» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
5 / 468
»»

seniorman ::

Zdaj gremo na 4.5-5k. Not financial advice :)

Vazelin ::

https://siol.net/trendi/moda-in-lepota/...
A to je naš, forumski Brivec? Sorry, sem mogu.:D

Pričakujte nepričakovano.

:))

Vazelin ti je uspelo kupit kaj Tezosa po diskontnih cenah?

Čakam plačo:P

Vazelin, upam da se še kdaj slišimo :)

Ku ku:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Nimas jurja da bi ga vrgu notr? 0.35 je bil sladek nakup se boljsi 0,31. Ko ti dobis placo bo tezi 0,45.

Vazelin ::

Nodi: jaz ciljam 0.1;) Ali še kakšna nula pred enko

PrihajaNodi ::

Srecno. Ce, ko se to zgodi bo btc 0. Kaj je vecja verjetnost:

1. Vazelin: vazelin kupi za 200EUR tezija po 0.01Kraken teden dni po tem likvidira.
2. Vazelin "ko bi vsaj kupil tezije po 0,42 sedaj ko do 10 so predragi".

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

https://www.ccn.com/analyst-crypto-icos...

No shit:))

none of the dApps in the market have more than 600 users.

:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Sej mas xtz po ico ceni. Konec je casov ko so nategovali in pumpali z icoti. Fajn je da se trg spuca in ni costo nic narobe s tem.

Vazelin ::

nodi: pomoje je trenutno OK kupovati samo v primeru, da gre za day trading. da izkoristiš kakšen hud padec, kot par dni nazaj in potem kasneje se zadovoljiš z 15-25% dobička. Pomoje smo še vsaj 20-30% od dna pri btc in 70% pri altih.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

nodi: pomoje je trenutno OK kupovati samo v primeru, da gre za day trading. da izkoristiš kakšen hud padec, kot par dni nazaj in potem kasneje se zadovoljiš z 15-25% dobička. Pomoje smo še vsaj 20-30% od dna pri btc in 70% pri altih.


Marsikdo razmišlja tako, na eni strani so kupci na drugi pa tisti, ki prodajajo z izgubo.

Vazelin ::

Frizerke in gospodinje so že mesece ven iz kripta, pritok novega denarja v igro je vprašljiv, boti obračajo milijarde in ustvarjajo volume (verjetno gre v veliki meri za ping pong med računi). Skratka, trenutno ni pogojev za rast. Potrebno bo ostriči še veliko glav, da se lahko frizerke vrnejo v igro, kot se reče. Zna biti kul čas za trejding, če seveda nisi obremenjen s penzijo ampak pobiraš nekaj procentov.

PrihajaNodi ::

Saj ko se ustvari FOMO pridejo frizerke hitro nazaj. Niso pa navajene gledat kako jim denar kopni.

Ko boš spet videl novice BTC prebil 7, 8, 9k in bo to spet v medijih, bo hitro naval. Folk kupuje ko gre dol, ne pa dol. Zdej pa kroži pameten kapital.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

prejšnjič je za nov fomo bilo potrebnih cela 3 leta (2014 - 2017)

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

prejšnjič je za nov fomo bilo potrebnih cela 3 leta (2014 - 2017)


Do 2017 marsikdo še vedel ni za kripto sceno. Šele ko so mediji ala 24kur začeli nabijati o super hitro podvojenih vložkih se je začelo.

Kaj misliš, da se zgodi pri novice na 24 ur da BTC prebije 10k? Nov naval frizerk?

Res misliš, da "kiti" želijo končati in ubiti trg?

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Ne, večina kitov želi, da pride not nov kapital. Da se rešijo vreč. ;) Težava bo samo privabiti dovolj številčno množico po poku balona. Še se bo dalo služit, ampak bo imo trajalo dlje kot si mislimo.

A kdo ve, če Viberate že generira prihodke?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

Ne, večina kitov želi, da pride not nov kapital. Da se rešijo vreč.


Zakaj bi se delali sell off? Ajd, recimo da MC do 2019 prebije 200 miljard. Kako boš utemljil to?

Vazelin ::

Če market do 2019 prebije 200mlrd si grem v sex shop iskat največji dildo ki ga majo in si ga vtaknem v rit in hodim tak v službo :D
ps: ne rabiš utemeljevat ker 200mlrd do 2019 so sanje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

:)):)):)):))
Oprosti Perci.

Vazelin v kripto je vse mogoče. Na eni strani so pijavke, ki čakajo na poceni nakupe, na drugi pa investitorji, nekateri prodajajo z izgubo drugi čakajo.
Če imaš 100.000 disposable incoma ga sigurno vržeš 20 ali 30 k v kripto. Vsi niso reveži, nekateri imajo finančne svetovalce in investira se ko pada. Sej frizerke s par 100 aki evrov so kul, ni pa to da butne cel kripto gor.

Aja pa če se to zgodi hočem sliko dildota v tvoji riti.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Vazelin je izjavil:

hodim tak v službo
To je tvoj največji problem, IMO.

PrihajaNodi ::

Nodi spet gre malo dol.


Meni je vseeno, jaz sem si še fiat nakazal in bom dokupil tezosa, potem pa čakam.

Vazelin ::

A to je kaka nova valuta? Al misliš tezusa? :D

PrihajaNodi ::

Zakaj si nekoristen?

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Zakaj si nekoristen?

:D

opa, tezus spet pod 0.39

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

gustek_si ::

Gre kdo v Romunijo delat v klicni center? 2000€ neto, hotel, 3 sostanovalke (mlada, brhka in razgledana dekleta)... Boljše kot kripto biznis, kajne Nodi?

neverlucky ::

Kako to mislis 3 sostanovalke?

bvt ::

neverlucky je izjavil:

Kako to mislis 3 sostanovalke?

