» »

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Spekuliranje cen kriptovalut in ICOjev part 2

Temo vidijo: vsi
««
270 / 468
»»

hamez66 ::

kamiKaZaA je izjavil:

lamborđini je izjavil:

Ga pa ni junaka, ki bo pravilno napovedal, kdaj se bo začela alt season. Vazelin, drugače bodo pa takrat, ko bo alt sezona najbolj poskočili prav kovanci v katere si ne upaš vlagat (tisti, ki niso top 30), samo potrebno bo izbrat ta prave.

Vse drži in se strinjam. CMC lestvica se še bo pošteno premešala. Predvsem znajo zrasti kovanci, kateri bodo imeli razvoj. Insolar je ta teden zrastel iz 7. mesta na 3. mesto. Bom prilepil lestvico posodobljeno na današnji dan in še zraven dal nekaj aktualnih kovancev iz tega foruma: Neblio, Ripple, Cosmos in Tezos. Na celotni lestvici je 348 kovancev od 2000+, kateri imajo razvoj.




Tole je pa kar zanimivo za pogledat. Zanimivo, da ima LBC toliko commitov, pa je nekje v podnu, kar se cene tiče. Ta coin je v preteklosti lepo naredil, mam dobro izkušnjo. Mogoče ga pa spet malo kupim.

Vazelin ::

Volume je 16k. Če ne pride do hude alt sezone je imo zadeva mrtva.
Sem pa tudi sam hodlal v 2017 nekaj LBRY in naredil, če se ne motim kar lepo podvojil ali potrojil

lamborđini ::

Vazelin je izjavil:

Kaj se pa dogaja s stelarsom. Kdo kaj spremlja? Bil je ena redkih "zvezd" v 2018, sedaj se pa kar ne more več pobrati in je praktično x2 oddaljen od novembra 2018. Nekje 0.073 je bil lokalni ATL, v petek ali kdaj je bil celo pod 0.1. Izpadel je tudi iz top10-erice. Discuss, kdo kaj kupuje xlmje sedaj?

damn, X T Z spet tanka :/

Mislim, da z xlm ni nič hujšega, govori se o nekih težavicah okrog consensusa, v marketingu tako al tako niso močni (za razliko od recimo Justina Suna). Giblje se podobno kot xrp. Ko smo že pri tovrstnih oziroma podobnih kovancih, bi vas opozoril na QNT-a (je že kar nekaj naredil, pa mislim da še kar nekaj bo tud v prihodnosti).

PrihajaNodi ::

Qnt je sel ze vec kot 3000% gor..76 mesto. Malo dvomim, ampak ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Nodi, mislim dolgoročno, ker dobro furajo, ... sicer pa sta v zgodnjih fazah tud xrp in xlm imela lepe vzpone.

hamez66 ::

Vazelin je izjavil:

Volume je 16k. Če ne pride do hude alt sezone je imo zadeva mrtva.
Sem pa tudi sam hodlal v 2017 nekaj LBRY in naredil, če se ne motim kar lepo podvojil ali potrojil


Ja, graf zgleda dost obupno. Volume prav tako. Zato mi je zanimivo, da ima toliko commitov. Sem ga že nekaj gledal tam pri 400 satoshijih, pa je od takrat zgubil še dodatnih 40% (v nekaj dneh).

Senior Dev ::

Noro, kako se v nedeljo zvečer začne sanjat o penziji in postane tema aktivna. Potem pa hladen tuš jutri zjutraj, ko bo treba na šiht. :D

perci ::

Ohoho, počelo je. Tipovi i dojave grupe za 10 EUR so se začele. Profiči za te stvari sicer koristijo telegram grupe, ma slo-tech private messagi so definitivno nadgradnja. Članarina samo v BTC.

Vazelin ::

Hmm perci uporablj srbohrvaščino, spozna se tudi na fitness, zanima ga tudi računalništvo. Če je slučajno še iz okolice Maribora ni vrag, da ni perci profdoktor osebno:D

slotechar ::

Perci je iz ljubljane :)

perci ::

Vazelin je izjavil:

Hmm perci uporablj srbohrvaščino, spozna se tudi na fitness, zanima ga tudi računalništvo. Če je slučajno še iz okolice Maribora ni vrag, da ni perci profdoktor osebno:D

Fitness?

