» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
269 / 468
»»

neverlucky ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kockas potem s cca100 k da si na mesc izplacujes par k? Se splaca?


Nisem rekel, da si jaz izplačujem. Sprašujem, če se da.

spegli ::

BTC bi pa znal začasno ruknit dol. 11k mogoče ?

-Jani- ::

neverlucky je izjavil:



BNB je dost stabilen, trend ima neprestano navzgor, tako da nevem kje zgubljaz, ce ga drzis.

Res je, moras imeti 16k$ BNBja na eni izmed najbolj priznanih (varnih?) menjalnic, zato da imas opcijo dobit 3k$.

Tvoj izracun ROI je seveda napacen. Nevem kaj tocno racunas s temi 16k$ BNB. Te kolicine denarja ne tvegas.


V kolikor bi vstopil v ta launchpad, takrat ko so začeli skenirati BNB bilanco in izstopil, ko se je to obdobje končalo (se pravi nabavil/držal BNB zgolj z namenom sodelovanja v tem launchpadu), bi samo s hodlanjem izgubil več kot 3k$, v kolikor bi želel max. število ticketov (5) z 1 accountom (se pravi držati bi moral vsaj 501 BNB). Pri tem bi imel cca. 50:50 verjetnost, da bi to izgubo približno pokril z 1 dobitnim ticketom (11 %).

Če bi želel ~3k$ dobička v celi štoriji glede na zdaj razpoložljive podatke (število dobitnih ticketov, cena Elronda), bi torej moral (za to obdobje) razkirati skoraj 35k$ (za 18 ticketov), da bi bila potem 2 dobitna (po verjetnostnem računu).

V kolikor bi nabavil in držal minimalno količino (50) BNB za sodelovanje v launchpadu ---> 1 ticket, bi imel cca. 90% verjetnost, da boš izgubil več kot 300$ v tem obdobju.

Bolj slaba računica...

Mato989 ::

-Jani- je izjavil:

neverlucky je izjavil:



BNB je dost stabilen, trend ima neprestano navzgor, tako da nevem kje zgubljaz, ce ga drzis.

Res je, moras imeti 16k$ BNBja na eni izmed najbolj priznanih (varnih?) menjalnic, zato da imas opcijo dobit 3k$.

Tvoj izracun ROI je seveda napacen. Nevem kaj tocno racunas s temi 16k$ BNB. Te kolicine denarja ne tvegas.


V kolikor bi vstopil v ta launchpad, takrat ko so začeli skenirati BNB bilanco in izstopil, ko se je to obdobje končalo (se pravi nabavil/držal BNB zgolj z namenom sodelovanja v tem launchpadu), bi samo s hodlanjem izgubil več kot 3k$, v kolikor bi želel max. število ticketov (5) z 1 accountom (se pravi držati bi moral vsaj 501 BNB). Pri tem bi imel cca. 50:50 verjetnost, da bi to izgubo približno pokril z 1 dobitnim ticketom (11 %).

Če bi želel ~3k$ dobička v celi štoriji glede na zdaj razpoložljive podatke (število dobitnih ticketov, cena Elronda), bi torej moral (za to obdobje) razkirati skoraj 35k$ (za 18 ticketov), da bi bila potem 2 dobitna (po verjetnostnem računu).

V kolikor bi nabavil in držal minimalno količino (50) BNB za sodelovanje v launchpadu ---> 1 ticket, bi imel cca. 90% verjetnost, da boš izgubil več kot 300$ v tem obdobju.

Bolj slaba računica...


Si zračunal koliko se je kaj splačalo če si kupil 501 BNB pred zalčetkom teh IEOjev in držal od takrat + kupoval tole?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zlabra ::

eno vprašanje, ATM bankomati izplačujejo bitcoin v gotovini, v tujini, provizija ?

neverlucky ::

-Jani- je izjavil:

neverlucky je izjavil:



BNB je dost stabilen, trend ima neprestano navzgor, tako da nevem kje zgubljaz, ce ga drzis.

Res je, moras imeti 16k$ BNBja na eni izmed najbolj priznanih (varnih?) menjalnic, zato da imas opcijo dobit 3k$.

Tvoj izracun ROI je seveda napacen. Nevem kaj tocno racunas s temi 16k$ BNB. Te kolicine denarja ne tvegas.


V kolikor bi vstopil v ta launchpad, takrat ko so začeli skenirati BNB bilanco in izstopil, ko se je to obdobje končalo (se pravi nabavil/držal BNB zgolj z namenom sodelovanja v tem launchpadu), bi samo s hodlanjem izgubil več kot 3k$, v kolikor bi želel max. število ticketov (5) z 1 accountom (se pravi držati bi moral vsaj 501 BNB). Pri tem bi imel cca. 50:50 verjetnost, da bi to izgubo približno pokril z 1 dobitnim ticketom (11 %).

