» »

Patchanje ethernet kablov

Patchanje ethernet kablov

Parkelj ::

Spostovani!

Nad vhodnimi vrati v stanovanje imam TK omarico, v katero so speljani stanovanjski ethernet kabli. Se mogoce kdo tu ukvarja z patchanjem kablov, ker bi potreboval pomoc?

S spostovanjem,
M.

mat xxl ::

To ni nič posebnega, kaj vas zanima, to zna vsak z zelo malo pojma.

Parkelj ::

mat xxl je izjavil:

To ni nič posebnega, kaj vas zanima, to zna vsak z zelo malo pojma.

Ne gre za to, tezava je v tem, da je TK omarica ze zmontirana pod stropom, router in patch panel sta ze v njej (nista se zavijacena) in sedaj me najprej zanima, ali je mozno spodnji del TK omarice odstraniti (potem, ko bi odstranil router), da bi patch panel "padel" dol, da ga lahko zasukam za 90 stopinj (naslonim na vrata vhodna) in probam patch-at.

Malajlo ::

Če je mogoče odšraufat, boš pa sam najbolj videl. Odpri pa poglej.

MIHAc27 ::

Verjetno kaka slika ne bi škodila, pa lokacija, da ti ne bo ravno mojster iz Maribora v Koper prišel 'odšraufat' 2 vijaka.

Teško patchat ni, je pa fino da se ve, kaj se dela pa da se ima ustrezno orodje. Pa kolikor razumem, ti to že imaš urejeno... samo patch panel je treba spravit v omaro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MIHAc27 ()

mat xxl ::

Ja vedno isti problemi ..... premala omara ......... , ko so meni v firmi delali sem hotel malo, ko tamali hladilnik, so mi prtrogali ta veliko ogromno... še danes 15 let po tem sem jim hvaležen, ker je sedaj ravno prav velika ..........

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Domače omrežje

Oddelek: Omrežja in internet
403737 (2783) dj_uro
»

Internet po hiši (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6814151 (8941) XS!D3
»

Domače omrežje - precej veliko

Oddelek: Omrežja in internet
489129 (7428) SeMiNeSanja
»

Nakup LAN kablov kat. 5 ali 6 ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6615849 (14266) Invictus
»

podometna telekomunikacijska omara

Oddelek: Omrežja in internet
82666 (2574) ali3n

Več podobnih tem