» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
458 / 468
»»

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo bo vzel kdaj te bitcoine in alte resno, če letijo gor pa dol za 20%, kak se tavelikim pač zazdi.. malo napumpajo folk vloži notri in pol vse ven poberejo... odlična kraja denarja :)


A delnice pa nikol ne letijo dol in gor? Tesla anyone?

Letijo letijo.. ampak BTC se je omenjal kot neka "valuta" oz zlato.. :) sej ni pomembno itq se morš zavedat, da se lahko zgodi, da denarja ki ga daš notri ne boš več videl


No to že maš prav, samo mene zanima če potem delnic nihče ne jemlje resno ker letijo gor dol?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A_A ::

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo bo vzel kdaj te bitcoine in alte resno, če letijo gor pa dol za 20%, kak se tavelikim pač zazdi.. malo napumpajo folk vloži notri in pol vse ven poberejo... odlična kraja denarja :)


A delnice pa nikol ne letijo dol in gor? Tesla anyone?

Letijo letijo.. ampak BTC se je omenjal kot neka "valuta" oz zlato.. :) sej ni pomembno itq se morš zavedat, da se lahko zgodi, da denarja ki ga daš notri ne boš več videl


No to že maš prav, samo mene zanima če potem delnic nihče ne jemlje resno ker letijo gor dol?

Odvisno za kaj. Na Tesline delnice noben ne bo gledal kot valuto, za zaslužek jih pa jemljejo resno ja, predvsem tisti, ki imajo prave informacije. Tako kot pri BTC, ko se kiti odločijo dupmnat zadevo in potegniti ven dolarje :)

Mato989 ::

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo bo vzel kdaj te bitcoine in alte resno, če letijo gor pa dol za 20%, kak se tavelikim pač zazdi.. malo napumpajo folk vloži notri in pol vse ven poberejo... odlična kraja denarja :)


A delnice pa nikol ne letijo dol in gor? Tesla anyone?

Letijo letijo.. ampak BTC se je omenjal kot neka "valuta" oz zlato.. :) sej ni pomembno itq se morš zavedat, da se lahko zgodi, da denarja ki ga daš notri ne boš več videl


No to že maš prav, samo mene zanima če potem delnic nihče ne jemlje resno ker letijo gor dol?

Odvisno za kaj. Na Tesline delnice noben ne bo gledal kot valuto, za zaslužek jih pa jemljejo resno ja, predvsem tisti, ki imajo prave informacije. Tako kot pri BTC, ko se kiti odločijo dupmnat zadevo in potegniti ven dolarje :)


Saj tudi na zlato gledajo nekateri kot na zaslužek, ne hranilec vrednosti. Pa tudi z valutami trejdajo na forexu tako da ne vidim logike v tvoji izjavi, je pa res, da ker je trg Bitcoina oz. kripta toliko manjši, lahko manj denarja izove veliko večje premike kot na forexu...

Medtem ko z 1 ali 5 milijoni na trgu valut na forexu ne boš prestavil tečaja za nekaj časa v eno smer, boš to pri bitcoinu kaj šele pri drugih uspel dosti lažje... ampak to je pač "prekletstvo" trga ki je velik samo nekaj 100 milijard.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

A_A ::

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

Mato989 je izjavil:

A_A je izjavil:

kdo bo vzel kdaj te bitcoine in alte resno, če letijo gor pa dol za 20%, kak se tavelikim pač zazdi.. malo napumpajo folk vloži notri in pol vse ven poberejo... odlična kraja denarja :)


A delnice pa nikol ne letijo dol in gor? Tesla anyone?

Letijo letijo.. ampak BTC se je omenjal kot neka "valuta" oz zlato.. :) sej ni pomembno itq se morš zavedat, da se lahko zgodi, da denarja ki ga daš notri ne boš več videl


No to že maš prav, samo mene zanima če potem delnic nihče ne jemlje resno ker letijo gor dol?

