» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
459 / 468
»»

kiFni ::

Profit mislim kot miner. Kdor je mel jajca pustit še leto laufat v kleti, je mel 2017 velik profit pa plačan ves štrom za nazaj.

spegli ::

9240 zgleda limit. Smo pa pred famoznim halvening. Nimam pojma kaj bo. Pod 8450 je bearish.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

PrihajaNodi ::

Vazelin tezos ti pada.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Še malo mora pasti za prodajo.

spegli ::

Imam 15% long od 8500 -> 9220.

PrihajaNodi ::

PreviousUser je izjavil:

Še malo mora pasti za prodajo.


Lol. Tam 20% pol pa se en buyback probamo izvest.
Sej bo na predavanju poveda vse skrivnosti in pasti trgovanja.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

KappaPride ::

Bo tudi predavanje o vplivu halvinga na minerje, mislite da bodo se relevantni ali jih bo cz mafija pojedla

PreviousUser ::

Mislim, da bosta tudi predavanji Kako hranimo kite in UpsideDown TA ™ - alternativna tehnična analiza.

Zgodovina sprememb…

spegli ::

Facebook dev ::

Vazelin je pa polno zaseden s tem, da sestavi tips&tricks how to swing trade crypto, zdaj ko je zvedu da ima ob 00:30 1 urno predavanje na to temo.
Definitivno če mu v kriptu rata nekak, si bo mogu kakega managerja zrihtat. Organizira event potem pa samo 10 ur pred eventom čiz neaktiven in se ne da nič zmenit.

BTW: Odštevanje zadnjega blocka pred halvingom in nazdravljanje s šampanjcem skupinsko prek Zooma, tega ni v programu, zakaj?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

PreviousUser ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin je pa polno zaseden s tem, da sestavi tips&tricks how to swing trade crypto, zdaj ko je zvedu da ima ob 00:30 1 urno predavanje na to temo.
Definitivno če mu v kriptu rata nekak, si bo mogu kakega managerja zrihtat. Organizira event potem pa samo 10 ur pred eventom čiz neaktiven in se ne da nič zmenit.



Mislim, da trenutno ravno pripravlja praktični primer - čaka na dovoljšen dip XTZ, da proda in pol to spredava.

PrihajaNodi ::

Vazelin je dol ze 20% od zadnjega nakupa. Jaz pa mam lepo fiat pripravljen. Del v altih del v fiatu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Kaj boš nabavil?

PrihajaNodi ::

Hotu sm ETH. Zdj racunam na dip -50% xtz.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

rokp ::

PreviousUser je izjavil:

Mislim, da trenutno ravno pripravlja praktični primer - čaka na dovoljšen dip XTZ, da proda in pol to spredava.


Taprav dec dela v živo.

spegli ::

9300 je bil max za long. Pičimo.

Facebook dev ::

PreviousUser je izjavil:

Facebook dev je izjavil:

Vazelin je pa polno zaseden s tem, da sestavi tips&tricks how to swing trade crypto, zdaj ko je zvedu da ima ob 00:30 1 urno predavanje na to temo.
Definitivno če mu v kriptu rata nekak, si bo mogu kakega managerja zrihtat. Organizira event potem pa samo 10 ur pred eventom čiz neaktiven in se ne da nič zmenit.



Mislim, da trenutno ravno pripravlja praktični primer - čaka na dovoljšen dip XTZ, da proda in pol to spredava.


Damn, poba je lepo zadel 2.48$ Tezos haha. Ob polnoči bo pa tako kot si rekel, v živo panično prodajal pri 1.9$ z namenom za buyback :))
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

To dela za publiko8-O
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

He is moving the market for us. :D

Zgodovina sprememb…

Jacksmav ::

pozabli ste še šilanje šitkonjov...music coin...the key...bankera.za tiste brez službe...predavanje ob svitu....:)

Facebook dev ::

Vazelin se bliža -10% temu zadnjemu nakupu danes ob 12ih, ko je kupil Tezos pri 2.48$. Ko si tak ekspert, ti pač ni para. Razturaš vsak trejd, vsak buyback.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Ce verjames da bo 10usd je tako ali tako vseeno.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Haha ste se razpisali :D Bolj slabi so bili tile buy-i zadnjih dveh tednov. Jebat ga. Eni smo bli malo pohlepni. Bo pač malo daljši HODL.

Vidim, da je veliko zanimanja za potencialne predavatelje. Organizatorji to zelo cenimo. Za naslednji event ponucamo sigurno tudi Facebook Dev-a.
Sedaj pa novica:
Zaradi velikih tehničnih težav je bil današnji halving event na našo in vašo žalost odpovedan. Tehnika je spet zagodla. Kar pa ne pomeni, da ne moremo uživati v slastnih virtualnih pizzah in pivu! Kakorkoli, mirno in srečno praznovanje tega osrednjega BTC praznika!1:'( Preživite ga v družbi najbližjih!

