» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
460 / 468
»»

Čokoladko ::

Hm jaz pa mislim da post halving dump, če bo bo čez kak teden in pomoje do max 6600 bo šlo. Ker da gre na 2 do 3k potlej niti novi rudarji nimajo kaj več za počet vsaj pri tej difficulty. Glede na podatke pa interes pa ne bi rekel, da je to ravno verjetna opcija.

Kaj zaboga se je takrat zgodilo 2 meseca nazaj pa...malo virus panike pa Bitmex + ostale borze na vzvod.

Pa nekako dvomim, da bo en orng dip, če bo sploh.

Vazelin ::

Mislim tako absurdnega in močnega dip-a, kot je bil tisti dan sigurno ne. Komot se pa lahko ponovi scenarij o stagnaciji in počasnem padanju iz druge polovice 2018, ko smo prišli na kislih 3k za btc lepo konstantno in počasi :D da alte ne omenjam :D

Kaj zaboga se je takrat zgodilo 2 meseca nazaj pa...malo virus panike pa Bitmex + ostale borze na vzvod.

Tiste dni marca je veljala dobesedna panika tudi na ne-kripto borzah. Dow iz 30k na 18k.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

No jaz mam začrtano pot, držim svoje pozicije do nekje dec 2020 - feb 2021... potem načeloma prodam vse razen 0,1 BTC... če pa zraste XTZ nad 5€ pa verjetno prodam že prej.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

kakob je izjavil:

slika
Once upon a time in Pattaya...]

haha vprašanje kok so ruskinje in vprašanje kok so ženske tam notri:P
Crazy Romanian Girls :D Nodi, morda pa je potencial. Da odpreš business v Patayi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Čokoladko ::

Mato989 je izjavil:

No jaz mam začrtano pot, držim svoje pozicije do nekje dec 2020 - feb 2021... potem načeloma prodam vse razen 0,1 BTC... če pa zraste XTZ nad 5€ pa verjetno prodam že prej.


Šitcoini znajo biti vedno problem. 2021 pa zna biti kak bullrun. Bo treba Merlaka vprašat. On je najbolj realen :)

Mato989 ::

Čokoladko je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No jaz mam začrtano pot, držim svoje pozicije do nekje dec 2020 - feb 2021... potem načeloma prodam vse razen 0,1 BTC... če pa zraste XTZ nad 5€ pa verjetno prodam že prej.


Šitcoini znajo biti vedno problem. 2021 pa zna biti kak bullrun. Bo treba Merlaka vprašat. On je najbolj realen :)


Ma Merlaku se je usralo isto kot meni, razlika je bila samo ta, da on je mel tolko keša takrat da je prodal, jaz pa ne =) Smo vidli njegove sposobnosti z nakupom faliranih investicij za tem
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Lennzi ::

Čokoladko je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No jaz mam začrtano pot, držim svoje pozicije do nekje dec 2020 - feb 2021... potem načeloma prodam vse razen 0,1 BTC... če pa zraste XTZ nad 5€ pa verjetno prodam že prej.


Šitcoini znajo biti vedno problem. 2021 pa zna biti kak bullrun. Bo treba Merlaka vprašat. On je najbolj realen :)

Ne znam ocenit, če je sarkazem, ampak če pogledaš njegov intervju v financah in glede na datum objave izračunaš, če bi vložil takrat 50k...
Zaenkrat se ni velikokrat zmotil, v nasprotju z znalci tukaj.

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Vazelin je izjavil:

Moje mnenje je, da lahko še vedno pade btc BP letos na 2-3k.
Tudi letos se je pokazalo, da so profitirali samo tisti s konjskimi jajci, ko so izkoristili tisti brutalen bleed day, ko je šlo praktično deljeno 2. Zna bit, da je bilo to to za letos. Sladkih x2 kdor je izkoristil:))

Mato: pri 5usd jaz prodam 3/4 xtzjev


Včeraj na predavanju si rekel, da je bil tisti bleed day v sredini marca perfektna priložnost za dokupit. Sedaj pa govoriš, da so to storili le tisti, s konjskimi jajci. Zakaj nisi ti dokupil takrat?


Ker je prodal?

Ocitno sedis na usesih. Si pa bolj ali manj hodil vaakih 5 minut na cik. Jaz pa sem si pridno vse belezil.

Lennzi je izjavil:

Čokoladko je izjavil:

Mato989 je izjavil:

No jaz mam začrtano pot, držim svoje pozicije do nekje dec 2020 - feb 2021... potem načeloma prodam vse razen 0,1 BTC... če pa zraste XTZ nad 5€ pa verjetno prodam že prej.