Odvisno za kaj. Na Tesline delnice noben ne bo gledal kot valuto, za zaslužek jih pa jemljejo resno ja, predvsem tisti, ki imajo prave informacije. Tako kot pri BTC, ko se kiti odločijo dupmnat zadevo in potegniti ven dolarje :)


Saj tudi na zlato gledajo nekateri kot na zaslužek, ne hranilec vrednosti. Pa tudi z valutami trejdajo na forexu tako da ne vidim logike v tvoji izjavi, je pa res, da ker je trg Bitcoina oz. kripta toliko manjši, lahko manj denarja izove veliko večje premike kot na forexu...

Medtem ko z 1 ali 5 milijoni na trgu valut na forexu ne boš prestavil tečaja za nekaj časa v eno smer, boš to pri bitcoinu kaj šele pri drugih uspel dosti lažje... ampak to je pač "prekletstvo" trga ki je velik samo nekaj 100 milijard.


Ti dam vse prav :) in sorry za nelogično izjavo ;)

Facebook dev ::

Tvoja izjava je čiz ok. Za whaleje oziroma tiste, ki imajo dost keša pa bi to želel bit, je kripto začetniški poligon kako delat keš. Kot da nismo že 100krat vidl klasičn vzorec pumpe, kao uptrend in potem instanten dump. Lahko se to dogaja tudi pri delnicah, vendar veliko počasneje in za veliko manjše %. V kriptu pa lahko na ta način narediš 20, 30% v dveh tednih.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Mato989 ::

Facebook dev je izjavil:

Tvoja izjava je čiz ok. Za whaleje oziroma tiste, ki imajo dost keša pa bi to želel bit, je kripto začetniški poligon kako delat keš. Kot da nismo že 100krat vidl klasičn vzorec pumpe, kao uptrend in potem instanten dump. Lahko se to dogaja tudi pri delnicah, vendar veliko počasneje in za veliko manjše %. V kriptu pa lahko na ta način narediš 20, 30% v dveh tednih.


Od 4. marca do 18 marca je cena Tesline delnice padla za več kot 50%... Zelo majhen procent.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Senior Dev ::

Kaj ti bo delnica Teslo če hodlaš Neblo?
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

Čokoladko ::

Vazelin zj sm out of position. Prodal. Mogoče sm se nategnu. :)

Vazelin ::

lulz še 10mlrd dol
morda pa primejo moji sladki buy orderji na tezusu :D

čokoladko: kdaj vskočiš nazaj?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Da se vam da... Vazelin kdaj se boš naučil da se zmeraj opečeš
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

V zadnjih dveh tednih sem nabavil za cca 1500eur robe.:)) Sem kar malo šokiran. Sem mislil da je max enih 1100, potem sem šel sedaj gledat buy orderje iz tega časa :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Facebook dev ::

Pišeš da šparaš na pijači pa na kofetkih, potem pa kupuješ za 1500€ robe, namesto da bi vložil vse v Tezos, ki ti bo nakoncu dal penzijo in lajf, ki ga želiš.
SMH Vazelin, nisi pravi holder.
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Dokupil LTC pri 41usd:) Sicer 2 ampak bo že. Povprečno vrednost kupljenih ltcjev mam sedaj okol 46usd pomojem. Pri sladkih 80usd se jih rešim
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Mislim da sem prvič v lajfu kupil XRP pod 0.2usd:))
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Kolliko % si v izgubi?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

PreviousUser ::

Spet so nas whale-i nategnili. Na dan halvinga bo BTC 3000 USD. :D

Čokoladko ::

Vazelin je izjavil:

lulz še 10mlrd dol
morda pa primejo moji sladki buy orderji na tezusu :D

čokoladko: kdaj vskočiš nazaj?


Hm dobro se odbija nazaj od 8200. Nazadnje k sm kupoval okrog 8k veš kaj je bilo. Halving :dd

Tole je jeba momentalno. Pričakovana jeba.

A gremo nazaj pod 7k ali pa 6600 ali pa je tole fakeout na dol.

