dober PR se ne naredi dobre tehnologije.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

krucymucy ::

ziga1990 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen


lol, kaj za en telefon imas?
Jaz imam S9 plus od izida.
In ze od izida dela slabse kot par let star Oneplus.
Lag, dostikrat zasteka ...

ziga1990 ::

krucymucy je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen


lol, kaj za en telefon imas?
Jaz imam S9 plus od izida.
In ze od izida dela slabse kot par let star Oneplus.
Lag, dostikrat zasteka ...


isto pa meni nič ne šteka in/ali lag-a
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Egidij88 ::

OnePlus 6T, Xiaomi MI 9, PocoPhone...

Magic1 ::

ziga1990 je izjavil:

krucymucy je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen


lol, kaj za en telefon imas?
Jaz imam S9 plus od izida.
In ze od izida dela slabse kot par let star Oneplus.
Lag, dostikrat zasteka ...


isto pa meni nič ne šteka in/ali lag-a

Pač si nezahteven uporabnik, ki je mnogo preplačal svoj telefon in ti seveda osnovne funkcije gladko tečejo. Bravo!
Magic

stalker ::

Magic1 je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

krucymucy je izjavil:

ziga1990 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

Nič od samsunga. Dvigni malo glavo in poglej po xiaomijih in podobnih telefonih, dobiš veliko boljši, skoraj nov telefon, za veliko manj denarja.


se zavedaš da je Samsung eden izmed top 3 proizvajalcev telefonov in Xiaomiji in podobni trojici ne sežejo do kolen


lol, kaj za en telefon imas?
Jaz imam S9 plus od izida.
In ze od izida dela slabse kot par let star Oneplus.
Lag, dostikrat zasteka ...


isto pa meni nič ne šteka in/ali lag-a

Pač si nezahteven uporabnik, ki je mnogo preplačal svoj telefon in ti seveda osnovne funkcije gladko tečejo. Bravo!

Zahteven uporabnik tlele. Sem imel Oneplus, nikoli več. S8 mi ne šteka in lag-a od dneva nakupa naprej. 2:1, izgubil si.

bambam20 ::

DeeCoy je izjavil:


Glavo dej iz peska. Price/performance jim ne štima. Je pa res, da so same naprave odlične.



Telefon prodaja tudi oblika. To pa nisi pomislil a?

Magic1 ::

Šlik šlak korenček, bravo stalker, majster! Plačal 500€+ za telefon in majke mi nič ne šteka!!! Vsak telefon šteka, če ga primerno obremeniš. To da kao ne, pomeni le to, da si nezahteven uporabnik.
Magic

stalker ::

In kako veš, da sem nezahteven uporabnik? Kristal kugla much?

Magic1 ::

Sej sem ti povedal. Vsak telefon začne štekat ob primerni obremenitvi. To da tebi "nikoli" še ni šteknil/lagov pomeni, da si nezahteven uporabnik (ali pa se slepiš).
Magic

bambam20 ::

Magic1 je izjavil:

Sej sem ti povedal. Vsak telefon začne štekat ob primerni obremenitvi. To da tebi "nikoli" še ni šteknil/lagov pomeni, da si nezahteven uporabnik (ali pa se slepiš).



Daj ne klobasaj pa se že nekrat zjasni, kaj je "zahteven uporabnik" ... Kakšni bedni izgovori, res.

Dimnik ::

Nič ne klobasa, isto je pri baterijah, kako enim zdrži dva ali tri dni, seveda če niso zahtevni uporabniki oz ga imajo samo za klice. Imel s8+ in s8, katastrofa za mojo uporabo, niti čez dan ne zdrži baterija, da ne govorum o hitrosti, saj je hiter, ampak še vedno počasen proti drugim...

bambam20 ::

Dimnik je izjavil:

Nič ne klobasa, isto je pri baterijah, kako enim zdrži dva ali tri dni, seveda če niso zahtevni uporabniki oz ga imajo samo za klice. Imel s8+ in s8, katastrofa za mojo uporabo, niti čez dan ne zdrži baterija, da ne govorum o hitrosti, saj je hiter, ampak še vedno počasen proti drugim...



