» »

The Umbrella Academy (TV series)

The Umbrella Academy (TV series)

BigWhale ::

Serija je izsla slab mesec nazaj na Netflixu. Narejena po stripovski predlogi, gre za disfunkcionalno druzino super junakov, vsak ima svojo posebno moc in skupaj se borijo proti kriminalu. No, vsaj naj bi se. Serija se zacne s smrtjo njihovega oceta in sedaj ze odrasle junake pripelje znova na kup.

Serija je polna razlicnih likov in interakcija med njimi je za crknit smesna in velikokrat frustrirajoca. Vizualno je stvar narejena fantasticno in kinematografija je blazno dobra. Vse skupaj se dogaja na polno razlicnih lokacijah in scena je dostikrat ful zanimiva in lepo opremljena.

Tudi igra ni slaba in igralci so dovolj prepricljivi, vsak za svojo vlogo. Malo me je razocaralo podajanje zgodbe, ker se na trenutke nekatere stvari vlecejo, na sreco ne vedno. Precej je flashbackov, ki se vecinoma lepo vklopijo in niso dolgocasni.

Kar prijetno presenecenje.

matobeli ::

Sem pogledal dva dela pa pol, pa je spet ena drama o medsebojnih odnosih in kup jokanja, a rata kasneje kaj bolje?

BigWhale ::

Ne, najbrz serija ni zate. :> Ves cas se ukvarjajo z odnosi med liki v seriji.

matobeli ::

Eh, škoda, sama zgodba in karakterji so bli kar fajn zamišljeni.

Gre na rainy days seznam :)

Kayzon ::

Zelo slabo posneto,posebej ce si bral strip pred tem.

VaeVictis ::

IMHO je edina dobra stran te serije Robert Sheehan kot Klaus Hargreeves, ki igra podoben lik kakor je bil odlični Nathan iz Misfits.

Izi ::

Ena boljših serij v zadnjem času.
Zaradi odličnih ocen in velike gledanosti so par dni nazaj že potrdili tudi 2. sezono, na katero pa bo treba najverjetneje čakati do leta 2021. Pravijo, da izdelava ene sezone traja 18 mesecev, trenutno pa so komaj začeli iskati snemalne lokacije za drugo sezono.
Serija gre po stripih in prva sezona je prišla komaj nekje do dobre tretjine. Zgodbe torej še ne bo zmanjkalo.

Ta serija ni za mularijo. Čeprav je na prvi pogled morda videti "mladinsko" je vse skupaj namenjeno izključno odrasli publiki. Akcije je bolj malo, imamo kar 7 zelo različnih glavnih likov ki so vsak posebej predstavljeni zelo podrobno. Celotna zgodba pa temelji na medsebojnih odnosih teh sedmih "junakov".

Ni še znano kaj bo v drugi sezoni s starimi igralci saj so se na koncu vsi "pomladili" :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

GRT ::

Izi je izjavil:


Ni še znano kaj bo v drugi sezoni s starimi igralci saj so se na koncu vsi "pomladili" :D

SPOILER-SPAM!

oo7 ::

Sem pogledal vredu Tv serija čeprav malo počasna. Nojboljša dva lika v seriji sta mi No5 in Hazel.

BigWhale ::

Kayzon je izjavil:

Zelo slabo posneto,posebej ce si bral strip pred tem.


Posneto slabo? V kaksnem smislu? Kamera je bila v tej seriji vec kot odlicna. Tudi scenografija.

gazer ::

Mene je serija presenetila in mi je bila kar zelo vsec, res pa, da nisem prebral comicov.

Izi ::

Začela se je 2. sezona.

Dobili smo 10 delov (vse naenkrat)

Omenjajo tudi že 3. sezono, ki naj bi jo uradno napovedali v kratkem.

yoco ::

Meni sta obe sezoni dobri! Čakam na 3. sezono!

drvo ::

Druga sezona je boljša od prve. Tudi prva je bila dobra.

otago ::

Sem pogledal v šusu. Kvalitete prve in druge sezone je nekje tam. Priporočam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prison Break - nadaljevanka (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Sedem umetnosti
30645463 (1987) oo7
»

The Shannara Chronicles - TV serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8815344 (8756) oo7
»

Jericho?

Oddelek: Sedem umetnosti
404747 (2458) Izi

Več podobnih tem