Šitcoini znajo biti vedno problem. 2021 pa zna biti kak bullrun. Bo treba Merlaka vprašat. On je najbolj realen :)

Ne znam ocenit, če je sarkazem, ampak če pogledaš njegov intervju v financah in glede na datum objave izračunaš, če bi vložil takrat 50k...
Zaenkrat se ni velikokrat zmotil, v nasprotju z znalci tukaj.


Tudi investicija na bohinju mu nosi mastne pare.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Lennzi ::

PrihajaNodi je izjavil:

[st
Tudi investicija na bohinju mu nosi mastne pare.

Nodi pa saj ti nisi resen. Hahahahahaah. Ampak ja. Ti si car, on pa nima pojma. Samo, da se bolje počutiš. XTZ...sky is the limit

Vazelin ::

Facebook Dev: $2.55 haha spavaš li mirno?:D

BTCju se topi dominanca. Na predavanju ste bili na to opozorjeni ;)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Facebook Dev: $2.55 haha spavaš li mirno?:D

BTCju se topi dominanca. Na predavanju ste bili na to opozorjeni ;)


Čak mal, a pol je bilo predavanje?

Vazelin ::

No, ni bilo ravno predavanje. bolj chat ob virtualni pizzi
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PreviousUser ::

No ja, bomo pa ob naslednjem halvingu speljali.

Kripto mesi ::

A bo prej naslednji halving ali bo mičo kupil nepremičnino? Stavim na halving :))

Vazelin ::

Fuck me, če bomo ob naslednjem halvingu še tukaj;((8-O:)) Slaba štiri leta.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Bi blo zanimivo vidt, kakšna bo situacija tu na tem forumu čez 1,2,3,4,5 let. Kdo bo vse obupal, kdo bo vztrajal, kdo bo ponovno preveč greedy in držal čez bull in imel na koncu manj :D Bi blo kul, da bi kdo kak timeline delal na to temo.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

To bi bila kar zmaga v lajfu, da bi čez 4 leta še vedno viseli v tej temi oz. v Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 3:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Kripto mesi je izjavil:

A bo prej naslednji halving ali bo mičo kupil nepremičnino? Stavim na halving :))


hvala... pošpukal sem vodo po tipkovnici :8)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

Nice. Dominanca počasi pada. Upam, da se prelije v alte za x28-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Nice. Dominanca počasi pada. Upam, da se prelije v alte za x28-)


dominanca je nepomembna, vsaj če govorimo o +/- 5%... pomembno je koliko je vrednost marketa... kaj ti pomaga dominanca 60%, če market pade za 50% vrednosti, pa bo dominanca pol še zmeraj 60%... tako da đabe gledat to... zaradi mene je lahko dominanca 99%, če bo hkrati 1.0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 milijardi market... ker to pomeni da bo kljub taki dominanci tezos verjetno 50€ =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PreviousUser ::

Kripto mesi je izjavil:

A bo prej naslednji halving ali bo mičo kupil nepremičnino? Stavim na halving :))


Oh, ko bi še številni nicki nekaterih tukaj gor vsaj občasno doživeli halving. :D

Mato989 je izjavil:

Kripto mesi je izjavil:

A bo prej naslednji halving ali bo mičo kupil nepremičnino? Stavim na halving :))


hvala... pošpukal sem vodo po tipkovnici :8)


Is it waterproof?

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kaj se vse v alte topi, noro.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PrihajaNodi ::

https://decrypt.co/28176/98-of-xrp-tran...

Kakob tvojega paradnega konja so poimenovali v spam!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

ubermensch ::

Že nekaj dni pričakujem dump tako glavnih indeksov delnic, kar bo verjetno za sabo potegnilo tudi kripto, ker sta marketa zelo korelirana.

Komaj čakam, da spet kupim poceni LINK. Hitro ti je jasno, da je to eden redkih uporabnih projektov v kriptu, če razumeš blockchain in potrebe po decentraliziranih smart contractih in oraclih.

Čokoladko ::

A bo "sell in May and go away?"

Zaenkrat se kripto dobro drži, samo jaz osebno ne kupim nič dokler ne vidim ene potrditve v eno smer, ker bi gemblal drugače. Tisti jeben ATH downtrend je zbil v momentu ceno za 20% od 10k sedaj je 8900$ pa da bo kako dumpanje na stock marketih bodo teli "institutional investors" spet dumpali Bitcoin. To ima Merlak prav, ko je rekel, da se boji da ne bo BTC še ena delnica več v njihovem portfelju. Jebeni "institutional investors" pfuj. Se spomnim 2017, ko je bila raja navdušena za CME futures pa sem vedel, da bo to drek za retail. In verjetno je res temu tako.

