» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
268 / 468
»»

Machete ::

V alt ernativno univerzo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Vazelin ::

Sem vcer malo gledal po trezorju. Lol še 60 iconomijev ni je ostalo.
Vrednost? Sladkih 17 usd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

perci ::

V dobrih časih 300 USD.

Vazelin ::

perci je izjavil:

V dobrih časih 300 USD.

Bingo:D saj glavnino sem takrat convertal tako ali tako. Nekaj pa sem poslal na trezor

Mato989 ::

Spremeni v eicn zdaj so dobre zadeve izdali koncno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

neverlucky ::

ROI na ELROND tokenu: 1200%

Prodaja takoj ko je na voljo: 0.008$
Cena pri nakupu z IE0: 0.00065$

lamborđini ::

neverlucky je izjavil:

ROI na ELROND tokenu: 1200%

Prodaja takoj ko je na voljo: 0.008$
Cena pri nakupu z IE0: 0.00065$


Ja, na peaku je bil x50.

Vazelin ::

lol x10 z gemblanjem?

lamborđini ::

Za tiste, ki držite LIT

neverlucky ::

Fora je da to ni gemblanje. Še enkrat razložim:

Če si držal BNB tokene, si dobil tickete. Odvisno od tega koliko BNB držiš, toliko ticketov dobiš. Če držiš vsaj 50 BNB (1500$), potem dobiš 1 ticket, če držiš več kot 500 BNB, potem dobiš 5 ticketov, kar je tudi max.

Potem se naredi žrebanje in nekateri ticketi postanejo dobitni. V tem primeru je bilo 11% vseh ticketov dobitnih (dokaj malo torej).
OPOMBA: To je vse zastonj, nič nisi plačal, nič nisi izgubil, vse kar je bilo potrebno je bilo to, da si držal BNB tokene.

Sedaj pa za vsak dobiten ticket imaš opcijo, da se zavežeš, da boš kupil za 300$ ELROND tokena.

In to je to. Počakaš par dni da ga listajo in takoj prodaš.

Vazelin ::

To se bo kmalu izrodilo, kot so se Mcafejevi shilli:)

neverlucky ::

No saj mogoče se bo. Ampak zaenkrat delujejo kot ICO norija v začetku 2017, s tem da ti niti ni potrebno čakati dolgo. Praktično je v 2eh tednih vsega konec.
Binance je rekel, da bo launchal nov token vsak mesec, tako da potencial za zaslužek je.

Torej ROI na zadnjih tokenih:
- Harmony ONE (600-700%)
- ELROND (1200%)
- na vseh ostalih tudi nekajkratnik (od x2 do x6) pa se mi ne da sedaj gledat oziroma iskat mojega starega posta.

PrihajaNodi ::

Prodaj hiso, kupi ico in idi v penzijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lambda ::

neverlucky je izjavil:

Fora je da to ni gemblanje.

Kaj pa je, tiskalnik denarja za plebse? Če ne vidiš tveganj, še ne pomeni, da jih ni.

KriptoKekec ::

Tale binance IEO se dolgo več ne splača glede na tveganje. Za ROI moraš tudi upoštevati vrednost BNB-ja, ki ga holdaš. Za ELROND si potreboval slabih 16k$ BNB-ja, da boš ob prodaji dobil ROI 24%.
Reskiraš torej 16 k$ BNB-ja, da dobiš na koncu ROI 3.7k$ (skupaj malo manj kot 20k$). Tveganje, da na exchangu puščaš vsaj 16k$ žal ne moreš vključit v enačbo zato ga nisem upošteval...

Če bi se danes odločil za nakup BNB-ja za Elrond bi imel ROI:(300$/(0.00065$/0.008$))/((50*33.67$/11%)+300$) = 23.6%

Najbolj so se splačali prvotni IEO-ji (Fetch, Bittorrent, Matic), ko je bila cena BNB-jev še nizka in ni bilo žrebanja. Vsak nadaljni bo mel manjši ROI, saj bo verjetno cena BNB-ja naraščala, ROI pa s tem padal.

Se strinjam z mnenjem, da se bo to izrodilo prej ko slej...

Vazelin ::

V mojih očeh postajajo Binance malo neresna menjalnica s temi "srečelovi":D Nekaj takega smo imeli v bivši jugi, ko so bili srečelovi priljubljeni. Si kupil bnb pardon srečko in potem so tam žrebali. pa si dobil liter vina, piškote in podobno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KriptoKekec ::

Verjamem pa, da se splača tistim, ki so kupovali na tisoče BNB-jev pred letošnjim bullrun-om. Ampak mislim da takih tukaj ni veliko (če sploh, sam nisem med njimi).

lamborđini ::

Če se prav spomnim so začel z Bittorrent, Fetch, Celer, Matic, Harmony, Elrond.