Če bi želel ~3k$ dobička v celi štoriji glede na zdaj razpoložljive podatke (število dobitnih ticketov, cena Elronda), bi torej moral (za to obdobje) razkirati skoraj 35k$ (za 18 ticketov), da bi bila potem 2 dobitna (po verjetnostnem računu).

V kolikor bi nabavil in držal minimalno količino (50) BNB za sodelovanje v launchpadu ---> 1 ticket, bi imel cca. 90% verjetnost, da boš izgubil več kot 300$ v tem obdobju.

Bolj slaba računica...


Izgubil bi prav toliko, kot bi izgubil, če bi drzal v BTCju. Ali v čem drugem. Vkolikor ni stablecoin.

Oziroma ne. V BTCju ne bi izgubil. Bi pa v čem drugem. Vzamem nazaj.

Zgodovina sprememb…

JuniorDev ::

Kako danes holderji? Kaj bližje končni rešitvi alias penziji?

-Jani- ::

neverlucky je izjavil:



Izgubil bi prav toliko, kot bi izgubil, če bi drzal v BTCju. Ali v čem drugem. Vkolikor ni stablecoin.

Oziroma ne. V BTCju ne bi izgubil. Bi pa v čem drugem. Vzamem nazaj.



Tako je, izračun sem dal za ta krog.
BNB je padel, BTC ni.

Seveda drži, da je bila v prejšnjih krogih situacija drugačna in si lahko tudi (precej) profitiral že samo s hodlanjem, ne glede na to, ali je katera srečka sploh zadela, ampak ta krog je bil (vsaj za novince) precej porazen - verjetno ima tudi nizko število zadetnih ticketov kaj veze s padcem BNB. Nisem preverjal, na kakšen način določijo zmagovalne tickete - je to kaj zapisano na blockchainu ali je bolj na varianto "samo mi vemo, kako je bilo določeno število zmagovalnih ticketov in kdo so zmagovalci"?

lamborđini ::

-Jani- je izjavil:

verjetno ima tudi nizko število zadetnih ticketov kaj veze s padcem BNB.

Česa vsega ne prebereš tukaj.

Vazelin ::

-Jani- ::

lamborđini je izjavil:

-Jani- je izjavil:

verjetno ima tudi nizko število zadetnih ticketov kaj veze s padcem BNB.

Česa vsega ne prebereš tukaj.


In kaj je tu tako šokantnega?

Jacksmav ::

Mislim, da se bo cjazl....saj dva meseca... edin pump & dump...

spegli ::

Kle še kar šilate svoje šitkojne. BTC fura igro.

Vazelin ::

spegli je izjavil:

Kle še kar šilate svoje šitkojne. BTC fura igro.

za sedaj.:)

Malo se je usulo :p

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Mato989 ::

Jacksmav je izjavil:

Mislim, da se bo cjazl....saj dva meseca... edin pump & dump...


Najboljse za sceno bi bilo da bi btc stagniral tam ene 2 meseca na slabih 12k...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

gruntfürmich ::

abyss je lepo zrastel (seveda ne če si ga kupil v ico :))), morda ker je šel na bittrex.
coin ex token tudi; jih imam ker sem za foro podarjene kojne od btc-cash-a spreminjal v ta token. in se je celo obrestovalo!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

mile ::

Doge na Binance :D

Mato989 ::

Sam res abyssa mam 3k od referalov moram poiskat
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

KriptoKekec ::

mile je izjavil:

Doge na Binance :D


Danes sem korak bližje proti penziji. Pri 25 satoshijih sem tukaj postal, da je DOGE za kupit. Istočasno sem šel s 30% celega portfolia v DOGE. Lep petek zame :)
Ko doseže 66 satoshijev prodam :)

Zgodovina sprememb…

Andraz1988 ::

neverlucky je izjavil:

-Jani- je izjavil:

neverlucky je izjavil:



BNB je dost stabilen, trend ima neprestano navzgor, tako da nevem kje zgubljaz, ce ga drzis.

Res je, moras imeti 16k$ BNBja na eni izmed najbolj priznanih (varnih?) menjalnic, zato da imas opcijo dobit 3k$.

Tvoj izracun ROI je seveda napacen. Nevem kaj tocno racunas s temi 16k$ BNB. Te kolicine denarja ne tvegas.


