» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
311 / 468
»»

PrihajaNodi ::

Vazelin a greva na lov za slonovino?

http://www.molecular.cc/

Ker kitajski scam:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

ja, sedaj bom vložil, ko je šlo x80!
lahko da gre še x2:))

Še vedno je cardano najboljsi whitepaper
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

neverlucky ::

Ni dvakrat za rect, ta coin bo koncal tako kot Regretia:

https://www.coingecko.com/en/coins/egre...

Najprej v parih mesecih x300, sedaj pa v zadnjem mesecu padel za 96%.

Vazelin ::

Ja to so ti pump and dump zadeve
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Ampak je malo bolj dodelano, vecmesecno, da deluje legit. Se pa na taki stvari dejansko da zasluzit, ker na klasicnih parminutnih pumpndumpih to ni mogoce.

PrihajaNodi ::

Prehitro dol pade, clovek je pa prepozresen in nato zgubis vse.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

mato: KCS je relativno precej strong:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

tonis ::

Ne vidi se še cela slika, ampak zelo verjetno je BTC v območju najvišje točke, ki jo lahko doseže v prihodnih ~7 dneh. Če bi prebil navzgor, se bo čez teden dni vrnil nazaj v območje ~10200.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

mato: KCS je relativno precej strong:)


Kako pa nas kovanec kej?

Poglej cosmos
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

mato: KCS je relativno precej strong:)

Ce bi slo od te cifre x2 bi pa pol blo nekaj
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

3 stvari, ki zabavajo admina percija:
- ročne svetilke
- žepni nožki
- ta tema:D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

perci ::

fuzbal, basket (igranje, ne gledanje)
kampiranje...

dost je tega

ta tema pa....če verjameš ali ne...me ne zabava, ker je večina postov patetičnih. edino, kar me drži, da je ne zapustim, je sočutje do tistih, ki bi dejansko radi kaj koristnega povedal

neverlucky ::

Si funkcije moderatorstva obvezan dozivlje sko?

To je najbrz tudi ena stvar, ki te veze, da teme ne zapustis :D

MasterKiD ::

Kje so projekti, ki bodo premagali PayPal in bomo vsi plačevali z njihovo kriptovaluto? :)):))
Verjetno ni noben niti blizu PayPalu prišel :O

xx23 ::

perci je izjavil:

xx23 je izjavil:

Od začetka je bilo jasno, da nismo v letu 2017, ampak po lepi rasti so nekateri postali preveč optimistični. Bull run 2020/21 se bo začel naslednje leto in nič prej.

Kdor je mislil, da bo bull run 2020/2021 v letu 2019 nima pojma.


Nič novega, čakamo 2020.

Vazelin ::

2023 more likely:)
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

kamiKaZaA ::

MasterKiD je izjavil:

Kje so projekti, ki bodo premagali PayPal in bomo vsi plačevali z njihovo kriptovaluto? :)):))
Verjetno ni noben niti blizu PayPalu prišel :O

Ne še. Bo pa. To je končni cilj. Nič ni večno. Niti PayPal niti AliPay. Cilj kriptovalut, pa je med drugim konkurenca hitrim transakcijam VISA, Mastercard, PayPal,... z nižjimi ali ničnimi provizijami. Katera kriptovaluta bo to razvila, bo počasi postala novi igralec na trgu in tista kriptovaluta bo potem poletela v nebo.

In jaz sem stavil (kupil) ravno eno izmed teh, ker ravno to obljubljajo/razvijajo. Bomo pa vidli, če bodo to res razvili... lahko pa da se izkaže, da so samo na obljubah močni, na realizaciji pa tanki. Vendar smo komaj na začetku kripta in bitcoin ni mišljen za vsakdanje hitre transakcije, to bo naloga alt-coinov. V tem trenutku je samo čas in potrplenje potrebno in morda čez par let pristaneš v penziji.

PrihajaNodi ::

Ma daj preko revoluta placuhes in imas nicne transakcije.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma daj preko revoluta placuhes in imas nicne transakcije.


Ni pa decentralizirano!!

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ma daj preko revoluta placuhes in imas nicne transakcije.

Nimam tega računa tako da nevem, predvidevam, pa da ni res in da tako kot VISA, Mastercard, Maestro,... tudi Revolut kasira provizijo od vsakega nakupa. Seveda jo ne plačaš ti, ampak prodajalec. Nek % seveda od zneska nakupa. Kriptovalute bodo to zmanjšale na pod 1%. Vsaj takšen namen imajo. In o teh provizijah jaz pišem in od teh provizij živijo posredovalci kartic.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Denar lahko prenasas sem ter tja samo app moras imeti.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Denar lahko prenasas sem ter tja samo app moras imeti.