Pa dober tek
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin se bliža -10% temu zadnjemu nakupu danes ob 12ih, ko je kupil Tezos pri 2.48$. Ko si tak ekspert, ti pač ni para. Razturaš vsak trejd, vsak buyback.


Komaj čakam 00.30, da prenese to znanje na nas. Inovativen način trgovanja.

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin se bliža -10% temu zadnjemu nakupu danes ob 12ih, ko je kupil Tezos pri 2.48$. Ko si tak ekspert, ti pač ni para. Razturaš vsak trejd, vsak buyback.

Natanko tako:
Ce verjames da bo 10usd je tako ali tako vseeno.

:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Haha ste se razpisali :D Bolj slabi so bili tile buy-i zadnjih dveh tednov. Jebat ga. Eni smo bli malo pohlepni. Bo pač malo daljši HODL.

Vidim, da je veliko zanimanja za potencialne predavatelje. Organizatorji to zelo cenimo. Za naslednji event ponucamo sigurno tudi Facebook Dev-a.
Sedaj pa novica:
Zaradi velikih tehničnih težav je bil današnji halving event na našo in vašo žalost odpovedan. Tehnika je spet zagodla. Kar pa ne pomeni, da ne moremo uživati v slastnih virtualnih pizzah in pivu! Kakorkoli, mirno in srečno praznovanje tega osrednjega BTC praznika!1:'(

Pa dober tek


A to je una pica, za katero so dal 100 BTC-jev pred desetimi leti?

DeeJay ::

10000 BTCjev

PreviousUser ::

Eh, sitnica. :D

Vazelin ::

Sladkih 1250btc na slice. Pizzda da te kap :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Misliš, da un še rad je pice?

spegli ::

8300 - ne 9300 zatipkal sem se. lets fly

Zadnji shorti so bli na 8200.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

Vazelin ::

Evo, to je to.:P;((
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

Torej danes na dan halvinga cena BTC $8550. Sam sem se zmotil pri svoji napovedi 12,2k za današnji dan. Eno leto prej je bil BTC $6400. Torej od lani do letos je BTC zrastel za +33%. Za primerjavo pri prejšnjem halvingu je bila razlika +111%. Pri meni osebno to daje slab znak za kripto in neke kazalce, da več ne bo takšne rasti kot je bila tista v obdobju 2016-2017 po halvingu BTC. Zdaj bom že zadovoljen, če bo iz tega ven prišlo za stanovanje, opremo in avto. O penziji sem nehal sanjat. Bo treba delat do penzije. :'(

kamiKaZaA je izjavil:

Smo 12 dni pred Halvingom oz. 11,5 dni. Da vidimo, če bo kolikor toliko točna ta moja napoved iz 9. marca:

kamiKaZaA je izjavil:

spegli je izjavil:

Halving graf

https://ibb.co/Dr8ZXN8

Gremo delat dalje analizo. Lepo da si dal graf kot prvo. Torej BTC halving bo 11. maja 2020. 11. maja 2019 je bil BTC vreden $6400. Da bi vse izgledalo podobno kot pri BTC halvingu 2016, bo letos 11. maja moral biti BTC okoli 13,5k lahko so odstopanja +/- 2k, ker ni vse vedno identično. Za dosego tega je še 2 meseca časa in se mi zdi realno možno. Če bo BTC 11. maja 2020 pod 10k, pa zna biti problem in nakazati neko smernico, da ta bullrun res nebo tako močen kot je bil tisti prejšnji. Če bo BTC tisti dan višji od 13,5k pa bo nakazalo smer, da bo še hujši bullrun in še bolj nore rasti kot so bile leta 2017.

Gremo dajat napovedi?

Moja napoved za 11. maj 2020 ob 1h zjutraj - hmmmmmm - tak po mini-preračunjavanjih 12,2k oz. +92% kot pred letom dni. Leta 2015-2016 je bila razlika +111%. Sam napovedujem za odtenek, a le za odtenek nižji bullrun kot je bil tisti leta 2017.

spegli ::

Sej pravim. Halving nekateri preveč jemljejo resno. Včasih smo mel , da se Kitajska prebuja :)

KappaPride ::

Kripto je mrtev od začetka 2018, lahko pa futrate kite. HODL!

Vazelin ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin se bliža -10% temu zadnjemu nakupu danes ob 12ih, ko je kupil Tezos pri 2.48$. Ko si tak ekspert, ti pač ni para. Razturaš vsak trejd, vsak buyback.

$2.46 ... 2.50 soon8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

galu ::

https://blockchair.com/bitcoin/block/62...

NYTimes 09/Apr/2020 With $2.3T Injection, Fed's Plan Far Exceeds 2008 Rescue


Nice. :D
Tako to gre.

