» »

Menjava zadrge pri nahrbtniku

Menjava zadrge pri nahrbtniku

i33a ::

Pozdravljeni, pri nahrbtniku se mi je pokvarila zadrga (kr zelo, tako da se je ne da popraviti).
Zato me zanima, če kdo pozna kje v Lj bi lahko to popravil, ker vem, da večina šivilj ne dela tega...
Če je kdo imel podobno težave me zanima tudi okvirna cena (če se sploh plača popravljati).

Lep dan še naprej

E4e5 ::

Jaz sem nesel popravit v BTC v stavbi kjer je tudi Muller.
Mislim, da je bilo okoli 10€

starfotr ::

rokp ::

Pred par leti mi je pri prejsnjem nahrbtniku sla zadrga na taksnem mestu, da jo je bilo zelo komplicirano zamenjati. Ker mi je bil nahrbtnik res vsec, sem zelel popravilo. Pri zadrge-bvd so mi ustrezno zadrgo sicer prodali, ni pa se dalo dogovoriti za zamenjavo. Bil se pri parih, tudi pri cevljarjih, pa se nobenemu ni zdelo, da bi se lotil. Eden izmed njih me je usmeril na G-DEA d.o.o. (Prušnikova 95 v Šentvidu), kjer mi je gospa zamenjala zadrgo, da je se sedaj brezhibna (nahrbtnik se se vedno s pridom uporablja v drugem rodu ;) ). Cene se sicer ne spomnim, ampak mi je bila itak drugotnega pomena. Ce ne najdes nikjer drugje, sem preprican, da ti tam uredijo zadevo. Je pa res, da ni nujno, da se v tvojem primeru splaca... Skratka, zelo pozitivna izkusnja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup nahrbtnika za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
273412 (1502) kuglvinkl
»

Nahrbtnik

Oddelek: Loža
101253 (1007) fikus_
»

Popravilo zadrge

Oddelek: Loža
253932 (3011) MrStein
»

Pokvarjena zadrga

Oddelek: Loža
81421 (938) BorutO
»

Skupinski nakup - nahrbtniki Goruck

Oddelek: Loža
4913473 (11798) Okapi

Več podobnih tem