Najbl idealno bi bilo da gremo po halvingu na ene 6600 in potlej prebijemo ta downtrend od zadnjega ATH.

Lah bi danes kupu pri 8370 pa nisem. Brije me ta halving kaj ns še čaka.

Da cepne na 6600 ali 7k bi bilo super. Kaj nižje pa dvomim...

Lahko smo pa spet nazaj na 10k pa je :)

Senior Dev ::

Kdo je že na šihtu kljub nori rasti kripto marketa? Roke gor! :))
ZenaDeva d.o.o. - Oddaja nepremičnin

kamiKaZaA ::

Zgodovina sprememb…

perci ::

Senior Dev je izjavil:

Kdo je že na šihtu kljub nori rasti kripto marketa? Roke gor! :))

Roka.

Facebook dev ::

Mogoče vas moonboye zanima tole: Kovanec Rocket Pool z menjalnice Bambo Relay:
https://www.coingecko.com/en/coins/rock...
Gor 55% v zadnjem dnevu. Mogoče je tole the next big thing?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

Rocket pool že minus 10 v zadnji uri. Izgleda je pumpice konec:))

Še slabih 13 ur so halvinga

Morda lahko Ladjar napiše pesem o btc halvingu
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Vazelin Tezos se ti topi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Vazelin ()

Facebook dev ::

Kako boste danes praznovali ta poseben event? Doma v krogu druzine? S kolegi na pijaci v centru? V tej temi? S surfanjem po r/cryptocurrency?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Vazelin ::

moderator bi lahko imel nagovor
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

huwi ::

Še malo in halving. Mnenja? 2020,2021,2022? vaša pričakovanja/predvidevanja?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: huwi ()

Vazelin ::

vaša pričakovanja

btc do 60k v roku dveh let

Bo moonshot po halvingu? :P
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Če gremo po poti LTC halvinga bo sedaj BTC padal kakšno leto.:))

Izgleda je bil letos v kriptu dogodek leta tisti nor drop pod 4k za "the place to be" :D

Tezos spet bližje Nodi ceni kot 4usd
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Vazelin ::

Slotech program BTC halving event-a:
21:00 - 21:30 Nagovor moderatorja (perci)
21:30 - 21:35 Pavza za trejdanje
21:35 - 22:00 Pomen BTC halvinga na cene altcoinov (Senior Dev)
22:00 - 22:05 Pavza za trejdanje
22:05 - 22:30 Vpliv BTC halvinga na višino market cap-a Tether-ja in vice versa (valvoline)
22:30 - 23:00 Malica in pavza za trejdanje
23:00 - 23:30 Tehnična analiza BTCja po halvingu (Meto989)
23:30 - 24:00 Kako je Romunija izkoristila BTC halving za preboj med najbogatejše države sveta (PrihajaNodiju)
00:00 - 00:05 Pavza za trejdanje
00:05 - 00:10 Kako v Trezorju nastaviti fee-je, da ne čakaš na BTCje cel dan (Čokoladko)
00:10 - 00:30 Čas za virtualno pizzo in pivo.
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

00:05 - 00:10 Kako v Trezorju nastaviti fee-je, da ne čakaš na BTCje cel dan (Čokoladko)
00:10 - 00:30 Čas za virtualno pizzo in pivo.


:))
sTRONG POST TO STRONG USER RATIO
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

MasterKiD ::

Se splača alte kupiti danes al še malo počakati?

