» »

Božični skit o Sloveniji na Late Night Show

Božični skit o Sloveniji na Late Night Show

«
1
2

Slo0 ::

jb_j ::

Bil bi dober skit, če američani ne bi bili debili.
In označl ime Fjodor, za slovensko ime. (pač se vidi njihova pamet o ostalem svetu, ko delajo navaden skit). Pač vsi ustvarjalci Late night showa, zgleda, da mislijo, da smo bivša sovjetska država. Ali pa država, ki meji na rusijo.

Bodo pa enkrat ugotovl, ko bodo pogledal na zemljevid. (samo to je preobremenitev njihovega uma)

______________________________________________________________________________

Upam, da godler in hribar naredita skit, o ustvarjalcih skitov (ki delujejo v zda). In o njihovi razgledanosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

The Player ::

ignorirajte, ne dajati pozornosti neumnim ljudem, ker na koncu postanejo znani in uspešni ravno zaradi tega, ker se o njih govori.

glede "heca", pa sploh ne razumem konteksta na kaj se sploh nanaša.

Stari maček ::

Glede na to kaj zabit folk voli, smo bližje Severni Koreji kot Rusiji...

jb_j ::

Stari maček je izjavil:

Glede na to kaj zabit folk voli, smo bližje Severni Koreji kot Rusiji...


Če malo pomisliš imamo več izbire na volitvah kot v S. Koreji, Rusiji in Zda.
Pač toliko o dejstvih.

(s.koreja - 1 izbira, rusija - 2 izbiri (ali putin ali medvedjev) za volitve predsednika ali parlamenta, zda - 2 izbiri (republikanci ali demokrati) za volitve predsednika ali parlamenta (oz. njegovega približka (parlamenta))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Stari maček je izjavil:

Glede na to kaj zabit folk voli, smo bližje Severni Koreji kot Rusiji...


Pa ja mogoče imaš prav, samo je država dovolila, da imamo "Zombi" cerkev.
Pa ustvari to v S.koreji, Rusiji ali Zda.

Stari maček je izjavil:

Glede na to kaj zabit folk voli, smo bližje Severni Koreji kot Rusiji...


In glede odprtosti držav do drugačnih idej:
V Sloveniji bi pomoje lahko ustanovil stranko: Ko vas J..., vse.
Poizkusi to v S.Koreji,Rusiji ali Zda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

bambam20 ::

Izglede je ravno tak, kot v bivši jugi .. dobro so zadeli vzdušje..

HappyPills ::

Haha. So bogi ti američani :).

jb_j ::

HappyPills je izjavil:

Haha. So bogi ti američani :).


Samo keč je v tem, da ta oddaja predstavlja naprednejše razumevanje.
oz. to, da so bolj pametni od ostalih.

D3m ::

Skit bi bil ok, če bi se malo bolj potrudili pri poznavanju Slovenije.
|HP EliteBook|R5 6650U|

HappyPills ::

jb_j je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Haha. So bogi ti američani :).


Samo keč je v tem, da ta oddaja predstavlja naprednejše razumevanje.
oz. to, da so bolj pametni od ostalih.


Ravno to jih dela v resnici uboge :).
“Arrogance and ignorance go hand in hand.”

MIHAc27 ::

Meni zveni vse skupaj bolj Rusko... nisem pa preveč kapiral iz česa se točno delajo sploh norca. Da nimamo čustev?
Zgleda nisem tako inteligenten kot en povprečen Američan, ki mi je bilo tole zagotovo smešno in je iz prve razumel.

janezvalva ::

sploh ni zabavno. kr neki. (zamorjena pravljica za otroke)

jb_j ::

MIHAc27 je izjavil:

Meni zveni vse skupaj bolj Rusko... nisem pa preveč kapiral iz česa se točno delajo sploh norca. Da nimamo čustev?
Zgleda nisem tako inteligenten kot en povprečen Američan, ki mi je bilo tole zagotovo smešno in je iz prve razumel.


Norca se delajo iz tega, da nismo imel niti za risanke (primerjava Charlie Brown in ta risanka), ta risanka namreč ponazarja slovenske.
potem iz tega, da smo razmeroma revni,
in iz tega, da če kdo izbere napačno jelko, ga pokopljejo (iz razloga nedemokratičnosti in avtokracije države Slovenija).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jb_j ::

Nauk celotne zgodbe pa je: Da so jo sestavili pametni uredniki in ustvarjalci oddaje Late Night Show.
Ki vedno poudarjajo kako neumen je Trump.

In mislijo, da je Slovenija sosednja država Rusije. (toliko o pameti in razgledanosti, napredne in ene najbolj gledanih oddaj v ZDA) oz. o njihovih ustvarjalcih.

