» »

kako se čustveno oddaljit od osebe

kako se čustveno oddaljit od osebe

«
1
2 3

XLapse ::

ne bom na dolgo nakladal, na zelo kratko : sem staknil čustva za eno kolegico (lepa ,uspešna in samostojna) , ki ni niti malo moj tip in bi bilokaj več kot frendovstvo bilo totalno zgrešeno. In čustva so brez nobenega cilja, ker vem da ne gre to. Niti ni ravno ljubezen. Problem je ker je ženska in očitno moji moški možgani delujejo tako.

Nekje 4 leta smo kr blizu ampak zadnje čase je single in resno nevem od kje jaz sem staknil čustva in tudi trpim zaradi nje.
Ona me ma rada kot prijatelja in jo blokirat ne morem, če ste mislili to predlagat.


Jaz bi rad zbrisal vsa čustva in bi rad bil flegmatik glede nje.

Čim manj se pogovarjat? Par dni nič pisat? Čim manj socializirat z njo? Al si preprosto rečt, me sploh ne briga za njo, kar zna delovat .. se pa spet vrnejo občutki k nočem.


Aja to se mi je privč zgodilo , ponavadi v preteklosti nikoli do frendic kaj čutil.

Moje vprašanje je : Kako da zgubim čustva do nje, brez jo blokirat .. Ker ni ljubezen, še sam nevem kaj je, samo vem da znam trpet in mi tudi meša štrene pri službi , včasih kej pomembnega razmišljam za job pa mi pride ona na misel in vse zablodim.
alien technology
  • zaklenil: bluefish ()

cekr ::

V glavo si si zapičil, da ti ne sme nič pomenit.
Če te obrajta, ti pa njo, samo pelji naprej. Nikoli ne veš, kaj prinese življenje. Ne jo pa gledat kot eno črtico v Facebooku.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

mzakelj ::

Če ti meša štrene si zaljubljen vanjo in drugega ne bo kot da ji poveš. Če te bo odjebala te bo že spustilo. Drugače go with the floow.

FrRoSt ::

Izpovej ji svoja čustva. :D

Potem ne boš imel več problemov. :)):)):))

Manj pa tudi ne. :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

cekr ::

Še to:
ne čakaj preveč, da ne bo prišel kdo drug do nje. Potem bo šele bolelo.
Še huje, na šihtu jo boš imel stalno. Ne boš pa mogel storiti nič več.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

Vazelin ::

Če bi bil ženska jaz sigurno ne bi dejtal nekoga ki ima zelene oblačke pri sms-ih:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

shadeX ::

Super, moški vsaj ne bi zgubljal časa pri taki ženski. Še več takih žensk potrebujemo.

Gagatronix ::

Masturbiraj. Po orgazmu bos pogruntal, da te samo fizicna potreba daje. :))

XLapse ::

Hvala za vse nasvete, feels a bit better... Se počutim tko osamljenega s tem problemom..

Kaj da ji točno povem? Sej nism zaljubljen... Da mam čustva in sm ful občutljiv na njo, že ve in sm ji ko fotr (tud sm starejši) in me celo posluša marsikej .. Ampak js nočem čutit nič do nje.

Sm kr siguren da nism zaljubljen

Hočem bit frend naprej, brez da čutim do nje. Tudi če ji povem in bi recimo se končalo da smo skupaj, bi zajebal friendship kateri deluje in vem dobro da zveza ne bi delovala (sm kr izkušen)

Gagatronix je izjavil:

Masturbiraj. Po orgazmu bos pogruntal, da te samo fizicna potreba daje. :))


Realna ampak to traja nejke par ur, pol spet se vrne 'potreba'
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

XLapse ::

shadeX je izjavil:

Super, moški vsaj ne bi zgubljal časa pri taki ženski. Še več takih žensk potrebujemo.

smo dobri prijatelji, kje točno zgubljam čas?
alien technology

FormerUser ::

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.

XLapse ::

FormerUser je izjavil:

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.


Problem je ker zaradi teh čustev trpim in preveč o njej razmišljam, nasploh še kaj takega nism doživel.