Senior Dev ::

Počelo je, majstori. Ovi služi kot pro vlagatelj in pobira 20eur za dojave... Upam da karma poskrbi za take gnide in jim naredi eno lepo životno lekciju.

slotechar ::

Ja ful pobiram, niti ene od objave :)

kamiKaZaA ::

Bom še enkrat napisal. Tisti, kateri res obvlada trgovanje si letno minimalno naredi 20k, če ne kje 50k oz. celo 100k+. Tako, da taki se nebo še zraven ukvarjal s pobiranjem dodatnih par 100€ mesečno, da bo svoje dojave prodajal, kjer mu bodo potem vsi vse po spisku kleli, ko se bo zmotil za 2%.

slotechar ::

kamiKaZaA je izjavil:

Bom še enkrat napisal. Tisti, kateri res obvlada trgovanje si letno minimalno naredi 20k, če ne kje 50k oz. celo 100k+. Tako, da taki se nebo še zraven ukvarjal s pobiranjem dodatnih par 100€ mesečno, da bo svoje dojave prodajal, kjer mu bodo potem vsi vse po spisku kleli, ko se bo zmotil za 2%.

Moj namen ni obogatet prek signalov. To pocnem, ker uzivam v tem. Drobiz filtrira trole in sem vam povedal, da itak na konc scasoma dobite povrnjen z mojimi upvoti. Ne pobiram par 100 eur mesecno. Pravzaprav sploh nisem pobiral mesecno ampak so vsi dali drobiz in so bili potem v skupini kar dolgo casa.

Vazelin ::

Ja a z moneroti lahko nakažem?

kamiKaZaA ::

slotechar je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

Bom še enkrat napisal. Tisti, kateri res obvlada trgovanje si letno minimalno naredi 20k, če ne kje 50k oz. celo 100k+. Tako, da taki se nebo še zraven ukvarjal s pobiranjem dodatnih par 100€ mesečno, da bo svoje dojave prodajal, kjer mu bodo potem vsi vse po spisku kleli, ko se bo zmotil za 2%.

Moj namen ni obogatet prek signalov. To pocnem, ker uzivam v tem. Drobiz filtrira trole in sem vam povedal, da itak na konc scasoma dobite povrnjen z mojimi upvoti. Ne pobiram par 100 eur mesecno. Pravzaprav sploh nisem pobiral mesecno ampak so vsi dali drobiz in so bili potem v skupini kar dolgo casa.

Par 100€ je bilo mišljeno, da od 10-50 ljudi pobereš 10-20€ na osebo. Ni bilo mišljeno 100€ na osebo. Mene prosim več ne dodajaj v zasebne grupe (brezplačno / brez moje privolitve), ker ne trgujem in je brezveze, da potem ko se vsakokrat prijavim, da mi prikazuje vsa ta nova zasebna sporočila.

slotechar ::

Tudi po tem merilu nisem dobil 100 eur mesecno

Mato989 ::

kamiKaZaA je izjavil:

Bom še enkrat napisal. Tisti, kateri res obvlada trgovanje si letno minimalno naredi 20k, če ne kje 50k oz. celo 100k+. Tako, da taki se nebo še zraven ukvarjal s pobiranjem dodatnih par 100€ mesečno, da bo svoje dojave prodajal, kjer mu bodo potem vsi vse po spisku kleli, ko se bo zmotil za 2%.


Ja, problem je če začneš kot slotechar z kešom za par kosil in gajbo piva... tvoja logiak je pravilna, ampak dober trader dela promet ki se sliši dobro (kot ga pišeš ti) zato ker ima na portfoliu 250k evričev...

Če bi jaz mel zdaj na kontu 250k bi tudi letno delal 10k+ ker z 250k portfolia se ti mora usrat par tradov mesečno za 5% pa si na 10k+ to pa v cryptu odkrito povedano ni težko, sploh če si skoz fraj in drkaš grafe in spremljaš live trades... Problem je reskirat 250k od nekod =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

Ja a z moneroti lahko nakažem?