Čokoladko ::

Haha Vazelin res je :) Jaz gledam tele dipe pa neupam buybackat spet. K zame je short term tale halving bolj medo k bik. Da bi to lahko kupu po 6k bi bilo super. Samo vprašanje. 1h support je pa res kul in zmeraj višje. A je to bottom? K tale 8 tisočak zame ni bil nazadnje srečen (pa še stop lossa nisem nastavu) :)

Facebook dev ::

Super, jaz bom prisoten na eventu. Skoda edino da nisi sprejel moje predstavitve in da ni prisla v program. Pa nic zato, pa naslednic :)
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

Sejbo ::

mogoče sem eden redkih ampak mislim da kratkoročno bo šel trg dol po halvingu - cena stroška rudarjenja na kitajskem kjer so največji pooli je pri trenutnih pogojih cca 6k-7k usd, kar pomeni da bo po halvingu ta strošek 12-14k usd oz z drugimi besedami bi rudarji kratkoročno delali izgube in bo precej poolov šlo v off, dokler hashrate ne pade in bodo ponovno profitabilni - sosledica teh dogodkov bi logično pomenila kratkoročen padec cene (v roku meseca dveh), po tem pa verjetno spet rast .. mnenja?

Jaz sem v zadnjem mesecu prodajal po obrokih in sem all in fiat, upam da se nisem zaj..

Vazelin ::

Dokupil XTZ pri 2.48
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Čokoladko ::

Sejbo je izjavil:

mogoče sem eden redkih ampak mislim da kratkoročno bo šel trg dol po halvingu - cena stroška rudarjenja na kitajskem kjer so največji pooli je pri trenutnih pogojih cca 6k-7k usd, kar pomeni da bo po halvingu ta strošek 12-14k usd oz z drugimi besedami bi rudarji kratkoročno delali izgube in bo precej poolov šlo v off, dokler hashrate ne pade in bodo ponovno profitabilni - sosledica teh dogodkov bi logično pomenila kratkoročen padec cene (v roku meseca dveh), po tem pa verjetno spet rast .. mnenja?

Jaz sem v zadnjem mesecu prodajal po obrokih in sem all in fiat, upam da se nisem zaj..


Zato sem jaz prodal. To je gamble. Lahko sva se zajebala.

Vazelin ::

Uradni BTC halving party-i
https://www.coindesk.com/coindesk-guide...
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kakob ::

Vazelin je izjavil:

Uradni BTC


Haha. Bitcoin ni uraden.


Also:

Never take a financial advice from someone who works for a living.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kakob ()

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Slotech program BTC halving event-a:
21:00 - 21:30 Nagovor moderatorja (perci)
21:30 - 21:35 Pavza za trejdanje
21:35 - 22:00 Pomen BTC halvinga na cene altcoinov (Senior Dev)
22:00 - 22:05 Pavza za trejdanje
22:05 - 22:30 Vpliv BTC halvinga na višino market cap-a Tether-ja in vice versa (valvoline)
22:30 - 23:00 Malica in pavza za trejdanje
23:00 - 23:30 Tehnična analiza BTCja po halvingu (Meto989)
23:30 - 24:00 Kako je Romunija izkoristila BTC halving za preboj med najbogatejše države sveta (PrihajaNodiju)
00:00 - 00:05 Pavza za trejdanje
00:05 - 00:10 Kako v Trezorju nastaviti fee-je, da ne čakaš na BTCje cel dan (Čokoladko)
00:10 - 00:30 Čas za virtualno pizzo in pivo.


Svojo malenkost pa si pozabil?
00.30 - 01.30 Trgovanje v času halvinga in po njem - kako prodati dip in kupiti vrh s praktičnimi primeri (Vazelin)

PrihajaNodi ::

Ker imam manjko casa se bom udelezil samo zadnjega predavanja.

Super ste.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Mato: gradivo za predavanje še nisi poslal v recenzijo.:) Čas se izteka. Do halvina še nekaj ur :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Facebook dev ::

Imam dve predavanji pripravljeni, če bo kdo slučajno skenslal lahko vskočim.
- Bitcoin halving je danes, kdaj bo halving vseh kovancev na trgu: Kratek uvod v Libro in zakaj je večina kriptovalut neuporabnih? V sodelovanju z Libra Foundation in Markom Zuckerbergom na čelu -> Facebook dev, 45 minutno predavanje
- Bitcoin in Facebook: Hiter vodič kako vaš facebook račun povezati z vašimi kripto denarnicami -> Facebook dev, 10 minutna vodena prezentacija
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PrihajaNodi ::

