» »

Gillette "antimoški" oglas

Gillette "antimoški" oglas

Temo vidijo: vsi
1
2
3

49106 ::

https://twitter.com/CarolineHirons/stat...

jype je izjavil:

Psihotičen si. Nihče od teh moških ni posiljevalec, ki ga je strah sporočila pričujoče reklame.


Another strawman. Umikam se iz debate preden me spelješ na led, po naziv.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

Egidij88 ::

A ste ziher, da je to reklama za žiletke? Saj jih ni nikjer videti?

louser ::

Beri kriticno misljenje.
Kar tebi sicer ne uspeva, a ti bomo z napredkom medicine skusali pomagati.

zmaugy ::

xmetallic je izjavil:

jype je izjavil:

Odlična. Ti jamraš, kako je nepošteno, da je posiljevanje prepovedano, ko ti pa prostovoljno vendar nobena ne ponudi spolnih odnosov. Priceless.

Ne, jaz jamram kako je nepošteno napasti 3.5 milijarde ljudi in jih označiti za posiljevalce. Si pa dokazal da si dvoličen. Ko je v eni drugi temi nekdo prikazal staitistiko kriminalnih dejanj temnopoltih si bil triggered.

Spolne odnose dobim pri boljši polovici. Vsakič. Ja vem, težko boš to prenesel. Patriarhizem pa to... Solidno finančno stanje tudi pripomore k temu da mi dol visi za tvoje floskule, saj je najpomembnejša vrednota denar. Za dve pijačke da vsaka prostovoljno noge narazen, če te niso seznanili kako danes poteka spoznavanje v nočnih lokalih. Sam sej ti je neznanje na tem področju oproščeno ker nisi nikoli imel priložnosti izkusiti nočnega življenja in nočnih klubov.


OMG...

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kim Gehrig je ženska. Res je verjetno za marsikoga to še huje, kot če bi reklamo režiral posiljevalec in pedofil, ampak samo povem. :))

49106 ::

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kim Gehrig je ženska. Res je verjetno za marsikoga to še huje, kot če bi reklamo režiral posiljevalec in pedofil, ampak samo povem. :))


Od kje ta absurd, da je za posilstvo potreben penis?

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kim Gehrig je ženska. Res je verjetno za marsikoga to še huje, kot če bi reklamo režiral posiljevalec in pedofil, ampak samo povem. :))


Od kje ta absurd, da je za posilstvo potreben penis?


Tega nihče ni trdil. Absurd je samo to, kako dobro si zadevo raziskal, že pri spolu se je zataknilo. :D

49106 ::

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kim Gehrig je ženska. Res je verjetno za marsikoga to še huje, kot če bi reklamo režiral posiljevalec in pedofil, ampak samo povem. :))


Od kje ta absurd, da je za posilstvo potreben penis?


Tega nihče ni trdil. Absurd je samo to, kako dobro si zadevo raziskal, že pri spolu se je zataknilo. :D


V enem stavku trdiš, da nisi rekel, v drugem pa praviš, da se je zataknilo pri spolu. Which one is it?

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kim Gehrig je ženska. Res je verjetno za marsikoga to še huje, kot če bi reklamo režiral posiljevalec in pedofil, ampak samo povem. :))


Od kje ta absurd, da je za posilstvo potreben penis?


Tega nihče ni trdil. Absurd je samo to, kako dobro si zadevo raziskal, že pri spolu se je zataknilo. :D


V enem stavku trdiš, da nisi rekel, v drugem pa praviš, da se je zataknilo pri spolu. Which one is it?


Da ti ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš, pa res nima nobene zveze s tem, ali je za posilstvo potreben penis ali ne. Sicer si pa ti sklepal, da gre za moškega, ko si nekje pobral "posilstvo in pedofilijo", ne jaz. Lahko pa razložiš, zakaj. A morda sovražiš moške? Bom počakal. :))

jype ::

Napisal bo "strawman" in se pretvarjal, da gre za nesporazum.

49106 ::

Da ti ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš


Kako je spol povezan s posiltvom?

Sicer si pa ti sklepal, da gre za moškega, ko si nekje pobral "posilstvo in pedofilijo", ne jaz.


To so tvoji predsodki, ne pa moji.


jype je izjavil:

Napisal bo "strawman" in se pretvarjal, da gre za nesporazum.