KappaPride ::

KriptoKekec je izjavil:

Verjamem pa, da se splača tistim, ki so kupovali na tisoče BNB-jev pred letošnjim bullrun-om. Ampak mislim da takih tukaj ni veliko (če sploh, sam nisem med njimi).


CZ&Co

neverlucky ::

KriptoKekec je izjavil:

Tale binance IEO se dolgo več ne splača glede na tveganje. Za ROI moraš tudi upoštevati vrednost BNB-ja, ki ga holdaš. Za ELROND si potreboval slabih 16k$ BNB-ja, da boš ob prodaji dobil ROI 24%.
Reskiraš torej 16 k$ BNB-ja, da dobiš na koncu ROI 3.7k$ (skupaj malo manj kot 20k$). Tveganje, da na exchangu puščaš vsaj 16k$ žal ne moreš vključit v enačbo zato ga nisem upošteval...

Če bi se danes odločil za nakup BNB-ja za Elrond bi imel ROI:(300$/(0.00065$/0.008$))/((50*33.67$/11%)+300$) = 23.6%

Najbolj so se splačali prvotni IEO-ji (Fetch, Bittorrent, Matic), ko je bila cena BNB-jev še nizka in ni bilo žrebanja. Vsak nadaljni bo mel manjši ROI, saj bo verjetno cena BNB-ja naraščala, ROI pa s tem padal.

Se strinjam z mnenjem, da se bo to izrodilo prej ko slej...


BNB je dost stabilen, trend ima neprestano navzgor, tako da nevem kje zgubljaz, ce ga drzis.

Res je, moras imeti 16k$ BNBja na eni izmed najbolj priznanih (varnih?) menjalnic, zato da imas opcijo dobit 3k$.

Tvoj izracun ROI je seveda napacen. Nevem kaj tocno racunas s temi 16k$ BNB. Te kolicine denarja ne tvegas.

Vazelin ::

CCN spet prenovili spletno stran

mato: kaj boš delal z neblom? Poslal na chain in prebral?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

lamborđini ::

Saj so stvari okrog Binance ieo jasne, vmes je CZ sicer mal spreminjal pravila (pogoje), dejstvo pa je, da se da lepo zaslužit, je pa precej težko prit zraven.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

CCN spet prenovili spletno stran

mato: kaj boš delal z neblom? Poslal na chain in prebral?



Cilj mi je sprogramirat igrico ki bo uporabljala nebl... Rpg... Zasnovo mam zgodbo tudi ze nekaj casa
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Vazelin ::

A podatke boš shranjeval na neblchain? Nastavitve, save game in podobno??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

KriptoKekec ::

(50*33.67$/11%) = 16k$ (današnji nakup)

Predpostavil sem, da je bilo le 11% vseh ticketov dobitnih. Če bi imel le 50 BNB-jev imaš 11% šanso, da dobiš 1 ticket. Pomeni, da moraš imeti 1/0.11 = 9 ticketov, da v povprečju zadaneš 300$ vredni 'kupon' za nakup, kar je 450 BNB-jev. Vem lahko si srečko pa zadaneš 5 od 5 ticketov (limit na 1 account) z 500 BNB-ji ali pa nimaš sreče pa zadaneš 0 od 5 ticketov.

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

CCN spet prenovili spletno stran

mato: kaj boš delal z neblom? Poslal na chain in prebral?



Loool

:)):))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

KriptoKekec je izjavil:

(50*33.67$/11%) = 16k$ (današnji nakup)

Predpostavil sem, da je bilo le 11% vseh ticketov dobitnih. Če bi imel le 50 BNB-jev imaš 11% šanso, da dobiš 1 ticket. Pomeni, da moraš imeti 1/0.11 = 9 ticketov, da v povprečju zadaneš 300$ vredni 'kupon' za nakup, kar je 450 BNB-jev. Vem lahko si srečko pa zadaneš 5 od 5 ticketov (limit na 1 account) z 500 BNB-ji ali pa nimaš sreče pa zadaneš 0 od 5 ticketov.


To imaš prav. Če imaš 5 ticketov, je bila tvoja verjetnost, da je vsaj eden dobiten 45%. Če imaš samo enega, pa pač samo 11% :(

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

A podatke boš shranjeval na neblchain? Nastavitve, save game in podobno??


Eh, ne vem še točno sam... nekako bi rad integriral marketplace z crypto coins, ampak še iščem rešitve =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

odgovornost ::

Kaj pa monopoly game s pravim denarjem.
Z bitcoin lightning lahko naredimo igro, kjer izvajamo transakcije z 1 satoshijem itd...

Jacksmav ::

PreviousUser ::

Ali kdo nabavlja BTC?

Roman Vobed ::

Ima kdo dostop? Naj pliz da screencap, saj vem da je 99% clickbait ampak vcasih je kaj uporabnega tudi na financah.

https://www.finance.si/8949969/Zakaj-je...