Kot vedno Colbert poudarja, kako dobro ekipo ima za sabo, da sestavljajo to oddajo (writers and production)

Slo0 ::

UP.

Glede ameriške razgledanosti.

jype ::

Resnica boli.

Slo0 ::

jype je izjavil:

Resnica boli.


A potem lahko določmo, da se v eni stvari strinjava?

xx23 ::

MIHAc27 je izjavil:

Meni zveni vse skupaj bolj Rusko... nisem pa preveč kapiral iz česa se točno delajo sploh norca. Da nimamo čustev?
Zgleda nisem tako inteligenten kot en povprečen Američan, ki mi je bilo tole zagotovo smešno in je iz prve razumel.


No, sej delajo oddajo za Amerčane, ne zate.


Pa komedija je, ne dokumentarni film.


Tu je sicer cel segment:

D3m ::

Slovenski skit ne razumem.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Slab Slovenc si. Nisi bral Cankarja, Colbertovi pisci so pa očitno ga.

D3m ::

Skodelice kave nisem zasledil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

Zadi za nagrobnikom je paklc barkafeja.

jb_j ::

Je pa neki zelo zanimivo.

24kur imajo vse novice iz čezlužne amerike. A tega pa niso zasledil?

xx23 ::

Prazniki se bližajo, so bolj počasni.

jb_j ::

xx23 je izjavil:

Prazniki se bližajo, so bolj počasni.


Auf a lahko dobim tam službo, da poročam novice s tedenskim zamikom?
(najbrž bodo veliko bolj sveže novice, če se zaposlim s takšnimi pogoji)

Sicer sem le usposobljen video-montažer. Samo s takšnim časovnim zamikom novic, bi mogoče lahko bil še novinar hkrati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

Slo0 ::

Prosim, da nimate preveč ogledov videoposnetka. (ker je youtube takoj prepoznal)

In vplačujete v njihov budget z ogledom tega posnetka.

jype ::

Sm dal na repeat, hvala za obvestilo.

jb_j ::

jype je izjavil:

Sm dal na repeat, hvala za obvestilo.


Upam, da ti nekoč zraste pamet, in ugotoviš, da si dobro naredil, da podpiraš eno oddajo, kjer so res dobre fore.
(razgledani pa pač niso)

Gagatronix ::

Eni po idiotsko orgazmirate vsakic k se nekje Slovenija omeni. V isti sapi pa doma kurcate isto Slovenijo.

jb_j ::

Gagatronix je izjavil:

Eni po idiotsko orgazmirate vsakic k se nekje Slovenija omeni. V isti sapi pa doma kurcate isto Slovenijo.


Brate, kontekst ti manjka!
V nekih stvareh je Slovenija gut, v nekaterih je v podnu.
A razumeš sedaj tiste, ki se enkrat veselijo, in drugič žalostijo. (al rabš risanko, da ti to ponazori)

Jenkiji so že vrgl vn risanko, kaj si misljo o sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

jb_j je izjavil:

(razgledani pa pač niso)
Bolj kot povprečen Slovenec očitno so, če si ti povprečen Slovenec.

jb_j je izjavil:

V nekih stvareh je Slovenija gut, v nekaterih je v podnu.
V cankarjanstvu je v svetovnem vrhu.

jb_j je izjavil:

Jenkiji so že vrgl vn risanko, kaj si misljo o sloveniji.
Pravzaprav si oni nič ne mislijo o Sloveniji, ker večina sploh ne ve, da obstaja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

jb_j ::

jype je izjavil:

jb_j je izjavil:

(razgledani pa pač niso)
Bolj kot povprečen Slovenec očitno so, če si ti povprečen Slovenec.


sem povprečen slovenc, pod slovenskim povprečjem (finančno). (toliko o dejstvih)
vem pa da slovenija ne meji na rusijo.

jb_j je izjavil:

V nekih stvareh je Slovenija gut, v nekaterih je v podnu.
V cankarjanstvu je v svetovnem vrhu.


A v zavračanju kave? Jp, a to pomen po tvoji logiki, da sem v svetovnem vrhu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

Žalostno je, da povprečen Slovenec ve tako malo o Cankarju.

A niste bral vsaj na Klancu pa Hlapcov?

jb_j ::

jype je izjavil:

Žalostno je, da povprečen Slovenec ve tako malo o Cankarju.

A niste bral vsaj na Klancu pa Hlapcov?


Ne, ker sem v prejšnji izjavi podal izjavo, da sem podpovprečen slovenec. (sem pa prebral vsaj eno mogoče celo obe, samo sem pozabil, spomin mi namreč ni vrlina)
So-what? Giljotina za nepismene?