Tudi tebe so sami predsodki, kolega ;). Ampak ti si nezmotljiv, Jahve. Ups, Jype

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

49106 je izjavil:

Kako je spol povezan s posiltvom?
Spol je povezan z zaimki, ki si jih uporabil narobe, kar jasno kaže, da z rečmi nisi seznanjen.

49106 ::

Zdaj me boš linčal, ker sem se nisem dovolj dobro naučil slovenščine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

Da ti ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš


Kako je spol povezan s posiltvom?

Sicer si pa ti sklepal, da gre za moškega, ko si nekje pobral "posilstvo in pedofilijo", ne jaz.


To so vaši predsodki, ne pa moji.


Nisem trdil, da je spol povezan s posilstvom. Spol je v tem primeru pokazatelj, da si stvar izjemno slabo raziskal, ker ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš. Predsodek je pa vsekakor tvoj. Jaz nisem sklepal, da je Kim Gehrig moški, ti pa si.

49106 ::

Nima veze, kolega. Tudi ženska lahko te lahko posili. Priznam, da zadeve nisem raziskal. Ne vpliva pa to na indoktrinacijo, da za posiltsvo potrebuješ penis. Skratka, če bi bil režiser moški, bi lahko imel prav, ker pa ni, se apriori motim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

jype ::

49106 je izjavil:

Ne vpliva pa to na indoktrinacijo, da za posiltsvo potrebuješ penis.
Kje pa je ta indoktrinacija?

49106 ::

Pri nagobčniku (in marsikomu)

jype ::

49106 je izjavil:

Pri nagobčniku (in marsikomu)
Halucinacije so simptom shizofrenije.

49106 ::

Pa tudi pri utrujenosti, nespečnosti, intoksikaciji in še marsičem. Your point?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

Pri nagobčniku (in marsikomu)


Stotič: ti si sklepal, da je Kim Gehrig moški, ko si to ime prebral v kontekstu pedofilije in posilstva, jaz ne. Očitno bo ta indoktrinacija prej pri tebi, če že pri komu.

49106 ::

Ti si pa sklepal, da se zaradi tega apriori motim.

jype ::

49106 je izjavil:

Your point?
Najbrž imaš shizofrenijo, ker haluciniraš.

49106 je izjavil:

Ti si pa sklepal, da se zaradi tega apriori motim.
Ne, ni - ti skozi svojo psihozo projiciraš reči.

49106 ::

Si prepričan, da nisi ti tisti s psihozo. Navsezadnje je tebe stari v otroštvu maltretiral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

nagobčnik ::

49106 je izjavil:

Ti si pa sklepal, da se zaradi tega apriori motim.


Da se motiš glede spola, vem. Da se motiš glede ostalega, pa sklepam, ker si vse skupaj slabo raziskal (kar si tudi priznal), ne zato, ker bi bilo brez penisa nemogoče posiljevati.

XIIT ::

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Da ti ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš


Kako je spol povezan s posiltvom?

Sicer si pa ti sklepal, da gre za moškega, ko si nekje pobral "posilstvo in pedofilijo", ne jaz.


To so vaši predsodki, ne pa moji.


Nisem trdil, da je spol povezan s posilstvom. Spol je v tem primeru pokazatelj, da si stvar izjemno slabo raziskal, ker ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš. Predsodek je pa vsekakor tvoj. Jaz nisem sklepal, da je Kim Gehrig moški, ti pa si.

Predsodek je tvoj. Ti si sklepal da je on do tega zaključka prišel tako: režiser obtožen posilstva -> vsi moški so posiljevalci -> režiser je moški.
Da je režiser moški je lahko mislil na podlagi dejstva da veliko večino režiserjev predstavljajo moški.

Poleg tega je Kim tudi moško ime. Primer:
 Supreme Leader of Best Korea

Supreme Leader of Best Korea

"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

jype ::

XIIT je izjavil:

Da je režiser moški je lahko mislil na podlagi dejstva da veliko večino režiserjev predstavljajo moški.
Ja, saj tudi da je posiljevalec lahko sklepaš na podlagi analognega dejstva.