Sej ona je tudi kej ljubosumna tu pa tam, kaj zateži, ampak vsekakor nima problemov kot jaz. Sej sm prijatelj celo življenje z ženskami bolj kot moškimi, nikakor pa nisem vedel za to past ko stakneš čustva ko si ne bi nikoli pričakoval da te bo sploh brigalo ko si začel prijateljstvo. In to se zgodi like 3-4 leta po temu ko sm jo spoznal.
alien technology

CleanPower ::

Sex z njo? Fuk frenda?

XLapse ::

CleanPower je izjavil:

Sex z njo? Fuk frenda?


Nismo taki tipi.. In to bi uničilo prijateljstvo totalno, trajno
alien technology

CleanPower ::

Ne razumem

O kaksnem prijateljstvu ti govoris? Biznis parnerja?

Zgodovina sprememb…

HappyPills ::

Nočeš čutiti? Kot prvo blokiranje čustev v življenju ne prinaša nič dobrega. Bolj, ko se boš trudil blokirat to kar čutiš slabše bo, v skrajni fazi te to lahko pripelje le do depresivnosti, zagrenjenosti, anksoznosti in drugih stranskih učinkov. Pusti naj čustva bodo, ker pač so in s tem ni nič narobe. V resnici te to dela človeškega. Kar se tiče naših reakcij glede na čustva tu pa imaš izbiro. Za začetek ti predlagam, da pokukaš v svet meditacije, kjer se boš naučil videti, da misli, čustva ter nasploh vse stvari v življenju pridejo in gredo in da to kar trenutno čutiš in doživljaš je pač tako kot je in je kot tako OK. Daj si malo prostora, zadihaj in vse ti bo jasno kaj moraš in hočeš naredit.

CleanPower ::

Men se je to tud zgodilo. Na konc ugotovis da jo razganja nenormalno, in si prej al slej najde drugega ce nic ne naredis

Tipicni zaprti slovencki ki se omejujejo pri custvih zato da bi izpadli bad ass..

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

HappyPills je izjavil:

Nočeš čutiti? Kot prvo blokiranje čustev v življenju ne prinaša nič dobrega. Bolj, ko se boš trudil blokirat to kar čutiš slabše bo, v skrajni fazi te to lahko pripelje le do depresivnosti, zagrenjenosti, anksoznosti in drugih stranskih učinkov.


točno to se mi dogaja in bi na trenutke najraje se ugreznil v zemljo.
alien technology

shadeX ::

XLapse je izjavil:

shadeX je izjavil:

Super, moški vsaj ne bi zgubljal časa pri taki ženski. Še več takih žensk potrebujemo.

smo dobri prijatelji, kje točno zgubljam čas?


Sem pozabil citirat. Je bilo mišljeno na odgovor mojega predhodnika.

XLapse ::

CleanPower je izjavil:

Men se je to tud zgodilo. Na konc ugotovis da jo razganja nenormalno, in si prej al slej najde drugega ce nic ne naredis

Tipicni zaprti slovencki ki se omejujejo pri custvih zato da bi izpadli bad ass..

nismo za skupaj.
tudi jaz nočem. če bi se mi ponudla naprimer bi verjetno odvrnil. bi rad bil samo frend.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Vazelin ::

Ti maš ful najstniskih problemov
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

CleanPower ::

Pol ji pa reci ej jst bi ful rad da bi midva bla ful dobra frenda. In pol gres do drevesa in se zaletis 10x z glavo.

HappyPills ::

To, da ti bo ona rekla NE oz ti njej al whatever, to je zunanja realnost, ki na koncu niti nima veze s tvojim trpljenjem. Trpiš zaradi tega, ker sebi govoriš NE in si ne pustiš bit in čutit. Sej vem to je enostavno pisat in težje doživljat. Sigurno ti trenutno ni lahko. Res ti predlagam meditacijo vsi odgovori so že v tebi sam prepustit se moraš, najmanj kar v resnici rabiš so rešitve "problema" od nas.

Vazelin ::

Ej shintaro: ful hitro ti je dopamin padel. Zgleda ti nov samsung galaxy dopamin dvigne tko ... za 5 dni
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

XLapse ::

HappyPills je izjavil:

To, da ti bo ona rekla NE oz ti njej al whatever, to je zunanja realnost, ki na koncu niti nima veze s tvojim trpljenjem. Trpiš zaradi tega, ker sebi govoriš NE in si ne pustiš bit in čutit. Sej vem to je enostavno pisat in težje doživljat. Sigurno ti trenutno ni lahko. Res ti predlagam meditacijo vsi odgovori so že v tebi sam prepustit se moraš, najmanj kar v resnici rabiš so rešitve "problema" od nas.