Kasirajo provizijo pri opravljeni transakciji ali ne? Od česa živijo in plačujejo 600+ zaposlenih?

In kriptovalute bodo ravno zamajale bančno sceno, če bodo res razvile dovolj številčne in hitre transakcije na sekundo in bodo kasirale nižje provizije, eni pa celo obljubljajo nične.

PrihajaNodi ::

Kasirajo provizijo pri dvigih iz bankomatov.

Transakcije so brezplacne.

Kripto je mrtvak. Btc se mal miga, ne pa vec sanjat o letu 2017.

Vazelin se proda blockfolio?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kasirajo provizijo pri dvigih iz bankomatov.

Transakcije so brezplacne.


Kripto je mrtvak. Btc se mal miga, ne pa vec sanjat o letu 2017.

Nebo držalo. Zaradi logike. Če par mesecev noben nebi dvigoval z bankomata in bi vsi plačevali samo direktno s to kartico/aplikacijo, revolut nebi imel prihodkov. Ni prihodkov, ni plač za zaposlene. Ni plač za zaposlene, zaposleni zapustijo firmo. Ni zaposlenih, firma propade.

PrihajaNodi ::

Skycoin, flycoin, filecoin, dragoncoin coin in vai ostali leteci kovanci skupaj s kozmosom in Tezusom ze vec let konkurirajo revolutu, paypalu....leto 2020 je sigurno leto kripta.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

jype ::

kamiKaZaA je izjavil:

Nebo držalo. Zaradi logike. Če par mesecev noben nebi dvigoval z bankomata in bi vsi plačevali samo direktno s to kartico/aplikacijo, revolut nebi imel prihodkov. Ni prihodkov, ni plač za zaposlene. Ni plač za zaposlene, zaposleni zapustijo firmo. Ni zaposlenih, firma propade.
Vidim, da ne veš, kako delujejo plačilne kartice.

kamiKaZaA ::

jype je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Nebo držalo. Zaradi logike. Če par mesecev noben nebi dvigoval z bankomata in bi vsi plačevali samo direktno s to kartico/aplikacijo, revolut nebi imel prihodkov. Ni prihodkov, ni plač za zaposlene. Ni plač za zaposlene, zaposleni zapustijo firmo. Ni zaposlenih, firma propade.
Vidim, da ne veš, kako delujejo plačilne kartice.

Še kako drži. Me pa motijo ti tvoji kratki vpisi, čeprav vem, da se spoznaš in da bi me lahko podučil, pa tega sam od sebe ne storiš.

MasterKiD ::

Moja napoved za naslednji crypto bull: 30. februar (2020)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Btc bo sel gor, brez dvoma. Alti so pa rekt.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Fantje, kemija na blockchainu je prihodnost. Danes novih 30% gor.

https://www.coingecko.com/en/coins/mole...

Vazelin ::

Lucky: že delaš statistiko slackerjev?
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lucky: že delaš statistiko slackerjev?


Do kdaj se vstraja? Si prejel Dune?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Dune smo pomoje prejeli. Bo pa nekaj časa trajalo, da bo na kakšni menjalnici pa da bomo vedl, kok smo kej dobil :D

@Vazelin: Ravno zdaj se ukvarjam. Delam vse bolj strukturirano pa da bi se dal kodo celo objavt nakonc. Zdaj pišem skripto, ki bo pobrala zadnje x strani aktivnih tem pa shranila pomembne podatke.
Potem zvečer pa mogoče že pride kakšen graf števila komentarjev glede na uro v dnevu in glede na kateri dan :)

PrihajaNodi ::

Vazelin: Ravno zdaj se ukvarjam. Delam vse bolj strukturirano pa da bi se dal kodo celo objavt nakonc. Zdaj pišem skripto, ki bo pobrala zadnje x strani aktivnih tem pa shranila pomembne podatke.
Potem zvečer pa mogoče že pride kakšen graf števila komentarjev glede na uro v dnevu in glede na kateri dan :)


Nimas kaj bolj petnega za pocet? A se ni sola zdej zacela?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Nodi, jaz sem svoje dunete dobil. Ti lahko tudi preveriš tukaj: https://dunscan.io/

Nodija je strah, da ga bomo razkril da preveč slacka na slotechu :D

PrihajaNodi ::

Jst svojih privatnih kejev nisem se propravljen dati za dune.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Senior Dev ::

Še malo in gremo v penzijo. Vse lepo raste kot smo predvidevali leta 2018.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Lucky: že delaš statistiko slackerjev?


