» »

Vožnja v službo

Vožnja v službo

«
1
2 3

GummyBear ::

Zanima me, kako daleč (v kilometrih ali časovno) se vozite na delo.

Jaz vsak dan naredim cca 90 km in porabim 1 uro, da pridem na delovno mesto (iz KK v LJ). Potem seveda ista pot še nazaj.

louser ::

25km v obe smeri. Škoda avtomobila za tako malo relacijo, ampak kaj čmo, če ni javnega prevoza.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Killermode ::

8 min v eno smer. 15min če je res "gužva".

nyler ::

21km na smer (Trebnje - Novo mesto), 90% AC, porabim cca 20 min.

PunkDude ::

50 km in pol ure v eno smer. Poln k mam počasi. Ni teorije, da bi se vozil iz KK v LJ.

A110 ::

preko ceste :D poznam pa dosti lenuhov ki za 1km raje kot kolo ali pes uporabijo avto. ces oni pa ze nebodo hodili pes ce imajo avto

Likalnik ::

Jaz..40km v obe smeri skupaj...punca 70km v eno smer...cca 45minut, če ni gužve...drugače hitro kakšna urca ukol

kixs ::

35min v eno smer. Od tega cca 10min pes zaradi brezplacnega parkinga.

Barbarpapa2 ::

Pozdrav

35km v (45min) eno smer, javni prevoz (vlak ~30min) + peš do vlaka. Se pravi, dnevno 1,5 ure na poti...

Lp

Jože

b3D_950 ::

2x teden, v eno smer cca 5km.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

tomazic89 ::

40km na smer (od 35 do 45 minut, odvisno kdaj grem). In ja.. se kar najes, ko to pocnes leta in leta. Zdaj vsaj lahko delam od doma, kadar zelim, ampak mi se vedno vecinoma prevaga to, da raje delam v pisarni kot doma.

Zanimiva bi bila se anonimna anketa, za kaksno placo. Verjetno bi se dalo nastaviti tako, da bi lahko izracunali, koliko se je clovek se pripravljen voziti za x-visjo placo...

ahac ::

45min peš + vlak ali 45min kolo
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

GummyBear ::

Pred kratkim sem delal računico. Če vsaj 1 pobereš in vsak en teden vozi, se bolj splača voziti kot v LJ najeti flat. Vožnja po LJ z javnim prevozom (sploh če si na drugem koncu) traja od pol ure dalje.

Pridem pa v službo in poslušam nekatere, kako se morajo voziti. Pa si mislim: Eh, vi sploh ne veste kaj je vožnja :D

AndrejS ::

11 km v eno smer (največ 10 min) - na srečo večina po AC

odgovornost ::

z električnim skirojem 10minut oziroma 5km
včasih sem se vozil cca 25km v eno smer (priblizno 30min - 1h mi je vzelo časa v eno smer, avto + bus) in sem prišel do sklepa da nikoli več nebom do sluzbe porabil več kot 20minut v eno smer...

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

Ljubljana-Sežana-Ljubljana. 110km v eno smer, vozim se z vlakom. V toplih mesecih hodim z motorjem, kar skrajša pot na slabih 180km. Z vlakom traja vožnja 100 minut, z motorjem 45.

kixs ::

odgovornost je izjavil:

z električnim skirojem 10minut oziroma 5km
včasih sem se vozil cca 25km v eno smer (priblizno 30min - 1h mi je vzelo časa v eno smer, avto + bus) in sem prišel do sklepa da nikoli več nebom do sluzbe porabil več kot 20minut v eno smer...


Sem imel enako filozofijo - max 15 min od doma do sluzbe. Ko sem menjal sluzbo, sem se stanovanje. Tako je bilo cca 10 let. Potem pa pridejo otroc in se nekje ustalis, kupis hiso in si tam kjer si... Iscem nekaj blizje, sam je izbira sluzb v moji okolici prav katastrofalna.

lonewolf_ ::

11,4km, 15min tja, 20+min nazaj. Pod 40min na dan. Z javnim prevozom bi bilo do 5x več, ker imam prestop. Rošpoh - Tezno.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

radmannsdorf ::

10 sekund peš do garaže. Potem zakurblam avto in že delam. :)

birtija ::

Lj-Gorenjska, 34 km, AC+obvoznica=30km, 30 min, od tega 5min peš od P do del.mesta

Gorenjska-LJ, 34 km, vsaj 45 min, odvisno od ure odhoda (popoldanska konica na severni obvoznici, 15:45-17:00). Zvečer, po 20. uri 30 min do doma.