Raje se sprijazni, da si zasvojen z uporabo telefona. Brez njega ne moreš. Sloniš na njemu ves čas. Da ti ga danes vzamejo za 1 mesec ti življenje izgubi smisel in narediš samomor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Ales ::

Poleg s8 poglej še Note8. V Avstriji/nemciji Duos dobiš za cca. 440 do 460 EUR, tu in tam imajo akcije za 399 EUR.

Večji a tudi boljši telefon.

Je pa res, da enkrat ko začneš tako dodajati € prideš hitro na višje cifre, pod 400 € se pa tudi marsikaj dobi.

stalker ::

Jaz za svoj telefon ne pljunem 500+ € kar tako. Ko je čas, da si nabavim nov mobi, gledam tudi po mesec in več specifikacije različnih mobijev. Izbral sem S8+, ker najbolj odgovarja mojim potrebam, pa čeprav je bil druga najdražja izbira. Z njim sem zadovoljen in mi ni žal €€€, ko ga dam iz žepa pred obraz.

hojnikb ::

enostavno; iphone 8, ce ga dobis za taksen kes. Za razliko od kaksnih samsungov, nebo cez 2 leti neuporabn cigl.
meni na zdaj ze skor 5 let stari 6ki (up to date btw) dela butter smooth. enako sedmica, leti kot prvi dan, k sn ga dal iz skatle.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

sm4rt4ss ::

No sej, tekoče delovanje telefona ni neki privilegij flagshipov. Zdaj so že midrange telefoni pri hitrosti odpiranja appov zelo zelo blizu flagshipom. Druga zgodba je procesiranje fotk, videa in grafični vmesnik za igre. Jaz imam Xperio XA2 s SD630 in je pri odpiranju appov tako hiter kot prijateljev S8. Sicer pa je Sony znan po dobri optimizaciji sistema in baterije. Ampak me zelo mika Samsung A40, ker mi je zelo všeč OneUI in Amoled zaslon na telefonu za 250€.Ampak bom raje počakal, da padejo cene od S10e.

klinker ::

sm4rt4ss je izjavil:

Sicer pa je Sony znan po dobri optimizaciji sistema


Ne z vici no :))

krucymucy ::

sm4rt4ss je izjavil:

Ampak me zelo mika Samsung A40, ker mi je zelo všeč OneUI in Amoled zaslon na telefonu za 250€.Ampak bom raje počakal, da padejo cene od S10e.


OneUI je sicer nov, ampak je ravno tako nasarjen kot touchwiz.
Na S9 plus imam "burn in" statusne vrstice in orodne vrstice opere. In to precej opazen.

klinker ::

Pa ti ves da touchwiz je ze ohoho casa zgodovina in je ze Samsung experience ohoho bolj preciscen.
Bloata ima danes Samsung precej manj od ostalih. Malo pogledas Huawei in Xiaomi in vidis da je Samsungov v bistvu milina za uporabo napram unim wnb iOS skropucalom.

ziga1990 ::

krucymucy je izjavil:

sm4rt4ss je izjavil:

Ampak me zelo mika Samsung A40, ker mi je zelo všeč OneUI in Amoled zaslon na telefonu za 250€.Ampak bom raje počakal, da padejo cene od S10e.


OneUI je sicer nov, ampak je ravno tako nasarjen kot touchwiz.
Na S9 plus imam "burn in" statusne vrstice in orodne vrstice opere. In to precej opazen.


Opera ni ravno Samsungova aplikacija in če imaš zaradi nje burnin si sam kriv in ne Samsung.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

krucymucy ::

ziga1990 je izjavil:

Opera ni ravno Samsungova aplikacija in če imaš zaradi nje burnin si sam kriv in ne Samsung.