Ce pise, kar jaz mislim, da pise, a ce med sluzbenim casom beres kripto novice pa kupujes in prodajas si ze kar full time trader in moras sam sebe zaposlit? Potemtakem kdor bere novice z gospodarstva in vec kot 30sec gleda v tabele LJSE ali druge papirje tudi trader.
Kdor je kupoval in prodajal tezos in pri tem naredil $$$ je tudi trader, ceprav je vse skupaj mogoce vzelo 10 minut casa? Enostavno ne razumem.

Zgodovina sprememb…

OracleDev ::

kolkr jest vem si po FURS kripto trader če narediš več kot 1000 transakcij na leto (nakup/prodaja). Nisem bral članka.

Zgodovina sprememb…

neverlucky ::

A ni nekdo nazaj rekel, da moras imeti manj kot 100 dni v letu, ko si trejdal?

Vazelin ::

neverlucky je izjavil:

A ni nekdo nazaj rekel, da moras imeti manj kot 100 dni v letu, ko si trejdal?

Super potem sem safe:D

sivistol ::

sej daš gains v stable coin , držiš oz nardiš manj kot 100 tradov in si safe ?

perci ::

Vazelin je izjavil:

neverlucky je izjavil:

A ni nekdo nazaj rekel, da moras imeti manj kot 100 dni v letu, ko si trejdal?

Super potem sem safe:D

Ti itak samo izgubo delaš, tako da si FURS od tebe ne obeta dosti davka :).

Dtrader ::

Ali pa plačuješ s kripto, pa nimaš davka... Elipay in podobni...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Mato989 ::

perci je izjavil:

Vazelin je izjavil:

neverlucky je izjavil:

A ni nekdo nazaj rekel, da moras imeti manj kot 100 dni v letu, ko si trejdal?

Super potem sem safe:D

Ti itak samo izgubo delaš, tako da si FURS od tebe ne obeta dosti davka :).


Hudobna...

Pomislite tako, če ne boste keširali ampak plačevali s cryptom bo FURS težko karkoli, dokelr ne boste kupli 2 nepremičnin in 2 lambotov, pol se pa lahko spet oglasijo! :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

lamborđini ::

Se mi zdi, da se pod dejavnost šteje precej manj kot 1.000 tradov letno. Obdavčeno naj bi bilo tud rudarjenje, pa airdropi, ... sicer pa je okrog tega precejšnja zmeda. Tiste, ki vas to res zanima in ki ste pridelali lepe pluse, kontaktirajte Pirca, pa vam bo o tem povedal kaj več. Kar se pa nakazovanje fiata na bančni račun tiče, pa rdeča luč pri FURSu zasveti pri določenih višjih zneskih.

lamborđini ::

Jacksmav je izjavil:

https://cryptopotato.com/tether-prints-...

a gremo na 16k... :)

Še vedno mislim, da zaenkrat višje od tam nekje 12.300 ne bomo šli in da moramo najprej zrihtat tiste zadeve tam pod 9.000 (jih čakam tam). Od tam naprej pa konkretno gor. Kako hitro (oziroma počasi) naj bi se ta cikel odvrtel, si pa ne upam napovedat.

neverlucky ::

lamborđini je izjavil:

Se mi zdi, da se pod dejavnost šteje precej manj kot 1.000 tradov letno. Obdavčeno naj bi bilo tud rudarjenje, pa airdropi, ... sicer pa je okrog tega precejšnja zmeda. Tiste, ki vas to res zanima in ki ste pridelali lepe pluse, kontaktirajte Pirca, pa vam bo o tem povedal kaj več. Kar se pa nakazovanje fiata na bančni račun tiče, pa rdeča luč pri FURSu zasveti pri določenih višjih zneskih.


Samo pač se si lepo počasi izplačuješ po par k na račun, bodo zaznali kaj takega?

Vazelin ::

Samo pač se si lepo počasi izplačuješ po par k na račun, bodo zaznali kaj takega?

Kaj ti misliš da si vsak dan nakažeš po 5k in potem v letu počrpaš 5k * 365. Ni**a please?

KriptoKekec ::

Če si true believer si sploh ne boš izplačeval na TRR ampak boš preprosto počakal, da BTC zamenja USD :)

neverlucky ::

Vazelin je izjavil:

Samo pač se si lepo počasi izplačuješ po par k na račun, bodo zaznali kaj takega?

Kaj ti misliš da si vsak dan nakažeš po 5k in potem v letu počrpaš 5k * 365. Ni**a please?


Ne vsak dan. Samo enkrat na mesec. Pa v količinah ki ne trigerajo njihovih sistemov.

PrihajaNodi ::

Bravo neverlucky. Buy back xtzja je bil uspesen?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

neverlucky ::

Nisem buybackal in tudi ne bom. Sem že šel na ostale kovance :D

PrihajaNodi ::

Kockas potem s cca100 k da si na mesc izplacujes par k? Se splaca?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

PrihajaNodi ::

Bla bla bla Vazelin
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi
««
268 / 468
»»