» »

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo

Letgo zapira Slovensko spletno stran in aplikacijo

1
2
3

The Player ::

sem si tudi sam izdelal letgo profil, ampak ga uporabljam zgolj preko PCja.

Pa me zanima koliko oglasov lahko objaviš zaporedoma? Sem že objavil en oglas, ki je na čakanju, sedaj pa želim še enega objaviti, pa mi vedno javi napako.

Je to normalno al ne?

Jenga ::

Sam kar precej uporabljam, pa se mi to še ni naredilo...

Saul Goodman ::

mal mi grejo na živce babe, ki so se odločile platformo zlorabljat za prodajo svojih novih izdelkov. po domače se grejo spletno trgovino. izdelke (ponavadi cunje) prodajajo nove, v več velikostih, barvah, ipd. je to sploh dovoljeno na letgo? me zanima, če so šli inšpektorji kaj v akcijo.

ne bi težil drugim, ampak ko v ljubljani pogledaš zadnje oglase ne glede na kategorijo, se moraš najprej prebit čez nekaj strani cunj ene in iste trgovin'ce.

thetech ::

Saul Goodman je izjavil:

mal mi grejo na živce babe, ki so se odločile platformo zlorabljat za prodajo svojih novih izdelkov. po domače se grejo spletno trgovino. izdelke (ponavadi cunje) prodajajo nove, v več velikostih, barvah, ipd. je to sploh dovoljeno na letgo? me zanima, če so šli inšpektorji kaj v akcijo.


Zakaj naj bi bil to problem letgo-ja? To vsekakor ni njihova težava..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thetech ()

Aquafriend ::

Ja, vsi "pametni" uporabljajo adblock. Zato boste zdaj placali. Ker bolha in podobne pac morjo od necesa zivet. Lepo, da ste tako neprivoscljivi. Jaz nikoli nimam adblock. Rajs potrpim par sekund ob reklamah in simbolicno podprem stran, ki jo obiscem.

Zgodovina sprememb…

Saul Goodman ::

for fucks sake aquafriend, dej se že ugasn. ni govora o nobenih reklamah. govora je o nekaj posameznikih, ki zlorabljajo platformo za opravljanje pridobitne dejavnosti. legalno je to le njihov problem, če pride inšektor in vpraša kje je račun za to blago, ki ga prodajajo. za letgo je problem, ker si ne želi takih zlorab, ker se s tem slabša uporabniška izkušnja. ravno pri teh uporabnikih bodo v prihodnje verjetno morali razmisliti o "plačevanju" za njihovo spemanje oglasov. pač, platforma je namenjena prodajanju rabljenih (al pa novih) izdelkov fizičnih oseb, ne pa za zlorabo v obliki dodatnega prodajnega kanala pravnih oseb.

Zgodovina sprememb…

Aquafriend ::

ja sej vem, sem vam samo omenil glede opazke za adblock, ki se ga omenja v stevilnih temah. Pa pritozevanje, zakaj bodo oglasne strani scasoma postale placljive. Cist prav. Ce ne zelis placat pa glej oglase. Preprosto.

Lonsarg ::

Osnova dobrega oglasnika so kategorije in dober search. Letgo ni imel nič od tega.

Er333 ::

https://www.letgo.si/

Kaj je zdaj, zadeva še kar lavfa. so se premislili?

shadeX ::

Zna bit, da je bil to en izmed njihovih marketinških trikov, da povečajo govorice in s tem obisk njihovih storitev. Ugibam seveda.

Stari maček ::

Očitno pretkan marketing, ja. Bilo bi zelo čudno, da bi po tako velikem vlaganju v produkt enostavno prenehali.

T-Mac ::

Danes pa je vrjetno dokocno zaprl vrata. V aplikaciji ko jo odpres ti javlja da jo moras posodobiti in ko kliknes je ne mores ker ni na voljo...

neverlucky ::

Sem nalozil ravnokar na telefon iz google play in dela normalno. Poskusi tako, ce ne gre drugace.

Skylord ::

T-Mac je izjavil:

Danes pa je vrjetno dokocno zaprl vrata. V aplikaciji ko jo odpres ti javlja da jo moras posodobiti in ko kliknes je ne mores ker ni na voljo...

Dela normalno. Preko računalnika in tudi mobilna.

Thomy ::

Na iOS zahteva update, updata pa ni.

shadeX ::

Mora it skoz review, počakaj.

T-Mac ::

Ja tako, iOS zahteva update, pa ga ni? Updata za LetGo na iOS ni ze nekaj casa

shadeX ::

Lol.. app je umaknjena iz Slovenije. Tista prva pod "let go" ni prava Let go aplikacija. Pravi publisher je Ambatana Holdings B.V in ne OLX. Pravi letgo, je v državah, v katerih je še na voljo včeraj dobil nov update.

