» »

Zelo odzivne, hitre spletne strani

Zelo odzivne, hitre spletne strani

1
2
»

d3m1g0d ::

Nekaj je bilo sarkazma, mislim pa predvsem na to, da večina ljudi ne dela tako odgovorno, in ima posledično drugačne izkušnje. Sem pa moral jaz enkrat že reševati podatke zaradi tega, ker sem delal na "fire and forget" principu, pa se mi je takrat verjetno stvar zamerila.
Gott ist tot! Gott bleibt tot! Und wir haben ihn getötet!

GrX ::

WhiteAngel je izjavil:

In koliko časa potrebuješ, da updataš 40 strani z njihovimi plugini naslednji dan, ko pride popravek?


WP zna to sam.... Nekaj klikov pod nastavitvami in je zadeva urejena.

Netrunner ::

Vsak resen programer se WP izogne :)

Jaz se trgovin lotim tako, da uporabim najbolj primeren modul za CMS ki ga uporabljam in le tega prilagodim želji stranke. Začeti programirati iz nule ni racionalno v večini primerov. Je pa precej odvisno od trgovine do trgovine kako začeti.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

blackbfm ::

Vsak resen programer se WP izogne :)


Kdorkoli ki rece da se je wpja treba izogibat, da ni dovolj dober itd, tega ne mores jemat resno. Se bolj pa lah zacnes dvomit o njegovih programerskih sposobnostih.

Kvaliteta wp site-ov zelo varira - to je cena prilagodljivosti, ne pa slabe kvalitete jedra.

Z dobro temo in custom made dodelavami je ta sistem lahko spoliran v nulo.

Netrunner ::

blackbfm je izjavil:


Kdorkoli ki rece da se je wpja treba izogibat, da ni dovolj dober itd, tega ne mores jemat resno. Se bolj pa lah zacnes dvomit o njegovih programerskih sposobnostih.

Nisem rekel da se ga moraš izogibat :) Sem samo podal moje mnenje na osnovi raznoraznih debat s kolegi.

blackbfm je izjavil:

Kvaliteta wp site-ov zelo varira - to je cena prilagodljivosti, ne pa slabe kvalitete jedra.

Nikoli nisem rekel da ima WP nekvalitetno jedro :)

blackbfm je izjavil:

Z dobro temo in custom made dodelavami je ta sistem lahko spoliran v nulo.

To je res, vendar zakaj bi poliral WP če lahko uporabiš boljši CMS kjer je že osnova boljša kot spoliran WP.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Netrunner ()

odgovornost ::

@#000

wordpress.org -> download wordpress -> install on apache server -> put content

To je za 80% strani vsa optimizacija ki jo rabijo (beri, ne nalagat 100 in 1 plugin). Plugine dodajas če jih rabi vsebina in ne obratno.

Netrunner ::

@danko_ror => To lahko narediš dejansko z mnogo drugimi CMS sistemu tudi. Če je nekaj najbolj uporabljeno še ne pomeni da je najboljše. Pa načeloma je meni vseeno če prevladuje WP :) .. to ne škodi mojemu poslu.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Iatromantis ::

JanBrezov je izjavil:

Kot komični vložek prilagam spletno stran s podobnimi kvalitetami, ki ustreza temi pogovora.

motherfuckingwebsite.com

odgovornost je izjavil:

http://bettermotherfuckingwebsite.com/

https://thebestmotherfucking.website/

WhiteAngel ::

GrX je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

In koliko časa potrebuješ, da updataš 40 strani z njihovimi plugini naslednji dan, ko pride popravek?


WP zna to sam.... Nekaj klikov pod nastavitvami in je zadeva urejena.


To zveni nevarno. Se pravi, da ima WP pravico prepisovati samega sebe? Tj. write permission za (med drugim) executable php datoteke? What could possibly go wrong 8-O

c3p0 ::

Many things... WP ima že kar en čas auto update. IMO boljše kot gledat 5 let stare strani, updatane točno 0-krat. Backup.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kdo izdeluje klasične HTML/CSS/JS spletne strani?

Oddelek: Izdelava spletišč
222461 (1577) Phantomeye
»

301 redirect

Oddelek: Izdelava spletišč
373529 (2304) Netrunner
»

WordPress 5.0

Oddelek: Izdelava spletišč
222797 (2072) Netrunner
»

Kako oz. z čim izdelujete spletišča? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5713152 (11568) Goran's Blog
»

Kaj moram paziti pri kupovanju spletne strani? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7313896 (11582) tiga325

Več podobnih tem