» »

Dretje v podjetju

Dretje v podjetju

Temo vidijo: vsi
««
6 / 6
»
»»

poweroff ::

Če je normalen delodajalec, mu boš razložil zakaj so prišli in ne bo problemov. Če ima pa predsodke... je pa tudi dobro veš, da lahko čim prej spakiraš.

Mimogrede, pri meni so tudi bili v službi (bil sem priča), in res ne vidim problema. Za njih je bilo enostavneje, ker se niso rabili voziti izven Ljubljane, meni pa je bilo tudi OK.
sudo poweroff

Furbo ::

zmaugy je izjavil:

Sosedje niso tvoj delodajalec.

Ne vem če si razumel, debilnega delodajalca se je znebil, nov je razumen. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Parkelj ::

poweroff je izjavil:

Če je normalen delodajalec, mu boš razložil zakaj so prišli in ne bo problemov. Če ima pa predsodke... je pa tudi dobro veš, da lahko čim prej spakiraš.

Mimogrede, pri meni so tudi bili v službi (bil sem priča), in res ne vidim problema. Za njih je bilo enostavneje, ker se niso rabili voziti izven Ljubljane, meni pa je bilo tudi OK.

Zivjo, ja ja, razumel je, vendar sem cutil, da bi bilo dobro delodajalcu obrazloziti, za kaj gre in sem se pravilno odlocil - problemov zaradi tega ni nobenih, delamo naprej. :D

zmaugy ::

Furbo je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Sosedje niso tvoj delodajalec.

Ne vem če si razumel, debilnega delodajalca se je znebil, nov je razumen. :)


Jap, svet je digitalen...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

antartide ::

zakaj bi kriminalisti prišli k njemu na novo delo, namesto k njemu domov?

Parkelj ::

antartide je izjavil:

zakaj bi kriminalisti prišli k njemu na novo delo, namesto k njemu domov?


Doma so me iskali (3x baje), takrat nas ni bilo doma in cez dva dni so potem prisli v sluzbo.

otago ::

antartide je izjavil:

zakaj bi kriminalisti prišli k njemu na novo delo, namesto k njemu domov?

Ker cloveka ne najdes doma. V sluzbi pa verjetno bo.

Bi pa lahko pustili vizitko, poslali dopis, poklicali po telefonu itd... Obisk policije na domu, na delovnem mestu ne smatra nihce za dobro zadevo, ljudje v okolici si zacnejo hitro domisljati.

SeMiNeSanja ::

otago je izjavil:

antartide je izjavil:

zakaj bi kriminalisti prišli k njemu na novo delo, namesto k njemu domov?

Ker cloveka ne najdes doma. V sluzbi pa verjetno bo.

Bi pa lahko pustili vizitko, poslali dopis, poklicali po telefonu itd... Obisk policije na domu, na delovnem mestu ne smatra nihce za dobro zadevo, ljudje v okolici si zacnejo hitro domisljati.

Pa kaj ti misliš, da kriminalisti hodijo naokoli v uniformi in se vozijo z marico, da bi imeli sosedje veliko za tuhtat?
No, imaš take in drugačne primere...ko je pri nas hodil 'preiskovalec' zaradi upravnika, ki je precej neobičajno "gospodaril" s sredstvi skupnega sklada, je bil dejansko v uniformi, ampak po moje to zgolj zato, ker je zadevo obdelovala lokalna policijska postaja.
Pričujoče sporočilo je (lahko) oglasno sporočilo
- četudi na prvi pogled ni prepoznavno kot tako.
(Zdaj me pa obtožite prikritega oglaševanja, če morete!)

poweroff ::

antartide je izjavil:

zakaj bi kriminalisti prišli k njemu na novo delo, namesto k njemu domov?

Daj malo pomisli no.

Človek je dopoldan v službi, popoldan gre še v trgovino ali kam... in pride domov pozno zvečer. Ga bodo zvečer iskali doma? Saj kriminalisti večinoma tudi normalno dopoldan delajo v službi, kot ostali zaposleni. Če bi bilo drugače, bi imeli kriminalisti normalen urnik popoldan iz večer, dopoldan pa bi bilo dežurstvo (in bi obravnavali samo nujne primere).

Kot drugo, mogoče nisi vedel, ampak tudi sodišče te lahko povabi na pričanje ali preko domačega naslova, ali pa preko delodajalca. Jaz recimo sem na tak način že dobil vabilo na pričanje na sodišče. Vročitev preko delodajalca se temu reče.
sudo poweroff
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odpoved pogodbe o zaposlitvi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7517976 (8012) val46
»

Delodajalec, služba - problem

Oddelek: Loža
425206 (2581) AnjaNja
»

Odpuščanje v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5812304 (9317) solatko
»

Sporazumna prekinitev pogodbe (dolg delodajalca) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5513279 (11603) Pithlit
»

Se moram nujno držat odpovednega roka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7334724 (32431) AndrejO

Več podobnih tem