Očitno je zadeve res konec.

hojnikb ::

hmm, zakaj potem se dela na webu in android?
#brezpodpisa

shadeX ::

Težko rečem, vsekakor pa je Ambatana Holdings umaknil letgo na našem trgu na iOS-u (v več državah vključno s Češko, Hrvaško, Mexico, Argentina,..). Podobno se lahko predvidevam, da pričakuje na Androidu in webu. Samo vprašanje časa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Daliborg ::

Jaz dostopam do letgo samo preko brskalnika (tudi na telefonu) in ne preko aplikacije.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

bbbbbb2015 ::

Furbo je izjavil:

Pa v SLO se vsak raje na rit ugrizne, kot pa plača par centov za objavo oglasa.


Kaj pa, če bi bili oglasi zastonj, spletna stran pa naj drk* Google oglase, jaz jih pa fino dam na Ad-blokerja?

shadeX ::

Sej to je za slovence normalno. Bolha je pač ubrala drugačen poslovni model, ker nam oglasi pač ne pašejo. Jim dam prav, pa upam da bojo še dolgo na trgu, čeprav so storitve bolj kot ne boge.

Dimnik ::

shadeX je izjavil:

Lol.. app je umaknjena iz Slovenije. Tista prva pod "let go" ni prava Let go aplikacija. Pravi publisher je Ambatana Holdings B.V in ne OLX. Pravi letgo, je v državah, v katerih je še na voljo včeraj dobil nov update.

Očitno je zadeve res konec.


Tej tvoji kristalni krogli ni za verjet...enkrat si že pisal razloge za ukinitev letgo in si se zaje.al, tako da...

Na androidu najde v trgovini samo en letgo in to delujočega...daj ti svojo kristalno kroglo na servis

s1ck ::

Slovenija ima loceno aplikacijo (mislim da od cehov?) za android in ios, zato ti je ne najde druge, napisi v google pa bos nasel obe verziji ...



shadeX ::

Slovenija ima loceno aplikacijo


Edino če je to the case in imajo države v katerih je "pravi" letgo umaknjen svojo app in publishano prek drugega developerja. V vsakem primeru drži kot pribito, da letgo, ki ga uporablja večina držav ni tisti kot je/bil v Sloveniji (na iOS).

Saul Goodman ::

na iosu je tako, da app zahteva update, ampak ga store nima. tako da je zadnje 2 dni aplikacija neuporabna. na spletu dela normalno. www.letgo.si.

Raptor F16 ::

Osebno ne bom pogrešal :/

Sem prodajal par malo rabljenih stvari po simbolični ceni, meddrugim tudi airsoft hlače. Pa... dobiš sporočila polpismenih socialnih retardov, ki ne vedo, kako bi stavek začeli, kaj šele, da bi znali povedat, kaj želijo. Aplikacijo sem pobrisal, account sem imel itak na random mailu za spammy zadeve... tko da. Na koncu sem med lokalnimi znanci te stvari nekako raztalal in kar solidno iztržil. Na primer za prej omenjene camo hlače sem postavil ceno 15 EUR, dobil sem pa plato pive direkt z Mađarske :P.

buttcrack ::

borsodija za slabih 10€?

Raptor F16 ::

buttcrack je izjavil:

borsodija za slabih 10€?


Kozel temni.

buttcrack ::

K >>> B :)

Raptor F16 ::

buttcrack je izjavil:

K >>> B :)


Sj ne, da je bil plato tam glih tko ene 15 EUR, k so na veliko vzel :)) ampak kaz se nisem pritoževal, ker so vso pot opravili namesto mene. Stisnil sem še 30 za 2 ekstra platoja da sem imel par piknikov za založit.

sgdjkdlsugi4 ::

Raptor F16 je izjavil:

Osebno ne bom pogrešal :/

Sem prodajal par malo rabljenih stvari po simbolični ceni, meddrugim tudi airsoft hlače. Pa... dobiš sporočila polpismenih socialnih retardov, ki ne vedo, kako bi stavek začeli, kaj šele, da bi znali povedat, kaj želijo. Aplikacijo sem pobrisal, account sem imel itak na random mailu za spammy zadeve... tko da. Na koncu sem med lokalnimi znanci te stvari nekako raztalal in kar solidno iztržil. Na primer za prej omenjene camo hlače sem postavil ceno 15 EUR, dobil sem pa plato pive direkt z Mađarske :P.

To je zaradi tega ker je "friction" za začetek uporabe na minimumu, vsak hepan se lahko registrira prek Facebook računa in začne z uporabo.

Sem kupoval specifični telefon, pa niso pacienti z Bolhe nič proti polpismenim idiotom na Letgo.