Sicer nekaj blazno ne verjamem v to korelacijo med delnicami in BTC ampak kratkoročno pa ima to res neko korelacijo. Za moje pojme smo še vedno v medotu dokler se te downtrend linije ne prebije...

Raje kupim po 11k kakor pa sedaj pa spet zgrmi na 5k. Oz stop loss bo treba začet uporabljat :)

Vazelin ::

Ja se strinjam. Sedaj kupovat je precej gamble. Jaz sem kar nekaj vložil v zadnjih dveh tednih - ampak sem se zavedal, da je gamble. Dejansko nimamo nekih potrditev o uptrendu od tistega hudega crasha. V bistvu se vrtimo v podobnih okvirih že precej dolgo.:) In tut hitro smo lahko spet na 5k ali manj.

ko je bila raja navdušena za CME futures pa sem vedel, da bo to drek za retail. In verjetno je res temu tako.

ja.


Čeprav jaz zelo verjetno pičim iz kripta, če gre x2 od sedanjih vrednosti. Pustil bi notri morda max 15-20% kot "za vsak slučaj če se moon-a"
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Vsi smo vedl, da bo težko zdržat. Je pa vredu, da si postaviš mejo in ko je dosežena, pičiš. Moraš pa se seveda tut držat takrat, ko se zgodi in dejansko it ven in ne bit požrešen.

Na redditu je nekdo napisal strategijo, ki se zdi zanimiva za probat.
Vsakič, ko je Bitcoin nad 9k, prodaš ves bitcoin, ki ga imaš. Za vsakič 1000$ kolikor bitcoin pade, torej (8k, 7k, 6k, ...) kupiš neko količino bitcoina. Recimo vsakič 1000$. Lepo počasi profitiras na volatilnost btcja.

Sistem se ti zjebe, če bitcoin pade na 0, kar se ne bo zgodilo, oziroma je potem vseeno ali itak držiš longterm ali pa delaš te trejde, ker si v vsakem primeru izgubil vložek. Druga stvar je, da Bitcoin potegne krepko čez 9k, v tem primeru ti nimaš sredstev v Bitcoinu in to zamujaš.

Je to samo ena izmed različič grid tradinga, ki mi deluje zelo zanimiva strategija za sprobat. Sam bom svoj del portfolija, ki je v bitcoinu, trejdal na ta način. Ravno sedaj sem prodal ves bitcoin za tether.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

kakob ::

There is a sucker born every minute.
Never take a financial advice from someone who works for a living.

kamiKaZaA ::

Da še jaz dodam svojih 20 sekund. Ostajam holder, dokler cmc ne doseže vsaj 4500b, potem pa začnem s postopno prodajo. Če pa se to ne bo zgodilo, potem tudi jaz ne bom prodal. Če pa kaj imam, pa imam čas, potrpljenje in upanje da bo ratalo. Pa magari bom čakal 20 let.

Vazelin ::

Na redditu je nekdo napisal strategijo, ki se zdi zanimiva za probat.

a tko kot se je dokupovalo kak XRP od 3usd dalje?:))
dejmo malo dokupit pri 3. dobra šansa. never again8-)
spet malo pri 2.8:)
pa pri 2.6.:)
na 2 bo pa ja prijelo;)
vsaj 1 valda:8)
.
.
0.3;((
.
.

Na koncu whalei oberejo tudi tiste, ki so naredili x20 :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KappaPride ::

Nikoli vec pod 9k, hitro na vlak preden pobegne na 20k

Vazelin ::

Evo še kakšnega tisočaka in bodo tudi Čokoladkota premamili back in the game:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Facebook dev je izjavil:

Vsi smo vedl, da bo težko zdržat. Je pa vredu, da si postaviš mejo in ko je dosežena, pičiš. Moraš pa se seveda tut držat takrat, ko se zgodi in dejansko it ven in ne bit požrešen.

Na redditu je nekdo napisal strategijo, ki se zdi zanimiva za probat.
Vsakič, ko je Bitcoin nad 9k, prodaš ves bitcoin, ki ga imaš. Za vsakič 1000$ kolikor bitcoin pade, torej (8k, 7k, 6k, ...) kupiš neko količino bitcoina. Recimo vsakič 1000$. Lepo počasi profitiras na volatilnost btcja.

