» »

I love Slovenia

I love Slovenia

«
1
2 3

XLapse ::

Tukaj se zbiramo ljudje katerim je Slovenija in Slovenci/ke najboljša država na svetu in ne bomo nikoli zbežali v tujino.

Jaz obožujem Slovenijo
alien technology
  • zaklenil: ahac ()

MadMen ::

Šitarijo, a maš spet probleme?

XLapse ::

nah sm ql stabilen. Samo sm dobre volje in resno obožujem kjer živim
alien technology

Meizu ::

Meni gre pa vse po spisku na k. Sistem za en drek. Funkcionira za tehnicno stroko, ostalo je jalovo kot piskav oreh.

XLapse ::

pač ja no tud res da mam čisto nek x lajf proti večini... ma treba tud kej pohvalit tu pa tam
alien technology

Meizu ::

Jaz bom obozeval slovenijo, ko bodo ljudje nehali bit ovce in dejansko kaj sprotestirali ko bo treba. Dokler pa bomo vsi napaljeni zato, ker lincamo Kobala, nas pa boli k kdo je dejansko SKB oropal, ali pa npr. da so tajkuni na delu. Ne, te je treba se vsaj enkrat celo volit na drzavno funkcijo, da bo ja mera polna.

Pac, narod skregan z logiko.

Konlov ::

Alenka je rekla, da topografe v kombije zato ne bo podprla, ker bodo naši prevozniki nekonkurenčni. Debata pa je bila na temo, da šoferji furajo 84 ur tedensko.
In svet gre naprej. Alenka ima še danes funkcijo, šoferji še vedno furajo cele dneve, konkurenčnost pa pada.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Konlov ()

XLapse ::

tujina suxx to je dejstvo. slovenija 3ja najbolj varna država v Evropi. Kdaj ste tle slišali za mass murder al teroristični napad?

edini na balkanu brez resnih posledic vojne, to je pa tud nek privilegij
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Meizu ::

XLapse je izjavil:

tujina suxx to je dejstvo. slovenija 3ja najbolj varna država v Evropi. Kdaj ste tle slišali za mass murder al teroristični napad?

edini na balkanu brez resnih posledic vojne, to je pa tud nek privilegij


Saj ni kriminalna aktivnost v drzavi edini kriterij za dobropocutje v drzavi.

V taisti sloveniji smo moski ocitno na 28. mestu v svetovnem rangu drzav s stopnjo samomorilnosti na stevilo prebivalcev.

jype ::

XLapse je izjavil:

Tukaj se zbiramo ljudje katerim je Slovenija in Slovenci/ke najboljša država na svetu in ne bomo nikoli zbežali v tujino.
Do tujine je že skoraj 200km, kmalu bo še dlje.

XLapse je izjavil:

Jaz obožujem Slovenijo
Hja, švoh definitivno ni, v pred-SDS časih, ko nismo dobrodošlice izrekali na podlagi albeda, je bla pa še lepša:



XLapse je izjavil:

Kdaj ste tle slišali za mass murder al teroristični napad?
Teharje camp @ Wikipedia

Bombni napad v Velikovcu @ Wikipedia

Ima toga še pa još.

Konlov je izjavil:

topografe v kombije
Najprej nism zastopu, zdej se mi pa smešn zdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mulc007 ::

Še pop iz tistih časov

XLapse ::

jype je izjavil:

TROLL POST BY TROLL


To si naštel v celi zgodovini. V tujini maš teroristični napad, mass murder al pa kr tko murder na ulici vsak dan.
alien technology

jype ::

XLapse je izjavil:

To si naštel v celi zgodovini.
Hm? Množičnih grobišč je toliko, da nismo še vseh našli, eni od tardečih naših, drugi od tačrnih naših. Serijske morilce vsekakor imamo: Mednarodno priznani Trobec, malo znani Plut, množični morilec je Durn, ki je sicer zgolj rojen v Sloveniji, verjetno je premajhna, da bi se masovni poboji po drugi svetovni vojni sploh še splačali - to še na lestvico ne prideš.

XLapse ::

ti sploh primerjaš s tujino al nimaš dovolj pameti da slediš moji točki ? Človek... vse to kar si naštel imaš v tujini pomnoženo x 10000000000000000000000000000000 EVERY DAY.
alien technology

Konlov ::

jejpe ni smešn: klake

Meizu ::

XLapse je izjavil:

ti sploh primerjaš s tujino al nimaš dovolj pameti da slediš moji točki ? Človek... vse to kar si naštel imaš v tujini pomnoženo x 10000000000000000000000000000000 EVERY DAY.


Ti si malo deluzioniran, hm? :)

jype ::

Konlov je izjavil:

jejpe ni smešn: klake
Smešn je, da si napisu topograf.

Meizu je izjavil:

Ti si malo deluzioniran, hm? :)
Pomoje gleda TV.