49106 je izjavil:

Si prepričan, da nisi ti tisti s psihozo. Navsezadnje je tebe stari v otroštvu maltretiral.
Sem. Ti si tisti s psihozo, če te je strah vojne zoper moške, ker nekdo pravi, da je posilstvo nesprejemljivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nagobčnik ::

XIIT je izjavil:

nagobčnik je izjavil:

49106 je izjavil:

Da ti ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš


Kako je spol povezan s posiltvom?

Sicer si pa ti sklepal, da gre za moškega, ko si nekje pobral "posilstvo in pedofilijo", ne jaz.


To so vaši predsodki, ne pa moji.


Nisem trdil, da je spol povezan s posilstvom. Spol je v tem primeru pokazatelj, da si stvar izjemno slabo raziskal, ker ne poznaš niti spola osebe, o kateri pišeš. Predsodek je pa vsekakor tvoj. Jaz nisem sklepal, da je Kim Gehrig moški, ti pa si.

Predsodek je tvoj. Ti si sklepal da je on do tega zaključka prišel tako: režiser obtožen posilstva -> vsi moški so posiljevalci -> režiser je moški.
Da je režiser moški je lahko mislil na podlagi dejstva da veliko večino režiserjev predstavljajo moški.

Poleg tega je Kim tudi moško ime. Primer:
 Supreme Leader of Best Korea

Supreme Leader of Best Korea



Ne drži. Zapisal sem, da je sklepal, da je Kim Gehrig moški, ko je to ime prebral v kontekstu s posilstvom in pedofilijo (kar je dejstvo, ker ga več kot očitno v drugem kontekstu ni poznal). Ne pa zato, ker naj bi to prebral. Poleg tega sem ga še vprašal, zakaj je to sklepal.

Tvoj problem je, da prehitro sklepaš, da jaz sklepam, da on sklepa iz določenega razloga.

XIIT ::

nagobčnik je izjavil:

Ne drži. Zapisal sem, da je sklepal, da je Kim Gehrig moški, ko je to ime prebral v kontekstu s posilstvom in pedofilijo (kar je dejstvo, ker ga več kot očitno v drugem kontekstu ni poznal). Ne pa zato, ker naj bi to prebral.


Če bi ti odgovoril da je o spolu sklepal glede na poklic, bi ga obtožil seksizma, ker misli da ženske ne morejo biti režiserke.

Poleg tega sem ga še vprašal, zakaj je to sklepal.

Morda je feministična "vsi moški so posiljevalci" propaganda v zadnjem letu obrodila sadove?
"Only physical beauty is the foundation for a true higher culture of
the mind and spirit as well. Only sun and steel will show you the path."
Beauty is absolutely terrifying to people because it highlights what is ugly.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: XIIT ()

jype ::

XIIT je izjavil:

Morda je feministična "vsi moški so posiljevalci" propaganda v zadnjem letu obrodila sadove?
To, da je 99.99999% posiljevalcev moških, je statistično dejstvo, ki ni odvisno od feminizma.

nagobčnik ::

XIIT je izjavil:


Poleg tega sem ga še vprašal, zakaj je to sklepal.

Morda je feministična "vsi moški so posiljevalci" propaganda v zadnjem letu obrodila sadove?


A zdaj pa ti o Messiah-ovem sklepu sklepaš, za kar si netočno sklepal, da jaz sklepam? Oz. celo več: zdaj še o izvoru njegovega sklepanja sklepaš? Ajej. Če tvoj sklep drži, želim Messiah-u čimhitrejše okrevanje.

hammock ::

jype je izjavil:

XIIT je izjavil:

Morda je feministična "vsi moški so posiljevalci" propaganda v zadnjem letu obrodila sadove?
To, da je 99.99999% posiljevalcev moških, je statistično dejstvo, ki ni odvisno od feminizma.

Ce gres na sprehod po juznem Chicagu te bo ustrelil in oropal crnec, ne belec. To je statisticno dejstvo, ki podobno kot v tvojem primeru zaradi 1% gnile populacije mece slabo luc na celotno skupnost.

99% vseh ljudi brzkone ni posiljevalcev, 99% crncev v juznem Chicagu je verjetno cisto postenih ljudi.

Gnila feministicna propaganda, za moje pojme jo lahko damo ob bok ku klux klanu. Verjamem pa da psihicno moteni SJWji ob njej orgazmirate.

nagobčnik ::

hammock je izjavil:


99% vseh ljudi brzkone ni posiljevalcev, 99% crncev v juznem Chicagu je verjetno cisto postenih ljudi.