Sistem se ti zjebe, če bitcoin pade na 0, kar se ne bo zgodilo, oziroma je potem vseeno ali itak držiš longterm ali pa delaš te trejde, ker si v vsakem primeru izgubil vložek. Druga stvar je, da Bitcoin potegne krepko čez 9k, v tem primeru ti nimaš sredstev v Bitcoinu in to zamujaš.

Je to samo ena izmed različič grid tradinga, ki mi deluje zelo zanimiva strategija za sprobat. Sam bom svoj del portfolija, ki je v bitcoinu, trejdal na ta način. Ravno sedaj sem prodal ves bitcoin za tether.


Sej to strategijo je omenil Vazelin na predavanjih pa si bil skoz na cik pavzi. Imenuje se profitabilnost kontingenta A - 0.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

K0l1br1 ::

Vazelin, kje je link do predavanja?

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: KappaPride ()

KappaPride ::

V privat grupi.Lahko bi pa dal link za predavanje kako pridobiti ovce z debatami o bullrunu na tem forumu in kako jih obrati do kosti, pojasnjeno s strani Aque-za nazaj. Za vse ovcice ala "Vrhe", "Cokoladko" in vse ki samo berete, vlagajte, zamudili ste ze x2, ne dovolite si da gre 2k17 bullrun spet mimo vas.Ostanite doma in vlagajte v bitcoin, valuto prihodnosti, podprto s strani FED in Tether, kjer se drzijo slogana Sky is the limit". Profesionalci na tem podrocju prav tako pravijo da bomo dosegli najprej 100k, nato pa milijon dolarjev za en bitcoin,nekateri imajo tudi svoje kanale na youtube: SunnyDecree, TheMoon, CryptoLark, CryptoZombie ipd. ali za slovence exThorex,exLuxurius banda.
#sarcasmoff, maybe but not really

Tatankas ::

Blockchain card game če zanima koga.

Link

https://darkcountry.io/

pa še referal, če bi kliknil kdo raje na ta link :)

https://darkcountry.io/play?r=tatankas

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Ja se strinjam. Sedaj kupovat je precej gamble. Jaz sem kar nekaj vložil v zadnjih dveh tednih - ampak sem se zavedal, da je gamble. Dejansko nimamo nekih potrditev o uptrendu od tistega hudega crasha. V bistvu se vrtimo v podobnih okvirih že precej dolgo.:) In tut hitro smo lahko spet na 5k ali manj.

ko je bila raja navdušena za CME futures pa sem vedel, da bo to drek za retail. In verjetno je res temu tako.

ja.


Čeprav jaz zelo verjetno pičim iz kripta, če gre x2 od sedanjih vrednosti. Pustil bi notri morda max 15-20% kot "za vsak slučaj če se moon-a"


X2 v kriptu LOL. Za to se niti na borzo ne splača fiata nakazat. Si pa spustil kriterije... :D

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Večina kripto strokovnjakov iz te teme je zdaj pa sigurno že quitala šiht. Lepa rast in čas za veselje.
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

PrihajaNodi ::

Jaz nisem strokovnjakov niti miljonar, sem pa vseeno pustil službo in sem sedaj na socialni pomoči pri starših.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Valda ne more kripto rast, ko so sami socialci še notri ostali lulz.
Rabmo folk, da gre po 100k krede na banko in vloži v alte
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Čak a to na mene leti?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Čak a to na mene leti?

Ne, na kakoba, jypa, mrlaka. Itak da nate :D

Meanwhile lep bump BTCja. že cca 9200:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: perci ()

Čokoladko ::

Med 9 pa 10.5 jurjev je najbl tricky. Mogoče je pa tole seller exhaustion. Ni slabo.

Vazelin ::

Uf že sladkih 9650.
Na žalost za nas alt-aše še vedno raste dominanca, tako da se bolj malo preliva v alte.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Napovedujem, da ko se whale navelica, da bo padlo A vec kot 1k v roku pol ure.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Facebook dev: tezie iz 2.48 al kolko na $2.59 8-)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kripto mesi ::

Raste kot noro! Škoda, da ne morem dvakrat v penzijo s kriptom. :|

PrihajaNodi ::

Kripto mesi je izjavil:

Raste kot noro! Škoda, da ne morem dvakrat v penzijo s kriptom. :|


Ni treba, gres na socialo in k starsem pa je skor isto.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Vazelin je izjavil:

Facebook dev: tezie iz 2.48 al kolko na $2.59 8-)



Dober nakup ti je ratal!
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.
««
460 / 468
»»