Da se ugodi tvojim idejam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jb_j ()

jype ::

jb_j je izjavil:

So-what? Giljotina za nepismene?
Ne, zgolj trditev, da je risanka precej bolj Slovenska, kot je marsikateri Slovenec pripravljen priznati.

Ime pa res ni posrečeno, se strinjam. "Jernej" bi bilo bolje, ampak tega najbrž ne bi znali izgovoriti. Džrnedž bi se na koncu spremenilo v Nigga.

Slo0 ::

jype je izjavil:

jb_j je izjavil:

So-what? Giljotina za nepismene?
Ne, zgolj trditev, da je risanka precej bolj Slovenska, kot je marsikateri Slovenec pripravljen priznati.


Na kakšen način in v katerih/kakšnih primerih?
Res me zanima tvoje mnenje glede tega.

Gagatronix ::

jb_j je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Eni po idiotsko orgazmirate vsakic k se nekje Slovenija omeni. V isti sapi pa doma kurcate isto Slovenijo.


Brate, kontekst ti manjka!
V nekih stvareh je Slovenija gut, v nekaterih je v podnu.
A razumeš sedaj tiste, ki se enkrat veselijo, in drugič žalostijo. (al rabš risanko, da ti to ponazori)

Jenkiji so že vrgl vn risanko, kaj si misljo o sloveniji.


Slovenska sportna ekipa zmaga nekje. "UUUUUU ZMAGAL SMOOOOOO!"

Slovenska sportna ekipa ne zmaga nekje. "PIZDA MAMO ZANIC SPORTNIKE KOJI KURAC JIH PLACUJEMO!"

Slo0 ::

Gagatronix je izjavil:

jb_j je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

Eni po idiotsko orgazmirate vsakic k se nekje Slovenija omeni. V isti sapi pa doma kurcate isto Slovenijo.


Brate, kontekst ti manjka!
V nekih stvareh je Slovenija gut, v nekaterih je v podnu.
A razumeš sedaj tiste, ki se enkrat veselijo, in drugič žalostijo. (al rabš risanko, da ti to ponazori)

Jenkiji so že vrgl vn risanko, kaj si misljo o sloveniji.


Slovenska sportna ekipa zmaga nekje. "UUUUUU ZMAGAL SMOOOOOO!"

Slovenska sportna ekipa ne zmaga nekje. "PIZDA MAMO ZANIC SPORTNIKE KOJI KURAC JIH PLACUJEMO!"


Sicer je malo izven konteksta.
Ampak lepa uprizoritev slovenske mentalite. (pa še z velko začetnco ne morem pisat o Slovencih)

jype ::

Slo0 je izjavil:

Na kakšen način in v katerih/kakšnih primerih?
Ivan Cankar @ Wikipedia

Težko bi risanko naredili bolj Slovensko, z izjemo imena protagonista.

Mogoče jim je pa scenarij napisal Mazzini?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

The Player ::


Slovenska sportna ekipa zmaga nekje. "UUUUUU ZMAGAL SMOOOOOO!"

Slovenska sportna ekipa ne zmaga nekje. "PIZDA MAMO ZANIC SPORTNIKE KOJI KURAC JIH PLACUJEMO!"


Kar je tipična reakcija neglede na to, v kateri državi si in s katerim narodom imaš opravka. Ne vem zakaj bi moral bit Slovenci v vsem slabši in biti bolj papeški od papeža.

Ray Wiliam Johnson (se mi zdi) je celo parodijo naredil na to reakcijo, ko družba na polno navija za svojo ekipo in pol pride en emo (ki je sinonim za depresijo in negativnost) in se nastavi pred TV in ga nahrulijo, ker bi radi navijal in jim po resnici pove, da oni ne ljubijo svoje ekipe, ker jo imajo radi samo takrat ko zmaguje, medtem ko pa v slabem pa ne.


Sicer je malo izven konteksta.
Ampak lepa uprizoritev slovenske mentalite. (pa še z velko začetnco ne morem pisat o Slovencih)


Ne razumem zakaj v Sloveniji manjka domoljubja in so vsi sako destruktivni, brez kakršnegakoli samospoštovanja. Potem se pa čudite zakaj se vsi delajo norca iz nas. ;(

Če se ne boste sami spoštovali, vas nihče ne bo.

Gagatronix ::

Jaz spostujem sebe. Nimam pa nobenega pametnega razloga, da bi fural zgoraj omenjeno mentaliteto. Jaz sem *jaz osebno* in ne drzava v kateri zivim. Domoljubje in patriotizem pa sta lastnosti zlobnezev.