Status bar tudi ni samsungov?

ziga1990 ::

Je in tudi možno da se je zgodilo zaradi kake hardware težave noben telefon ni 100% zanesljiv samo če pa je iz interneta naložena aplikacija in ima ikono v Status baru lahko aplikacija povzroči burn in
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ziga1990 ()

hojnikb ::

burn in je problem amoled tehnologije. Če niso kaki triki v softwareu, bo burnin slej k prej na statičnih stvareh.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

krucymucy ::

Vem jaz to. To pravim zaradi navdusenja ziga nad amoled zasloni.

ziga1990 ::

^^ moj S9 plus nima burnin pa sem ga kupil ob izidu:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Dimnik ::

Ziga ne more imet burnin, če mu baterija zdrži tri dni, no mogoče za enih 5let...

Klinker, daj vzemi danes en xiaomi telefon in poglej koliko je šare na njem, ne na pamet...

ziga1990 ::

^^ meni zdrži 2dni samo sumim da imam slab signal v službi plus to da imam vse(Bixby,lokacijo,mobilne podatke,WiFi in sinhronizacijo) vključeno, ker ko ga imam doma se mi bolj počasi prazne.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Magic1 ::

Naš žigec je pač tipičen primerek osebe, ki je močno preplačala telefon glede na svojo extra nezahtevno uporabo. Sedaj pa proba nakup upravičiti s neko superjornostjo znamke.
Magic

weasel ::

Scorpy84 ::

hojnikb je izjavil:

burn in je problem amoled tehnologije. Če niso kaki triki v softwareu, bo burnin slej k prej na statičnih stvareh.


Se pa da tudi z nekaj svojimi triki narediti. Kaksno crno temo potegnes dol, v browserju nastimati night mode, posledicno ti brskalnik orodno vrstico obarva v crno. Slo tech izberes v temno preobleko itn... pa seveda ne pretiravas s svetilnostjo. Pa ta aod al kaj ze na off. Zaenkrat s9 nima burn in, s6 pa rahlo, ker pred tem leto in pol nisem pocel. Se nekako navadis na vse to, pa tudi baterija kar dosti dilje drzi, drzi cel dan uporabe oziroma po spanju se kar nekaj ur.

Magic1 ::

A to kupiš super duper telefon za kup denarja in potem moraš sam študirat, kako ne dobit burn-ina?!? Ali kot žigec, ga pač zelo redko uporabljaš:)
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

ziga1990 ::

Magic1 je izjavil:

A to kupiš super duper telefon za kup denarja in potem moraš sam študirat, kako ne dobit burn-ina?!? Ali kot žigec, ga pač zelo redko uporabljaš:)


pač moraš provocirat, ker nimaš drugega za reči?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Magic1 ::

Moram, sploh zato, ker so taki nezahtevni uporabniki najbolj dovzetni za take okvare. Je potrebno zahtevnejše upravlanje telefona, da take stari preprečiš. Takšni, ki cele dneve previsijo na družbenih omrežjih bodo najprej fasali kakšen burn-in.
Magic

ziga1990 ::

Magic1 je izjavil:

Moram, sploh zato, ker so taki nezahtevni uporabniki najbolj dovzetni za take okvare. Je potrebno zahtevnejše upravlanje telefona, da take stari preprečiš. Takšni, ki cele dneve previsijo na družbenih omrežjih bodo najprej fasali kakšen burn-in.


in kako defeniraš zahtevnega uporabnika ?

Jaz sploh ne uporabljam družabnih omrežij še najbližje temu padejo forumi
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Magic1 ::

Še tretjič, (ne)zahtevnega uporabnika prepoznaš njegovih besedah. Ti ti zelo jasno pokazal, da nimaš pojma.
Magic

ziga1990 ::

nimam pojma o čem?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Magic1 ::

Fant, govorimo o delovanju mobilnih telefonov, če si se že izgubil.
Magic

ziga1990 ::

Jaz razumem kako telefoni delajo in sem na tekočem z najnovejšo tehnologijo ki jo imajo
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri telefon kupiti ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
353683 (2529) 2dark
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813266 (9939) toro69
»

Telefon iz Hoferja

Oddelek: Mobilne tehnologije
151799 (827) XLapse
»

Pixel 2 XL ima težave z zaslonom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5017217 (14136) Machete

Več podobnih tem