Drži. Saj ni napisal, da je 99 % moških posiljevalcev, ampak je napisal, da je 99 % posiljevalcev moških. Bistvena razlika. Lahko bi šli celo dlje in rekli, da je 100 % posiljevalcev moških. 100 % posiljevalk pa žensk.

          ::

Oglas je vsekakor dosegel svoj namen. Lepo je zajahal val trenutno aktualnih zadev in o njem se sedaj na veliko razpravlja. Naročnik si pa medtem mane roke.

FormerUser ::

49106 je izjavil:

Ironično, da je Kim Gehrig, režiser tega posnetka, obtožen posilstva in pedofilije. Don't be like him >:D


Kakšen link do obsodbe? Ali v tem primeru ne velja "due process", pa "inocennt until proven guilty" glede česar ste ponavadi tako glasni? Ne bo šlo, ne, ker tole je raca na istem nivoju kot "Michelle Obama je v resnici moški" in tudi iz istih logov ustvarjena z namenom diskreditacije.

Je pa zanimivo, da si kljub oblici ljubkih komentarjev, ki jih je bila režiserka deležna, tako kot vsakdo, ki si drzne kritizirati moške, spregledal njen spol.

“The bitch is a confirmed manhating cu*t …”

“She’s a fuc*ing cu*t of a whore hag shit eating, putrid, dry holed, frigid feminazi skank. Let’s not sugar coat this, gentlemen.”

“Out of control SJW nazi cu*t. Nothing further needed to say. BOYCOTT GILLETTE.”

“I hope she gets raped by a pack of wild ni**ers.”


Ampak problem je misandrija, ane.

FormerUser ::

hammock je izjavil:

To si si gladko izmislil, očitno sploh nisi pogledal oglasa, samo ponavljaš laži, ki jih drugi pišejo.


Sem ga 3x pogledal, bo dovolj.

Izgleda da ne ali pa rabiš podnapise.

hammock je izjavil:

Kje tocno sem napisal laz? Ta video je v prvi vrsti antimoski, hkrati pa tudi rasisticen do belcev. Sanje SJW skupnosti, v glavnem. Ta skupnost ne potrebuje britvic, ampak depilacijo.

Ta video je v prvi vrsti antikretenski, kreteni so se v njem tudi prepoznali in odreagirali na njim lasten, kretenski način, na platformah, kjer se tudi sicer zbirajo kreteni (YT, 4chan, reddit..), na drugih platformah je bil odziv veliko bolj pozitiven.

49106 ::

jype je izjavil:

XIIT je izjavil:

Morda je feministična "vsi moški so posiljevalci" propaganda v zadnjem letu obrodila sadove?
To, da je 99.99999% posiljevalcev moških, je statistično dejstvo, ki ni odvisno od feminizma.


Da je statistika takšna kot je, se lahko zahvališ nagobčnikom, ki pravijo, da je za posilstvo pootreben penis.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

TESKAn ::

V današnjem svetu je največja grožnja civilizaciji gugl in njemu podobni, ki ljudi zapirajo v "echo chambers", jih tako odrežejo od drugih pogledov na svet in krepijo ekstreme vseh vrst. "SJW naci" bo imel v iskalnih zadetkih in playlistah samo posnetke nasilja policistov nad manjšinami, "MyRace/GenderIsTheBest naci" bo imel samo posnetke nasilja "vaših" nad "našimi", oboji bodo imeli konstanten stream rantanja sebi podobnih, kar jim bo utrjevalo njihovo prepričanje.
Gugl pa gleda, to ve, a ga ne briga, dokler lahko šteje oglaševalske dolarje.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

FormerUser ::

Unknown_001 je izjavil:


Izrazito ravno ne, se pa vidi, kam pes taco moli z dokaj neposrednimi namigi. Koneckoncev je namen prodati britvico in ne nauk. Reklama sama po sebi nima nobenega benovelentnega namena.