Ja bom se potrudil da se rešim tega, kot si rekel ni lahko. Vsekakor mi terapevstko deluje tukaj pogovor


Vazelin je izjavil:

Ej shintaro: ful hitro ti je dopamin padel. Zgleda ti nov samsung galaxy dopamin dvigne tko ... za 5 dni


Ja hvala bogu da je vsaj denar k če ne bi mi ostal sam še zvonik v kopru
alien technology

Domobrancek ::

Tud js sm mel podobno situacijo. Mam sodelavko, ki res zgleda odlično. Postava top, lušna, zabavna, zgovorna, prijazna, itd. Iz tega razloga se tudi pov firme mota za njo večino časa (sploh na kakšnih zabavah :D). Js sm bil ubistvu eden res redkig k nism na njo gledu na tak način pa se motu okrog nje. Men je bla samo sodelavka in to je to, kar je tud njej ugajal, ker se je tud ona rada družla z mano. Po eni tej zabavi, ko se je spilo, plesalo, pogovarjalo in vse ostalo malo več kot prej pa tudi jaz nisem bil zihr kako dejansko gledam na njo. Podobno kot pri tebi je bilo tudi pri meni precej ne racionalno, ker sem zaseden (prav tako je tudi ona). Pri meni je vse skupaj kmalu minilo in je sedaj tako kot je bilo. Sva samo sodelavca in to je to (seveda si še kdaj na njej oči spočijem, ko obleče določene obleke - sem pač moški I guess >:D). Tako, da, če se ti tole ne dogaja ravno dolgo malo počakaj pa bo mogoče minilo samo od sebe. Vsaj pri meni je. Ne delat prevelike panike (še :)).

Drugače pa, če sta oba samska in čutiš nekaj do nje potem probaj kam bo peljalo. Nikol neveš kako se bodo stvari obrnile. Zbirat kdo ti bo všeč in kdo ne je pač (bolj kot ne) nemogoče. Mogoče zdele mislš, da nikakor nista za skup pa boš na koncu, ko bosta videl, da si bil neumen, ker nisi šel že prej v akcijo. V najslabšem primeru te skensla (potem se te bo verjetno izogibala pa boš lažje pozabil na njo) ali pa bosta skupaj pa bosta ugotovila, da nista za skupaj pa boš spet lažje pozabil. Tole, kar delaš zdaj je (po mojem) najslabše.

Domobrancek je izjavil:

Tud js sm mel podobno situacijo. Mam sodelavko, ki res zgleda odlično. Postava top, lušna, zabavna, zgovorna, prijazna, itd. Iz tega razloga se tudi pov firme mota za njo večino časa (sploh na kakšnih zabavah :D). Js sm bil ubistvu eden res redkig k nism na njo gledu na tak način pa se motu okrog nje. Men je bla samo sodelavka in to je to, kar je tud njej ugajal, ker se je tud ona rada družla z mano. Po eni tej zabavi, ko se je spilo, plesalo, pogovarjalo in vse ostalo malo več kot prej pa tudi jaz nisem bil zihr kako dejansko gledam na njo. Podobno kot pri tebi je bilo tudi pri meni precej ne racionalno, ker sem zaseden (prav tako je tudi ona). Pri meni je vse skupaj kmalu minilo in je sedaj tako kot je bilo. Sva samo sodelavca in to je to (seveda si še kdaj na njej oči spočijem, ko obleče določene obleke - sem pač moški I guess >:D). Tako, da, če se ti tole ne dogaja ravno dolgo malo počakaj pa bo mogoče minilo samo od sebe. Vsaj pri meni je. Ne delat prevelike panike (še :)).