BigBoss ::

1 km. S kolesom tri do štiri minute. Mi ni do tega, da bi menjal. :)

Grizzly ::

Fantje, rekord pa je videti tako:
Iz Novega mesta do Ljubljane imam 70km / 45min. Med tednom stanujem v Ljubljani. Do službe pa se 5-krat tedensko vozim iz Ljubljane v okolico Ajdovščine in naredim 80km / cca 1h. Dokler nisem v Ljubljani našel flata sem se nekajkrat vozil direktno iz Novega mesta v Ajdovščino (res ni šlo drugače). Ko se navadiš, teh 80km ni nič.

ripmork ::

iz Lj bežigrad v Kr in popoldne nazaj; nekaj več kot 20km v vsako smer.

Rad vozim, tako da o alternativah niti ne razmišljam. Včasih sem po avtocesti vozil, zdaj pa raje ubiram lokalnejše ceste - nižja hitrost, a pridem do pisarne v praktično enakem času, ker prevozim kar nekaj kilometrov krajšo pot in se izognem gostejšemu prometu na krožiščih.
Nazaj grede se pa rad izogibam Celovški, kolikor je le mogoče (gužva ponavadi).

Unknown_001 ::

7km
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mavrik ::

7km, cca 20min z vlakom od vhoda v stanovanje do vhoda v pisarno. Je kar dovolj.
The truth is rarely pure and never simple.

FTad ::

V AT, kjer zivim imam po googlu 16km v eno smer. Za lazjo predstavo, kot da bi se vozil iz Lj v smer Grosupljega. Rabim pa cca 15 min zjutraj (ker startam ob ene 6:50) in za nazaj do 25 min, ker je malce vec prometa med 16-17. uro.

Z javnim prevozom bi mi trajalo minimalno 60min v eno smer, kar je seveda nesprejemljivo.

Prednost je, da vsi zjutraj rinejo v mesto in popoldne ven, jaz pa ravno obratno in se mi ful pozna na casu.

Tomassi ::

110km v vsako smer. Če se zagužva, to pomeni 1:45, v idealnih razmerah pa cca 1:10.

Unknown_001 ::

Mavrik je izjavil:

7km, cca 20min z vlakom od vhoda v stanovanje do vhoda v pisarno. Je kar dovolj.


Pa to si s kolesom prej...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mavrik ::

Unknown_001 je izjavil:

Mavrik je izjavil:

7km, cca 20min z vlakom od vhoda v stanovanje do vhoda v pisarno. Je kar dovolj.


Pa to si s kolesom prej...


V resnici je skoraj isto dolgo, mrbit mal dlje s kolesom ker je parkirišče dlje od žel. postaje :)
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

zee ::

Grizzly je izjavil:

Fantje, rekord pa je videti tako:
Iz Novega mesta do Ljubljane imam 70km / 45min. Med tednom stanujem v Ljubljani. Do službe pa se 5-krat tedensko vozim iz Ljubljane v okolico Ajdovščine in naredim 80km / cca 1h. Dokler nisem v Ljubljani našel flata sem se nekajkrat vozil direktno iz Novega mesta v Ajdovščino (res ni šlo drugače). Ko se navadiš, teh 80km ni nič.


100 km ena smer Ilirska Bistrica-Ljubljana. Po dobrem letu sem se preselil v Azijo, kjer naredim nekih 10 km v eno smer s podzemno.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Scorpy84 ::

17km v eno smer, se pa raje z avtom vozim ceprav imam tudi na voljo mestni avtobus, kjer je postaja 10 min oddaljena. Trenutno me stroski goriva manj stanejo, kot vozovnica in tudi casovno hitreje pridem. Avtobus 50+ minut odvisno od konice, z avtom pa 20-25 minut ker se izognem guzvi, pa za mojo stran proti veceru ne vozi pogosto.

Unknown_001 ::

Mavrik je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Mavrik je izjavil:

7km, cca 20min z vlakom od vhoda v stanovanje do vhoda v pisarno. Je kar dovolj.


Pa to si s kolesom prej...