Tezos leze nazaj na ico ceno. Mas fiat pripravljen?

neverlucky ::

Folk prodaja sedaj ko je dobil svoje dunete.

MasterKiD ::

Glede Molecular Future zakaj raste cena toliko.

https://okexsupport.zendesk.com/hc/en-u...
https://mobile.twitter.com/OKEx/status/...

Upajmo, da Okex pripravi kaj podobnega še v kratkem ali pa si vzame zgled katera druga menjalnica :)

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Kaj boste storili z duni? Se proda?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

KappaPride ::

Ne, hodl do 100$.

Vazelin ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kaj boste storili z duni? Se proda?

hodlam do 2025 in penzija!1
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Senior Dev ::

Vazelin, popravi podpis. Tezus ni več 2$, že nekaj časa je pod 1$. Ažuriraj! :D

jype ::

kamiKaZaA je izjavil:

Še kako drži. Me pa motijo ti tvoji kratki vpisi, čeprav vem, da se spoznaš in da bi me lahko podučil, pa tega sam od sebe ne storiš.
Ja, se ti opravičujem, bil je neprimeren trenutek za vsebinski prispevek.

https://www.valuepenguin.com/what-credi...

kamiKaZaA ::

jype je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Še kako drži. Me pa motijo ti tvoji kratki vpisi, čeprav vem, da se spoznaš in da bi me lahko podučil, pa tega sam od sebe ne storiš.
Ja, se ti opravičujem, bil je neprimeren trenutek za vsebinski prispevek.

https://www.valuepenguin.com/what-credi...

Sedaj mi pa ni jasno. Jaz sem napisal, da ni free transakcij in da kartice živijo od teh provizij. PrihajaNodi je napisal: Ma daj preko revoluta placuhes in imas nicne transakcije. Transakcije so brezplacne. Nakar mu jaz napišem, da to ne drži in da Revolut za vsako transakcijo kasira provizijo od prodajalca in potem ti napišeš, da se jaz na plačilne kartice ne spoznam in mi prilepiš ta link, kateri dokazuje, da četudi se res ne spoznam v nulo, ni moja stroka, pa vseeno link dokazuje, da živijo od provizij. Kaj sem narobe potem po tvoje napisal? Pa idi brat nekaj zadnjih mojih komentarjev v debati s PrihajaNodi.

Zaključek: ene kriptovalute so obljubile nične provizije za transakcijo (za prodajalca), denar za razvoj, pa si bodo pokrile z vedno večjo vrednostjo te svoje valute (kovancev) in počasno prodajo le teh. In če bo to nekdo res naredil, potem nobena plačilna kartica več nebo mogla konkurirat tem ničnim provizijam. Zato še vedno trdim, da kripto zna še kako zamajati sedanji bančni trg in ji predstavlja močno konkurenco. Trenuntno pa še ni enega kovanca, ki bi razvil zelo številčne in hitre transakcije na sekundo. Verjamem, pa da bo to nekdo razvil v bližnji prihodnosti, zato tudi verjamem, da s kriptom še ni konec. Smo komaj na začetku.

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Ce ti jaz posiljam denar preko revoluta ne placujem absolutno nic. Placujes SAMO pri dvigih fiata na bankomatu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

kamiKaZaA ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ce ti jaz posiljam denar preko revoluta ne placujem absolutno nic. Placujes SAMO pri dvigih fiata na bankomatu.

Kaj pa če jaz plačam s to kartico v trgovini ali preko spleta? Trgovina tudi ne plača provizije? Od česa potem živijo plačilne kartice?

Odgovor: Od provizij. In če nekdo naredi plačilno sredstvo z nižjo provizijo od sedanjih plačilnih karticah, močno zamaje trg in postane resna konkurenca (kriptovalute), če pa nekdo naredi kovanec z ničnimi transakcijami, pa pokoplje celotni bančni plačniško kartični sistem in zdominira na trgu.

O tem jaz pišem. Ti pa samo kot pokvarjen kasetofon trajbaš nekaj izven konteksta. Ja drži to kar pišeš ti, ampak to ni to o čem jaz pišem in v čem so kriptovalute lahko prihodnost napram današnjemu plačilnemu sistemu (današnjim plačilnim karticam). Ti pa samo trollaš glede kriptovalut. Še ene pametne stvari nisi napisal. Samo 100% Troll.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Senior Dev je izjavil:

Vazelin, popravi podpis. Tezus ni več 2$, že nekaj časa je pod 1$. Ažuriraj! :D

Ćez 1usd:D sploh če prišteješ še dunota
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

neverlucky ::

Molekule so na razprodaji. Kdor je kupil vceraj, ima danes sladkih 40% manj.
««
311 / 468
»»