Drugače pa, če sta oba samska in čutiš nekaj do nje potem probaj kam bo peljalo. Nikol neveš kako se bodo stvari obrnile. Zbirat kdo ti bo všeč in kdo ne je pač (bolj kot ne) nemogoče. Mogoče zdele mislš, da nikakor nista za skup pa boš na koncu, ko bosta, videl da si bil neumen, ker nisi šel že prej v akcijo. V najslabšem primeru te skensla (potem se te bo verjetno izogibala pa boš lažje pozabil na njo) ali pa bosta skupaj pa bosta ugotovila, da nista za skupaj pa boš spet lažje pozabil. Tole, kar delaš zdaj je (po mojem) najslabše.

Zgodovina sprememb…

XLapse ::

Domobrancek je izjavil:

Tud js sm mel podobno situacijo. Mam sodelavko, ki res zgleda odlično. Postava top, lušna, zabavna, zgovorna, prijazna, itd. Iz tega razloga se tudi pov firme mota za njo večino časa (sploh na kakšnih zabavah :D). Js sm bil ubistvu eden res redkig k nism na njo gledu na tak način pa se motu okrog nje. Men je bla samo sodelavka in to je to, kar je tud njej ugajal, ker se je tud ona rada družla z mano. Po eni tej zabavi, ko se je spilo, plesalo, pogovarjalo in vse ostalo malo več kot prej pa tudi jaz nisem bil zihr kako dejansko gledam na njo. Podobno kot pri tebi je bilo tudi pri meni precej ne racionalno, ker sem zaseden (prav tako je tudi ona). Pri meni je vse skupaj kmalu minilo in je sedaj tako kot je bilo. Sva samo sodelavca in to je to (seveda si še kdaj na njej oči spočijem, ko obleče določene obleke - sem pač moški I guess >:D). Tako, da, če se ti tole ne dogaja ravno dolgo malo počakaj pa bo mogoče minilo samo od sebe. Vsaj pri meni je. Ne delat prevelike panike (še :)).

Drugače pa, če sta oba samska in čutiš nekaj do nje potem probaj kam bo peljalo. Nikol neveš kako se bodo stvari obrnile. Zbirat kdo ti bo všeč in kdo ne je pač (bolj kot ne) nemogoče. Mogoče zdele mislš, da nikakor nista za skup pa boš na koncu, ko bosta videl, da si bil neumen, ker nisi šel že prej v akcijo. V najslabšem primeru te skensla (potem se te bo verjetno izogibala pa boš lažje pozabil na njo) ali pa bosta skupaj pa bosta ugotovila, da nista za skupaj pa boš spet lažje pozabil. Tole, kar delaš zdaj je (po mojem) najslabše.


na zgornji text : Hvalaaaaa... a tako praviš zanimivo... Ja tudi jaz upam da me mine kmalu

na spodnji text :

Trenutno nisem še zrel za tako žensko, moj življenje se je popravlo zadnja 4 leta, pred tem pa je bla kr tema in nism še nadoknadu. Mogoče čez kako leto pa res. trenutno nismo za skupaj, drugi svetovi. Vem pa da sm ji fizično OK in ma me rada. Večkrat povedala. Če pa jo blokiram , pa mi piše na vse možne medije dokler jo ne odblokiram in sm obupal s temi blocki. še posebej po tolko let frendovstva, block je že opcija k je čisto mimo
alien technology

CleanPower ::

In zdej bos caku en let da se ti lajf poprav in pol bosta skup? Pozabi.. ona bo ze z drugim

Pa kolk ocitnih znakov ti se rabis ce ti skoz pise?

Zgodovina sprememb…

Gagatronix ::

FormerUser je izjavil:

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.


V veliki vecini res ne morejo biti, ker prehitro pride do seksualne tenzije. Pa ni vazno s cigave strani.

jype ::

Gagatronix je izjavil:

V veliki vecini res ne morejo biti, ker prehitro pride do seksualne tenzije. Pa ni vazno s cigave strani.
Dokler vas bo vzgajal patriarhat in se boste pustili brainwashat, da so ženske itak uporabne izključno kot spolne igrače, boste imeli hude težave.

Ko se sprijazniš s tem, da so ženske ljudje, postane prijateljstvo brez težav veliko lažje.

Cruz ::

Žensko pozabiš tako, da spoznaš drugo. Drugo pozabiš tako, da spoznaš tretjo... S tem, da čustva v celoti redko izginejo.