V kolikor bi vstopil v ta launchpad, takrat ko so začeli skenirati BNB bilanco in izstopil, ko se je to obdobje končalo (se pravi nabavil/držal BNB zgolj z namenom sodelovanja v tem launchpadu), bi samo s hodlanjem izgubil več kot 3k$, v kolikor bi želel max. število ticketov (5) z 1 accountom (se pravi držati bi moral vsaj 501 BNB). Pri tem bi imel cca. 50:50 verjetnost, da bi to izgubo približno pokril z 1 dobitnim ticketom (11 %).

Če bi želel ~3k$ dobička v celi štoriji glede na zdaj razpoložljive podatke (število dobitnih ticketov, cena Elronda), bi torej moral (za to obdobje) razkirati skoraj 35k$ (za 18 ticketov), da bi bila potem 2 dobitna (po verjetnostnem računu).

V kolikor bi nabavil in držal minimalno količino (50) BNB za sodelovanje v launchpadu ---> 1 ticket, bi imel cca. 90% verjetnost, da boš izgubil več kot 300$ v tem obdobju.

Bolj slaba računica...


Izgubil bi prav toliko, kot bi izgubil, če bi drzal v BTCju. Ali v čem drugem. Vkolikor ni stablecoin.

Oziroma ne. V BTCju ne bi izgubil. Bi pa v čem drugem. Vzamem nazaj.



Da se delim mojo zgodbo glede launchpada, holdam 78 bnb od cene caa 7e... do sedaj v harmony in elrond laumchpadu, obakrat en ticket in obakrat dobil... seveda je sreca igrala veliko vlogo. Launchpad pa je bolj kot ne za long term holderje bnb, ki jim je vseeno, tako kot meni za nihanja... vsi tisti ki pa hocejo na hitro nekaj zasluzit so sigurno bolj izpostavljeni in tudi prav je tako. Ce ti niso vsec moznosti se pac ne udelezis, vec moznosti za nas holderje :) je pa loterija sigurno boljsa izbira kot fcfs...

Mato989 ::

Loterija bi bila dobra samo ce bi bil vsak 1 ticket in 50 bnbjev... Seveda je loterija nacin kako zvisat vrednost bnbju namesto karkoli drugega

Saj kucoin gre v isto smer... Rezultat bo da bo folku dopizdlo kot icoti
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Andraz1988 je izjavil:

Da se delim mojo zgodbo glede launchpada, holdam 78 bnb od cene caa 7e... do sedaj v harmony in elrond laumchpadu, obakrat en ticket in obakrat dobil... seveda je sreca igrala veliko vlogo. Launchpad pa je bolj kot ne za long term holderje bnb, ki jim je vseeno, tako kot meni za nihanja... vsi tisti ki pa hocejo na hitro nekaj zasluzit so sigurno bolj izpostavljeni in tudi prav je tako. Ce ti niso vsec moznosti se pac ne udelezis, vec moznosti za nas holderje :) je pa loterija sigurno boljsa izbira kot fcfs...

Tako je, pri fcfs nisi imel praktično nobene možnosti da prideš zraven (so znane zgodbe z boti in podobnimi menevri), pri loteriji pa se z nekaj sreče lahko priklopiš in nerediš (zaenkrat še) lepe x kratnike.

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

Sem vcer malo gledal po trezorju. Lol še 60 iconomijev ni je ostalo.
Vrednost? Sladkih 17 usd.



A pa se s temi ICN tokeni sploh še da kaj naredit? Se jih še da sem pa tja pošiljat? Livecoin vidim, da je edina borza, na katerih se še trejdajo. A niso nekaj "ukinili" teh tokenov?

spegli ::

Long and strong BTC. Upam :)

Mato989 ::

Od Abyss referralov sem dobil 56USD po trenutnih cenah haha
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

slotechar ::

Oj. Kmalu se bo odprla nova privat skupina. Vsi, ki pridete boste dnevno dobili moj upvote, ki znasa priblizno od 1 usd do 0.5 usd trenutno. Torej scasoma dobite povrnjen. Je pa potrebna simbolicna donacija zarad filtriranja trolov in zarad tega, da pridejo samo resni. Izjeme so par uporabnikov, ki so mi pomagal na zacetku mojih prvih mesecev trejdanja. Ze vesta, katera 2 sta. Ce zelite prit, pisite na zs meni ali na @Aquafriend. Fajn nam bo v naslednjem letu :D

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

Bo v skupino imel moznost priti kdorkoli, ne glede na preteklost, ce bo le vplacal ta zacetni vlozek?

slotechar ::

Ja, ampak ce bo kdo trolal gre po 3 opozorilih ven.

Vazelin ::

Daj me noter v skupino. :)

neverlucky ::

Tudi jaz bom sel notri. :)
Ce bo zacetni vlozek ne bo previsok seveda.