Vazelin ::

Momci, če gre to x2 ali x3 jaz verjetno odjezdim iz kripta. Ne vem, če bo še energija za tole:))

V tem času bi verjetno s tem časom ratal že senior dev :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin kdaj prodajas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Čokoladko ::

Jaz pa upam, da po halvingu ne bo nič in da dipnemo ene 20 do 30% in da boste rekli da je mrtvo. Šele takrat bo šlo gor. :)

PrihajaNodi ::

Čokoladko je izjavil:

Jaz pa upam, da po halvingu ne bo nič in da dipnemo ene 20 do 30% in da boste rekli da je mrtvo. Šele takrat bo šlo gor. :)


To se ze nekaj casa govori. Bull je tu, bull je tu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

Kak se vam sploh da ukvarjat s tem, če je jasno da še leta ne bo nič, če sploh kdaj =) Jaz samo upam na XTZ da potegne še 1x gor preko 5€ pol pa verjetno prodam pa srečno kripto...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Sej se nam ne da vec, mato:) xtz na 4usd je bil zlata priloznost.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Čokoladko ::

Mato989 je izjavil:

Kak se vam sploh da ukvarjat s tem, če je jasno da še leta ne bo nič, če sploh kdaj =) Jaz samo upam na XTZ da potegne še 1x gor preko 5€ pol pa verjetno prodam pa srečno kripto...


Ma to si pa luzer. A zato ne bo nič, ker si ti popušil na celi črti s tvojimi šitcoini in ker si se stalno hvalil, da imaš 6 mestno cifro, zdaj pa tolčeš kredit? A zato mora kripto iti v kurac? Haha...

Jaz če kaj vidim v kriptu je to Bitcoin k ima nekih 5 do 10% šans da bo nekaj vreden. A bo vreden 0 ali pa celo premoženje. Neke srednje poti ni tuki. Za vaše šitkojne pa...srečno s temu sranjem.

Dobra špekulacija je. Pa tudi jaz sem se opekel s temi šitcoini, pač šola, draga, sm se jebal, da sem dobil spušenih 20k nazaj pa kaj. :D

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Kak se vam sploh da ukvarjat s tem, če je jasno da še leta ne bo nič, če sploh kdaj =) Jaz samo upam na XTZ da potegne še 1x gor preko 5€ pol pa verjetno prodam pa srečno kripto...


Ma to si pa luzer. A zato ne bo nič, ker si ti popušil na celi črti s tvojimi šitcoini in ker si se stalno hvalil, da imaš 6 mestno cifro, zdaj pa tolčeš kredit? A zato mora kripto iti v kurac? Haha...

Jaz če kaj vidim v kriptu je to Bitcoin k ima nekih 5 do 10% šans da bo nekaj vreden. A bo vreden 0 ali pa celo premoženje. Neke srednje poti ni tuki. Za vaše šitkojne pa...srečno s temu sranjem.

Dobra špekulacija je. Pa tudi jaz sem se opekel s temi šitcoini, pač šola, draga, sm se jebal, da sem dobil spušenih 20k nazaj pa kaj. :D


Saj nisem nič spušil, sem ven pobral nekaj keša... samo pač ni na vidiku možnosti da bodo šli coini x10... kr tako.

Good luck z BTCjem. Verjetno bo vreden ene 20k spet, čez kaki 2 leti, samo nimam keša da bi dal not 50k in pobral ven 130k čez 2 leti na žalost
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Čokoladko ::

Ma kolko bo vreden sam Bog ve. Lah da bo vreden 200$ :)

Vazelin ::

Moje mnenje je, da lahko še vedno pade btc BP letos na 2-3k.
Tudi letos se je pokazalo, da so profitirali samo tisti s konjskimi jajci, ko so izkoristili tisti brutalen bleed day, ko je šlo praktično deljeno 2. Zna bit, da je bilo to to za letos. Sladkih x2 kdor je izkoristil:))

Mato: pri 5usd jaz prodam 3/4 xtzjev
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Moje mnenje je, da lahko še vedno pade btc BP letos na 2-3k.
Tudi letos se je pokazalo, da so profitirali samo tisti s konjskimi jajci, ko so izkoristili tisti brutalen bleed day, ko je šlo praktično deljeno 2. Zna bit, da je bilo to to za letos. Sladkih x2 kdor je izkoristil:))

Mato: pri 5usd jaz prodam 3/4 xtzjev


Jaz govorim v evrih... jebe se meni za USD =) Čeprav ajde, so tam tam USD in EURO
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Moje mnenje je, da lahko še vedno pade btc BP letos na 2-3k.
Tudi letos se je pokazalo, da so profitirali samo tisti s konjskimi jajci, ko so izkoristili tisti brutalen bleed day, ko je šlo praktično deljeno 2. Zna bit, da je bilo to to za letos. Sladkih x2 kdor je izkoristil:))

Mato: pri 5usd jaz prodam 3/4 xtzjev


Včeraj na predavanju si rekel, da je bil tisti bleed day v sredini marca perfektna priložnost za dokupit. Sedaj pa govoriš, da so to storili le tisti, s konjskimi jajci. Zakaj nisi ti dokupil takrat?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Saj bi dokupil, če bi imel sladki fiat na borzi. Sigurno bi nekaj dokupil:)

ps: hvala za pozorno spremljanje predavanja
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
459 / 468
»»