V resnici je skoraj isto dolgo, mrbit mal dlje s kolesom ker je parkirišče dlje od žel. postaje :)


Ok, si predstavljam. Jaz recimo imam svoje parkirno mesto na dvorišču naslova delovnega mesta, pa se tako efektivno direkt na vrata pripeljem. Cca 15 minut.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Invictus ::

Lani 1x na 2 tedna:

- vožnja na Brnik (15 - 20 minut)
- let v Munchen (1 ura)
- bus iz letališča do službe - služben (30 - 60 minut)

In še v obratni smeri...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

manta ::

75km, 50min v eno smer. Kranj - Beljak.

anketar ::

25min+40min/dan lpp 11km

hammock ::

5x tedensko 130km (skupno, torej 65km vsako smer). Cas odvisno od prometa, povprecno 50-55 minut vsaka smer, en rekord 4 ure, drugi 35 minut (z motorjem).

Tecno, ampak s pravo glasbo se da.

jakan123 ::

120km dnevno (60 v eno smer), 30-45 minut.

user4683 ::

5m od spalnice do pisarne :)

anketar ::

based

Gr8t ::

lonewolf_ je izjavil:

11,4km, 15min tja, 20+min nazaj. Pod 40min na dan. Z javnim prevozom bi bilo do 5x več, ker imam prestop. Rošpoh - Tezno.

Jaz imam za enako pot 8-10min, edino če je sneg 15min. Zaradi prometa se mi ne podaljša, ker vse takoj prehitim.
Danes mi jih je uspelo celo 5 naenkrat, en bolnik je za brezveze ustvaril kolono. Edino kar sem videl da je imel gor strešni kovček, ampak zaradi tega pomoje ni treba vozit 30-50 manj.
Po naselju tudi že dolgo ne jebem več, če vidim da nekdo cinca, samo levi cagar, nekje 55-60 po števcu je zame zadovoljiva hitrost, večina vozi 48-50.

Pro_moted ::

90 kilometrov na dan. In vsak kilometer prav posebej sovražim. Takole že 8 let. 3 leta faksa, 5 let službe. No naslednji mesec končno selitev, potem bom v 10 minutah peš v službi ali še prej s kolesom.
Komaj čakam, ker je postalo res neznosno. Živčnost na cesti, pozimi sami specijalci, ki vozijo 25km/h z letnimi gumami, večrat sem že zaspal in se zbudil na nasprotnem pasu itd. .
AMD FX8120;GB 990FXA-UD3
FirePro V4900 ;Corsair Vengance 16Gb
XFX 650W;Corsair Force GT, Asus Xonar DGX

weasel ::

7km, dobrih 10 minut (je pa res, da sem se preselil iz KK v LJ).

anketar ::

Pro_moted je izjavil:

večrat sem že zaspal in se zbudil na nasprotnem pasu itd. .


yikes

shadeX ::

0 km - delo od doma.

Mavrik je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Mavrik je izjavil:

7km, cca 20min z vlakom od vhoda v stanovanje do vhoda v pisarno. Je kar dovolj.


Pa to si s kolesom prej...


V resnici je skoraj isto dolgo, mrbit mal dlje s kolesom ker je parkirišče dlje od žel. postaje :)


V katerem mestu pa delaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Egidij88 ::

A110 je izjavil:

preko ceste :D poznam pa dosti lenuhov ki za 1km raje kot kolo ali pes uporabijo avto. ces oni pa ze nebodo hodili pes ce imajo avto


Jaz imam 3km. Sem tekač in kolesar, ampak ob 5:40 zjutraj mi pa ful ne paše delat samomor s kolesom, ker se takrat vsuje kup avtov na cesto. Sploh pa če je zunaj tema in mraz. Za poleti razmišljam kaj narediti, ker tole tono pleha premikat tudi ni optimalno.

Alien123 ::

jaz pa ene 7 minut pešaka do šihta. Nimam kaj rečt.

profii ::

2km, 5 min z avtom, letos prešaltam na skiro.

Netrunner ::

10-15 min z avtom (odvisno od gužve) v eno smer.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Stari maček ::

10 km imam do službe. Ker je v centru Maribora, je bil vedno problem s parkirnim prostorom. Zato sem nabavil enega Aixama in parkiram brezplačno na parkirnem prostoru za motorje. Letni stroški tega avta z zavarovanjem vred so 35 EUR.

Zgodovina sprememb…

gtx970op ::

5 minut peš, nevem če bi menjal za 200€ več plače
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vožnja na delovno mesto

Oddelek: Loža
313905 (2110) phys
»

Razdalja med domom in službo

Oddelek: Na cesti
153625 (2932) Arctander
»

Prevoz v službo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914430 (12118) krneki0001
»

Kako daleč se vozite v službo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7511152 (8415) gzibret
»

Oddaljenost do delovnega mesta

Oddelek: Loža
392768 (1695) koyotee

Več podobnih tem