» »

Problem router/modem B315 HUAWEI - internetni termostat

Problem router/modem B315 HUAWEI - internetni termostat

max00slo ::

Zdravo

Bolj vprašanje, kot težava ampak ali veste zakaj bi imel moj modem / router težavo s internetnim termostatom?
Modem oz. router je Huawei B315 in sicer imam notri SIM slovenskega ponudnika. Internetni termostat je proizvajalca Saswell. Termostat se poveže brezžično WIFI na neko dostopno točko in nato omogoča dostop do upravljanja ogrevanje od kjerkoli. Aplikacija je res da neka tako tako ampak deluje in na telefonu je vidno omrežje ssid od termostata in moj wifi router.

Bil sem v navezi z uvoznikom termostata kjer so mi vse lepo razložili in poskusili pomagati, preverili smo tudi če je težava v samem termostatu vendar smo prišli do zaključka da je težava zgolj v tem modelu modema. Po nasvetu sem poskusil pri prijatelju (TP LINK ter ASUS) kjer se je termostat povezav v WIFI omrežje brez problema. Prav tako recimo na mobilno dostopno točko iz telefona. Uvoznik je tudi omenil da do sedaj niso imeli podobnih težav ter da so brez idej. Izposodili so si tudi modem pri A1 in je pri njih delovalo bp.

Je kakšna nastavitev v routerju/modemu? Sploh nevem kje je težava :) Uvoznik je tudi kontaktiral proizvajalca ter so mi poslali beta verzijo aplikacije za Android vendar je zadeva ista...

Če ne bo druge, si bom sicer omislil dodaten poceni router, ampak vseeno - ima kdo kakšno idejo?
Si non confectus, non reficiat.

SeMiNeSanja ::

Preveri, če obstajajo kakšne posodobitve za tvoj router.
Lahko da ti bo že posodobitev rešila težave.

max00slo ::

Eh kupil dodaten močenjši router in zadeva deluje super. Hvala vseeno... sem mislil da se da še kaj uredit :) Ni bilo nobene posodobitve, se mi zdi da zaklenjeno na operaterja...
Si non confectus, non reficiat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pametno stanovanje (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
2455417673 (1154) mirator
»

wifi termostat z regulatorji radiatorjev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7223760 (12060) JanK
»

Nastavitev routerja-POMOC!

Oddelek: Omrežja in internet
292761 (2047) care20
»

WiFi in android

Oddelek: Omrežja in internet
3212507 (9585) Anaa1

servis me je probu nategnit (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
8312091 (10696) Brane22

Več podobnih tem