Ti sploh se kaj imas?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Infusion ::

Fantje nekaj me zanima, a tukaj v Sloveniji so trejdi na exchangih obdavčeni in jih je treba prijavljat al majo to samo američani? Rad bi kupil Pundi X z BTC-jem na Binancah....

PrihajaNodi ::

Če bi jaz mel zdaj na kontu 250k bi tudi letno delal 10k+ ker z 250k portfolia se ti mora usrat par tradov mesečno za 5% pa si na 10k+ to pa v cryptu odkrito povedano ni težko, sploh če si skoz fraj in drkaš grafe in spremljaš live trades... Problem je reskirat 250k od nekod =)


Tocno tako, ce imas samo 15k je bolje samo biti na HODL. Pravzaprav je to navadno bolje.

Infusion je izjavil:

Fantje nekaj me zanima, a tukaj v Sloveniji so trejdi na exchangih obdavčeni in jih je treba prijavljat al majo to samo američani? Rad bi kupil Pundi X z BTC-jem na Binancah....


Na Pundija se samo Vazelin spozna.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Infusion ::

PrihajaNodi je izjavil:

Če bi jaz mel zdaj na kontu 250k bi tudi letno delal 10k+ ker z 250k portfolia se ti mora usrat par tradov mesečno za 5% pa si na 10k+ to pa v cryptu odkrito povedano ni težko, sploh če si skoz fraj in drkaš grafe in spremljaš live trades... Problem je reskirat 250k od nekod =)


Tocno tako, ce imas samo 15k je bolje samo biti na HODL. Pravzaprav je to navadno bolje.

Infusion je izjavil:

Fantje nekaj me zanima, a tukaj v Sloveniji so trejdi na exchangih obdavčeni in jih je treba prijavljat al majo to samo američani? Rad bi kupil Pundi X z BTC-jem na Binancah....


Na Pundija se samo Vazelin spozna.


Mislim da je moje vprašanje dokaj splošno in ni tolk s Pundijem zares povezano, je treba kaj prijavljat trejde na Binancah če katerkoli coin kupiš kakor to delajo američani?

xx23 ::

Če misliš to redno počet, moraš prijavit kot dejavnost in boš plačal davek.

Infusion ::

xx23 je izjavil:

Če misliš to redno počet, moraš prijavit kot dejavnost in boš plačal davek.

Ne, jaz sem long term hodler, pač mogoče nakupim še par coinov, VeChain, LiteCoin... in potem pošljem na wallet, tam pustim in upam na najboljše.

xx23 ::

Od hodlanja se ne plača davek, ni treba prijavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xx23 ()

Senior Dev ::

Nora dominanca Bitkojnsa proti drugim virtualnim valutam. Tisti ki ga je kupoval po 2 centa, je zdaj bogatun.

spegli ::

Držim BTC long še naprej (od 10900). Je še solidna možnost za višje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

kekeck ::

Čakam da pade nazaj pod 10k USD da ga kupim nazaj. Sem imel malo sreče, zadnjih 10% sem prodal pri 14,4k.
Če pa ne, se bo pa itak počasi spet narudaril.

spegli ::

kekeck je izjavil:

Čakam da pade nazaj pod 10k USD da ga kupim nazaj. Sem imel malo sreče, zadnjih 10% sem prodal pri 14,4k.
Če pa ne, se bo pa itak počasi spet narudaril.


Če ne prebije 14k, boš imel to možnost. Precej verjetna pomoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

xx23 ::

Jaz pa mislim, da bo prej nad 14k kot pod 10k.

lamborđini ::

Vsi pričakujejo korekcijo, to pa pomeni, da se zna zgodit, da gremo gor (je treba stisnit shorterje). Kolikor vidim 14k ne igra neke vloge, če prebijemo 13k (celo že par odstotkov nižje), mislim da gremo kar lepo na 16k.

kekeck ::