Lepo. 3 na 1. Vsi za enega eden za vse.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bvt ()

gustek_si ::

To dobiš gratis zraven, da ko prideš izmučen iz službe (klicni center - cviganje slušalke) te razvedrijo. Pač sobivajo s tabo, itak pa imate vsi polni penzion in 5x na teden strežba neomejeno alkohola in koke v sobo. Samo akcija in paziš da je vedno podmazano, da ne pride do poškodb.

Mato989 ::

A lahko nekdo trolla odstrani vsaj iz te teme?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

hamez66 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Take a look


Ja žal se je tip čist zakalkuliral. All in v rudarjenje, potem plača 4000$ za ventilator, ki pri nas stane 400 eur, ... Mu ne zavidam. Glede na to, da je bil zraven že leta 2013, bi imel lahko malo več v glavi, zdaj ima pa po 5 letih nulo.

Mogoče ga lahko kdo potolaži, reče, da ni izgube, dokler ne proda..? :)

Vazelin ::

Od 2013 v kriptu brez penzije?

PrihajaNodi ::

Tole bi moral vse v Afriko izvozit, mogoče južna Amerika pa tam majnat. Saj je logično da ne gre konkurirat tistim s cenejšim štromom.

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

Od 2013 v kriptu brez penzije?



Da.. Ampak je precej razlik. Januarja je bil bitcoin okoli 12$, aprila je prvič presegel 100, novembra pa 1000. Ampak ja, da si danes na nuli po 5 letih v kripto, je res svojevrsten dosežek.

Vazelin ::

Evo nodi tezus spet super performa:))

PrihajaNodi ::

Saj smo ti povedali, da to penzija coin NI! Sicer pa buy dip. Ene 15k komadov si bom naredil zaloge, kar bo pa bo.

Vazelin ::

Kaj je sedaj z Viewly?

PrihajaNodi ::

Kdo je pa Viewly?

Vazelin ::

Vpraš slotech inteligenzzo:D

spegli ::

Ugotovil sem, da je treba trejdat bolje trezen.

Vazelin ::

evo mato: 55,1%

gustek_si ::

Grem raje v klicni center v Romunijo in nesem 2 jurčka na mesc kot pa tu vlagam v vrečo brez dna. Treba bit inteligentn in it delat u klicn centr, majstr ajga.

Jacksmav ::

Sam ma order xtz že nekaj časa na 0.20...kupil pa lepo vsoto na 0.30...dokupujem ZIL..Fun...XRP...malo BTC....trenutno pa gemblam qkc....dober za gemblat...naučte se prvo grafov...sam sem prvo kr nekaj kupoval....no kar bo pa bo...vikend na morju je v kriptu...jebat ga... :)

BLASTERO ::

Pozdravljeni modeli
Nekje sem zasledil link ki vodi do registracije in ob enem ponuja 25 dolarjev bonusa.
Sem se registriral, dobil bonus, kupil riplle, ali je to realno?
Link je vodil na to stran:
https://www.mavsecure.com

Meni neznana in čudna

Jacksmav ::

par let od 2 do 3 bo treba počakat na nov bull trend...med tem pa vegetacija....vsaj čas porabte koristno... :)

če ga dobil kr tko ga pošlji vsaj na binance al pa na Bitstamp...Kraken...ne bi bil na neznani platformi...če ti dopušča prenos prenesi....sam se ne igram z takimi zadevami...preveč nategov...tako, da ne priporočam nobenem...vsak pa ve zase...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Vazelin ::

Jacksmav: razen seveda če ne bo novega bull runa. Ampak potem ne bi bili tukaj:)

bvt ::

Mato989 je izjavil:

A lahko nekdo trolla odstrani vsaj iz te teme?

Ti pa imas jajca hodlat od 20k do 3k. Pa dat all eggs into one basket. A ti ves v cem je sploh razlika med jajcami talne reje in jajcami hlevske reje?

Jacksmav ::

Bo..ne sekirajte se...sam verjamem v zgodbo...pa se še nisem zmotil...nos ne vara...začel v 2017...sem tudi sam v minusu...čeprav sem nekaj ven vzel iz XRP...žal nisem poslušal frenda...da bi septebmbra dal not 100k...jebat ga....bom počakal...mam čas....nikoli ne pozabi na stop-lose...tudi če izgubiš kak procent...sicer smo tko down, da če kar kupiš od solidnih kovancev...boš zaslužil v prihodnjosti...ni nasvet...:)

bvt ::

Bo bo...Dj Bobo

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Take a look



Sej je tezko gledat tale posnetek pa se ti smili tip. Sam od leta 2013 bil notr v kriptu pa nima nic na koncu je res slabo jaoo.

Jacksmav ::

Dogaja na različnih menjalnicah...boti norijo...zato imam vse povsod naštimane sell in buy orderje....na full...nikoli ne veš... :)

neverlucky je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Take a look



Sej je tezko gledat tale posnetek pa se ti smili tip. Sam od leta 2013 bil notr v kriptu pa nima nic na koncu je res slabo jaoo.

LKe kaj je počel z kešom...mislim, da samo jambra, ker rab pozornost...a imaš ti doma tako halo...pa tak avtodom... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Jacksmav ()

Vazelin ::

Mav mora biti bad feeling, ko si v kriptu, za današnje razmere, skoraj early adopter. Pa na konc nimaš glih neki., Ajde, vsem nam ostane upanje na nov bull

Btw. tip izgleda kot da je v hudi depri že na hitro :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()
««
5 / 468
»»