Tudi jaz sem se zatreskal v kolegico. Čustva so še vedno prisotna, le day-dreaming o zvezi ni. It's doable. Glede na to, da skupaj delata, se ne moreš izogniti/oddaljiti preveč, ker bo postalo nerodno za oba. Glede na to, da nočeš zveze: Zaposli se z nečim.

_Denny_ ::

@OP: Nisem prebral več kot zadnje vrstice prvega posta, ker si predstavljam o čem se gre.

Tu imaš nekaj gradiva:
https://www.reddit.com/r/relationships/...
https://www.reddit.com/r/relationship_a...

Preveri oba linka za zanimive teme vsak dan 7-14 dni zapored in bo vse skupaj minilo...če smo že na računalniškem forumu - čisto isti efekt je z RTX karticami; na začetku je želja, da bi jo imel, potem vidiš koliko ljudi ima probleme s space invaders artefakti in na koncu si srečen, da je nimaš, ker se ti ni treba ukvarjati z garancijo ipd.

Sam sem šel čez to preobrazbo pred skoraj enim desetletjem in ni boljšega biti brez čustev in želj za zveze. Medtem, ko se ostali sekirajo zaradi ljubosumja, varanja, neuslišane ljubezni in ostalega relationshita, je moj trenutni največji problem kako USB kontrolerju na 98SE/DOS mašini preprečiti "krajo" petega IRQ-ja od zvočne kartice :))
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400

Vazelin ::

OP: nimaš ti like 30+ let al kolko?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

jype ::

_Denny_ je izjavil:

ni boljšega biti brez čustev in želj za zveze.
Seveda je: Kvalitetna zveza z odraslo osebo.

shadeX ::

Vazelin je izjavil:

OP: nimaš ti like 30+ let al kolko?


Ja in zapecajo se lahko sam osnovnošolci al kako?

Raptor F16 ::

FormerUser je izjavil:

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.



Zakaj zagovarjaš situacijo, ki je ne razumeš?

OP ima svoje razloge, ki ti jih ni dolžanbrazlagati in edini tukaj ve kako stvari stojijo.

XLapse ::

ok fantje, I got this! Bom se znajdel in pozabil na čustva. Danes vidim da bo šlo nekako naprej ona gor ali dol! Bom si pa čim manj pisal z njo sm se odločil in nasplošno se čim manj ukvarjal z njo.

_Denny_ je izjavil:

@OP: Nisem prebral več kot zadnje vrstice prvega posta, ker si predstavljam o čem se gre.

Tu imaš nekaj gradiva:
https://www.reddit.com/r/relationships/...
https://www.reddit.com/r/relationship_a...

Preveri oba linka za zanimive teme vsak dan 7-14 dni zapored in bo vse skupaj minilo...če smo že na računalniškem forumu - čisto isti efekt je z RTX karticami; na začetku je želja, da bi jo imel, potem vidiš koliko ljudi ima probleme s space invaders artefakti in na koncu si srečen, da je nimaš, ker se ti ni treba ukvarjati z garancijo ipd.

Sam sem šel čez to preobrazbo pred skoraj enim desetletjem in ni boljšega biti brez čustev in želj za zveze. Medtem, ko se ostali sekirajo zaradi ljubosumja, varanja, neuslišane ljubezni in ostalega relationshita, je moj trenutni največji problem kako USB kontrolerju na 98SE/DOS mašini preprečiti "krajo" petega IRQ-ja od zvočne kartice :))

hvala za help
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Raptor F16 ::

Več ženske družbe ti ne bi škodilo.

XLapse ::

Raptor F16 je izjavil:

Več ženske družbe ti ne bi škodilo.

zanimivo ravnokar mi je pisala ena druga kolegica da je sama in naj pridem mimo te dni...


Sam pač bmk nope
alien technology

cekr ::

Namesto da bi bil vesel, da mu ena mižika, se bo raje zaprl vase. No, razen, če ima raje fantke. To pa je druga pesem.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

XLapse ::

cekr je izjavil:

Namesto da bi bil vesel, da mu ena mižika, se bo raje zaprl vase. No, razen, če ima raje fantke. To pa je druga pesem.

dejmo no... nočem take punce pač ni moj tip. Lol umiri se. Ne bo nč iz tega kruha js in ona, sam frendi in čustva so samo odveč in problemi!
alien technology

Raptor F16 ::

XLapse je izjavil:

Raptor F16 je izjavil:

Več ženske družbe ti ne bi škodilo.

zanimivo ravnokar mi je pisala ena druga kolegica da je sama in naj pridem mimo te dni...