XLapse ::

berem daily mail in vsak dan velike frke.. par dni nazaj ubili enga v londonu na ulici, mistaken identity. Ja to je v LJ everyday
alien technology

Konlov ::

jype je izjavil:

Konlov je izjavil:

jejpe ni smešn: klake
Smešn je, da si napisu topograf.

Meizu je izjavil:

Ti si malo deluzioniran, hm? :)
Pomoje gleda TV.

Namenoma pa ne

jype ::

XLapse je izjavil:

berem daily mail
No, vidiš, v tem je problem.

XLapse je izjavil:

par dni nazaj ubili enga v londonu na ulici, mistaken identity. Ja to je v LJ everyday
London ni najbolj varno mesto, ker so v UK na oblasti konzervativci, ki so njihovo policijo spravili na 20% sredstev in 15% zaposlenih, da država lahko prihrani denar, ki bi ga miljarderji sicer morali plačati v obliki davkov.

Ljubljana je 50x manjša od Londona, tako da resnično ni primerljiva z njim.

XLapse ::

ravno v temu je čar Slovenije.. 2 miljona ljudi... nič se ne dogaja... kaj pa praviš na to da smo 3ji najbolj varni ? To se ti zdi bv ?

Drgač koda je samo to .. Maš še miljon drugih stvari ... Jaz mam tudi zdravstvo za pohvalit. Oni so mi ful pomagali, pa tudi enkrat fizično sem padel in si razlil jetra in so me rešli brez posledic, lahko bi pa umru.

Ko sem iskal službe, sem dobil vsako, čeprav izobrazba klošar. Se je najdlo tudi zame če si hotel delat. študentsko delo sem vlekel 170.000 sit na IT firmi.

Folk zna bit res cool, mogoče ne tako odprti kot v tujini ampak vseeno.

Je pa res da v tujini je več interesantnega folka, tukaj so nekako vsi all the same meni malo preveč.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

Meizu ::

XLapse je izjavil:

berem daily mail in vsak dan velike frke.. par dni nazaj ubili enga v londonu na ulici, mistaken identity. Ja to je v LJ everyday


To je nekaj takega kot da primerjas majhno mestece s 1000 prebivalci z ljubljano. Jezes na, pa saj v LJ se zmikavstvo ter goljufija dogaja vsak dan!!

Also, IMO je tezko delat psihicne vzorce pri tako velikih razlikah v populaciji.
Naceloma ni garancije, da se bo 80 miljonska nacija obnasala podobno kot 2 miljonska. Prevec faktorjev, ki lahko vplivajo na to, da se nekdo odloci posegat po kriminalnih dejanjih.

XLapse ::

kje piše da morem primerjat? saj v sloveniji nikoli ne bo take populacije, razen da je čudež. Kot sem gor napisal je tudi to ravno čar Slovenije, samo 2 miljona ljudi, nobene uber metropole krminalne itd. Narava. To je to
alien technology

Meizu ::

XLapse je izjavil:

ravno v temu je čar Slovenije.. 2 miljona ljudi... nič se ne dogaja... kaj pa praviš na to da smo 3ji najbolj varni ? To se ti zdi bv ?

Drgač koda je samo to .. Maš še miljon drugih stvari ... Jaz mam tudi zdravstvo za pohvalit. Oni so mi ful pomagali, pa tudi enkrat fizično sem padel in si razlil jetra in so me rešli brez posledic, lahko bi pa umru.

Ko sem iskal službe, sem dobil vsako, čeprav izobrazba klošar. Se je najdlo tudi zame če si hotel delat. študentsko delo sem vlekel 170.000 sit na IT firmi.

Folk zna bit res cool, mogoče ne tako odprti kot v tujini ampak vseeno.

Je pa res da v tujini je več interesantnega folka, tukaj so nekako vsi all the same meni malo preveč.


Ja, na IT firmi. Stopnja brezposelnosti pri nas glede na placilni razred oz. stopnjo izobrazbe MOCNO varira.

XLapse ::

jaz sem v dobri regiji, tko da težko primerjam z drugimi lajf, vem da je težko drugje. Mogoče je obala malo bolje naravnana glede vsega, vsekakor še vedno , sem bil po sloveniji službeno , po celi Sloveniji in je povsod lepa.