Kaj ima onkologija veze z Merkatorjem? Nič, pa vendar se je nekaj časa nazaj vrtela reklama, kjer se je "najboljši sosed" hvalil, da jim je doniral neko napravo, s čimer so si utrjevali svojo pozitivno javno podobo. Gre enostavno za bildanje blagovne znamke, Gillette, ki mu menda tržni deleži padajo, se je pač odločil, da bo to počel z aktualno temo boja proti toksični moškosti. Zdaj, ali jim bo uspelo ali ne, je druga stvar, ampak to je čisto legitimna marketinška strategija.

ahac ::

Predstavljajte si podoben oglas, ampak s to spremembno, da bi Muslimanom razlagal, da ne bit ekstremist in ne vzgajat otrok v ekstremiste. To je tudi pozitivno sporočilo, ne?
Ampak dobro vemo, da bi ISTI ljudje, ki zdaj hvalijo Gillette, potem vpil "not all Muslims..."
Eh, pozabmo ekstremizem... še če bi oglas Muslimanom govoril, da naj lepše obravnavajo ženske, bi jih mnogi obtožil islamofobije.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Looooooka ::

          je izjavil:

Oglas je vsekakor dosegel svoj namen. Lepo je zajahal val trenutno aktualnih zadev in o njem se sedaj na veliko razpravlja. Naročnik si pa medtem mane roke.

Ce bo stevilo dislikov procentualno preslikano na populacijo kupcev(folk gleda reklame in youtube...klikajo samo registrirani uporabniki) jih zna tale neumnost posteno stati.
In bo tako cisto prav. Pocasi bomo zaceli politizirat ze pri prodaji sladoleda. Politika ima svoje mesto in cas. Iz oglasov za izdelke, ki jih kupujejo vsi pa naj se lepo odstrani.
Ce bo posledica tega oglasa podobna BattleField V potem bo to dober znak, da si ljudje zelijo locitve med politiko in oglasevanjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

KAVINSKY ::

FormerUser je izjavil:

Gillette, ki mu menda tržni deleži padajo, se je pač odločil, da bo to počel z aktualno temo boja proti toksični moškosti.


Firma, katera prodaja roza žiletke dražje od sivih, pametuje o seksizmu in toksičnosti. The gift that keeps on giving!

https://www.dailymail.co.uk/femail/arti...

Invictus ::

Naredili so provokativen oglas, zdaj jim pa drugi delajo reklamo zastonj.

Ovce vedno padejo na te fore :)).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

          ::

KAVINSKY je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Gillette, ki mu menda tržni deleži padajo, se je pač odločil, da bo to počel z aktualno temo boja proti toksični moškosti.


Firma, katera prodaja roza žiletke dražje od sivih, pametuje o seksizmu in toksičnosti. The gift that keeps on giving!

https://www.dailymail.co.uk/femail/arti...


Saj zato pa potrebujejo take oglase, da si dvigujejo imidž in prodajo. Njihova skrb ni problematika iz oglasa, ampak edino in samo $$$. Tematika je pač toliko aktualna, da so z oglasom vzbudili zanimanje. Looooooka, tudi slaba reklama je še vedno reklama. Povzročili so to, da sedaj zanje ve precej več ljudi. Delež, ki jih bo zaradi tega bojkotiral, je precej majhen.

Invictus je izjavil:

Naredili so provokativen oglas, zdaj jim pa drugi delajo reklamo zastonj.

Ovce vedno padejo na te fore :)).


Saj pravim, dobro premišljena marketinška poteza.

Zgodovina sprememb…

FormerUser ::

ahac je izjavil:

Predstavljajte si podoben oglas, ampak s to spremembno, da bi Muslimanom razlagal, da ne bit ekstremist in ne vzgajat otrok v ekstremiste. To je tudi pozitivno sporočilo, ne?
Ampak dobro vemo, da bi ISTI ljudje, ki zdaj hvalijo Gillette, potem vpil "not all Muslims..."
Eh, pozabmo ekstremizem... še če bi oglas Muslimanom govoril, da naj lepše obravnavajo ženske, bi jih mnogi obtožil islamofobije.

Smo si predstavljali... in.... kaj točno je point tvojega whataboutizma? "Toxic masculinity" je problem, pri Gillette so se odločili, da ga bodo naslovili, tisti, ki se zaradi tega razburjajo so del tega problema in so se sedaj lepo outirali.