Leprechaun ::

Konec meseca naj bi zaprli vrata. Sem dobil sporočilo ravno ko sem na PC želel oddati oglas.
*************************************************************

mat xxl ::

A sedaj dokončno, ker na IOS itak ne dela več, mi je uspelo na internetu nekako vzpostaviti.

pingo76 ::

Ravnokar obupal nad platformo. Toliko četrtpismenih zakajencev pa še ne. 1 na 10 je ne-tratilec časa z osnovno oliko in sposobnostjo komuniciranja. Pol je še tu random "Nigeria" scammer ala: Jaz kupi to zdaj ti poslati v Tunguzijo če si resen. plačati bank transfer... ti danes poslati nujno.
Komedija skratka.
Upam, da se najde nekdo, ki ponuja podobno storitev z IQ testom pri registraciji.

mat xxl ::

Jaz pa nisem imel nekih slabih izkušenj, ne vem pingo76 kako tebe "kontaktirati človek iz Nigerija, če lahko kontaktirati tebe le slovenija " :) . ;)

hojnikb ::

mah, da facebook marketplace malo poštimajo, nerabmo nobenga drugega oglasnika več.
#brezpodpisa

FTad ::

hojnikb je izjavil:

mah, da facebook marketplace malo poštimajo, nerabmo nobenga drugega oglasnika več.


naj dajo moznost sortiranja po ceni npr, kaksno boljse filtriranje na splosno bi bilo na fb-ju potrebno.

mat xxl ::

Ma na FB ju je res bolj tak tak za enkrat....

Daliborg ::

Še vedno dela letgo?
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

nsa_ag3nt ::

https://www.letgo.si/
Nag na prvi strani:
Žal letgo ne sprejema več novih oglasov in v državi Slovenija po tem mesecu ne bo več na voljo.
https://gizmodo.com/c/goodbye-big-five

ziga321 ::

thetech je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

mal mi grejo na živce babe, ki so se odločile platformo zlorabljat za prodajo svojih novih izdelkov. po domače se grejo spletno trgovino. izdelke (ponavadi cunje) prodajajo nove, v več velikostih, barvah, ipd. je to sploh dovoljeno na letgo? me zanima, če so šli inšpektorji kaj v akcijo.


Zakaj naj bi bil to problem letgo-ja? To vsekakor ni njihova težava..


Ce ne drugega se mi to zdi dobra lastnost letgoa. Namrec zaradi svoje preproste uporabe(poslikas posljes in to je to), lohka se 'znebis' dosti robe in vmes se zasluzis, ki bi se drugace znadjla v smeteh.

Ce se pa kdo gre (Neobdavceno!) spletno trgovino pa tudi sam ne vidim zakaj bi bil to problem letgoa. Sry ampak spletni program je eno, folk ki pa uporablja pa drugo:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ziga321 ()

IL_DIAVOLO ::

Naložim na prikolico in peljem na odpad. Hitro in učinkovito.

fero ::

na www.ishopic.com se gradi nekaj podobnega s tem, da boš lahko tudi kupoval in pošiljal preko pošte.

GrX ::

fero je izjavil:

na www.****.com se gradi nekaj podobnega s tem, da boš lahko tudi kupoval in pošiljal preko pošte.

SPAM? Mimorde, stran je obupna!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

mikrctmk ::

A kdo ve kako bi prišel do chatov ki jih imam na letgo aplkaciji?

DeeCoy ::

mikrctmk je izjavil:

A kdo ve kako bi prišel do chatov ki jih imam na letgo aplkaciji?

Ne moreš.

mikrctmk ::

DeeCoy je izjavil:

mikrctmk je izjavil:

A kdo ve kako bi prišel do chatov ki jih imam na letgo aplkaciji?

Ne moreš.


aveš da mi je ratal, nek bug k sm skaku iz play store v letgo pa umes prtisnu na chat haha

Saul Goodman ::

ziga321 je izjavil:

thetech je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

mal mi grejo na živce babe, ki so se odločile platformo zlorabljat za prodajo svojih novih izdelkov. po domače se grejo spletno trgovino. izdelke (ponavadi cunje) prodajajo nove, v več velikostih, barvah, ipd. je to sploh dovoljeno na letgo? me zanima, če so šli inšpektorji kaj v akcijo.


Zakaj naj bi bil to problem letgo-ja? To vsekakor ni njihova težava..


Ce ne drugega se mi to zdi dobra lastnost letgoa. Namrec zaradi svoje preproste uporabe(poslikas posljes in to je to), lohka se 'znebis' dosti robe in vmes se zasluzis, ki bi se drugace znadjla v smeteh.

Ce se pa kdo gre (Neobdavceno!) spletno trgovino pa tudi sam ne vidim zakaj bi bil to problem letgoa. Sry ampak spletni program je eno, folk ki pa uporablja pa drugo:)


what? da boš lažje razumel: neobdavcena prodaja -> par bab je zlorabl platformo za svoje e-štacune -> same oblekce prvih 10 strani na letgo -> ostali uporabniki nezadovoljni -> problem letgo. ni pa letgo odgovoren za njih, inšpektorja sem imel v mislih za prodajalce. isto je pri bolhi. če zlorabljaš platformo, te pospravijo sami, ker jim je v interesu, da jim prej ne plačaš vsaj večerje. zato nekateri oglasi tam niso več đabe.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je Bolha poginila med operacijo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8016502 (6264) FTad
»

letgo vs bolha oglasniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18534562 (14141) shadeX
»

Kaj pravite, se splača narediti spletni oglasnik? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6910027 (6385) 2dark
»

LetGo aplikacija

Oddelek: Loža
217259 (2014) lukamagic
»

Kako prepoznati kopijo iphona?

Oddelek: Mobilne tehnologije
273235 (2132) tim13

Več podobnih tem