FormerUser ::

In kaj točno se v takšnih zasebnih skupinah počne, asking for a friend?

slotechar ::

Tkole, dobite vsak dan moje grafe, predloge za trejd za kratkorocno. Za dolgorocno pa dobimo pomoc od prisepetovalke.

OracleDev ::

FormerUser je izjavil:

In kaj točno se v takšnih zasebnih skupinah počne, asking for a friend?

Skupaj mislijo da nekaj vejo

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Daj me noter v skupino. :)


Tudi mene!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hamez66 ::

A jaz dobim zastonj, glede na to, kako si me prejšno rundo nategoval s to "skupino"?

Zgodovina sprememb…

slotechar ::

Ja, ti spadas med 2 izjemi, ker si mi pomagal.

hamez66 ::

Haha .. veš, da nisem pričakoval takega odgovora. No pol pa veliko sreče pri napovedih :)

Vazelin ::

Kdo je pa druga izjema?

slotechar ::

Oseba, kateri sem pisiljal osebna sporocila od 20. maja do 2. junija

Vazelin ::

kakšne so drugače trenutne prognoze, slotechar?
Stopicanje bolj ali manj na mestu in padanje večine altov?

slotechar ::

Vse boste zvedeli. Ze dlje casa smo vecinoma v btc. Dokler ne pride altcoin sezona.

Vazelin ::

Mnja ponavadi je tako da ko je altcoin sezona, smo že prepozni:P
No, jaz si trenutno izzven recmo top30 ne upam vlagati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

slotechar ::

Mislil sem malo prej preden se zacne altcoin sezona, ne na konc sezone

jype ::

A to maš v pavlihovi pratiki napisan, kdaj se začne?

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Ga pa ni junaka, ki bo pravilno napovedal, kdaj se bo začela alt season. Vazelin, drugače bodo pa takrat, ko bo alt sezona najbolj poskočili prav kovanci v katere si ne upaš vlagat (tisti, ki niso top 30), samo potrebno bo izbrat ta prave.

slotechar ::

jype je izjavil:

A to maš v pavlihovi pratiki napisan, kdaj se začne?


Ja, babica mi je zapustila kristalno kroglo :D
Sej ne, obstajajo doloceni indikatorji za to, ki pokazejo, kdaj je zelo verjetno.

Zgodovina sprememb…

jype ::

lamborđini je izjavil:

Ga pa ni junaka, ki bo pravilno napovedal, kdaj se bo začela alt season.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

kamiKaZaA ::

lamborđini je izjavil:

Ga pa ni junaka, ki bo pravilno napovedal, kdaj se bo začela alt season. Vazelin, drugače bodo pa takrat, ko bo alt sezona najbolj poskočili prav kovanci v katere si ne upaš vlagat (tisti, ki niso top 30), samo potrebno bo izbrat ta prave.

Vse drži in se strinjam. CMC lestvica se še bo pošteno premešala. Predvsem znajo zrasti kovanci, kateri bodo imeli razvoj. Insolar je ta teden zrastel iz 7. mesta na 3. mesto. Bom prilepil lestvico posodobljeno na današnji dan in še zraven dal nekaj aktualnih kovancev iz tega foruma: Neblio, Ripple, Cosmos in Tezos. Na celotni lestvici je 348 kovancev od 2000+, kateri imajo razvoj.

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

Kaj se pa dogaja s stelarsom. Kdo kaj spremlja? Bil je ena redkih "zvezd" v 2018, sedaj se pa kar ne more več pobrati in je praktično x2 oddaljen od novembra 2018. Nekje 0.073 je bil lokalni ATL, v petek ali kdaj je bil celo pod 0.1. Izpadel je tudi iz top10-erice. Discuss, kdo kaj kupuje xlmje sedaj?

damn, X T Z spet tanka :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

PrihajaNodi ::

kamiKaZaA je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Ga pa ni junaka, ki bo pravilno napovedal, kdaj se bo začela alt season. Vazelin, drugače bodo pa takrat, ko bo alt sezona najbolj poskočili prav kovanci v katere si ne upaš vlagat (tisti, ki niso top 30), samo potrebno bo izbrat ta prave.

Vse drži in se strinjam. CMC lestvica se še bo pošteno premešala. Predvsem znajo zrasti kovanci, kateri bodo imeli razvoj. Insolar je ta teden zrastel iz 7. mesta na 3. mesto. Bom prilepil lestvico posodobljeno na današnji dan in še zraven dal nekaj aktualnih kovancev iz tega foruma: Neblio, Ripple, Cosmos in Tezos. Na celotni lestvici je 348 kovancev od 2000+, kateri imajo razvoj.



Github? Daj no, xtz je ze lep casa na gitlabu.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
269 / 468
»»