          ::

FormerUser je izjavil:

Smo si predstavljali... in.... kaj točno je point tvojega whataboutizma? "Toxic masculinity" je problem, pri Gillette so se odločili, da ga bodo naslovili, tisti, ki se zaradi tega razburjajo so del tega problema in so se sedaj lepo outirali.


Pri Gillette so se odločili, da bodo "problem" izkoristili za lasten PR, saj jim bodo brezplačno reklamo z odpiranjem tem na forumih delali tisti, ki so padli na njihovo foro.

FormerUser ::

Looooooka je izjavil:

          je izjavil:

Oglas je vsekakor dosegel svoj namen. Lepo je zajahal val trenutno aktualnih zadev in o njem se sedaj na veliko razpravlja. Naročnik si pa medtem mane roke.

Ce bo stevilo dislikov procentualno preslikano na populacijo kupcev(folk gleda reklame in youtube...klikajo samo registrirani uporabniki) jih zna tale neumnost posteno stati.


Kot da se je tako težko registrirati in si ustvariti celo več accountov.

Looooooka je izjavil:

In bo tako cisto prav. Pocasi bomo zaceli politizirat ze pri prodaji sladoleda. Politika ima svoje mesto in cas. Iz oglasov za izdelke, ki jih kupujejo vsi pa naj se lepo odstrani.
Ce bo posledica tega oglasa podobna BattleField V potem bo to dober znak, da si ljudje zelijo locitve med politiko in oglasevanjem.

Pravijo tisti, ki so jih sicer polna usta svobode govora, svobodnih trgov, anticenzure in jamranja nad preveliko politično korektnostjo... ampak seveda le do takrat, ko jim gre to na roko.

          je izjavil:

FormerUser je izjavil:

Smo si predstavljali... in.... kaj točno je point tvojega whataboutizma? "Toxic masculinity" je problem, pri Gillette so se odločili, da ga bodo naslovili, tisti, ki se zaradi tega razburjajo so del tega problema in so se sedaj lepo outirali.


Pri Gillette so se odločili, da bodo "problem" izkoristili za lasten PR, saj jim bodo brezplačno reklamo z odpiranjem tem na forumih delali tisti, ki so padli na njihovo foro.

Včasih se pa zasebni in javni interes tudi pokrijeta, ane.

Zgodovina sprememb…

49106 ::

FormerUser je izjavil:



Včasih se pa zasebni in javni interes tudi pokrijeta, ane.


Zakaj je v zasebnem in javnem interesu diskriminairanje moških svetlejše polti? P.S. jaz sem prijetno zagorel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

FormerUser ::

Yep, sami arijci za roštilji, sploh tale ta prvi iz leve je kot bi ga iz učbenika naslikal.

Peti ::

FormerUser je izjavil:

ahac je izjavil:

Predstavljajte si podoben oglas, ampak s to spremembno, da bi Muslimanom razlagal, da ne bit ekstremist in ne vzgajat otrok v ekstremiste. To je tudi pozitivno sporočilo, ne?
Ampak dobro vemo, da bi ISTI ljudje, ki zdaj hvalijo Gillette, potem vpil "not all Muslims..."
Eh, pozabmo ekstremizem... še če bi oglas Muslimanom govoril, da naj lepše obravnavajo ženske, bi jih mnogi obtožil islamofobije.

Smo si predstavljali... in.... kaj točno je point tvojega whataboutizma? "Toxic masculinity" je problem, pri Gillette so se odločili, da ga bodo naslovili, tisti, ki se zaradi tega razburjajo so del tega problema in so se sedaj lepo outirali.


Torej, ce bi se ti in jype v primeeru oglasa o ekstremizmu Muslimanov razburjala(kar bi se) bi to pomenilo, da sta del problema? Razumem.

Drugace pa super poteza s strani Gillette. Kapo dol. There is no such thing as bad press. Mogoce se trenutno samo tako zdi. Le poglejte kaksna mocna custva so izzvali iz vas.

FormerUser ::

Ali pa tale "white night", ki je prihitel na pomoč, medtem ko "zlobni n*gger" v ozadju opazuje.

Zgodovina sprememb…

1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Švedska opustila pregon Assangea zaradi posilstva

Oddelek: Novice / NWO
408086 (5249) Mr.B
»

Nova metoda za ustvarjanje pene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13222189 (19709) vostok_1

Več podobnih tem