Tudi sam imam dodatno predavanje:
"Kako se soociti s krizo po izgubi denarja" ter "Kdaj je cas za ponovni vstop v svet kriptovalut".
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Vazelin, s toliko materiala in potencialnih predavanj, bi bilo možno dogodek podaljšati, da bi še kdo drug prišel na vrsto? Bi ga lahko potegnili do jutra?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

PreviousUser ::

PrihajaNodi je izjavil:

Tudi sam imam dodatno predavanje:
"Kako se soociti s krizo po izgubi denarja" ter "Kdaj je cas za ponovni vstop v svet kriptovalut".


Nodi, tvoja predavanja:
Kako prepoznati potencial v shitcoinih z dna CMC-ja
Kako se motivirati za vstajanje sredi noči, da kupimo ICO
Vzdrževanje lambov
Potopisno predavanje s Tajske

Zgodovina sprememb…

Sirena ::

Če bo tam med 5.20 in 5.30 zjutraj še kak prost termin, bi se s svojo prezentacijo prijavila tudi jaz - saj vem, da me ne poznate, ampak to še ne pomeni, da nisem tu:)

Naslov mojega referata bi bil:
Kako kot ženska preživeti v kripto svetu?

Nekaj glavnih poudarkov: Kako služiti s kripto valutami in obenem ohraniti videz vdane žene, skrbne mame in resne poslovne ženske? Kako se otresti bremena Ruje Ignatove?Kateri kriptomani na slo-tech forumu so posebej seksi? Kako na nežen način povedati moškemu, da nismo vse ženske kot tale na slikci:)?

 SLIKA

SLIKA

kakob ::

PreviousUser je izjavil:


Potopisno predavanje s Tajske


OK.

 Once upon a time in Pattaya...

Once upon a time in Pattaya...

Never take a financial advice from someone who works for a living.

PrihajaNodi ::

Sirena je izjavil:

Če bo tam med 5.20 in 5.30 zjutraj še kak prost termin, bi se s svojo prezentacijo prijavila tudi jaz - saj vem, da me ne poznate, ampak to še ne pomeni, da nisem tu:)

Naslov mojega referata bi bil:
Kako kot ženska preživeti v kripto svetu?

Nekaj glavnih poudarkov: Kako služiti s kripto valutami in obenem ohraniti videz vdane žene, skrbne mame in resne poslovne ženske? Kako se otresti bremena Ruje Ignatove?Kateri kriptomani na slo-tech forumu so posebej seksi? Kako na nežen način povedati moškemu, da nismo vse ženske kot tale na slikci:)?

 SLIKA

SLIKA



Bom preskocil, vseeno hvala.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Facebook dev ::

Vazelin, toliko potencialnih predavanj, katere bi vse poslušal, a res ne bi podaljšal eventa?
If you can't handle me at my worst,
you don't deserve me at my best.

Zgodovina sprememb…

kiFni ::

Sejbo je izjavil:

mogoče sem eden redkih ampak mislim da kratkoročno bo šel trg dol po halvingu - cena stroška rudarjenja na kitajskem kjer so največji pooli je pri trenutnih pogojih cca 6k-7k usd, kar pomeni da bo po halvingu ta strošek 12-14k usd oz z drugimi besedami bi rudarji kratkoročno delali izgube in bo precej poolov šlo v off, dokler hashrate ne pade in bodo ponovno profitabilni - sosledica teh dogodkov bi logično pomenila kratkoročen padec cene (v roku meseca dveh), po tem pa verjetno spet rast .. mnenja?

Jaz sem v zadnjem mesecu prodajal po obrokih in sem all in fiat, upam da se nisem zaj..

A si pomislu, da majo eni tajni hardware za katerega raja še ne ve. Bo pa kmalu na prodaj, ko bo tik pred obsolete
Časi, ko si kupil usb erupter ali Antminer S1 in si delal še pol leta prifit so mimo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kiFni ()
««
458 / 468
»»