Je res finančno težavno , tudi sam ni da sem bogataš , ampak se da. Tudi moj nono v starih časih je naredil ful ful ful, tolko da ne moreš verjet. V teh časih pa je še stokrat lažje.
alien technology

koyotee ::

XLapse je izjavil:

kje piše da morem primerjat? saj v sloveniji nikoli ne bo take populacije, razen da je čudež. Kot sem gor napisal je tudi to ravno čar Slovenije, samo 2 miljona ljudi, nobene uber metropole krminalne itd. Narava. To je to


A to si mislil na brezmadežno spočetje?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

XLapse ::

koyotee je izjavil:

XLapse je izjavil:

kje piše da morem primerjat? saj v sloveniji nikoli ne bo take populacije, razen da je čudež. Kot sem gor napisal je tudi to ravno čar Slovenije, samo 2 miljona ljudi, nobene uber metropole krminalne itd. Narava. To je to


A to si mislil na brezmadežno spočetje?

ne, to sem mislil na sorodnike Koyotee (nezemljani) iz Islandije. k pridejo z avtom v najem za eno minimalno plačo v slo. cene
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

koyotee ::

XLapse je izjavil:

koyotee je izjavil:

XLapse je izjavil:

kje piše da morem primerjat? saj v sloveniji nikoli ne bo take populacije, razen da je čudež. Kot sem gor napisal je tudi to ravno čar Slovenije, samo 2 miljona ljudi, nobene uber metropole krminalne itd. Narava. To je to


A to si mislil na brezmadežno spočetje?

ne, to sem mislil na sorodnike Koyotee (nezemljani) iz Islandije.


Ne greš v Islandijo ampak na Islandijo. Glede na to kako lepo ti je v Sloveniji, tam itak nikoli ne boš. Lahko pa da boš cruzal naokoli v Jaguarju X-type za 3000€.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ganon ::

Pogosto berem intervjuje s tujci, ki živijo pri nas in večina pravi, da se ne zavedamo, kaj imamo.

jype ::

XLapse je izjavil:

kaj pa praviš na to da smo 3ji najbolj varni ? To se ti zdi bv ?
Ne, to se mi ne zdi bližnji vzhod, zakaj vprašaš?

Ganon je izjavil:

Pogosto berem intervjuje s tujci, ki živijo pri nas in večina pravi, da se ne zavedamo, kaj imamo.
Kvaliteta življenja je vsekakor na zavidljivem nivoju.

mlamat ::

Eden zgoraj je že ugotovil da je čisto odvisno kje živiš. Jaz sem bil doma 100km od Ljubljane in 100km od Graza, pa sem raje šel na sever, ker v svoji okolici nisem dobil niti najbolj neumne službe za 600€, pa sem bil malo pred diplomo tehnične fakultete.

Mislim da ni samo pri nas tako, ampak sta se Brexit in Trump zgodila zaradi podobnih razlogov.

XLapse ::

Ganon je izjavil:

Pogosto berem intervjuje s tujci, ki živijo pri nas in večina pravi, da se ne zavedamo, kaj imamo.

sem ravno isto videl na pop TV kako je Američan razlagal kar ti praviš, živi tukaj si najdel Slovenko.
alien technology

Konlov ::

Mavec je rekla, da smo bolj leni in da naše punce "dol" po gene hodijo...

jype ::

Konlov je izjavil:

Mavec je rekla, da smo bolj leni in da naše punce "dol" po gene hodijo...
Nekateri ste, ja. Nimamo vsi s tem težav.

showsover ::

nikakor ne tako hudo varni, po statistiki; glede ubojev in samomorov...

XLapse ::

samomor je problem povsod.. kaj naj pol rečejo japonci k so ful bolj bogati od nas pa samomor party večji kot naš

z anti depresivi se da rešit tudi depresijo
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

showsover ::

slovenija je v vrhu po samomorih... največ jih je, izgleda, sicer na grenlandiji, sledijo pa menda litva, gvajana, kazahstan, južna koreja, belarusija, kitaska, sLOVEnia, japonska...

koyotee ::

XLapse je izjavil:

samomor je problem povsod.. kaj naj pol rečejo japonci k so ful bolj bogati od nas pa samomor party večji kot naš

z anti depresivi se da rešit tudi depresijo


Sodeč po tebi ni videti, da bi kakšna zdravila pomagala.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

XLapse ::

če se eni tako dramatično odločijo to še ne pomeni da je vse tako slabo da se fentaš .. je bolj razlaga pač da je dosti bolezni depresija tukaj, kot je nekje več raka al kaj drugega.


Js mislim da samomor izvira iz bolezenskega stanja depresije.

@koyotee nimam anti depresivov ... mogoče nisem najbolj uravnovešen uporabnik tukaj, vsekakor pa sem stokrat boljše kot sem bil v akutni psihozi in sm si uničil pol lajfa s tem , vseeno znam cenit kar mam, čeprav sfukan , oziroma drugačen lajf zarad bolezni.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

showsover ::

XLapse je izjavil:

Js mislim da samomor izvira iz bolezenskega stanja depresije.

malo te provociram, ker si pač rekel, kar si, da je slovenija super fajn (saj tudi je, samo ne si pa utvar delat)... osebno vidim pogostost samomorov praktično bolj kot odsotnost zdravljenja bolezni... ampak tile samomori v sloveniji menda celo preobrnejo statistiko namernih smrti tudi v ameriki glede ubojev... ne me za jezik tipkovnico držati, najboljše bi bilo, da sam preveriš in z viri zavrneš ali potrdiš...

