» »

Nakup iz Amazona.de - Huawei P20 128gb

Nakup iz Amazona.de - Huawei P20 128gb

Samsung06 ::

Zdravo

Predno naredim kako napako še tle vprašam.

Zanima me ali je tale telefon unlockan oz. če ga nabavim ali bo delal v Sloveniji?

Huawei P20 Smartphone 5.8/128 GB Internal Memory – 4 GB RAM, 20 MP Plus Leica Dual Camera 12 MP Camera Android 8.1 EMUI 8.1 Blue

Ker v Slo ponujajo za okrog 500e verzijo 64Gb. V linku pa je za 430e za 128gb. Je kje kaka fora?

lp

gendale2018 ::

vprašaj prodajalca?
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

trgovec35 ::

Zgleda okej, prodajalec iz Lisbone, ocene ima kar okej, nategi na amazonu so dokaj redki, to ni ebay. Prodajalce amazon preverja.Ko dobiš za ziher v živo posnemi video unboxing, če bo slučajno treba kaj reklamirat. Nikol ne veš, gre le za velik denar.
Jaz sicer ne bi okleval. Cen imajo tudi drugi podobne na amazonu.

blackbfm ::

Ker v Slo ponujajo za okrog 500e verzijo 64Gb. V linku pa je za 430e za 128gb. Je kje kaka fora?


Fora je da pri slo ceni placas dodatno provizijo slo posredniku/dobavitelju, roba je pa isto iz Nemčije..

Heisenberg ::

Naj ti prevedem komentarje z 1 zvezdico, kjer se večkrat ponavlja isto: artikel ni nov, ni originalno zapakiran.

blackbfm ::

Heisenberg je izjavil:

Naj ti prevedem komentarje z 1 zvezdico, kjer se večkrat ponavlja isto: artikel ni nov, ni originalno zapakiran.


To tut slovenske trgovine pocnejo, vzamejo masten vrnjen ali celo demo izdelek mal obrise in ti ga da v strgano skatlo, in na nov je kao. Dokler nimas v roki ne mores vedet.

Jaz sem vzel 3 telefone direkt od amazona kot prodajalca, vse ok, original. Pri enem fuč chargerju pa so mi vrnil delež kupnine.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup Xiaomi Mi 9T Pro ali Redmi K20 Pro

Oddelek: Kaj kupiti
112444 (1999) Berserker
»

Katero SD kartico za Gopro

Oddelek: Kaj kupiti
92083 (1934) blackbfm
»

transflash micro sd kartice kje je fora

Oddelek: Strojna oprema
7771 (555) hojnikb
»

Micro usb 128gb (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
537001 (6195) Daniel

Več podobnih tem