Ma ja, stalnica. Ko bodo stisnil šorterje pri 14+ bo pa treba stisnit še longerje, samo potem ne gremo še pod 10, vsaj ne v kratkem.
Zadnjič sem zamudil 9800, nočem pa kupovati po višji ceni kot sem prodal.
Imam pa še cel kup šrota (XRP,XLM,BAT,GRIN,ZEL,BTH...) ki pa tud noče in noče potegnt do večkratnikov, za konec pe še nekaj popolnega šrota ki pa sploh ni nič več vreden (BTCP, GIN ...)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kekeck ()

Vazelin ::

Bolj slabo se prebija danes

Če prebijemo 13k gremo na 16k
Ce prebijemo 16k gremo potem na 20k
Če prebijemo 20k moon

Evo prebili smo 12k:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

spegli ::

13K je ključ, kot pravi laborđini.

PrihajaNodi ::

kekeck je izjavil:

Ma ja, stalnica. Ko bodo stisnil šorterje pri 14+ bo pa treba stisnit še longerje, samo potem ne gremo še pod 10, vsaj ne v kratkem.
Zadnjič sem zamudil 9800, nočem pa kupovati po višji ceni kot sem prodal.
Imam pa še cel kup šrota (XRP,XLM,BAT,GRIN,ZEL,BTH...) ki pa tud noče in noče potegnt do večkratnikov, za konec pe še nekaj popolnega šrota ki pa sploh ni nič več vreden (BTCP, GIN ...)


BTCP lool. Ta je imel nevem koliko premined kovancev...eden boljsih nategov.

Tether lopov spet printa!!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

PrihajaNodi ::

Mato poglej si dominanco btcja...alti pa Rekt...
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Blizu so, bomo videli, če ga bodo porinili čez - ne rabijo čez 13k, je kar nekaj nižje. Nodi, recimo zadnjič omenjeni qnt ni nič rekt, v zadnjem mesecu je naredil, x6, x7, pa še kar pleza.

PrihajaNodi ::

Qnt vidim problem na obskurnih borzah.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

lamborđini ::

Če ga boš mal naštudiral, boš mogoče ugotovil, da je to obratno od problema. Večje borze naj bi ga hotele listat in takrat verjetno veš, kaj se bo zgodilo z njegovo ceno.

PrihajaNodi ::

Potem je vseeno, če ostanem na xtzju? Ampak ok, glede na tvoje predikcije imaš verjetno prav.

Ker profit bi si naredil če bi na začetku Decembra vložil v QNT. Cca 1,8. Kje si bil takrat, da bi shilal?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

lamborđini ::

Ni nujno, da imam prav (samo predvidevam). Tud kupoval ga sedaj niti pod razno ne bi, se mi pa dolgoročno zdi zanimiv.

PrihajaNodi ::

Imas kar tocne napovedi. Drugic samo prej napovej:)
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

spegli ::

Kako kej šitkojni proti BTC ?

PrihajaNodi ::

spegli je izjavil:

Kako kej šitkojni proti BTC ?


Bedna igra, ampak ok.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Vazelin ::

Lepo, xtz spet pojačal čez 1.2. me gusta.
BTC pa zgleda počasi na 2/3 dominanco. Ko je bilo zadnjič tako je potem sledila alt sezona :P

PreviousUser ::

Vazelin je izjavil:

Lepo, xtz spet pojačal čez 1.2. me gusta.
BTC pa zgleda počasi na 2/3 dominanco. Ko je bilo zadnjič tako je potem sledila alt sezona :P


Vazelin, si v penziji ali imaš popoldansko,da še ne spiš? :)

Vazelin ::

Neki sem delal. Sem razpizden, na srečo me je tezus pomiril :D

Senior Dev ::

Vazelin je izjavil:

Neki sem delal. Sem razpizden, na srečo me je tezus pomiril :D

Ko ti Tezi dela x1000, problemi odletijo daleč stran yo yo. Na šiht nobenega ne bo, ker mi smo kripto magnati yo yo yo.

Zgodovina sprememb…

Crossfire ::

A nekateri še zmeraj gledate shitcoin/USD pare? Bolj relevantni so shitcoin/BTC...ker zgleda nimate radi keša :)
««
270 / 468
»»