» »

Kdo ima i9 9900k

Kdo ima i9 9900k

XLapse ::

in povejte mi vaš setup in še posebej se javite če je Air cooling thx
alien technology

Gr8t ::

Zakon podpis.

gendale2018 ::

Treer sigurno
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

DeeCoy ::

spet kupuješ? Na koncu bo pa spet ena boga i3? Lahko prosim nehaš smetit forum?

XLapse ::

ne kupujem (ni dough) razmišljam pa o temu in the future. Če ne bo kaj bolj brutal prišlo vmes. Aja in tisto je i5 8500 k je 2gi najbolj močen i5 v 2018. ni ravno i3
alien technology

gddr85 ::

pomoje nekej tako brutalnega, kot rabiš ti, še ni prišlo ;)

Jarno ::

XLapse je izjavil:

ne kupujem (ni dough) razmišljam pa o temu in the future. Če ne bo kaj bolj brutal prišlo vmes. Aja in tisto je i5 8500 k je 2gi najbolj močen i5 v 2018. ni ravno i3


Imaš dokaj zmogljiv procesor - i5 8500, kolikor razumem in ne moreš počakat na 10nm Intele. :)
#65W!

AapocalypseE ::

A prav razumem, da ima človek 8500 in mu v podpisu piše, da sploh ne glej ničesar pod 8700, in da je 9900K noob procesor?

Zgleda kot nek 15 letnik, ki še nima pojma kaj je življenje :|

Zgodovina sprememb…

smacker ::

Moja babi ma 9900k, pa pravi da je počasen. Lahko plete med tem, ko čaka da se programi naložijo. Zadnjič je zaštrikala cel pulover, med tem ko je inštalirala Office. Pa greje se tud ful, v ohišju peče štrudl med tem ko igra Farm Simulator.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smacker ()

klinker ::

gendale2018 je izjavil:

Treer sigurno


+1
Pamet na podobnem nivoju :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

Bwaze6 ::

Treer o 9900K sanja. Mokre sanje, ampak še vedno le sanje.

D3m ::

ferjuc ga ima.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ziga1990 ::

Kupi 2700X>:D

Glede zračnega hlajenja Z NH-15D boš na varnem oz vsako zračno hlajenje z 250W TDP
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

BFVV ::

Jaz ga imam. Delidan, direct die cooling pa 1x360 in 1x240 hladilnik gor (seveda hladi tudi grafo). Čez 50C (povprečna temp, kakšno jedro hitro skoči višje ker ma ta procesor očitno ene čudne) ne vem če je že šlo, navijal pa nisem ker trenutno delam še na drugem delu PCja, samo nimam časa...

D3m ::

Torej ni OC samo stock.
|HP EliteBook|R5 6650U|

flisak ::

Jaz ga imam, na njemu gor imam noctua NH D15, vse core sem dal na 5.0GHz ob boostu. Na sintetični stress testih mi pride do nekje 75c max, stabilizira se pa nižje.

BFVV ::

D3m je izjavil:

Torej ni OC samo stock.


Ni še OC. Sem probal samo 1x vklopit Sync all cores, pa se ni zbudilo in se potem nisem imel časa ukvarjat z drugimi nastavitvami.

Tako je življenje, da ko si lahko privoščiš, pa nimaš časa uporabljat :D

XLapse ::

BFVV je izjavil:

Jaz ga imam. Delidan, direct die cooling pa 1x360 in 1x240 hladilnik gor (seveda hladi tudi grafo). Čez 50C (povprečna temp, kakšno jedro hitro skoči višje ker ma ta procesor očitno ene čudne) ne vem če je že šlo, navijal pa nisem ker trenutno delam še na drugem delu PCja, samo nimam časa...


Top. Je pa dosti vroč .. Škoda da nimaš časa k se sliši top zadeva


flisak je izjavil:

Jaz ga imam, na njemu gor imam noctua NH D15, vse core sem dal na 5.0GHz ob boostu. Na sintetični stress testih mi pride do nekje 75c max, stabilizira se pa nižje.


Niceee. Torej ti z Air setup dela stabilno na 5.00ghz. Čeprav poleti wtf .. Ne bi rad da mi kaj umira



Če ga vzamem bo itak 90% polovico dneva. Grem igrat CS:GO in 100%
alien technology


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a lahko dva i9 9900k povežeš v en sistem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
303696 (1790) dottor
»

I9 9900k

Oddelek: Kaj kupiti
211602 (1015) Seba22
»

naslednik i9 9900k , kdaj ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
191573 (1178) ziga1990
»

i5 8500 , ga ima kdo? - sm z 12GB prešvoh? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1006993 (5567) XLapse

Več podobnih tem