The Player ::

Jaz sem *jaz osebno* in ne drzava v kateri zivim


Država smo ljudje, tako, da tvoja trdtev ravno ne drži vode. Kamorkoli boš šel v tujino, bo ljudi zanimalo iz kje prihajaš in takrat boš v njihovih očeh predstavljal ne sebe, temveč del neke države oz. naroda.

Na tak način se potem tudi delajo vtisi določenih narodov, zato tudi ni preveč zdravo bit preveč samodestruktiven, ker si s tem samo pljuvaš v lastno skledo (in skledo vseh ostalih).

Domoljubje in patriotizem pa sta lastnosti zlobnezev


Se pravi je zate pol sveta zlobnega? Namreč ne poznam države, kjer je domoljubje nižje kot v Sloveniji.

Še prišleki, ki pridejo v Slovenijo so bolj domoljubni do svoje matice, ampak so raje tu zaradi boljšega standarda, hkrati se pa delajo norca iz nas in se nočejo asimilirati. Seveda imaš tudi svetle izjeme.

Amerika je dober primer domoljublja. Če so ljudje domoljubni bodo držali skupaj neglede na vse. Potem se pa ljudje v Sloveniji čudijo, ko nastaneta dva pola in se potem drug drugega pljuvajo in očitajo zakaj imajo svoj prav.

Gagatronix ::

"L'etat, c'est moi."

Osebki, ki se enacijo z drzavo, so mentalno moteni.

jype ::

The Player je izjavil:

Se pravi je zate pol sveta zlobnega?
Ne zanj, objektivno. Pa ni vas pol, manj kot 20% vas je dovolj norih, da umorite dve skandinavski turistki, ker je vašim verskim kolegom francoska vojska bombardirala oporišče.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

c3p0 ::

jype je izjavil:

Žalostno je, da povprečen Slovenec ve tako malo o Cankarju.

A niste bral vsaj na Klancu pa Hlapcov?


Šli so brat Cankarja in naredili skeč v njegovem stilu, ker bo povprečen USA viewer, strokovnjak za SLO literaturo, to opazil. Maybe you're reading a tad bit too much into it...

Ali pa enostavno tudi ostale slovane predstavljajo v podobni luči. http://snl.wikia.com/wiki/Olya_Povlatsky

Utk ::

Gagatronix je izjavil:

"L'etat, c'est moi."

Osebki, ki se enacijo z drzavo, so mentalno moteni.

Isto bi lahko rekel tudi za druzino po isti logiki. Samo dejstvo je, da ko bos polomljen lezal nekje ti bo pomagala tvoja druzina, vas, drzava, ne pa nek levicarski hipi na drugem koncu sveta, ki se strinja s tabo. No, pomagali ti bi, ce ne bi bil kreten in na njih gledal enako kot na nekoga x, tako pa morda ni cisto stoprocentno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

Gagatronix ::

Saj ves tisti pregovor o druzini... Blood of the covenant is thicker than the water of the womb.

jype ::

c3p0 je izjavil:

Šli so brat Cankarja in naredili skeč v njegovem stilu, ker bo povprečen USA viewer, strokovnjak za SLO literaturo, to opazil. Maybe you're reading a tad bit too much into it...
Ne. Šli so delat skeč o Sloveniji in poguglali, kaj Slovenci smatramo za nacionalno značilnost in našli Cankarja. Potem je en pisec dobil nalogo, da pripravi nekaj "izza železne zavese" in dobili smo pričujoče gradivo, ki je pravzaprav izvrstno.

Utk je izjavil:

dejstvo je, da ko bos polomljen lezal nekje ti bo pomagala tvoja druzina, vas, drzava, ne pa nek levicarski hipi na drugem koncu sveta
https://www.bbc.com/news/world-europe-4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Utk ::

To je malo zastarela nacionalna znacilnost. To je isto kot da bi sli mi delat skec o njih, not vrgli malo Washingtona, in pokazali kako mlati svoje suznje.
Ali pa ce bi pokazali kako podpisujejo tisto svojo deklaracijo s suznji namesto stolov in miz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

CNN & Trump

Oddelek: Loža
211734 (1455) bluefish
»

Ali sinhronizacija vsebin vpliva na znanje in učenje tujega jezika?

Oddelek: Problemi človeštva
283106 (2470) Daliborg
»

Late night show with Stephen Colbert (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
877879 (5362) Leaker49
»

Slo. in ZDA... smo 'močni' dokler je Trump na oblasti?

Oddelek: Loža
232291 (1846) Scaramouche
»

Planet TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13631409 (26191) zuz3k

Več podobnih tem