Sam pač bmk nope


Ti že veš.

Sam boš moral pri sebi razjasniti določene stvari. Mi ti ne moremo svetovati kaj moraš storiti, ker še sam ne veš kaj bi rad.

A. Smith ::

Občutek zaljubljenosti pa metuljčki pa te zadeve redko trajajo čez leto in pol. Če si v zvezi, moraš imeti do takrat zgrajen odnos, da traja, če nisi in ne misliš biti v zvezi, imaš potem mir.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

kr3ten ::

Waw ... slotechovski geek/nolifer ima probleme z ženskami ...
*DJ Khaled - suffering from succes*

Scorpy84 ::

Vsem puncam trolaj kako je intel boljsi od amd, pa bos takoj na boljsem, tukaj si bil ucinkovit.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Če bi bil ženska jaz sigurno ne bi dejtal nekoga ki ima zelene oblačke pri sms-ih:))


Kaksni so zeleni oblacki v smsih?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

FormerUser ::

Gagatronix je izjavil:

FormerUser je izjavil:

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.


V veliki vecini res ne morejo biti, ker prehitro pride do seksualne tenzije. Pa ni vazno s cigave strani.


Je povedal samooklicani aseksualec, nedvomno iz lastnih izkušenj.

Raptor F16 je izjavil:

FormerUser je izjavil:

In kaj točno naj bi bilo narobe s čustvi naklonjenosti do prijatelja, čeprav gre za osebo nasprotnega spola, da jih človek ne bi želel imeti? Ker ga lahko ta oseba potem prizadene? That's life. Ne bit tak šovinist, pa si mislit, da ženske in moški ne morejo biti prijatelji, pa bo problem rešen.



Zakaj zagovarjaš situacijo, ki je ne razumeš?

OP ima svoje razloge, ki ti jih ni dolžanbrazlagati in edini tukaj ve kako stvari stojijo.


OP še sam ne ve kaj bi rad, zato pa tukaj sprašuje za nasvete in poglede iz različnih zornih kotov, ti k temu nisi prispeval ničesar, zato res ne vem zakaj sedaj meni "težiš".

Zgodovina sprememb…

solatko ::

XLapse - Glede na teme, ki jih odpiraš imaš ogromno problemov sam s seboj. Bistvo je, da sam ne veš, kaj bi sploh rad, zato si poišči strokovno pomoč, da se skoplješ iz teh depresivnih stanj, ki so samo v tvoji glavi.

Če se ti pri prijateljici dogaja to, kar se ti dogaja, potem si asocialen pacient, katerega je strah vsakega malo bolj pristnega odnosa, predvsem pa si ljubosumen nanjo, ker je priljubljena, ti pa bi rad bi njen edini kolega.
Dej fant skuliraj se, magar z obiskom v kakšni za ta namen določeni ustanovi.
Delo krepa človeka

Raptor F16 ::

FormerUser je izjavil:


OP še sam ne ve kaj bi rad, zato pa tukaj sprašuje za nasvete in poglede iz različnih zornih kotov, ti k temu nisi prispeval ničesar, zato res ne vem zakaj sedaj meni "težiš".


Ker mi živec dvigne opletanje z nekim šovinizmom, ki ga ni videti nikjer drugje razen v tvoji glavi.

Če se tip odloči za celibat iz osebnih razlogov ga nimaš pravice obsojati.

FormerUser ::

Raptor F16 je izjavil:



Ker mi živec dvigne opletanje z nekim šovinizmom, ki ga ni videti nikjer drugje razen v tvoji glavi.

Potem vzami Persen ali se odjavi iz foruma. Prepričanje, da je škoda zapravljati čas z žensko od katere ne bo spolne koristi, niti približno ni tako redko kot želiš prikazati tukaj in je seveda simptom šovinizma.

Raptor F16 je izjavil:

Če se tip odloči za celibat iz osebnih razlogov ga nimaš pravice obsojati.

In kje točno sem ga obsojala?
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakoni iz internetnih zmenkov trajnejši od klasičnih (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7416935 (13220) Kamran

Več podobnih tem