XLapse ::

ma sej v bistvu je ta samomor paradox/problem ena komplicirana zadeva ki vsekakor zbije na prvi pogled. V resnici ni tako izraženo v družbi to stanje ... Nikjer ni lahko življenje, človek je pač narejen za razne prepreke in težave v življenju in potem čuti reward, ko ta mehanizem neha delat (depresija) potem ne moreš več niti rutinske stvari podnevi delat.

Jaz sm jih nekaj časa jemal in so res fajn zadeva, potem mi jih je ukinla in načeloma jih ne rabim sm pa kdaj žalosten ampak zaradi svoje bolezni/smrt očeta itd. in težav k sm nakopal ne zaradi slovenije, k mi je samo pomagala.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

showsover ::

jaz osebno sem, kot je videti, precej bolj plitkih čustev...
izguba najbližjih je sicer zelo tragična reč, pa mogoče kakšna izguba službe in to...
nasploh čustveno pa nisem preveč investiran v okolico...

XLapse ::

iskreno povedano eno največjih trpljenj je en faking film kjer sm js gor , k ga ne morem dobit k sm gledal ko sm živel na Dunaju.. ja tak fail je moj lajf.. Sicer ga baje poleti dobim.


Js bi si ful želel bit plitkih čustev, sem pa totalen emotional wreck dosti časa. In ravno anti depresivi te naredijo flegmatika in brezčustvenega. Zato razmišljam da bi jih trajno jemal ampak pač imajo stranske tko da če ni nuja nope
alien technology

showsover ::

stari, poišči si cilje in malo pritiska, potem se vse skupaj zloži samo od sebe...
sicer pa menda lahko pritisk rezultira v vsaj dveh stanjih: diamantih ali pa vsaj bolj kompaktnem shitu...

XLapse ::

imam cilje in jih redno dosegam, presežem jih, brez teh dosežkov nevem če bi sploh zdržal tok dolgo hehe... Saj sem večinoma časa zelo dobre volje.. Bolezen te pa zjebe malo, čeprav se ti mogoče ne vidi na pogled, si včasih žalosten brez razloga.
alien technology

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XLapse ()

The Player ::

showsover je izjavil:

slovenija je v vrhu po samomorih... največ jih je, izgleda, sicer na grenlandiji, sledijo pa menda litva, gvajana, kazahstan, južna koreja, belarusija, kitaska, sLOVEnia, japonska...


Bi se navedel kak vir za tole trditev, da pridemo vselej enkrat do dna glede statistike samomorilnosti?

Do sedaj sem slišal že za 100 in 1 statistiko in v večini se vsi norca delajo s tem, da je Slovenija vodilna, nihče pa ne pokaže trdnih podatkov.

Samomor je problematika po celem svetu, ne vem zakaj se skos omenja le Slovenijo in se nekateri s tem celo hvalijo ali norca delajo, da pa je stvar še hujša pa ljudje namesto, da bi pomagali ljudem, ki s tem trpijo jih potem še dodatno obsojajo.

showsover ::

The Player je izjavil:

Bi se navedel kak vir za tole trditev, da pridemo vselej enkrat do dna glede statistike samomorilnosti?


saj tole sem že večkrat zasledil tule, začni tule in sortiraj padajoče po ubojih, samomorih, vsoti obojega, izpelji ugotovitve in jih zapiši tule...
nisem si jaz podatkov izmišljeval, domnevam, da tudi louser ne...

Invictus ::

Slovenija je super država za živet, skoraj davčna oaza, če delaš po tujini.

Kvaliteta življenja je bistveno boljša kot drugje po Evropi.

Seveda je pa to odvisno od interesov posameznika...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Konlov ::

Ma ja. Šmarna gora, oštarija, pa na šihtu jamrat kolk je še do penzije...

FrRoSt ::

Menda je Slovenija lepa Dežela, pre-polna Butalcev. To (seveda) ne pomeni, da so vsi Butalci. :P

Kako se počutiš med Butalci, je pa odvisno od vsakega posameznika posebej. 8-)


In NE izdajaj se za Šintarija, če TO NISI!! :))

Ker se (ti bo) tema strolala v neko jamranje, jokcanje in stokcanje... :))

Ali če še drugače povem: Da te ne bodo obtovežali družbenih eksperimentov :)):)):))
in drugih podobnih zadev! :)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Preseljevanje in moralne dileme (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9911679 (9212) bluefish

domoljubje in nacionalizem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12112124 (9628) jb_j
»

slovenčki zapuščajo slovenijo? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12321736 (16562) Invictus

Rasizem okoli nas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615042 (4908) Zero0ne

Več podobnih tem